Bitcoin Forum
April 25, 2024, 04:59:39 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Satılık -2 Trustlı Hero  (Read 487 times)
anywalker (OP)
Newbie
*

Activity: 34
Merit: 0

View Profile
September 01, 2018, 05:37:59 AM
Last edit: September 22, 2018, 12:02:29 PM by anywalker

Escrow olmadığı taktirde sadece istanbulda elden satış vardır, localde takılmış eski bir hesaptır, negatifi bountyler ile ilgili değildir, fiyatı $130'dır ilgilenenler telegramdan @mtkoca ulaşabilir
1714064379
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714064379
Reply with quote  #2

1714064379
Report to moderator
1714064379
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714064379
Reply with quote  #2

1714064379
Report to moderator
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
September 02, 2018, 08:06:14 PM

- trust lı hesaplar iş yapmıyor diye biliyordum ama
anywalker (OP)
Newbie
*

View Profile
September 03, 2018, 03:40:12 AM

- trust lı hesaplar iş yapmıyor diye biliyordum ama

Yapıyor
okanzambrotta
Member
**

Activity: 87
Merit: 10

View Profile
September 06, 2018, 04:16:31 PM

localde takılmış eski bir hesaptır, negatifi bountyler ile ilgili değildir

sadece lokalde takıldıysa bountylerden negatif yemediyse ve türk dt üyesi yok denecek kadar az olduğuna göre siz bu negatif trustları nasıl yediniz ayıptır sorması ?
anywalker (OP)
Newbie
*

View Profile
September 11, 2018, 10:47:21 AM

sadece lokalde takıldıysa bountylerden negatif yemediyse ve türk dt üyesi yok denecek kadar az olduğuna göre siz bu negatif trustları nasıl yediniz ayıptır sorması ?

Almayacaksanız evet sorması ayıp.

Güncel.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
September 11, 2018, 01:35:47 PM

Güncel.

sen bu üslup ve kafa ile devam edersen daha çok beklersin değersiz negatif trustlı hesabının satılmasını
anywalker (OP)
Newbie
*

View Profile
September 11, 2018, 05:00:13 PM

Güncel.

sen bu üslup ve kafa ile devam edersen daha çok beklersin değersiz negatif trustlı hesabının satılmasını

İki kelimemden ne üslubu veya kafası çıkarttınız anlamadım ama bana sen diye hitap eden andavala ne cevap vereyim hocam siz söyleyin şimdi.
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
September 13, 2018, 12:43:22 PM

Güncel.

Belki alacak ve bu yüzden öğrenmek için soruyor üstad.
Bence daha makul cevap verebilirdiniz.

...
anywalker (OP)
Newbie
*

View Profile
September 16, 2018, 08:05:59 AM

Güncel.

Belki alacak ve bu yüzden öğrenmek için soruyor üstad.
Bence daha makul cevap verebilirdiniz.

Alacak olsa özelden hesabın linkini isterdi, boş insanların boş yorumları en çok bu alış satış muhabbetinde bu kadar yüz üstüne çıkıyor sanırım. 4 kelime yazdım ve 4 mesajdır bunu konuşuyoruz. Allah belasını versin böyle ticaretin. Hep aynı şey.
Michael67
Member
**

Activity: 109

View Profile
September 22, 2018, 11:01:10 AM

Alacak olsa özelden hesabın linkini isterdi, boş insanların boş yorumları en çok bu alış satış muhabbetinde bu kadar yüz üstüne çıkıyor sanırım. 4 kelime yazdım ve 4 mesajdır bunu konuşuyoruz. Allah belasını versin böyle ticaretin. Hep aynı şey.

İşine gelmiyorsa git başka platformda sat kardeşim o zaman hesabını önce pazar alanı kurallarını oku sonra satış yap bir başlık açıyorsan altına gelebilecek olan yorumlarada hazırlıklı olacaksın yada kilit vurucaksın konuya kimin boş yaptığı belli insanlara böyle ukala ukala cevaplar vererek daha çok beklersin hesabım satılacak diye

Son günlerde hemen her konuda satış baltalama hakkında birçok tartışma yapılıyor ve mesajlarınız raporlanıyor. Burada satıcılar ürünlerine istedikleri fiyatı biçmekte serbest olduğu gibi alıcılar da konulara yorum yapmakta serbesttir. Gelecek olumsuz yorumlardan rahatsız oluyorsanız satışınızı başka kanallardan gerçekleştiriniz.
anywalker (OP)
Newbie
*

View Profile
September 22, 2018, 12:09:02 PM

Lan başlarım kuralına sana mı sorucam nerde satıp satmayacağımı ben olumsuz yorumlardan rahatsız olmuyorum boş yorumlardan rahatsız oluyorum bunu bir kere anlasanız zaten siz de boş yapmayacaksınız da işte bi deli bi kuyuya taş atıyor ben de son dalgasına cevap vermek zorunda kalıyorum.

"böyle ukala ukala cevaplar vererek daha çok beklersin hesabım satılacak diye" YA KARDEŞİM BENİM İŞLEMİM ACİL BİLE DEĞİL İSTER UKALA UKALA KONUŞUR BEKLERİM İSTER KONUŞMADAN BEKLERİM SANA NE???

Ben diyorum gerizekalı mısınız niye zamanınızı burda harcıyosunuz; adam diyor sen daha çok beklersin. Lan tamam bekleyecem ama sana bu cevapları da vericem işte belli değil mi? Niye halen yanlış konuya yatırım yapıyosunuz?
anywalker (OP)
Newbie
*

View Profile
September 22, 2018, 12:10:59 PM
Last edit: December 24, 2018, 11:28:02 AM by anywalker

Yine paragrafı da yazdırdınız.
Michael67
Member
**

Activity: 109

View Profile
September 22, 2018, 01:54:09 PM
Merited by DervisKing (1)

Filtreden geçmedi galiba yukarıda yazdığım papağan gibi aynı şeyleri tekrar ettiriyorsun bana asıl sanane hemşerim milletin attığı yorumlardan burayı kullanarak satış yapmaya çalışıyorsan her türlü şeye katlanacaksın adam ister gelir boş yorum yapar ister troll yorum yapar ister küfür eder ister satışını baltalar ister benim gibi polemik yaratır istersede saçmalar saçmalar gider buna tahammül etmek zorundasın bu senin keyfine kalmış bir durum değil forum yönetiminin ve moderatörün karar verdiği bir şey istemiyorsan bu tarz diyaloglar konuyu kilitleme seçeneği var kitlersin kurtulursun kitlemezsen böyle uğraşırsın asıl sen şimdi boş yapma bence
Pages: [1]
  Print  

Jump to: