Bitcoin Forum
May 06, 2024, 09:33:52 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Yeni kripto para borsası için Güvenli API yazabilecek DEVELOPER aranıyor!!!  (Read 338 times)
btcbirikim (OP)
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
August 30, 2018, 08:48:34 PM

Merhabalar,yeni bir kripto para borsası kuruyoruz ofis ve şirket hazır.Kuracagımız sistemde hemen hemen aklımızda oluştu.Web sitesini tasarlayabilecek,API yazabilecek ve sistemin güvenli bir şekilde sürdürülebilmesine yardımcı olabilecek yazılım mühendisi,bilgisayar mühendisi arkadaşlar benimle irtibata geçebilirse sevinirim!
1714988032
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714988032
Reply with quote  #2

1714988032
Report to moderator
1714988032
Hero Member
*

Ignore
1714988032
Reply with quote  #2

1714988032
Report to moderator
1714988032
Hero Member
*

Ignore
1714988032
Reply with quote  #2

1714988032
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
realarlong
Newbie
*

Activity: 27
Merit: 5

View Profile
September 01, 2018, 09:41:18 PM

merhaba ben pm gönderemedim size ayrıntılı pm alabilir miyim iletişim bilgileriniz ile birlikte.
teramit
Legendary
*

Activity: 1869
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
September 01, 2018, 11:15:34 PM

-kriptokoin sitesi kuracağınız adamları forumdan bulmanız sıkıntılı bir durum, güvenilir insanlar olmalı herhangi birisiyle kurulmuş borsa otomatik olarak güvenilirliliğini(kaç tane li var burda  Shocked) yitirmiş oluyor
-borsa kurmak her developerin yapacağı iş değildir, php mysql ile borsa kurulmaz misal
- api yazmanın borsa için hayati bir önemi yok , scalability, load balancing bilmiyorsa adam api yazsa ne yazmasa ne
- yönetim, yazılım, finans, marketing gibi ayakları ve her işletmenin ve bir borsada hiçbirinin eksik olmaması lazım, yazılımcı ise ilk adım yani en önemli kısım şu an için bu konuda kesinlikle danışmanlık almanızı öneririm. Diğerlerini çözdünüz sanırım bu arada  Kiss
- Şu an piyasanın tek eksiği bir yerli borsaydı , o açıdan zamanlamanızı tebrik ediyorum.
btcbirikim (OP)
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
September 02, 2018, 08:21:20 AM

-kriptokoin sitesi kuracağınız adamları forumdan bulmanız sıkıntılı bir durum, güvenilir insanlar olmalı herhangi birisiyle kurulmuş borsa otomatik olarak güvenilirliliğini(kaç tane li var burda  Shocked) yitirmiş oluyor
-borsa kurmak her developerin yapacağı iş değildir, php mysql ile borsa kurulmaz misal
- api yazmanın borsa için hayati bir önemi yok , scalability, load balancing bilmiyorsa adam api yazsa ne yazmasa ne
- yönetim, yazılım, finans, marketing gibi ayakları ve her işletmenin ve bir borsada hiçbirinin eksik olmaması lazım, yazılımcı ise ilk adım yani en önemli kısım şu an için bu konuda kesinlikle danışmanlık almanızı öneririm. Diğerlerini çözdünüz sanırım bu arada  Kiss
- Şu an piyasanın tek eksiği bir yerli borsaydı , o açıdan zamanlamanızı tebrik ediyorum.
Yorumunuz için teşekkür ederim.Şuan halihazırda çalıştıgımız mühendisler var.Site tasarımı ve güvenliğini sağlamadan bu işe başlamayacagız zaten.Tabi 2 günde borsa kurmayı düşünmüyoruz ve blockchainle ilgili bilgisi birikimi olan yazılımcılarla da her daim iletişimde kalmak için buradan da teklifler sunuyoruz.Finans,marketing kısmı işin kolay tarafı şuan için en önemli meselemiz kusursuz çalışan fix bi borsa oluşturmak.Bunun için de herkesle iletişime açığız.Tekrardan teşekkürler!
yuzuak
Member
**

Activity: 683
Merit: 16

View Profile
September 02, 2018, 03:50:53 PM

LinkedIn den bulabilirsiniz.
bitcamilo
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
September 05, 2018, 09:16:41 AM

Elbette forumdan iyi yazılımcılar bulabilirsiniz bu bir sıkıntı değil ama exchange işi çok riskli bir iş çalışacağınız adamla çok iyi anlaşma yapıp bunu sözleşmeyle garanti altına alın ve en azından başka bir uzmanın da denetlemesini sağlayın yazılan sistemi. Sistem yazılıp açıldıktan 6 ay sonra cüzdanınız boşalmış bulunca kafanızı duvarlara vurmamış olursunuz böylece.
hakanbulent
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 3

View Profile
September 23, 2018, 07:50:44 PM

Moda oldu demek ki. Biz de yerli bir koin borsası açmaya karar verdik. Biz de yazılımcı arıyoruz. Biz de güvenebilecek kimseyi bulamıyoruz.
Konuyu açan arkadaştan ricam bu iş için ne kadar bütçe ayırmayı düşünüklerini açıklayabilirler mi? Açıklamayı uygun bulmazsa da bana PM atarsanız memnun olurum.
Boş şanslar.
kodmanyagha
Member
**

Activity: 74
Merit: 17

View Profile
October 28, 2018, 11:28:09 PM

eğer ilgilenirseniz geliştirmiş olduğum borsa var. Java (Spring) kullanarak geliştirdim. Token tabanlı API şeklinde çalışıyor. Trading engine saniyede 250 işlem yapabiliyor. Bu hızı arttırmak üzerine çalışmalarım devam ediyor. Konu linkim: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5052055.0
anatolykarpov
Member
**

Activity: 266
Merit: 12

View Profile
October 29, 2018, 10:59:29 AM

Kuracağınız sistemi tamamen planlamadan mı şirket kurup ofis tuttunuz?
Abi bu teknoloji işi, şuraya manav açayım tutarsa yürürüz demenin bile bir matematiği var.
Kaldı ki, Türkiye'de yeterince kripto para borsası var, sizin farkınız nedir?
Hadi bunlar sizin iç işleriniz, yazılımcıya ne vaad ediyorsunuz?

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk  ■  Facebook   Twitter   Telegram
ureticy
Jr. Member
*

Activity: 34
Merit: 10

View Profile WWW
October 30, 2018, 08:03:13 PM

https://www.linkedin.com/in/serkan-cakmak/ iletişime geçebilirsiniz.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: