Bitcoin Forum
April 25, 2024, 10:15:34 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2  All
  Print  
Author Topic: Bilgisayarima giris yapildi ve hesaplarim denendi  (Read 279 times)
alpsea (OP)
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
September 05, 2018, 12:35:37 AM

Ilginc bir sekilde cogu hesabima giris yapildi. Giris yapilmasinin sebebi pc baglnmasi, yoksa imkansiz. Gmailimde bile 2fa var giremez. Bugun yeni format attim tum guncellemeleri yaptim + parali virus programi kurdum. Steam oyun indirmesi icin acik birakmistim blockchain dropbox ve koinim giris 2fa sifreleri geldi telefonuma. Sanirim bilincli birisi veya gmailde coin postalarini gorunce denemeye kalkisti. Yazik kaybettigi vakte uzuldum. Tum hazinem ledgerde Smiley soygun yapmak icin evime girmesi gerek, o da buyuk cesaret. Yani canli girer cansiz cikabilir  Grin ( windows orjinal, loader crack vb yapmadim, viruslu dosya indirmedim)
Konuyu acayim dedim saldiri vb vardir belki merak ettim yakin tarihte basina gelen var mi boyle bir olay?

1714040134
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714040134
Reply with quote  #2

1714040134
Report to moderator
1714040134
Hero Member
*

Ignore
1714040134
Reply with quote  #2

1714040134
Report to moderator
1714040134
Hero Member
*

Ignore
1714040134
Reply with quote  #2

1714040134
Report to moderator
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714040134
Hero Member
*

Ignore
1714040134
Reply with quote  #2

1714040134
Report to moderator
1714040134
Hero Member
*

Ignore
1714040134
Reply with quote  #2

1714040134
Report to moderator
1714040134
Hero Member
*

Ignore
1714040134
Reply with quote  #2

1714040134
Report to moderator
exDeep
Jr. Member
*

Activity: 61
Merit: 7

View Profile
September 05, 2018, 12:38:44 AM

Kablosuz klavye mi kullaniyorsun ? Bilgisayarinin ekrani pencereye mi bakiyor ?
alpsea (OP)
Copper Member
Hero Member

View Profile
September 05, 2018, 12:40:24 AM

Kablosuz klavye, ekran kapali kardesim. Ekranimi goren en yakin ev 20m uzakta ayrica  Grin
Boxer'la geziyorum sorun cikmiyor yani o derece Smiley

exDeep
Jr. Member
*

View Profile
September 05, 2018, 12:45:10 AM

Kablosuz klavye, ekran kapali kardesim. Ekranimi goren en yakin ev 20m uzakta ayrica  Grin
Boxer'la geziyorum sorun cikmiyor yani o derece Smiley

https://www.keysniffer.net/affected-devices/

600mm lens arti dijital zoom ile 1 km oteden vesikaligin cekilebilir. kablosuz klavyeyi hack etmek ise inanilmaz kolay. dikkat et derim bak birde su var :

https://hakshop.com/products/usb-rubber-ducky-deluxe

baskalarindan aldigin bir usb flash drive varsa dikkat et.
alpsea (OP)
Copper Member
Hero Member

View Profile
September 05, 2018, 12:56:32 AM

Kanka bizim mahalle +50 yas. Pc acma kapamayi bilirler en fazla. Kurdugum windows surumunde piclik olabilir belki..

exDeep
Jr. Member
*

View Profile
September 05, 2018, 12:58:44 AM

Kanka bizim mahalle +50 yas. Pc acma kapamayi bilirler en fazla. Kurdugum windows surumunde piclik olabilir belki..

Ben deepcoin bu arada, gercek olan deepcoin  Smiley
alpsea (OP)
Copper Member
Hero Member

View Profile
September 05, 2018, 01:26:52 AM

Ben deepcoin bu arada, gercek olan deepcoin  Smiley
Tamam kucumsemedim zaten rütbeye göre Smiley  ciddiye alarak cevap veriyorum zaten. Nasil oldu nasil baglanildi merak ediyorum valla. Her zaman benim basima gelmez diyenlerdendim şaşirdim acikcasi. Teamweardan çökmüş olabilirler mi acaba.. Gmailde baglanan cihazlarda mozilla var fakat bende mozilla yuklu degil program files'dan baktim yuklememis yani uzaktan baglanilmis dedigim gibi dimi?
EDİT; bir önceki formatta kmspico logger crack vb bir suru program yuklemistim sistem virusten kafayi yemisti, o zaman portable hdd takiliydi oraya virus bulasip temiz sisteme gecmis olabilir diye dusunuyorum. Mağlum gündem kripto para vurgunu, birinin pcye baglanan adam kredi karti arayacagina crypto wallet kovalar aq.

CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
September 05, 2018, 01:40:21 AM

Ilginc bir sekilde cogu hesabima giris yapildi. Giris yapilmasinin sebebi pc baglnmasi, yoksa imkansiz. Gmailimde bile 2fa var giremez. Bugun yeni format attim tum guncellemeleri yaptim + parali virus programi kurdum. Steam oyun indirmesi icin acik birakmistim blockchain dropbox ve koinim giris 2fa sifreleri geldi telefonuma. Sanirim bilincli birisi veya gmailde coin postalarini gorunce denemeye kalkisti. Yazik kaybettigi vakte uzuldum. Tum hazinem ledgerde Smiley soygun yapmak icin evime girmesi gerek, o da buyuk cesaret. Yani canli girer cansiz cikabilir  Grin ( windows orjinal, loader crack vb yapmadim, viruslu dosya indirmedim)
Konuyu acayim dedim saldiri vb vardir belki merak ettim yakin tarihte basina gelen var mi boyle bir olay?
Aynen benim de 2 gündür hesaplarıma giriliyor. Mail geliyor hesabınıza girildi diye. Çok eskiden coins.ph'de hesap açmıştım oradan hesabınıza girildi diye mesaj geldi. Bir de Mega adresime girilmiş. Bilmiyorum umarım kötü bişey olmaz :p

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
exDeep
Jr. Member
*

View Profile
September 05, 2018, 01:42:51 AM

Teamviewer sifreni caldirsan bile calan kisi baglanamaz, once mail gelir izin vermen icin ondan sonra ancak baglanabilir. Ancak email sifren aciga ciktiysa o zaman teamviewer i dusunebilirsin. Firefox ile denenmis diyorsun, bu durumda sende yuklu olmadigina gore senin bilgisayarindan giris yapilmamis, belkide sifrelerin cok once calindi ve yeni denediler, buda olabilir. Benim calinan bitcointalk hesabim calindiktan 4 ay sonra kullanilmaya baslandi mesela.
alpsea (OP)
Copper Member
Hero Member

View Profile
September 05, 2018, 01:43:35 AM

Aynen benim de 2 gündür hesaplarıma giriliyor. Mail geliyor hesabınıza girildi diye. Çok eskiden coins.ph'de hesap açmıştım oradan hesabınıza girildi diye mesaj geldi. Bir de Mega adresime girilmiş. Bilmiyorum umarım kötü bişey olmaz :p
Girsin gezsin alacagi bir sey yok da kıl oldum simdi yine mi format atcaz yahu, sistemi stabil hale getirene kadar yarim gun harcaniyor

exDeep
Jr. Member
*

View Profile
September 05, 2018, 01:45:31 AM

Girsin gezsin alacagi bir sey yok da kıl oldum simdi yine mi format atcaz yahu, sistemi stabil hale getirene kadar yarim gun harcaniyor

Alp sayet birden fazla yerde ayni kullanici adi ve sifre kullaniyorsan en azindan sifrelerini farkli yap. Sayet farkli ise o zaman telefonun android ise onun uzerine yogunlas.
alpsea (OP)
Copper Member
Hero Member

View Profile
September 05, 2018, 01:47:12 AM

Teamviewer sifreni caldirsan bile calan kisi baglanamaz, once mail gelir izin vermen icin ondan sonra ancak baglanabilir. Ancak email sifren aciga ciktiysa o zaman teamviewer i dusunebilirsin. Firefox ile denenmis diyorsun, bu durumda sende yuklu olmadigina gore senin bilgisayarindan giris yapilmamis, belkide sifrelerin cok once calindi ve yeni denediler, buda olabilir. Benim calinan bitcointalk hesabim calindiktan 4 ay sonra kullanilmaya baslandi mesela.
Evet dogru tw icin mail onayi isteniyor, oyle bi mail yoktu postalr arasinda. Fakat giris yapan sistemle  benim kullandigim sistem ayni isimdeydi. ( pc ismi)
Gmaile çökmüşler veya  tw harici uzaktan baglanilmis sanirim. Ama dedigim gibi gmaildede 2fa var. Beynim eridi açıkcası.

CryptoBey
Full Member

View Profile WWW
September 05, 2018, 01:47:52 AM

Hesaplarımda bişey yok ama moralim bozuldu biraz. Bakalım neler olacak şüpheli bekleyişe başladım Smiley

alpsea (OP)
Copper Member
Hero Member

View Profile
September 05, 2018, 01:48:14 AM

Ilginc bir sekilde cogu hesabima giris yapildi. Giris yapilmasinin sebebi pc baglnmasi, yoksa imkansiz. Gmailimde bile 2fa var giremez. Bugun yeni format attim tum guncellemeleri yaptim + parali virus programi kurdum. Steam oyun indirmesi icin acik birakmistim blockchain dropbox ve koinim giris 2fa sifreleri geldi telefonuma. Sanirim bilincli birisi veya gmailde coin postalarini gorunce denemeye kalkisti. Yazik kaybettigi vakte uzuldum. Tum hazinem ledgerde Smiley soygun yapmak icin evime girmesi gerek, o da buyuk cesaret. Yani canli girer cansiz cikabilir  Grin ( windows orjinal, loader crack vb yapmadim, viruslu dosya indirmedim)

Alp sayet birden fazla yerde ayni kullanici adi ve sifre kullaniyorsan en azindan sifrelerini farkli yap. Sayet farkli ise o zaman telefonun android ise onun uzerine yogunlas.
Sifrelerim heryerde karma karışık hocam ve ios kullaniyorum.. gmailime memu ( android emulator ) uzerinden giris yaptim sadece.

exDeep
Jr. Member
*

View Profile
September 05, 2018, 01:51:21 AM

Ilginc bir sekilde cogu hesabima giris yapildi. Giris yapilmasinin sebebi pc baglnmasi, yoksa imkansiz. Gmailimde bile 2fa var giremez. Bugun yeni format attim tum guncellemeleri yaptim + parali virus programi kurdum. Steam oyun indirmesi icin acik birakmistim blockchain dropbox ve koinim giris 2fa sifreleri geldi telefonuma. Sanirim bilincli birisi veya gmailde coin postalarini gorunce denemeye kalkisti. Yazik kaybettigi vakte uzuldum. Tum hazinem ledgerde Smiley soygun yapmak icin evime girmesi gerek, o da buyuk cesaret. Yani canli girer cansiz cikabilir  Grin ( windows orjinal, loader crack vb yapmadim, viruslu dosya indirmedim)

Sifrelerim heryerde karma karışık hocam ve ios kullaniyorum.. gmailime memu ( android emulator ) uzerinden giris yaptim sadece.

IP bilgisi varmi gelen maillerde ?
CryptoBey
Full Member

View Profile WWW
September 05, 2018, 01:53:43 AM

~~
IP bilgisi varmi gelen maillerde ?

Bende böyle bir bilgi var hocam:

You signed in to your Coins.ph account on 2018-09-04 23:21 with the following details:
IP Address: 148.101.104.142
Country Code: Dominican Republic_code
Browser/Device: Chrome 62.0.3202

Dominic cumhuriyetinden

Mega adresime de Ukraynadan girilmiş.

exDeep
Jr. Member
*

View Profile
September 05, 2018, 01:55:41 AM

aklima son gelen sey routerlarinizi kontrol edin, piyasada bir kac tehlikeli acik var
su sayfadan biraz bilgi alabilirsiniz

https://nakedsecurity.sophos.com/2018/06/11/check-your-router-list-of-routers-affected-by-vpnfilter-just-got-bigger/
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
September 05, 2018, 01:55:45 AM

Benim şöyle bir şifre taktigim var.

Gmail: Hiçbir yerde kullanmam sadece Gmail
Büyük borsalarda benzer kombinasyonlar ama hepsi farklı
Örnek Binance 8193BNBxHf11.
Örnek Bitfinex 8193BFXxHf22,
Örnek Kraken 8193KRKxHf33?

Şimdi kodlama şu şekilde
8193 sabit
BNB, BFX, KRK borsa kisaltmasi
xHf sabit
11 en buyuk 1. borsa
22 en buyuk 2. borsa
33 en buyuk 3. borsa

böyle kodlamalar yap kafanda, ana Gmail'e 2FA çak, orijinal Windows + Antivirus ile beraber takıl.

Bountylerde de Bounty'e ozel şifre kullanirim, bounty maillerim 8 harfli farkli kombinasyonlardan oluşur ve random oluşturulmuştur. Eğer kafanda belli bir kodlama şekli yaparsan beynin zaten Random Key Generator oluyor. Ustelik bu şifreleri unutmazsın.

Son dönemde lokalde bir çok kişinin başina ayni şey geldi, Allah'tan Ledger var kafamiz rahat. Geçmiş olsun.
alpsea (OP)
Copper Member
Hero Member

View Profile
September 05, 2018, 01:57:28 AM

Bana giris yapanlar ayni sehirden gozukuyor. Sorunsuz gibi yani..
Memu uzerinden giris yapinca program kafasina gore bir cihaz ismi atıyor sanırım. En son s6 odan once s8+ uzerinden giris yapilmis. İkisinide kullanan tanidigim yok bu girisler bana ait %99.5

exDeep
Jr. Member
*

View Profile
September 05, 2018, 01:59:23 AM

Turkce kaynak buldum

https://www.xtrlarge.com/2018/05/24/router-cihaz-hacker-saldiri-vpnfilter/

Pages: [1] 2  All
  Print  

Jump to: