Bitcoin Forum
May 12, 2024, 11:17:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: At yelesinden yatak ?  (Read 202 times)
kral_658 (OP)
Member
**

Activity: 131
Merit: 10

View Profile
September 04, 2018, 04:23:33 PM
Last edit: September 04, 2018, 05:19:08 PM by kral_658

Ali Ağaoğlu, 120 Bin TL'ye Hästens marka Vividus model yatak almış. Çok kaliteliymiş. İsveç el yapımı. Pek çok ünlü de bu yataktan kullanıyormuş. Araştırdım nedir ne değildir diye. Tamamen doğal ürünlerden el yapımı imiş. At kılı, %100 pamuk keten kullanılıyormuş. Benim neyim eksik Ali Ağaoğlu'ndan dedim bende çakmasını alayım dedim.

Wellmart - Atigo - 2.000 gr/m2 At Kılı yatak siparişi vermeyi düşünüyorum. Ama kalitesinden emin olamadım. 3954 TL fiyatı var şuanda. 4 taksit yapıyorlar. Sizce sipariş vermeli miyim ?
Başlık ve baza olduğu için onları sipariş vermeyeceğim. Bu fiyat sadece yatak için geçerli.
Remember that Bitcoin is still beta software. Don't put all of your money into BTC!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715555832
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715555832
Reply with quote  #2

1715555832
Report to moderator
1715555832
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715555832
Reply with quote  #2

1715555832
Report to moderator
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1300

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 04, 2018, 10:10:21 PM

Sonuçta yaylı yatağın sosyetesi, ben senin dediğin parayı gözden çıkartacak olsaydım gider Tempur'dan birinci kalite visco yatak alırdım. Viscodan daha büyük konfor yok, ama merdiven altı imalatçı çok olduğu için millet o boktan yatakları görüp visco öyle bir şey zannediyor.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
yelkovan
Member
**

Activity: 234

View Profile
September 05, 2018, 05:57:37 PM

bence hiç gerek yok böyle özentilere  maddi gücünüzü bilemiyorum ama o tarz insanlar 2 güne bir eşya değiştirir yetişilmez yani hızlarına ben kendi adıma hiç kalkışmam onun varda benim neden yok gibi muhabbetlere alınca beğenmemek te var işin ucunda
kaldirimtasi
Member
**

Activity: 220

View Profile
September 05, 2018, 07:01:17 PM

offf yeni akıma bakın hele at yelesinden yatak :d pekte yumuşak olacağını düşünmüyorum o yataklar için kaç atın yelesini kestiler onuda düşünmeden edemedim şimdi Sad

igotek
Hero Member

Activity: 2058
Merit: 608

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
September 05, 2018, 08:16:49 PM

Bu kışın başında visco yatak satın almıştım. Çok rahat, ancak sorunlar var. 7-8 saatten fazla yatarsanız her yanınız ağrımaya başlıyor ki uykuyu çok seven biriyim. Bazen 10-11 saat uyuduğum oluyor. Yaz gelince ise sıcaklık konusunda rahatsız etmeye başladı. Viscı yatak vücudun ısısı ile şekil alıyor ve sıcaklığı muhafaza ediyor. Rahat olması buradan kaynaklanıyor. Bulunduğum bölge çok sıcak olduğu ve nem de olduğu için visco yatak maceram olumsuz sonuçlandı. Bu arada bebekler, çocuklar ve gelişim çağını henüz tamamlamamış kişiler için visco uygun bir seçim değil, kemik gelişimini olumsuz etkiliyor. Serin bir bölgede yaşıyorsanı, yetişkin biriyseniz ve yumuşak yatak tercih etmek istiyorsanız visco uygun.

Geçtiğimiz günlerde lateks yatakları araştırırken bahsettiğiniz yatakları gördüm. Sipariş verdim. Hala gelmedi, bekliyorum. Geldiğinde kullanıp yorum yazarım, alıp almamaya karar verirsiniz. Peki neden aldım ? Tamamen doğal malzemeler kullanılarak el işçiliği yapılmış ve sentetik malmeze kullanılmamış. Dışında doğal keten ve doğal pamuk karışımı kumaş kullanılmış. Bir alt katmanda  metrekarede 2 kg  at yelesi kullanılmış ve klima etkisi yaratacak kadar serin olduğu belirtiliyor. Bu özelliği çok cezbedici geldi bana. Yatak için en konforlu malzemeymiş ve at yelesi kesilirken atlara kesinlikle zarar gelmediği söyleniyor. Bir alt katmanda yumuşaklık hissinin belirginleşmesi için tamamen doğal pamuk kullanılmış. Bunun bir altında ise metrekarede 2kg yoğunlukta doğal pamuk kullanılmış. Bu da bir altta kullanılan yayların vücuda batmasına engel oluyor. Bir alt katmandaki yaylar ise paket yay sistemi denilen sisteme sahip. Her bir yay birbirinden bağımsız hareket ediyor. Yan tarafta yatan kişi diğer kişinin yataktaki döünşlerinden rahatsız olmuyor ve yay sistemini hazırlarken ağırlğa göre direncini değişken ayarlamışlar. Hepsiburada.com'dan sipariş verin derim. Az bir miktar daha ucuz ve orda da kendileri satıyor zaten. Yani orjinal ürün olduğundan emin olabilirsiniz. 3854,25 TL ödedim ben.

Hästens Vividus yatağı da az önce araştırdım. Epey methediyorlar ama bir yatağa o kadar para vermek ? Markayı duymuştum ama aşırı pahalı diye açıkcası fiyat sormamıştım. Sadece özelliklerine göz gezdirmiştim. At yelesinden yatak satan bir kaç farklı marka daha var. Orjinal İsveç olanlar tabi ki güzel ama ülkemizde satan markalar arasında en kalitelisi Wellmatt. Diğer firmalar at yelesi konusunda pek bilgi sahibi de değil. Bu arada Atigo modeli pahalı derseniz Atigo XS modeli daha ucuz. İki model arasında öyle aman aman bir fark yoktur. Yataş, İstikbal, Yatsan, Tempur, Doğtaş vb. markaların sattığı yataklar özelliklerine göre aşırı pahalı. Wellmatt Atigo bence bahsedildiği gibiyse almaya değer. Zaten 120 gün içinde beğenmezsen para iade garantisi veriyorlar ki bu teklifleri olmasaydı denemeden internetten yatak almazdım. Şikayetvar.com'da incelerseniz bu marka için şikayet de bulamazsınız. Bir iki kişi şikayet yazmış ama hemen çözüme ulaştırıp şikayeti sildirmişler. Farklı markalarla kıyaslarsak adamlar çalışıyor diyebiliriz.

I cannot live, I cannot die, trapped in myself.
Hold my breath as I wish for death. Oh please god, help me !
yaniman
Member
**

Activity: 378
Merit: 14

View Profile
September 06, 2018, 12:22:14 PM

Valla arkadaşlar tebrik ediyorum sizleri, ne güzel dertleriniz var, en büyük derdiniz yatak olur inşallah Cheesy nerde bulsam yatıyorum, yatağım bildiğiniz yataş.

Gastronomist
Member
**

Activity: 308

View Profile WWW
September 06, 2018, 02:42:53 PM

Al hacım uyku önemli Cheesy

bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1300

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 06, 2018, 04:20:34 PM

Bu kışın başında visco yatak satın almıştım. Çok rahat, ancak sorunlar var. 7-8 saatten fazla yatarsanız her yanınız ağrımaya başlıyor ki uykuyu çok seven biriyim. Bazen 10-11 saat uyuduğum oluyor. Yaz gelince ise sıcaklık konusunda rahatsız etmeye başladı. Viscı yatak vücudun ısısı ile şekil alıyor ve sıcaklığı muhafaza ediyor. Rahat olması buradan kaynaklanıyor. Bulunduğum bölge çok sıcak olduğu ve nem de olduğu için visco yatak maceram olumsuz sonuçlandı. Bu arada bebekler, çocuklar ve gelişim çağını henüz tamamlamamış kişiler için visco uygun bir seçim değil, kemik gelişimini olumsuz etkiliyor. Serin bir bölgede yaşıyorsanı, yetişkin biriyseniz ve yumuşak yatak tercih etmek istiyorsanız visco uygun.

Geçtiğimiz günlerde lateks yatakları araştırırken bahsettiğiniz yatakları gördüm. Sipariş verdim. Hala gelmedi, bekliyorum. Geldiğinde kullanıp yorum yazarım, alıp almamaya karar verirsiniz. Peki neden aldım ? Tamamen doğal malzemeler kullanılarak el işçiliği yapılmış ve sentetik malmeze kullanılmamış. Dışında doğal keten ve doğal pamuk karışımı kumaş kullanılmış. Bir alt katmanda  metrekarede 2 kg  at yelesi kullanılmış ve klima etkisi yaratacak kadar serin olduğu belirtiliyor. Bu özelliği çok cezbedici geldi bana. Yatak için en konforlu malzemeymiş ve at yelesi kesilirken atlara kesinlikle zarar gelmediği söyleniyor. Bir alt katmanda yumuşaklık hissinin belirginleşmesi için tamamen doğal pamuk kullanılmış. Bunun bir altında ise metrekarede 2kg yoğunlukta doğal pamuk kullanılmış. Bu da bir altta kullanılan yayların vücuda batmasına engel oluyor. Bir alt katmandaki yaylar ise paket yay sistemi denilen sisteme sahip. Her bir yay birbirinden bağımsız hareket ediyor. Yan tarafta yatan kişi diğer kişinin yataktaki döünşlerinden rahatsız olmuyor ve yay sistemini hazırlarken ağırlğa göre direncini değişken ayarlamışlar. Hepsiburada.com'dan sipariş verin derim. Az bir miktar daha ucuz ve orda da kendileri satıyor zaten. Yani orjinal ürün olduğundan emin olabilirsiniz. 3854,25 TL ödedim ben.

Hästens Vividus yatağı da az önce araştırdım. Epey methediyorlar ama bir yatağa o kadar para vermek ? Markayı duymuştum ama aşırı pahalı diye açıkcası fiyat sormamıştım. Sadece özelliklerine göz gezdirmiştim. At yelesinden yatak satan bir kaç farklı marka daha var. Orjinal İsveç olanlar tabi ki güzel ama ülkemizde satan markalar arasında en kalitelisi Wellmatt. Diğer firmalar at yelesi konusunda pek bilgi sahibi de değil. Bu arada Atigo modeli pahalı derseniz Atigo XS modeli daha ucuz. İki model arasında öyle aman aman bir fark yoktur. Yataş, İstikbal, Yatsan, Tempur, Doğtaş vb. markaların sattığı yataklar özelliklerine göre aşırı pahalı. Wellmatt Atigo bence bahsedildiği gibiyse almaya değer. Zaten 120 gün içinde beğenmezsen para iade garantisi veriyorlar ki bu teklifleri olmasaydı denemeden internetten yatak almazdım. Şikayetvar.com'da incelerseniz bu marka için şikayet de bulamazsınız. Bir iki kişi şikayet yazmış ama hemen çözüme ulaştırıp şikayeti sildirmişler. Farklı markalarla kıyaslarsak adamlar çalışıyor diyebiliriz.

Piyasadaki visco yatakların belki %90'ının visco katmanı çok ince, dansitesi (direnç derecesi, maliyetle doğrudan ilgili) düşük, 6-7cm 40-45 dansite visconun altına normal sünger katmanı yapıştırıp visco yatak diye gazlıyorlar ve dediğin problemler başlıyor. Oysa düzgün bir yatakta visco katmanı en az 10 cm ve yine en az 70 dansite olmalı, O zaman visco yatak derin uyku deneyimini yaşatır. Lateksten vazgeçmekle doğru yapmışsın çünkü lateks visconun altında bir segment olarak kabul edilir.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
mmadeofff
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
September 07, 2018, 05:23:10 AM

benim de o kadar çok param olsa ben de saçma sapan şeylere çok paralar harcardım. gayet normal bir şey.
kral_658 (OP)
Member
**

View Profile
September 07, 2018, 09:56:56 AM

O zaman sen dene bana haber ver güzelse bende alacağım. Bu yataktan kullanan birinden yorum almak güzel olacak.
DervisKing
Member
**

Activity: 71

View Profile
September 07, 2018, 10:31:40 AM

yerde yatmayı çok seven birisiyim evlenene kadar ortopedik kaz tüyü at tüyü bilmemne tüyü yatak aramıyorum çok şükür bu konuda rahatım
depresifenfeksiyon
Newbie
*

Activity: 55

View Profile
September 07, 2018, 10:53:48 AM

feci derecede sırtım agrıyor bugün bir at yelesinden yatağım olsaydı ağrımazdı belki yumuşak yumuşak uyurdum bu fakirliğin gözü kör olsun bir at yelesinden yatak bile alamıyoruz  Grin Cry Tongue
samet_9511
Jr. Member
*

Activity: 81
Merit: 7

View Profile
September 07, 2018, 06:12:52 PM

@igotek hocam aldıysa bir bildiği vardır. Baya araştırmacı biri. Ya zaten öyle çok zengin olmaya da gerek yok ki ? İzmir'de üretiliyormuş sonuçta. Ne kadar pahalı olabilir ki ?
neobetter
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
September 07, 2018, 10:55:16 PM

zenginlik insana ne yapacağını şaşırttırıyor gerçekten de.
kral_658 (OP)
Member
**

View Profile
September 12, 2018, 06:46:04 PM

Yatağın geldi mi igotek ? Almadın da aldım mı dedin yoksa  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
igotek
Hero Member

Activity: 2058
Merit: 608

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
September 12, 2018, 08:05:00 PM

Yatak geldi ancak henüz deneme fırsatım olmadı. Bir hafta kadar kullandıktan sonra yorum yapabilirim. Kaliteli bir taşıma kılıfı vardı, kargoda hiç zarar görmemiş. Yatağın dışında kullanılan kumaş hem gösterişli hem de kaliteli görünüyor. Baya ağır ve yüksek bir yatak. Odaya zor geçirip yerleştirdim.Visco ile kıyaslarsam üzerine yatınca daha sert ama daha rahat gibi hissettirdi. 5 yıl garantisi var. Garanti belgesini de çok şaşalı yapmışlar Smiley İlerleyen günlerde yorum eklerim.

I cannot live, I cannot die, trapped in myself.
Hold my breath as I wish for death. Oh please god, help me !
ErdemliKadir
Newbie
*

Activity: 24

View Profile
September 16, 2018, 08:49:54 PM

Yatak kesinlikle önemli, hayat kalitesini doğrudan etkiliyor. Ama daha ucuza yine aynı konforu verecek yataklar da bulunabilir bence. Zaten kapitalizm böyle bişey aynı kalitede ürünler cilalanıp sadece zenginlere satılıyor.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: