Bitcoin Forum
May 02, 2024, 09:54:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: HYDRO (HYDRO) ANA BAŞLIK - TARTIŞMA ALANI (Sürekli Güncel)  (Read 16641 times)
talhaaltinkaya (OP)
Newbie
*

Activity: 11
Merit: 7

View Profile
March 09, 2019, 08:59:54 PM

Talha Altınkaya bir kere foruma katılmış ve kaliteli bir paylaşım yapmış. Kendisi Türkçe telegramda da sürekli bilgi paylaşımı yapıyor sağolsun. Forum onu açmadı galiba. Meritleri de toplamış.

Arkadaşlar haber verince gelip yazayım istedim! Wink

Forumun sarmamasından daha çok vakit kıtlığı var kendi adıma. Hydro ile ilgili de yapılacak çok şey oluyor, Türkiye'de topluluk ile ilgili de yapılacak birçok iş var fakat buraları ihmal etmemek gerektiğini biliyoruz. Hem global hem de tr için sadece btctalk ile ilgilenecek arkadaşlar olacak yakın zamanda. Yeni foundation kurulduktan sonra bunları çok daha kolay ve hızlı halledebileceğimizi düşünüyoruz.

Artık bir gözüm burada sık sık kontrol ederim  Wink

ben telegramda sessiz sedasız takip ediyorum hocam sizi. bazen farklı ve bazı kimselerin boş muhabbeti oluyor ama ben hydro ya güveniyorum kendi çapımda risk aldım. eğer olurda bir boğa gelirse bence boğanın yıldızı olmaya aday bir hyrdo var benim gözümde.

Hepimizin temennisi ve arzusu o yönde hocam. Projenin hak ettiği değere ulaşmasını tabii ki istisnasız herkes istiyor. Fakat malum piyasa koşullarını da etkileyen çok fazla etken var. Bakalım zaman neleri getirecek/götürecek  Wink
1714643647
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714643647
Reply with quote  #2

1714643647
Report to moderator
1714643647
Hero Member
*

Ignore
1714643647
Reply with quote  #2

1714643647
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714643647
Hero Member
*

Ignore
1714643647
Reply with quote  #2

1714643647
Report to moderator
Neyzen_06
Newbie
*

Activity: 99
Merit: 0

View Profile
March 09, 2019, 09:31:18 PM

hydro güzel proje ve takım gerçekten güzel çalışıyor. bir miktar yatırımım da var zarar da olsak da tutuyorum iyi yerlere geleceğine inanıyorum. ancak hydronun yaptığı ortaklıklar anlaşmalar vs. ne hikmetse karşılığını bulmuyor, başka çöp bir çok koin  anlaşma yaptık ortaklık yaptık vs. iki tweet atıyorlar fiyatları bazen inanılmaz yukarı çıkıyor hydro ağzıyla kuş tutsa banamısın demiyor. anlamadım gitti...
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
March 10, 2019, 12:53:19 AM

Ellerinize sağlık keşke her yatırım yaptığımız veya yapacağımız coin hakkında böyle derli toplu konulara ulaşabilsek. Hydro'nun bence yeni bir popülariteye ihtiyacı var biraz unutuldu gibi.
erkan.camli
Copper Member
Newbie
*

Activity: 191

View Profile WWW
March 10, 2019, 06:24:47 AM

Çok başarılı bir proje olmasına rağmen bir türlü hak ettiği yere gelemeyen bir proje oldu. Yaptığı ve yapacağı anlaşmalarla yükselmesini beklemiştim. Ancak balinaların oyuncağı oldu ve sonucunda bir türlü yükselmedi. İleride hala iyi bir yere geleceğine inanıyorum.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 10, 2019, 07:05:15 AM

Talha Altınkaya bir kere foruma katılmış ve kaliteli bir paylaşım yapmış. Kendisi Türkçe telegramda da sürekli bilgi paylaşımı yapıyor sağolsun. Forum onu açmadı galiba. Meritleri de toplamış.

Arkadaşlar haber verince gelip yazayım istedim! Wink

Forumun sarmamasından daha çok vakit kıtlığı var kendi adıma. Hydro ile ilgili de yapılacak çok şey oluyor, Türkiye'de topluluk ile ilgili de yapılacak birçok iş var fakat buraları ihmal etmemek gerektiğini biliyoruz. Hem global hem de tr için sadece btctalk ile ilgilenecek arkadaşlar olacak yakın zamanda. Yeni foundation kurulduktan sonra bunları çok daha kolay ve hızlı halledebileceğimizi düşünüyoruz.

Artık bir gözüm burada sık sık kontrol ederim  Wink

ben telegramda sessiz sedasız takip ediyorum hocam sizi. bazen farklı ve bazı kimselerin boş muhabbeti oluyor ama ben hydro ya güveniyorum kendi çapımda risk aldım. eğer olurda bir boğa gelirse bence boğanın yıldızı olmaya aday bir hyrdo var benim gözümde.

Hepimizin temennisi ve arzusu o yönde hocam. Projenin hak ettiği değere ulaşmasını tabii ki istisnasız herkes istiyor. Fakat malum piyasa koşullarını da etkileyen çok fazla etken var. Bakalım zaman neleri getirecek/götürecek  Wink

Hocam bu işte kazanmakta var kaybetmekte. Ben kaybedince üzülmeyecegim miktarı koydum 50 den de aldım 80 den de 120 den de. Benim ortalaman şuan için 70 lerde .
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
March 10, 2019, 09:09:35 AM

Sattıklarımı tekrar alacam alacam diyorum.Fırsat bulup alamadım daha.bi fırsat bulursak batmadan önce.yüklü almayı düşünüyorum bakalım belkide 20 lere düşer.
Cacabey_40
Sr. Member

Activity: 969
Merit: 292

View Profile
March 10, 2019, 10:02:24 AM

Damla damla büyüyor ve sağlam adımlarla ilerliyor hydro. Bu piyasa da hiçbir şeyin tabiki garantisi yok ama bir boğa da çok iyi iş yapar diye umuyorum.

.
Neyzen_06
Newbie
*

Activity: 99

View Profile
March 10, 2019, 07:56:10 PM

Damla damla büyüyor ve sağlam adımlarla ilerliyor hydro. Bu piyasa da hiçbir şeyin tabiki garantisi yok ama bir boğa da çok iyi iş yapar diye umuyorum.
[/quot
son zamanlarda güzel işler çıkaran bir çok kripto para iyi kötü prim yapıyor enj, knj, storj vb. ama hydro onca çalışmaya anlaşmaya rağmen uzun zamandır yükselemiyor, hal böyleyken boğada çok iyi prim yapacağına dair genel bir beklenti var, benim de yatırımım var hydro ya, ancak normal zamanda yerinden kımıldayamayan hyrdo boğada neden çok iyi prim yapsın o kısmı anlayamadım. yani ayıda bile prim yapabilen koinler boğa da daha iyi prim yapmaz mı? bu işin mantığı ne? boğa da yatırımcılar proje ye mi bakıyor, yoksa nasıl parayaı katlarıma mı?
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
March 11, 2019, 11:58:45 AM

açıkcası ben hydronun boğada bir şekilde kazandıracağına inananlardanım. kripto var olduğu sürece er ya da geç hydro değerlenecek. ama her zaman alım yapacaksanız dibi görmek lazım.  bitcoin 6500 dolar, hydro 50-60 sats seyrederken yüklü hydro alanlar şu an usd olarak ciddi zararda. sanırım bitcoin 4bin dolar, hydro 35-40 sats arası gidip gelmekte.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
March 11, 2019, 05:11:18 PM

şuan için 30-40 arasını yer edindi ama inşallah tekrar yukarı yönlü gider. benim de çok beklentimin olduğu bir token. ileride coin de olursa çok daha iyi yerlere gelebilir. benim gözümde xrp den kat ve kat daha iyi noktalara gelebilir.
hussnill
Jr. Member
*

Activity: 274
Merit: 1

View Profile WWW
March 11, 2019, 06:14:40 PM

Hydroya biraz da olsa yatırımım var ve bu projeye ekibine güveniyorum. Bir boğa da iş yapar diye düşünüyorum. Sonuna kadar hold!.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
March 11, 2019, 07:10:40 PM

Hydro büüyk borsalara girerse iyi değerlenecek gibi duruyor.Ekibi ve projesi güzel.Topluluğu da sağlam iyi kenetlenmişler.Şu anda yükselmemesi normal piyasanın hali ortada.Arada güzel işler patlatırsalar değerlene değerlene büyür.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
March 11, 2019, 08:10:12 PM

hydro güzel proje ve takım gerçekten güzel çalışıyor. bir miktar yatırımım da var zarar da olsak da tutuyorum iyi yerlere geleceğine inanıyorum. ancak hydronun yaptığı ortaklıklar anlaşmalar vs. ne hikmetse karşılığını bulmuyor, başka çöp bir çok koin  anlaşma yaptık ortaklık yaptık vs. iki tweet atıyorlar fiyatları bazen inanılmaz yukarı çıkıyor hydro ağzıyla kuş tutsa banamısın demiyor. anlamadım gitti...
Hydro anlaşma yaptığı muhataplarının kesin onayı olmadan açıklama yapmıyor, hatta eğer  mümkün olursa duyuruyu karşı tarafın yapmasını tercih ediyor. Bunun bence 2 nedeni var, birincisi piyasadaki çer çöpün sürekli yaptığı gibi çakma ortaklıklar/partnerlikler algısından kaçınmak, ikincisi de Hydro ekibinin en çok dikkat ettiği şeylerden birisi olan yasal sıkıntı yaşamamak.
Haklısınız, bu durum şu an için biraz kayba neden oluyor ama hiç önemli değil, regülasyonlar ve yaptırımlar sürecinde (koşa koşa geliyor bu süreç) projelerin(!) neredeyse tamamı çöp olacak,"bence" mevcutların arasında 100 taneden az coin/token kalacak ve bunlardan biri Hydro olacak.
Çok iyi biliyorum ve hep ben de tavsiye ediyorum, bir emtiayla olumlu/olumsuz duygusal bağ kurmamak lazım ama kendi adıma Hydro bu konuda istisna. Çünkü adamlar
1) Deneyimli
2) Gerçekten çalışıp mantıklı projeler üretiyorlar
3) Ortaklıkları çok sağlam
4) Yasal uygunluğa çok ama çok dikkat ediyorlar
Yani Hydro bugünün değil yarının projesi
Ha, ama tanıtım zaafiyetleri olduğu konusu doğrudur, hemfikirim. O konuda da çalışma içerisindeler, düzelteceklerini umuyorum.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 30, 2019, 07:33:14 PM

Gem olarak gördüğüm token hydro dur. Özellikle ekip çok çalışkan. İyi yerlere gelmesi için mutlaka bir boğa koşusu olması lazım şuan için cok zor. Yeni bir xlm gibi olabilir. Vakti gelince ilk 10 coin arasına girerse şaşırmam doğrusu.
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile WWW
March 30, 2019, 07:50:05 PM

Ne olur bilinmez ilginç bir piyasadayız.Ben Catex'den umutluyum.Yatirımım yok ama her an güzel yerlere gelebilir.Kucoin x3 yaptı.§u aralar borsa tokenleri değerleniyor.Hedefi iyi noktada yakalamak.mesele.

Oracolcoin XOR         
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481

View Profile WWW
March 31, 2019, 02:43:55 AM

Ekibi ve vizyonuyla en sevdiğim projelerden biri HYDRO. İlerleyen zamanlarda yavaş yavaş kendini gösterecektir. Büyük umutlarım var.
yurtsever0
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile WWW
March 31, 2019, 02:52:23 PM

Önemli miktarlarda toplayıp hold eden arkadaşlarım var. Umarım istedikleri gibi olur. Çok çalıştıklarını biliyorum. Yatırım yapma konusunda kararsız kaldım. Biraz vakit ayırıp iyice değerlendirdikten sonra alabilirim yüklü bir miktar.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
talhaaltinkaya (OP)
Newbie
*

Activity: 11
Merit: 7

View Profile
April 04, 2019, 12:17:18 PM

Herkese tekrar selamlar;

https://twitter.com/hydrogenturkey/status/1113744050975399936?s=20

Hydro resmi olarak Binance Info şeffaflık girişimine katıldı. Hydro, Binance Info ile haberleri ve ilerleme raporları gibi proje ile ilgili bilgileri paylaşarak topluluğu bilgilendirmeye katkıda bulunacak. Sayfamıza buradan göz atabilirsiniz: https://info.binance.com/en/currencies/hydro
shariomario
Jr. Member
*

Activity: 120
Merit: 3

View Profile
April 04, 2019, 12:23:15 PM

PowerLike
Member
**

Activity: 244
Merit: 20

View Profile
April 04, 2019, 06:53:23 PM

Şayet binance markette listelenebilirlerse çok büyük bir başarı bence, binance haberi duyulduğundada bir pump görür kesin. Adamlar ico yapmadan bir çok markete girmeyi başardı ve harıl harıl çalışıyorlar. Burun kıvırdığım bittrex ve şimdide binance ile proje çalışması başlatmaları güzel bir haber.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: