Bitcoin Forum
May 25, 2024, 03:25:29 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Ether şuanda koin değil Ethereum 2.0 icosu  (Read 310 times)
yuzuak (OP)
Member
**

Activity: 683
Merit: 16

View Profile
September 02, 2018, 09:21:50 PM

Benim gözümde şuanda piyasada satılan çıkarılan ether koin değil icodur.
Ethereum 2.0' ın icosu. Ethereum 2.0 projelerine vaatlerine gelecekte ne olabileceğine bakıp yatırımınızı ico iken yapabilirsiniz Smiley
Ben geniş ölçekli uzun bir süre araştırdım bir miktar yatırımımı yaptım. Yatırım yapıp yapmamak sizin tercihinizdir, yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
September 10, 2018, 01:54:41 AM

Güzeveniyor olmanız güzel ben de sizin gibi düşünüyorum. Ethereumun böyle delice dibe gitmesi alttan toplamak isteyen balinaların işi bana göre.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
eymareddd
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile WWW
September 10, 2018, 02:32:03 AM

Tersi de olabilir ama bu düşünceye bağlanmamak gerekir. Ethereumun bir çok rakibi var yeterince iyi değerlendirirse o rakipler bu durumu ethereum 2.0 bile kurtaramayabilir.
apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
September 10, 2018, 03:06:44 AM

bu kadar iyi giden bir coinin bu hallere düşmüş olması üzücü bir fırsat mı yoksa daha büyük düşüşlerin habercisi mi muhtemelen bunu zamanla göreceğiz.
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
September 10, 2018, 03:11:09 AM

Ethereumun iyi gittiğini düşünmüyorum 4'te birine düşmüştü zatenn şimdi 8'de birine düştü. Ethereumun çok düşmanı var buna göre hareket etmesi lazım.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
williamsmith
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
September 10, 2018, 08:54:46 AM

Aynen dediğiniz gibi alttan toplamak isteyenlerin işine gelen bir konumdayız. Binler satarken bir başkaları topluyor yoksa neden satılsın. Alıcı olmayan bir mal satılır mı?
Maria
Sr. Member

Activity: 832
Merit: 250

View Profile
September 10, 2018, 09:44:53 AM

Bende elimdeki ETH leri satmasamda yeni ETH almıyorum . Piyasalar çok dengesiz daha düşebileceğinden korkuyorum .

btcash
Hero Member

Activity: 968
Merit: 515

View Profile
September 10, 2018, 09:56:33 AM

Önemli olan soru bu ICO ya yatırım yapılır mı ? ETH 2.0 kazançlı olacakmıdır ?
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
September 10, 2018, 10:05:59 AM

Bu işi vitalikte para olarak görüyor sadece. Eth 2 den o kar edecek belki bazılarıda edecek. Yine tepeden satın alanlar olacak, yine atlayıp zıplayacak çökecek, yine çıkıp eth 2 nin altı berbat diyip eth 3 diyecek. Yine... yine... yine...ömrünü doldurmadan kazanabildiğiniz kadar kazanın yani. Ama eth 2 nin eth gibi kazandıracağını düşünmüyorum açıkçası. Daha bi elde patlar. Bugün kendi malını kötüleyip başka çıkaran yarında başka çıkarır.

Asic şirketleri gibi. Bu kadarda güven kaybetmişken büyük girenler hariç para kazandıracağını sanmıyorum açıkçası. Onlarda kazandığında kalanı kalanımızın elinde patlamış olacak Smiley

Hep diyorum paranızı yeterli kadar kazanıp kaçın oradan Smiley hırs boka götürür çünkü Smiley

...
Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
September 10, 2018, 12:47:23 PM

şu an hemen hepsi icodur baktığınız zaman piyasa çok yeni çok sıkıntılar var giderilmesi gereken problemler var iki üç yıl sonra çok farklı şeyleri tartışıyor da olabiliriz.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
September 10, 2018, 01:00:04 PM

Xrp 20 de 1 ine düştü.Neo 10 da 1 ine. Eos daha 1 ay önce 13-15$ falandı şimdi 5$ ama dibi gören nedense ether herkese göre.
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
September 10, 2018, 01:10:09 PM

Xrp 20 de 1 ine düştü.Neo 10 da 1 ine. Eos daha 1 ay önce 13-15$ falandı şimdi 5$ ama dibi gören nedense ether herkese göre.

Göz önünde garibim vitalik ve ETH'si maalesef. O yüzden de bir tek ETH konuşuluyor doğal olarak. Diğerlerinin de tabi ki ondan aşağı kalır yanı yok. ETH ne idi ne oldu ise diğerleri de şu an öyleler zaten. Ama almış başını gidiyor ETH öldü bitii cümleleri. Bence eski günlerine fazlasıyla hem de geri dönecek. Bunun adına ETH 2.0 diyin ne derseniz diyin, bir bakıma doğru da konu başlığı aslında... Şu an süründürüyor olabilir ama ileri de sefasını sürenler olacak mutlaka, direnip de elinde tutabilen kalırsa...
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
September 10, 2018, 02:59:31 PM

Btc dışında alayı dibi gördü . Btcde %60 falan düştü . Ama ethereumun düşüşü çok şaşırtıcı oldu. Ben bu kadar aşağı düşeceğini düşünmüyordum.
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
September 10, 2018, 03:17:01 PM

bunu sebebide herkesin elinde bulunmasından, ülkemizde madenciliğinin çok yapılmasından ve saydığın diğer coinlere göre daha güvenilir olarak görmesi.benimde elimde en fazla bulunan coin ethereum o yüzden eth düşüşü çok etkiliyor herkesi

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 2

View Profile WWW
September 10, 2018, 03:36:10 PM

Vitalik etherden bu kadar kolay vazgeçmemeli. madencilik getirisinin blok başında 3'den 2'ye indirilmesi bu pek bir işe yaramadı ama etherin üretim maliyeti 130 dolar. bitcoinde maliyete yakın olduğu zamanlar yatay gezdi. belki oralardan toparlama içerisinde olabilirler.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
Ridcan
Member
**

Merit: 31

View Profile
September 10, 2018, 03:38:42 PM

benim başlı başına güvendiğim bir coin ethereum coin mi kesinlikle coin. ama nedense şu sıralar benim içimden bir his dipleyebilir diye söylüyor. umarım yanılırım ama 7 dolarlardan uçması hayra alamet değildi zaten
LoveFooL
Member
**

Merit: 12

View Profile
September 10, 2018, 05:36:27 PM

yahu vallahi şu ethereum başlıklarını okudukça çıldırıyorum. yok dörtte birine düşmüşmüş şimdi de sekizde birine düşmüş falan. diğerleri ? ethereuma özel bir şey sanki
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
September 10, 2018, 05:55:40 PM

Aslında bu pek çok kişi için mükemmel bir şey, ethereum bitcoin'den sonra alınabilecek en iyi coin bu kadar düşmesi de yeni girenler için çok iyi bir fırsat aslında.
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
September 10, 2018, 06:13:42 PM

Tüm piyasa alt üst oldu ama herkesin en güvendiği şey ethereum olduğu için en çok o göze battı. Yani en çok o konuşuluyor haliyle. Şaşkın bir şekilde eldeki etherlerle bekliyoruz bakalım.
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
September 10, 2018, 07:13:24 PM

Piyasaya para lazım. Btc ye giriş artık epey zor olduğundan ya yeni bir yıldız çıkacak yahut eth ana ağlatan olacak (: eth ilede piyasayı canlandırma çabasıda olabilir. Bir çok kişi fırsat görüp alabilir. Kazanabilirde patlayabilirde. Blok başı ödül düşüşü zaten madenciliğini bıraktıracaktır. Madenciliği bırakılan coinde pek bi işe yaramaz. Yani nolur unobtanium gibi fiyatı bilmem kaç bin dolar olur ama hacmi sıfır olur.

Madenciyi küstürmek değil çağırmak lazımdı. Bunlar ödülü düşürüp piyasada az bulunsun değerlensin dediler. Ama maalesef işler pek öyle yürümüyor. Dediğim gibi büyük fabrik çalışanlar dışında ve çok ucuz elektrik kullananlar dışında eth kazan kalmadı nerdeyse son 3 gündür özellikle.

...
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: