Bitcoin Forum
May 24, 2024, 01:49:48 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Tether’ler DOGE’a yaradı: Son bir haftada %80 kazandırdı  (Read 197 times)
forumevi (OP)
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 6

View Profile
September 01, 2018, 09:31:35 PM

DOGE, bir şaka parası olarak ortaya çıkmış olabilir fakat işlem sayısı ve piyasa kapitalizasyonu ile hala en büyük madencilikle elde edilebilir varlıklar arasında yer alıyor. DOGE’un fiyatı, son birkaç günde yukarı yönlü bir trend kazandı.

Şu anda en büyük kripto paralar arasında 23. sırada yer alan DOGE, son 24 saatte yüzde 42 oranında değer kazanmış görünüyor. Son bir haftaya bakıldığında ise DOGE’un yaklaşık yüzde 80 oranında değer kazandığını görmek mümkün.

DOGE’daki bu yükselişin arkasındaki en büyük etken Tether. CryptoCompare’den elde edilen verilere göre DOGE/USDT çifti, dünden bu yana payını yüzde 31’den 34’e çıkardı. Bir hafta öncesinde 36 Satoshi olan DOGE’un fiyatı, bugün itibari ile 61 Satoshi’ye tırmandı.

DOGE’daki fiyat artışını, dijital paranın işlem hacminin yüzde 32.13’üne hakim olan Gate.io’daki DOGE/USDT çifti aracılığıyla yönlendirildiği söylenebilir. Gate.io’nun ardından Poloniex ile Bittrex toplamda yaklaşık yüzde 25’lik bir paya sahip.
babayeni
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
September 01, 2018, 11:55:46 PM

Evet kral doge her zaman ki gibi bir coin artış yaptığında işlem hızından dolayı hemen tercih edilen coin haline geliyor ve bir anda odak noktası oluyor , yaşasın doge coin sağlıklı bir zamanda yatırım yapabilirim . yatırım tavsiyesi değildir.
BitcoinVSfiat
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 254

View Profile
September 02, 2018, 08:08:06 AM

Doge ile para kazanmak hayal gibi, birkaç gün önce yatırım yapanlar bunu gerçekten başardı. Birçok dipte bulunan altcoinde son bir hafta içerisinde güzel yükselişler gözlemledik. Tabi ki daha önceki sert düşüşlerin ardından uzun süredir yatırımının dönmesini bekleyenler bunu hissedemedi.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
September 02, 2018, 09:01:51 AM

36 Satoshilerden 95 Satoshilere kadar bir artış gösterdi. Bu da 2.63 Kat'lık bir artış demek. Usdt olarak ise 0.002 Usdt'den 0.006 Usdt'ye kadar artış gösterdi. Yani yatırımını Usdt olarak yapan daha çok kazandı. Usdt olarak fiyatı 3 kat artmış gözüküyor. Doge bu şakasını her 6 ayda bir yapıyor ve yatırımcısının yüzünü güldürüyor.

flygate
Jr. Member
*

Activity: 185

View Profile
September 02, 2018, 09:41:34 AM

cidden kral coin. birde fee ücretleri falan efsane. bir ara arbitraj için bana çok ideal gelmişti. şaka için çıkmamış olsa şuan çok daha değerli olabilirdi
bluemylife1907
Member
**

Activity: 350
Merit: 11

View Profile
September 02, 2018, 09:59:08 AM

Son çıkış noktasında sonra bütün piyasa Dibin dibini gördüğü halde done coin dip rakamının 2 kat üstünde kalmayı becerebilen ender kinlerden biri oldu ,bu son günlerde yaptığı fiyat artışı ile birlikte yatırımcısını yanıltmadı .

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
September 02, 2018, 03:10:55 PM

klasik doge hareketi 20-30 sat lardan topla 3x e emir gir , 6 ay içinde kesinlikle gerçekleşir. seviyorum ben bu köpeği takip edeni asla üzmüyor.
Boinkit
Full Member

Activity: 386
Merit: 178

View Profile
September 02, 2018, 06:10:08 PM

köpek coştu gerçekten tether basımı dogecoin fiyatının zıplattı. pazara güvenim giderek azalıyor. bir haftada %80 artıştan sonra büyük çökme gelebilir dogecoin fiyatında boş yere para kaybetmeyin.
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
September 02, 2018, 06:28:21 PM

doge coin candır. hani 2-3 ay hold edip parasını katlayan bir sürü insan var. %80'den daha ziyade, geçen sene müthiş kazandırdı. ama herkes kazanamaz işte. sabır ve doğru yerden satın alınması lazım. ben dogecoini dipten görmüş biri olarak satın alma evresini atladım ve kazanamadım. işte nasip.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
September 02, 2018, 07:21:58 PM

klasik doge hareketi 20-30 sat lardan topla 3x e emir gir , 6 ay içinde kesinlikle gerçekleşir. seviyorum ben bu köpeği takip edeni asla üzmüyor.
Kesinlikle. Bende ne zaman doge bu klasiklesmis hareketini yapacak diye dusunuyordum. Şirin bir coin doge. Fix yil icinde dediginiz gibi 20lerden 30lardan topla ve fiyat şişince sat.. umarim digerlerine de öncü olur..
fragilesun
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
September 02, 2018, 07:49:11 PM

bugüne kadar hiç takibe almamıştım ama anladığım kadarıyla iyi bir alım fırsatını kaçırmışım.

✦ ETHA ✦
First Decentralized Remittance Solution Platform
felixesteban
Member
**

Activity: 294

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
September 02, 2018, 09:41:46 PM

Şöyle bir coine denk gelemiyoruz ki, bu ölü dönemde ilaç gibi gelirdi valla. Altcoinlerin tamamı patlamaya hazır bomba gibi gerçi, bu seviyelerde alım yapanlar ilerde inanılmaz kazanç sağlayacaklar.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
babayeni
Jr. Member
*

Activity: 84

View Profile
September 02, 2018, 10:58:58 PM

cidden kral coin. birde fee ücretleri falan efsane. bir ara arbitraj için bana çok ideal gelmişti. şaka için çıkmamış olsa şuan çok daha değerli olabilirdi
Aslında fee ücretlerinden dolayı bu kadar popüler bir coin olabilmeyi başarıyor , ara ara zamanlar böyle kendinin 1x veya 2x veya daha fazla şekilde katlar .
Dediğin gibi şaka amaçlı olmasaydı bu ücretlerle daha farklı olabilirdi belkide . Smiley
marubozu51
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
September 03, 2018, 01:49:27 AM

Piyasaya açıldığından beri DOGE, sosyal yardımlaşmaya önem vermiş, bu endüstride amacının oluşturanlarının cebini doldurmak olmaktan çok, dünyayı nasıl güzelleştirebilirim derdinde olduğunu fazlasıyla ispatlamış olduğunu sosyal desteklerle göstermiştir. Bir yönü ile de Bitcoin'e şu açıdan benzer. Ardında topluluk vardır, kendine kendine yaratılmış ve ardında sadece bir sahibin olduğu, dolayısıyla tüm dünyadaki borsaları istediği gibi yönlendiren bir patronun olmadığı bir oluşum olduğunu ispatlamıştır. Kabul edilmesi gereken ve göreceğimiz gerçek şudur ki, gelecekte, bilmiyorum ne kadar yakın ya da uzak olur; ardında bir patronun zengin olması yatmayan, bunun ötesinde yarattığı katma değer ile güzel işler yapmak isteyen kişiler ya da sivil toplum kuruluşlarına elinden geldiğince destek olan, tamamıyla gerçekte anonim olan, yani... anladınız, bir takım çekik gözlü kişilerin güdümünde  olmayan ve muhtemelen bu sebeple çekik gözlü oporçunistlerin borsalarında yer almayan DOGE öyle tahmin ediyorum ki, değerini gelecek zamanda katmer katmer katlayacaktır. Yakın ya da uzun sürede, bunu zamanla göreceğiz. Mayasında etik var. Bu benim düşüncem, bekleyip görelim.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
September 03, 2018, 09:25:22 AM

Yılda bir kaç defa doge böyle hareketler yapıyor. Yine kaçırdık fırsatı, daha dip olur diye beklerken 2 ye katladı nerdeyse. Bir dahakini yakalarız umarım.
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
September 03, 2018, 03:21:46 PM

bu kötü piyasada %80 kar büyük kar bence. keşke bizde fark etseydikde bunu kaçırmasaydık. ama bu piyasada fırsatlar bitmez  Smiley
hxtop
Hero Member

Activity: 1071
Merit: 500

View Profile
September 03, 2018, 11:57:18 PM

Tetherlerin bitcoine yaraması bekleniyordu ama hedef şaşırttılar. Dogede inat ettim 30 satoşhi altını beklerken aldı yürüdü gitti birden neyse bi dahaki sefere yakalarım.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
September 04, 2018, 06:49:04 AM

Doge nerdeyse her borsada yer alan yaygın, transferi hızlı, komisyon ücreti düşük bir coin.
Nadiren de olsa bu hareketi yapıyor.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: