Bitcoin Forum
April 20, 2024, 12:22:09 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Switcheo burza - O3 wallet -najbolji tim - OTC trgovanje bez provizije - 4.3.19  (Read 15922 times)
EustaceBagge (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 392
Merit: 54


View Profile WWW
September 05, 2018, 07:04:12 AM
Last edit: March 01, 2019, 07:13:08 AM by EustaceBagge
Merited by RegulusHr (2), Daniel91 (1), Branko (1), slackovic (1), cryptofrka (1)
 #1

Već jako dugo hoću napisati nešto o Switcheu (https://switcheo.network/), i 03 walletu (https://o3.network/), i nikako da ulovim vremena. No evo konacno, da malo kažem ljudima o ovim super proizvodima.

Na O3 sam naletio tako što mi je trebao wallet za NEO airdropove. Ne sjećam se gdje sam točno čuo za njega, no skinuo sam ga i dopao mi se. Jako dugo mi nije ničem služio i jedva sam ga koristio. Onda mi je sjeo prvi airdrop i počeo sam redovito čitati sekciju vijesti gdje sam čuo i za druge airdrope i zanimljive stvari.

Aplikacija u startu nije prepoznavala tokene automatski, nego si ih trebao dodavati ručno.

Danas, nakon nekoliko mjeseci, mogu reći da mi je apsolutno super i takoreći nema manu, osim toga što ne prikazuje vrijednost svih novčića u portfelju.

Što mi se sviđa kod walleta:

1. Automatski dodaje tokene koji ti sjednu na adresu
2. Ima odličnu sekciju vijesti koja je svaki dan updateana
3. Dizajn je ugodan, pogotovo na iphoneu
4. Podržava claimanje gasa i onga (također podržava Ontology mrežu)
5. Ima verziju i za desktop (osobno je ne koristim, preferiram mobilne wallete)
6. Ima odlične airdrope koji potiču NEO zajednicu. Airdrope nikad ne daju samo po sebi, već moraš imati određenu količinu NEO-a u walletu (iznos varira). Zadnji airdrop im je bio za FTW coin, svaki vlasnik walleta koji se registrirao dobio je skoro 1000 tokena koji trenutno vrijede oko 20 dolara (najviše su vrijedili 50). Za to je trebal0 imati samo dva NEO-a.
7. Tim nema Telegram grupu niti ijedno mjesto gdje možeš komunicirati s njima u realnom vremenu, no imaju forum. Zašto je ovo dobro? Pa po mom mišljenju to im omogućava da se koncentriraju na razvoj aplikacije, i mada ne znam koliko ih ima, očito im ide jer su uspjeli toliko toga dodati u nekoliko mjeseci da je to nevjerojatno.
8. Direktno tradeanje na Switcheo burzi bez ubacivanja privatnog ključa!

Ovo zadnje je stvarno vrhunski. Switcheo je NEO decentralizirana burza, no ne podržava zasad trgovanje bilo kojeg NEO tokena. Imaju većinu najpopularnijih NEO tokena, i mogu se prodati za NEO, Gas, i Switcheo token.
Kako dosta pratim NEO, Switcheo sam zamijetio jer se na njemu može prodati dosta tih tokena što sam dobio na airdropu.

Stranica ima odličan dizajn, miljama iznad etherdelte, idexa i sličnih web stranica. Tim ima aktivnu telegram grupu gdje je uvijek prisutan neki admin, 24/7, imaju medium i twitter kanale gdje redovno updateaju. Jako poštuju svoj roadmap i brzo unose nove funkcije. Plan je da do kraja ovog mjeseca uvedu podršku za ERC20 i QRC20 tokene (QTUM)!!!?. Burza ima mali promet, do sad u prosjeku oko 100.000 dolara dnevno. U zadnjih par dana je porastao jer imaju trading natjecanje s Switcheo tokenom. Cijena jednog SWTH-a je manja od centa. Ako burza ostvari svoje planove, integrira podršku za ERC20, te do kraja godine lansira i opciju kupnje s fiatom kako planiraju, predviđam im jako svijetlu budućnost. SWTH inače služi za smanjenje FEE-a, te se također burna, tim svaka tri mjeseca objavljuje rezultate burna. Burza je spojena s 03 wallet tako da se može direktno trgovati iz aplikacije, što je odlično, jer ne moraš ubacivati svoj private key.

Oovo je čista špekulacija, jer tim naravno ne komentira nove listinge, no postoji šansa da će se na stranici trgovati s NEX-om (Neon exchange), novim NEO tokenom za kojim ljudi apsolutno luduju. NEX se ne smije prodavati na njihovoj vlastitoj burzi zbog zakona. Da li će ga Switcheo izlistirati ne znam. Najbolje je bit pesimističan.

Preporučam svima da provjere site i wallet.

Disclaimer: Autor posjeduje SWTH token, i mnoge tokene koji se trguju na Switcheu.  Grin




Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Gytza
Member
**
Offline Offline

Activity: 131
Merit: 12


View Profile
September 05, 2018, 01:32:16 PM
Last edit: September 13, 2018, 03:47:00 PM by Gytza
 #2

O3 mi je izvrstan! Imam ga na iPhoneu. Skinula sam ga jer mi je trebao neki Neo wallet za nagradnu igru i to jedini koji koristim jer stvarno drugi ni ne treba, isto volim wallete na mobitelima.
Vjerujem da sam se malo kasnije uključila jer nikada ništa nisam trebala ručno dodavati.
Potpisujem: 1., 2., 3., 4., i 6.
S tim da sam do sada dobivala u wallet neke od novčića bez ikakvoga prijavljivanja. Samo zato što sam imala NEO ili neke od Nep.
Još nisam trgovala, nisam imala potrebe, no planiram i odlična mi je ta povezanost sa Swicheom bez priv. ključa, o kojoj govoriš. Evo, isprobavam dok pišem.
Odličan post, da imam i 1 merit svakako bih ti ga udijelila.
big_daddy
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1652
Merit: 583


xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol


View Profile WWW
September 07, 2018, 09:21:56 AM
 #3

dobra app ova O3
hvala na preporuci


ima osim DELTE za eth tokene neka besplatna app koja je isto tako dobra za tokene?

If you don't believe it or don't get it, I don't have the time to try to convince you, sorry.
EustaceBagge (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 392
Merit: 54


View Profile WWW
September 07, 2018, 09:49:42 AM
 #4

dobra app ova O3
hvala na preporuci


ima osim DELTE za eth tokene neka besplatna app koja je isto tako dobra za tokene?
Lobstr je super za Stellar tokene. Ima čak i ugrađeno trgovanje, slično ko 03. Inače za ETH tokene koristim Eidoo, podržava sve automatski.

Branko
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 2450
Merit: 318


View Profile
September 07, 2018, 12:13:54 PM
 #5

dobra app ova O3
hvala na preporuci


ima osim DELTE za eth tokene neka besplatna app koja je isto tako dobra za tokene?

Bituniverse?

https://bitcointalk.org/index.php?topic=4974925.msg44864019#msg44864019

Samo jedan pokazatelj koliko su dobri, danas u 9h kažem adminu na telegram grupi da je CHT
token izlistan na LAtoken burzi, dodali ga nakon pola sata
EustaceBagge (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 392
Merit: 54


View Profile WWW
September 07, 2018, 12:19:23 PM
 #6

dobra app ova O3
hvala na preporuci


ima osim DELTE za eth tokene neka besplatna app koja je isto tako dobra za tokene?

Bituniverse?

https://bitcointalk.org/index.php?topic=4974925.msg44864019#msg44864019

Samo jedan pokazatelj koliko su dobri, danas u 9h kažem adminu na telegram grupi da je CHT
token izlistan na LAtoken burzi, dodali ga nakon pola sata
Pričamo o aplikacijama za vođenje portfelja, ili o walletima? Ako je za portfelj ja koristim Blockfolio. Siguran sam da kad je neka aplikacija nepoznata i nema tisuće zahtjeva za dodavanjem novih coina i burzi da može promptnije reagirati.  Grin

Branko
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 2450
Merit: 318


View Profile
September 07, 2018, 12:24:51 PM
 #7

dobra app ova O3
hvala na preporuci


ima osim DELTE za eth tokene neka besplatna app koja je isto tako dobra za tokene?

Bituniverse?

https://bitcointalk.org/index.php?topic=4974925.msg44864019#msg44864019

Samo jedan pokazatelj koliko su dobri, danas u 9h kažem adminu na telegram grupi da je CHT
token izlistan na LAtoken burzi, dodali ga nakon pola sata
Pričamo o aplikacijama za vođenje portfelja, ili o walletima? Ako je za portfelj ja koristim Blockfolio. Siguran sam da kad je neka aplikacija nepoznata i nema tisuće zahtjeva za dodavanjem novih coina i burzi da može promptnije reagirati.  Grin

O aplikacijama za vođenje portfolia...i ja sam koristio blockfolio dok nisam probao ovaj
EustaceBagge (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 392
Merit: 54


View Profile WWW
September 07, 2018, 12:31:44 PM
 #8

Kužiš, problem je kad već imaš uneseno milijun toga u jednu aplikaciju, teško je to ponovno unijeti u novu.  Smiley

Branko
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 2450
Merit: 318


View Profile
September 07, 2018, 12:34:16 PM
 #9

Kužiš, problem je kad već imaš uneseno milijun toga u jednu aplikaciju, teško je to ponovno unijeti u novu.  Smiley

Kod mene to išlo u 4 koraka:

1. skenirao API key za poloniex
2. skenirao API key za Bittrex
3. skenirao wallet adresu za ETH

4. unio ručno prostalih par egzotičnih tokena iz lokalnih walleta
EustaceBagge (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 392
Merit: 54


View Profile WWW
September 07, 2018, 12:43:30 PM
 #10

Kužiš, problem je kad već imaš uneseno milijun toga u jednu aplikaciju, teško je to ponovno unijeti u novu.  Smiley

Kod mene to išlo u 4 koraka:

1. skenirao API key za poloniex
2. skenirao API key za Bittrex
3. skenirao wallet adresu za ETH

4. unio ručno prostalih par egzotičnih tokena iz lokalnih walleta
Da li bi mi mogao reći da li ta aplikacija podržava EOS parove? Ima li u njoj token koji se zove Chaince (CET)?

big_daddy
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1652
Merit: 583


xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol


View Profile WWW
September 07, 2018, 03:04:44 PM
 #11

Kužiš, problem je kad već imaš uneseno milijun toga u jednu aplikaciju, teško je to ponovno unijeti u novu.  Smiley

Kod mene to išlo u 4 koraka:

1. skenirao API key za poloniex
2. skenirao API key za Bittrex
3. skenirao wallet adresu za ETH

4. unio ručno prostalih par egzotičnih tokena iz lokalnih walleta

To si na bituniverse napravio?
Dali ti se tokeni unutar aplikacije prikazuju kad dobe vrijednost i na kojoj burzi mozes trejdati?

If you don't believe it or don't get it, I don't have the time to try to convince you, sorry.
Branko
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 2450
Merit: 318


View Profile
September 07, 2018, 06:11:59 PM
 #12

Da li bi mi mogao reći da li ta aplikacija podržava EOS parove? Ima li u njoj token koji se zove Chaince (CET)?

Podržava EOS parove (u stvari sve parove na svim mjenjačnicama koje podržava). Nažalost još nema te
chaince mjenjačnice i njihovog tokena, al kad sam pitao rekao gazda da će dodati


To si na bituniverse napravio?
Dali ti se tokeni unutar aplikacije prikazuju kad dobe vrijednost i na kojoj burzi mozes trejdati?

Da.
Trejdanje su tek odnedavno počeli dodavati, pa je samo nekoliko burzi koje imaju API za trgovinu podržano

Binance, Bittrex, Coinbase, Gdax, Kucoin, Cryptopia, Kraken, Poloniex, Bitfinex,
Huobi, HitBTC, bithumb, Coinbene, bitbank, Quoine, Fcoin, okex, gate.io

Spominju i nekakav trade mining, pretpostavljam da je to vezano uz ovaj Fcoin
big_daddy
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1652
Merit: 583


xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol


View Profile WWW
September 11, 2018, 07:26:43 AM
 #13

Da li bi mi mogao reći da li ta aplikacija podržava EOS parove? Ima li u njoj token koji se zove Chaince (CET)?

Podržava EOS parove (u stvari sve parove na svim mjenjačnicama koje podržava). Nažalost još nema te
chaince mjenjačnice i njihovog tokena, al kad sam pitao rekao gazda da će dodati


To si na bituniverse napravio?
Dali ti se tokeni unutar aplikacije prikazuju kad dobe vrijednost i na kojoj burzi mozes trejdati?

Da.
Trejdanje su tek odnedavno počeli dodavati, pa je samo nekoliko burzi koje imaju API za trgovinu podržano

Binance, Bittrex, Coinbase, Gdax, Kucoin, Cryptopia, Kraken, Poloniex, Bitfinex,
Huobi, HitBTC, bithumb, Coinbene, bitbank, Quoine, Fcoin, okex, gate.io

Spominju i nekakav trade mining, pretpostavljam da je to vezano uz ovaj Fcoin


odličan je bituniverse, malo mi fali da maknem blockfolio, ostale app koje sam kloristio za erc20 tokene sam glatko maknuo :-)

If you don't believe it or don't get it, I don't have the time to try to convince you, sorry.
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2422
Merit: 1205



View Profile
September 11, 2018, 08:54:48 AM
 #14

Da li bi mi mogao reći da li ta aplikacija podržava EOS parove? Ima li u njoj token koji se zove Chaince (CET)?

Podržava EOS parove (u stvari sve parove na svim mjenjačnicama koje podržava). Nažalost još nema te
chaince mjenjačnice i njihovog tokena, al kad sam pitao rekao gazda da će dodati


To si na bituniverse napravio?
Dali ti se tokeni unutar aplikacije prikazuju kad dobe vrijednost i na kojoj burzi mozes trejdati?

Da.
Trejdanje su tek odnedavno počeli dodavati, pa je samo nekoliko burzi koje imaju API za trgovinu podržano

Binance, Bittrex, Coinbase, Gdax, Kucoin, Cryptopia, Kraken, Poloniex, Bitfinex,
Huobi, HitBTC, bithumb, Coinbene, bitbank, Quoine, Fcoin, okex, gate.io

Spominju i nekakav trade mining, pretpostavljam da je to vezano uz ovaj Fcoin


odličan je bituniverse, malo mi fali da maknem blockfolio, ostale app koje sam kloristio za erc20 tokene sam glatko maknuo :-)

Eh, kad bi barem postojao način automatskog prebacivanja podataka s Delte na Bituniverse... Trgovao sam na kojekakvim burzama (ForkDelta, Idex), pa rudarenje... Uglavnom, nema šanse da bi ručno išao prebacivati podatke.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
big_daddy
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1652
Merit: 583


xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol


View Profile WWW
September 12, 2018, 12:32:51 PM
 #15

Da li bi mi mogao reći da li ta aplikacija podržava EOS parove? Ima li u njoj token koji se zove Chaince (CET)?

Podržava EOS parove (u stvari sve parove na svim mjenjačnicama koje podržava). Nažalost još nema te
chaince mjenjačnice i njihovog tokena, al kad sam pitao rekao gazda da će dodati


To si na bituniverse napravio?
Dali ti se tokeni unutar aplikacije prikazuju kad dobe vrijednost i na kojoj burzi mozes trejdati?

Da.
Trejdanje su tek odnedavno počeli dodavati, pa je samo nekoliko burzi koje imaju API za trgovinu podržano

Binance, Bittrex, Coinbase, Gdax, Kucoin, Cryptopia, Kraken, Poloniex, Bitfinex,
Huobi, HitBTC, bithumb, Coinbene, bitbank, Quoine, Fcoin, okex, gate.io

Spominju i nekakav trade mining, pretpostavljam da je to vezano uz ovaj Fcoin


odličan je bituniverse, malo mi fali da maknem blockfolio, ostale app koje sam kloristio za erc20 tokene sam glatko maknuo :-)

Eh, kad bi barem postojao način automatskog prebacivanja podataka s Delte na Bituniverse... Trgovao sam na kojekakvim burzama (ForkDelta, Idex), pa rudarenje... Uglavnom, nema šanse da bi ručno išao prebacivati podatke.

aplikacija BitUniverse sama prikaže sve što se nalazi na erc20 adresi/adresama, ne treba ništa ručno dodati osim same erc20 adrese (može i scan "šiljura")
ja sam si i burze unio preko API-a
app radi savršeno, blockfolio više ne koristim, niti ostale aplikacije koje sam do sada koristio

If you don't believe it or don't get it, I don't have the time to try to convince you, sorry.
Branko
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 2450
Merit: 318


View Profile
September 12, 2018, 12:39:28 PM
 #16


aplikacija BitUniverse sama prikaže sve što se nalazi na erc20 adresi/adresama, ne treba ništa ručno dodati osim same erc20 adrese (može i scan "šiljura")
ja sam si i burze unio preko API-a
app radi savršeno, blockfolio više ne koristim, niti ostale aplikacije koje sam do sada koristio

Ima bugova doduše, pogotovo sa dohvatom cijena, ali ako se prijavi u njihovu grupu na telegramu, riješe sve u roku max 2-3 dana, bar je
moje iskustvo takvo...blockfolio ima update svake prijestupne u odnosu na bituniverse, pogotovo ako se prijaviš na google play za betu
big_daddy
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1652
Merit: 583


xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol


View Profile WWW
September 12, 2018, 01:00:13 PM
 #17


aplikacija BitUniverse sama prikaže sve što se nalazi na erc20 adresi/adresama, ne treba ništa ručno dodati osim same erc20 adrese (može i scan "šiljura")
ja sam si i burze unio preko API-a
app radi savršeno, blockfolio više ne koristim, niti ostale aplikacije koje sam do sada koristio

Ima bugova doduše, pogotovo sa dohvatom cijena, ali ako se prijavi u njihovu grupu na telegramu, riješe sve u roku max 2-3 dana, bar je
moje iskustvo takvo...blockfolio ima update svake prijestupne u odnosu na bituniverse, pogotovo ako se prijaviš na google play za betu

do sad sam samo naletio na jedan token kojeg je prikazivalo da vrijedi 2$ po komadu, a u biti je token zalockan i ne vrijedi ništa
pa sam u aplikaciji samo sakrio taj token i više nema stressa :-)

If you don't believe it or don't get it, I don't have the time to try to convince you, sorry.
EustaceBagge (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 392
Merit: 54


View Profile WWW
September 13, 2018, 07:29:10 PM
 #18

Da malo povratim topic koji ste mi preoteli pričanjem o aplikacijama za portfelje,  Smiley , htio sam podijeliti da će Switcheo uskoro u rad pustiti ERC20 burzu, i još poboljšati trading sučelje.  Niže je mali foršpan.

https://imgur.com/a/Pl14zpB

slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2422
Merit: 1205



View Profile
September 14, 2018, 06:25:30 AM
 #19

Da malo povratim topic koji ste mi preoteli pričanjem o aplikacijama za portfelje,  Smiley , htio sam podijeliti da će Switcheo uskoro u rad pustiti ERC20 burzu, i još poboljšati trading sučelje.  Niže je mali foršpan.

https://imgur.com/a/Pl14zpB

Pa iskreno... Ako će im Erc20 burza imati mogućnost trgovanja Erc20 tokenima bez listanja (pomoću adrese smart contracta; kao ForkDelta), mislim da me ForkDelta neće vidjeti tako skoro. Naravno, treba ForkDelti preoteti naslov najpopularnije burze s takvim načinom trgovanja ali valjda će uspjeti. Drago mi je da sam uspio neke Nep-5 tokene dumpati za njihove SWTH tokene Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
cryptofrka
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2240
Merit: 1615


'Bitcoins are like gold bars with wings' - T.W.


View Profile
September 14, 2018, 08:21:17 AM
 #20

Da malo povratim topic koji ste mi preoteli pričanjem o aplikacijama za portfelje,  Smiley , htio sam podijeliti da će Switcheo uskoro u rad pustiti ERC20 burzu, i još poboljšati trading sučelje.  Niže je mali foršpan.

https://imgur.com/a/Pl14zpB

Kupio bi malo tih tokena, di se prodaju? Mislim da si mi slao već link ali sam ga negdje izgubio Grin

█████████████████████████
████▐██▄█████████████████
████▐██████▄▄▄███████████
████▐████▄█████▄▄████████
████▐█████▀▀▀▀▀███▄██████
████▐███▀████████████████
████▐█████████▄█████▌████
████▐██▌█████▀██████▌████
████▐██████████▀████▌████
█████▀███▄█████▄███▀█████
███████▀█████████▀███████
██████████▀███▀██████████
█████████████████████████
.
BC.GAME
▄▄░░░▄▀▀▄████████
▄▄▄
██████████████
█████░░▄▄▄▄████████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄██████▄▄▄▄████
▄███▄█▄▄██████████▄████▄████
███████████████████████████▀███
▀████▄██▄██▄░░░░▄████████████
▀▀▀█████▄▄▄███████████▀██
███████████████████▀██
███████████████████▄██
▄███████████████████▄██
█████████████████████▀██
██████████████████████▄
.
..CASINO....SPORTS....RACING..
█░░░░░░█░░░░░░█
▀███▀░░▀███▀░░▀███▀
▀░▀░░░░▀░▀░░░░▀░▀
░░░░░░░░░░░░
▀██████████
░░░░░███░░░░
░░█░░░███▄█░░░
░░██▌░░███░▀░░██▌
░█░██░░███░░░█░██
░█▀▀▀█▌░███░░█▀▀▀█▌
▄█▄░░░██▄███▄█▄░░▄██▄
▄███▄
░░░░▀██▄▀


▄▄████▄▄
▄███▀▀███▄
██████████
▀███▄░▄██▀
▄▄████▄▄░▀█▀▄██▀▄▄████▄▄
▄███▀▀▀████▄▄██▀▄███▀▀███▄
███████▄▄▀▀████▄▄▀▀███████
▀███▄▄███▀░░░▀▀████▄▄▄███▀
▀▀████▀▀████████▀▀████▀▀
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!