Bitcoin Forum
May 28, 2024, 05:06:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: CBOE sene sonuna kadar Ethereum Vadeli işlemleri başlatacak..  (Read 325 times)
OrtaDirek (OP)
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
August 31, 2018, 07:18:14 PM

Bugün düşen bir habere göre Cboe Ethereum için 2018 sonuna kadar vadeli işlemleri başlatacakmış. Yatırımcılar vadeli işlemler ile bir varlığın gelecekti fiyatı hakkında bahse girebiliyorlar, bu sayede geçen sene bitcoini 20k yaptılar sonrasını hepimiz biliyoruz.. daha önce de ether ile ilgili cboe'nin ceosu artık vadeli işlemlere başlayabilirz demişti, eğer gerçekleşirse ethereum geçen sene bitcoinin yaşadığı sene sonu patlamasını bu sene ether yaşayabilir (umarım olur).. ayrıca Elon Musk ether almak isityorum fln demişti, bu işin kokusunu almış olabilir bir yerlerden diye düşünüyorum.

https://www.businessinsider.com/ether-futures-on-the-way-at-cboe-2018-8
minertr1905
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 0

View Profile
August 31, 2018, 08:28:32 PM

eth fiyatı 100 dolara iner artık
yuzuak
Member
**

Activity: 683
Merit: 16

View Profile
August 31, 2018, 08:48:59 PM

eth fiyatı 100 dolara iner artık

100 doları bekleyenler başka coin bakabilir artık çünkü ekimde eth blok ödülüde 3 ten 2 ye düşüyor.
100 den satacak enayi zor bu devirde varsa satan evi arabayı satıp alalım.
jameshugo17
Full Member

Activity: 721
Merit: 100

View Profile
August 31, 2018, 10:35:36 PM

Piyasa haberler ile yeniden kaynamaya basladı ayı koşuya çıktığı zaman neredeyse yasam duruyor piyasada bu şekilde haberler artıyorsa bi harekette gelebilir demektir.
cyhngnbz
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 1

View Profile WWW
August 31, 2018, 11:10:21 PM

kısa vadede çılgınlar gibi artar ama orta vadede bitcoin gibi oyuncak olabilir. Ama farklı bir noktadan yaklaşmak gerekirse bu durum Ethereumun bitco,ne olan bağlılığını azaltabilir. Sancılı bir süreç de olsa nispeten başına buyruk bir ethereum meydana gelebilir.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
heronesle
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
September 01, 2018, 12:04:41 AM

Geçen suni etf pompasıyla yükseltip yükseltip sonra yerin dibine sokulmasın da. bir düşseler şu coinlerin yakasından kendi kendilerine yükselecekler zaten. Ama illa köpük oluşturacaklar ya da satış baskısıyla düşürecekler.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
September 01, 2018, 11:17:40 AM

btc vadeli işlemler sonrası, btcnin durumu ortada, benzer senaryonun etherde olmayacağının garantisi yok. ether btc ye göre daha manipülatif. daha hacimsiz. top gibi sektirirler aşağı yukarı artık
bluemylife1907
Member
**

Activity: 350
Merit: 11

View Profile
September 01, 2018, 12:00:33 PM

Bitcoin vadeli işlemelerde işle görmeye başlama söylentisi  ile ath yaptı ,işlemden sonra geldiği fiyat ortada ,eth içinde aynısı olabilir ,ilk önce eth yi 3000 bin dolara kadar çıkarıp işlem başlamasından sonra 100 dolara düşürürler.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
EinaiOraCoinDev
Full Member

Activity: 336

View Profile
September 01, 2018, 08:17:03 PM

Ethereum vadeli işlemleri 300 doların altında sürünen fiyatın çökmesine neden olunca geçmiş olsun diyeceğiz vadeli işlemler kısa pozisyonlar Bitcoin fiyatını bitirdi aynı şey Ethereum'da olacak.
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
September 01, 2018, 08:29:30 PM

Ethereum içinde vadeli işlemler başlarsa belki bir nebze olsun btcden bağımsız bir fiyatlanmaya geçebilir diye düşünüyorum. Kolay değil bu işin gerçekleşmesi yeni bir market açılması demek.
OrtaDirek (OP)
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
September 01, 2018, 11:48:49 PM

vadeliler başlamasaydı btc zaten 20k olmayacaktıki, vadeliler ortaya atıldığında btc 6k seviyesindeydi ath olarak. eski holderler için güzel oldu ama piyasaya yeni girenler için tam bir hezeyana dönüştü sadece.

ethereuma geri dönersek 100$ olması için ilk önce ellerinde yüklü miktarda eth olması lazım cboe deki balinaların, yani ilk önce piyasadan eth toplayacakları için bticoin de olduğu gibi ilk önce ethereum yükselecektir muhtemelen de ath gelir.
suukool
Full Member

Activity: 413

View Profile
September 02, 2018, 04:52:46 AM

Biraz daha Ethereum almak için bir sebep daha, kısa vade yükseliş olsa dahi iyi kazandırır. Denemekten zarar gelmeyeceğini düşünüyorum açıkçası.
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
September 02, 2018, 08:53:32 AM

İnsanların bu habere ilgi göstermemesi şaşırtıcı. Ya iyice bunaldı insanlar ya da kimse kalmadı 3-5 bin kişi birbirimizden alıp satıyoruz sürekli.
various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
September 02, 2018, 11:05:13 AM

Alttan alttan ısıtıyorlar yine haberleri, yakınlarda bir hareketlilik olacak gibi. Bu sefer güzel değerlendirmek lazım fırsatı . Hala alım için fiyatının uygun olduğunu düşünüyorum.

sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 3

View Profile WWW
September 02, 2018, 11:22:55 AM

Sadece etheereum değil tüm piyasa bir harekete hazırlanıyor şu an alım için uygun gibi ama buradan sert aşağı kırabilir de o yüzden acele etmeyin ve parçalı alım gerçekleştirirn.

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
kevindeangelis
Full Member

Activity: 448
Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
September 02, 2018, 06:12:33 PM

pazarı pompalamak için CBOE sene sonuna kadar Ethereum vadeli işlemlerini başlatır ben asıl boğayı kasım aralık aylarında bekliyorum. ethereum alıp kenara koymak için güzel fırsat var fiyat anlamında.

yuzuak
Member
**

Activity: 683
Merit: 16

View Profile
September 02, 2018, 09:02:57 PM

Vadeli onaylanırsa vadeli başlamadan pompayı izleyin. Çünkü vadelide istediği gibi at koşturmak için elinde eth olması lazım yatırımcıların.
benim.dnya
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
September 02, 2018, 11:25:59 PM

Ethereum gelceğin değerlenecek coinleri arasındadadır , elon muskun bunu söylemiş olması olası bir hareketlilikte ethereum fiyatlarının yükselişini hızlandıracaktır , sadece elon musk değil bir çok insan tarafından tanınan insanlar kripto ile ilgileniyorum derse , bunlar bizim yararımıza olur.
1453eko
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
September 06, 2018, 01:49:02 PM

Cboe  sene sonuna vadeli işlem borsalarında  işlem görmeye başlaması ile birlikte eth fiyatında bitcoinin tersine ciddi bir yükseliş olacağını düşünüyorum.Eth fiyatı zaten çok düşük seviyelerde bu vesile ile büyük çıkış gösterecektir.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 2

View Profile WWW
September 06, 2018, 03:04:31 PM

bir kaç tane ether vadeli işlemlerin uzmanlarca yorumlarını okudum. ether vadelileri bitcoin yükselişine faydalı ama ether de açılacak short pozisyonlar ile ether fiyatlarına zarar vereceği falan yazılmış. 2018'den itibaren işin ucuz sırf kripto borsalarından vadeli borsaların açılması, ülkelerin daha müdahil hale gelmesi ile baya tadı kaçtı.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: