Bitcoin Forum
May 01, 2024, 11:32:56 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: HYDRO (HYDRO) ANA BAŞLIK - TARTIŞMA ALANI (Sürekli Güncel)  (Read 16641 times)
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
February 21, 2019, 06:43:20 PM

proje ile iligli olarak oldukça fazla ve önemli bilgiler verilmiş ben açıkcası çok yakından takip etmiyorum benim için çok önemli bir proje değil fakat elinde tuttanlar için faydalı bilgiler paylaşılmış.
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714606376
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714606376
Reply with quote  #2

1714606376
Report to moderator
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
February 21, 2019, 07:02:22 PM

Yazınız için teşekkürler,çok detaylı bilgiler var.Ancak şu an hacim çok az Hydroda. Gerçi elbet bir gün dönecek.Şu anki fiyatı düşünecek olursak gerçekten fiyat bedava. 30-40 satoshi arası değerler bana göre çok çok ucuz.Buralardan biriktirmek lazım

▔▔▔▔▔
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
February 22, 2019, 01:47:55 PM

Bir aralar 50 ye tutunurken şimdi 30-40 arasında gidip geliyor. Güzel proje ve kendini sürekli yenileyen . Anlaşmalar yapan bir proje umarım boğa sezonunda çok iyi yerlere gelebilir.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
February 22, 2019, 02:26:39 PM

Çok guvendigim bir proje umarım hakettiği değeri bulur. Airdrop ya da bounty hariç telegramlara katılmam ama olanı biteni takip etmek için hydro ve tfd bin telegram kanallarına katıldım.
aslx66
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 4

CAT.EX Exchange

View Profile
February 22, 2019, 05:12:56 PM

Projeyi yakından takip ediyorum. Ekibin çakışmaları oldukça güzel. Ama fiyat olarak bir sıçrama yapamadı. Yatırımcısını şimdilik üzüyor ama uzun vade de sevindireceğini ümid ediyorum/etmek istiyorum.

Gastronomist
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile WWW
February 22, 2019, 07:34:45 PM

Hydro daha düşecek gibi.25 lerden döner.Şahsen ben 25 leri bekliyorum.Ethereum yükselince hydro aynı kalmayacak düşüş gelecektir.Yakında eth yükselişi bekliyorum 500 dolar.

ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile WWW
February 22, 2019, 07:59:45 PM

Hydro fena düşmüş.Yani bir coine yatırım olmazsa ağzıyla kuş tutsa nafe düşùş kaçınılmaz olur.Şu ortamda sağlam coinlerden şaşmamak gerekir.Piyasanın sağı solu belli olmuyor.

Oracolcoin XOR         
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 05, 2019, 11:37:40 AM

Talha Altınkaya bir kere foruma katılmış ve kaliteli bir paylaşım yapmış. Kendisi Türkçe telegramda da sürekli bilgi paylaşımı yapıyor sağolsun. Forum onu açmadı galiba. Meritleri de toplamış.
akiko6823
Member
**

Merit: 12

View Profile WWW
March 06, 2019, 07:02:44 PM

Hydro çok basit bir airdropu ile milyonlarca token dağıttı ve herkes scam sandı fakat geri planda iyi çalışan ekibi hydroyu harika yerlere taşıdı boğada inanılmaz kazandıracak bir proje hydro.
hasyurt
Full Member

View Profile
March 06, 2019, 07:20:29 PM

Hydro çok basit bir airdropu ile milyonlarca token dağıttı ve herkes scam sandı fakat geri planda iyi çalışan ekibi hydroyu harika yerlere taşıdı boğada inanılmaz kazandıracak bir proje hydro.

Umarım öyle olur dostum. Kendi çapında 300 bin adet aldım ve cüzdana çektim bekliyorum. Benimde beklentim büyük ama o da 36 ya kadar düştü.
Neyzen_06
Newbie
*

Activity: 99
Merit: 0

View Profile
March 07, 2019, 12:42:13 PM

bende 400k almıştım zamanında güzel proje diye ama malesef yarı yarıya zararda şuan. ıvır zıvır tokenler ozamandan beri 2x 3x yaptı hydro malesef yatırım yapana zarar ettirdi tabi bedava sahip olanlar zamanında iyi kazandı da, ne zaman artış yapacak merakla bekliyorum ben de
pelimies
Member
**

Activity: 597
Merit: 11

BNBTiger ! Fierce. firm. Victory.

View Profile WWW
March 08, 2019, 01:19:16 PM

Hydro boğada kesinlikle en çok kazandıracak olan projeşerden biri tavsiyem boğanın başladığını anladığınız anda alın 10 x kazanmak istiyorsanız

msncr
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile
March 08, 2019, 01:28:09 PM

Boğa sezonu için kenarda tuttuğum ve an itibariyle CMC'de çok riskli token veya coin sınıfındakiler (ben sıralamada ilk 100 altı görüyorum tabii kişiden kişiye değişir) içerisinde en güvendiğim yatırım HYDRO gibi duruyor. Borsalara eklenmekte yavaş ama adım adım ilerliyor. En son bittrex ortağı olarak açılan bitsdaq borsasında da yerini aldı ki oradaki hacmi de hiç küçümsenecek gibi durmuyor. Tabii ki konumuz kripto ise maalesef hiçbir koinin yüzde 100 garantisini de veremiyorsunuz. Kendim almış olduğum risk doğrultusunda kenarda tutmaya devam edeceğim.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
March 08, 2019, 03:39:55 PM

Boğa sezonu için kenarda tuttuğum ve an itibariyle CMC'de çok riskli token veya coin sınıfındakiler (ben sıralamada ilk 100 altı görüyorum tabii kişiden kişiye değişir) içerisinde en güvendiğim yatırım HYDRO gibi duruyor. Borsalara eklenmekte yavaş ama adım adım ilerliyor. En son bittrex ortağı olarak açılan bitsdaq borsasında da yerini aldı ki oradaki hacmi de hiç küçümsenecek gibi durmuyor. Tabii ki konumuz kripto ise maalesef hiçbir koinin yüzde 100 garantisini de veremiyorsunuz. Kendim almış olduğum risk doğrultusunda kenarda tutmaya devam edeceğim.

Özellikle bitsdaq in asya pazarında iş yapacak olması çok iyi. Çinliler ya da Japonlar eğer ki hydro ya bir inanışa o zaman kimse önünde duramaz. Benimde güvenip tuttuğum bir token.

hasyurt
Full Member

View Profile
March 08, 2019, 04:06:10 PM

en güvendiğim token diyebilirim. umarım ekip dağılmaz ve en kötü 1 boğa geçirsek yeter de artar bile. yavaş ve derinden iyi gidiyorlar gerçekten.
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

View Profile WWW
March 08, 2019, 07:26:44 PM

Adını sık sık duyduğum bir coin.Güzel işler başaracak gibi duruyor.Tabi bu tür projeler iyi bir kitle oluşturursa binanceye girmeleri çok daha kolay olur.Şu an kitlesi gittikçe artıyor.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
March 08, 2019, 07:40:28 PM

Bakalım ne zaman gerçekten değerlenecek.Bu fiyatlar çok komik açıkçası.Buralarda kalmaması lazım. Hydro ekibi bu çalışmayla fiyatları uçurması lazım.Neyi bekliyolar anlamış eğilim...

▔▔▔▔▔
shariomario
Jr. Member
*

Activity: 120
Merit: 3

View Profile
March 09, 2019, 09:22:55 AM

3 günde 3 yeni ortaklık geldi.

https://twitter.com/hydrogenturkey/status/1103355267239026688?s=20

https://twitter.com/hydrogenturkey/status/1103675766980661248?s=20

https://twitter.com/hydrogenturkey/status/1104278958626013185?s=20

Ayrıca yeni website çok daha güzel. Hydrogen sitesindeyken çok da anlaşılmıyordu.

www.projecthydro.org

talhaaltinkaya (OP)
Newbie
*

Activity: 11
Merit: 7

View Profile
March 09, 2019, 09:28:42 AM

Talha Altınkaya bir kere foruma katılmış ve kaliteli bir paylaşım yapmış. Kendisi Türkçe telegramda da sürekli bilgi paylaşımı yapıyor sağolsun. Forum onu açmadı galiba. Meritleri de toplamış.

Arkadaşlar haber verince gelip yazayım istedim! Wink

Forumun sarmamasından daha çok vakit kıtlığı var kendi adıma. Hydro ile ilgili de yapılacak çok şey oluyor, Türkiye'de topluluk ile ilgili de yapılacak birçok iş var fakat buraları ihmal etmemek gerektiğini biliyoruz. Hem global hem de tr için sadece btctalk ile ilgilenecek arkadaşlar olacak yakın zamanda. Yeni foundation kurulduktan sonra bunları çok daha kolay ve hızlı halledebileceğimizi düşünüyoruz.

Artık bir gözüm burada sık sık kontrol ederim  Wink
hasyurt
Full Member

View Profile
March 09, 2019, 06:25:17 PM

Arkadaşlar haber verince gelip yazayım istedim! Wink

Forumun sarmamasından daha çok vakit kıtlığı var kendi adıma. Hydro ile ilgili de yapılacak çok şey oluyor, Türkiye'de topluluk ile ilgili de yapılacak birçok iş var fakat buraları ihmal etmemek gerektiğini biliyoruz. Hem global hem de tr için sadece btctalk ile ilgilenecek arkadaşlar olacak yakın zamanda. Yeni foundation kurulduktan sonra bunları çok daha kolay ve hızlı halledebileceğimizi düşünüyoruz.

Artık bir gözüm burada sık sık kontrol ederim  Wink

ben telegramda sessiz sedasız takip ediyorum hocam sizi. bazen farklı ve bazı kimselerin boş muhabbeti oluyor ama ben hydro ya güveniyorum kendi çapımda risk aldım. eğer olurda bir boğa gelirse bence boğanın yıldızı olmaya aday bir hyrdo var benim gözümde.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: