Bitcoin Forum
June 22, 2024, 12:23:59 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: ETH ivme kaybetti  (Read 1076 times)
clementoniiiiii
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile WWW
September 05, 2018, 01:21:19 PM

son yükselişiyle birlikte güzel bir para kazanmıştım ethereumdan. tekrar 250 dolar seviyelerine gelirse hemen tekrar alım yaparım. ethereumun daha aşağı düşeceğini tahmin etmiyorum.
necrofurian
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile WWW
September 05, 2018, 02:15:49 PM

ether bitcoin satışlarından müthiş etkileniyor. 250 dolardaki desteğine geri getirdiler. halbuki bitcoinde öyle bir sert bir düşüş yok. yani 5800'ün altına sarkan bitcoin görsek 100 dolar ether için hayal değil onu bugün anlamış oldum. ether yükselişlerde zayıf, satışlarda baya güçlü.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
halloweenn666
Member
**

Activity: 1011
Merit: 65

View Profile
September 05, 2018, 05:07:45 PM

Ether fiyatının değeri 50 dolardır hakettiği değer budur. Çok büyütüyorsunuz bu blockchain işini. Tamam bitcoin neyse de Olmayacak şirketler olmayacak değerlere çıkıp patlayınca piyasayı suçluyorsunuz.
kral2100
Jr. Member
*

Activity: 154

View Profile
September 05, 2018, 05:18:43 PM

yine piyasaları allak bullak eden haberler yayınlanmaya başladı bu tür haberler sürekli olumsuz etki yapıyor kripto piyasasında.

[ Z ] ZooomEx◾ 0%  trading  FEE    CRYPTO EXCHANGE
███████ (❪ https://www.zooomex.com/ ❫) ███████
Stabilitelim
Member
**

Activity: 448
Merit: 14

View Profile
September 05, 2018, 05:29:09 PM

eth ayıp etti.Bir çok on milyar dolarlık proje eth nin sayesinde vücut  buldular.Aama eth bunlara rağmen çok garip bir şekilde düşüyor.
Scam bitcoincash bile eth kadar yerin dibine girmedi Sad
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
September 05, 2018, 05:30:12 PM

icodan toplanan parayı toplu olarak satmaya izin vermeyecek bir yapı olmalıydı eth kendi sonunu kendi getiriyor
tuanvie
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
September 05, 2018, 05:33:31 PM

Yalnızca ethereum değil ne yazıkki piyasanın genelinde yine aynı düşüş hakim. Herkes farklı bir şeyin habercisi olarak bakıyor bu duruma. Eth daha da düşerse sonumuzu hiç iyi görmüyorum, en kıza zamanda toplaması lazım.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
September 05, 2018, 10:13:39 PM

eth ivme değil irtifa kaybetti resmen bugün.%15 düşüş eth gibi bir cin için gerçekten çok fazla ve birçok kişiyide korkutmuş durumda.uzun zamandır eth holderim zamanında güzel kazandırdı ama son zamanlardaki hareketleri gerçekten sabrı zorlayan cinsten.inatla beklemeye devam ediyorum bu seferde yanıltacağını düşünmüyorum
frekans07
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
September 05, 2018, 10:20:52 PM

Ethereum'u bu kadar ivme kaybedeceğini pek sanmıyordum ama diplere kadar indi. Tabi bu durum sadece ethereum için  değil bir çok altcoin için de olay kötü boyutlarda. Kripto piyasasının en kısa sürede yesillenmesini dört gözle bekleyenlerdenim.
NBASKOR
Newbie
*

Activity: 212

View Profile
September 05, 2018, 11:04:27 PM

çok düşüş yaşıyor bu ethereum diğerleri bu kadar düşmedi şuan gerçi piyasa çok düştü eridi eski fiyatlarına geliyor market tekrar ne güzel yavaş yavaş yükseliyordu yine ne olaylar dönüyor acaba çok merak ediyorum
NoqTaHan
Jr. Member
*

Activity: 203

View Profile
September 06, 2018, 12:05:53 AM

ethereum shit coin olma yolunda mı ilerliyor acaba düşüyorda düşüyor bitmex in ceo sunun dedikleri çıkacak heralde içimizden geçicekler bu gidişle baksanıza erittiler iki dakikada ethereumu en iyi coinlerden bir tane böyle düşüyorsa piyasa sıçmış durumda
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
September 06, 2018, 01:25:33 AM

ethereum shitcoin falan değil arkadaşlar, düşenin dostu olmaz derler herkes yükleniyor Cheesy hani o "somut olarak ne yaptı bu coinler" sorusu vardı meşhur! piyasadaki tokenların-projelerin altyapısının çoğunu işte o shitcoin (!) ethereum sağladı. Hatta bazıları kendi ağına geçmeden önce ethereum'u kullanıp geçtikten sonra da "biz daha iyiyiz" dedi Cheesy

Bir de ethereum artık ethereum değil, tam manasıyla bir para birimi! Son zamanlardaki gönderimlerim hep ethereum ile olmuştur, niye? çünkü hızlı-güvenilir-her yerde geçiyor kullanılıyor vs vs...
Şimdi zor günler geçiriyoruz diye eth'yi kötülemek yerine "nasıl daha fazla temin edebilirim?" sorusuna yanıt aramak lazım...

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
September 06, 2018, 04:56:04 AM

Piyasa acımasız olmuş.Düşenin dostu olmaz diyorlar aynen öyle.Gelen geçen vuruyor gidiyor.Bu seviyelerden toplayabilir mi kendini belli değil.Altcoinler bile geçen hafta biraz topladı kendini ama eth düşüşünü sürdürdü.Birşeyler dönüyor ama neler dönüyor belli değil.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
September 06, 2018, 06:12:36 AM

Piyasa acımasız olmuş.Düşenin dostu olmaz diyorlar aynen öyle.Gelen geçen vuruyor gidiyor.Bu seviyelerden toplayabilir mi kendini belli değil.Altcoinler bile geçen hafta biraz topladı kendini ama eth düşüşünü sürdürdü.Birşeyler dönüyor ama neler dönüyor belli değil.

Vitalik bile rahat durmuyo kendi koinini kötülüyor, bu şekilde eth nasıl yükselsin. Risk mi almak istemiyorlar. Aynısı LTC içinde olmuştu. Kendi Ceo su kötüledikten sonra diğerleri kim bilir ne yapmaz.
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
September 06, 2018, 08:08:47 AM

Tam yönünü yukarıya veriyor, "hoooppp hemşerim nereye böyle" deyip biniyorlar tepelerine gariplerin yaa. Bu kadar tether basılıyor ya hani, piyasaya usd girişi oluyor anladığımız kadarıyla, ee tether yakılmıyor yaa, bunca milyon doları bu herifler banka hesaplarına mı çekiyorlar, nasıl eriyor marketcap böyle anlayamıyorum çoğu zaman...
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
September 06, 2018, 10:42:21 AM

ne kadar ivme kaybetsede eth toparlanır umarım çünkü eth ye bağlı çok altcoin var ve piyasa iyiçöker ama işte balinaların ne yapacağı belli olmuyor zararla panikle karar vermemek lazım

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
September 06, 2018, 11:34:23 AM

Ethere inancım çok yüksekti ama çok zarar yaptırdı bana az önce bütün etherlerimi sattım ve tl ye geçiş yaptım artık bitcoin düşüşüne odaklandım ve düştüğü zaman almayı planlıyorum
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
September 06, 2018, 11:48:51 AM

Vitalik bile rahat durmuyo kendi koinini kötülüyor, bu şekilde eth nasıl yükselsin. Risk mi almak istemiyorlar. Aynısı LTC içinde olmuştu. Kendi Ceo su kötüledikten sonra diğerleri kim bilir ne yapmaz.

geçende eth evrim geçirmezse çöküş kaçınılmaz diye sapır sapır konuştu, ortalığı velveleye verdi gereksiz yere

hıyar ağası.
furkanatlia
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
September 06, 2018, 06:25:30 PM

eth benim ve daha bir çok kişinin beklediğinden daha hızlı düştü. eth tam saman alevi gibi. çok hızlı yükseliyor ve çabuk sönüyor. neden derseniz ona bir cevabım yok.
madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
September 06, 2018, 06:35:06 PM

Hiç böyle olacağını düşünmemiştik ama hayat bizi şaşırtmaya devam ediyor Smiley Madem bu kadar düştü daha kaybedecek bir şey kalmadı diyerek bekleyeceğiz napalım. Herkes gibi benim de keyfim çok kaçtı ama kafaya takmamaya çalışıyorum.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: