Bitcoin Forum
May 10, 2024, 07:41:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Acıların Coini Ethereum  (Read 3162 times)
okanzambrotta
Member
**

Activity: 87
Merit: 10

View Profile
September 06, 2018, 04:05:48 PM

Sanırım etheriumu bitirip yerine gelecek coini belirliyor piyasa.Etherium 215 dolara kadar geriledi.Kimisi 180 dolar olacak diyor,kimisi etherium bitti diyor.Ancak şu var;etherium biterse bu piyasa da biter..Bitcoinin kaç olduğu çok önemli değil.Proje düşünüyorsanız,etherium sağlam durmalı..

Katılıyorum ethereum biterse airdroplar bountyler icolarda biter yani tam olarak bitmez ama bu piyasada çok az insan kalır çoğu kişi güncel hayatına ağırlık vermeye ve normal borsalara yönelmeye başlar bu olayda bazı balinaların işine gelmeyecektir diye düşünüyorum
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715370103
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715370103
Reply with quote  #2

1715370103
Report to moderator
blogmanya
Member
**

Activity: 364

GR

View Profile WWW
September 06, 2018, 04:52:32 PM

Arkadas bilende konusuyor bilmeyende.  Ayni seyleri ether 1000 dolar oldugunda soyleyebiliyor muydun?  O zaman muaazzam bir teknolojisi vardi dimi? 

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
fuathan
Hero Member

Activity: 1092
Merit: 520

Aleph.im

View Profile
September 06, 2018, 04:54:40 PM

Arkadas bilende konusuyor bilmeyende.  Ayni seyleri ether 1000 dolar oldugunda soyleyebiliyor muydun?  O zaman muaazzam bir teknolojisi vardi dimi? 

Grin

Hay ellerin dert gormesin!

Kaybedince tu ka ka oluyor devrim niteligindeki teknolojiler. 
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
September 06, 2018, 04:57:58 PM

Şunu anladımki bir coin yükselince işte bu deniliyor ama düşünce ise olacağı buydu gibi kelimeler çıkabiliyor bu piyasa da her şey olabilir. Önemli olan ne zaman çıkabileceğimizi bilmek lazım.
secondhandlark5
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 1

"JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!"

View Profile
September 06, 2018, 04:58:32 PM

Ethereum eger acilarin coini ise diger alt coinlarin durumu ondan daha kotu, yani kriptoyu ayakta tutan zaten surada Ethereum ve Bitcoin var. Bunlarda cokerse butun piyasa coker.

🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔸🔸🔸🔸🔸🔸 [ DESICO ] A PLATFORM TO ISSUE AND TRADE SECURITY TOKENS 🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔺🔻🔺🔻🔺🔻
🔸🔺 https://www.desico.io 🔸🔺
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
September 06, 2018, 05:33:45 PM

etherde düşüş aylardır devam ediyor. tek aranması gereken ether için olumlu bir haber. madenciler cihazları kapatıyor, mining yapan veya hodl yapan satıyor. ico geliştiricileri etherleri satıyor. bu zincirleme sürüp gitti aylardır. daha beter haber ether vadeli kontratları gelecek gibi. yani bildiğin etheri bitirme operasyonu bu. bir taraftan bitcoine de darbeyi indiriyorlar valla.

mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
September 06, 2018, 06:00:23 PM

bu piyasada en çok fiyat değişimine uğrayan coinlerden biri olan etherium süreki böyle devam edere artık riskli olduğunu ıspatlar.

RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
September 06, 2018, 06:04:33 PM

Ethereum bir götü doğrulatmadı maalesef 1400 dolarlardan epey düştü boğada iyi zirve görmüştü halbuki. Vitalikin de blockchain kötü açıklaması yapmış diğer tarafta arkadaşın biri yazmış daha da düşüş olabilir mi acaba

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
September 06, 2018, 06:08:14 PM

Yıllar yılı dert yolunda ne ilk nede sonuncuyum  Cheesy acıların coini ethereum ve ethereum alt yapısındaki erc20 tokenleri için işler acısı bir hal var şuan
rickyrich45
Newbie
*

Activity: 80
Merit: 0

View Profile
September 06, 2018, 07:06:39 PM

eth nasıl oldu da bu kadar düştü anlayamadım ama bu saatten sonra daha fazla düşüş beni de şaşırtmaz. kaldı ki grafikler de bunu gösteriyor.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
September 06, 2018, 07:11:54 PM

Ethereum ne işe yarıyor falan yazmışlar.BTC ne işe yarıyor acaba? Piyasanın %90 ethereum ağının üzerinden işlem görüyor,ne işe yarıyor diye yorumlar var. Nasıl legendary olmuş bu adamlar anlamıyorum.
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
September 06, 2018, 07:13:06 PM

1600 dolar iken şu günü tahmin edebilecek yoktur heralde . en saglam alt koin eth olarak varsayarsak durum cok kötü
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
September 06, 2018, 07:17:23 PM

Ethereum banada kısa vade de daha da aşağılara 150 usd lere kadar inebilir gibi gelmeye başladı ama orta ve uzun vade de tamamen bitiremezler, mutlaka düştüğü yerden kalkıp yoluna devam edecektir.

bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
September 06, 2018, 07:19:31 PM

Hakikaten bu nedir yaa..Etheriuma yatırın yapanlar çileden çıkmıştır kesin.Etherium yok olmaya doğru gidiyor.Yalnız bu olayın sıkıntıları büyük olacak.Çünkü tüm icolar eth'ye göre hazırlanıp yapılıyor.Dolayısıyla şu an icoların işi çok zor..Bekleyelim bakalım neler olacak

▔▔▔▔▔
sinandd
Jr. Member
*

Activity: 112
Merit: 1

View Profile WWW
September 06, 2018, 08:23:26 PM

ne oluyor abi boğası ayısı şusu busu bi bitmedi eth her sene bitti bitiyor patladı balonu söylemlerine kulak asmıyorum beklemekten başka yapacak bir sey yok sadece eth düşüşte değilki genel olarak şuan ivme düşüşte sabır etmekten başka care şuan için yok ekran kartlarımın parasını çıkardım şukur elektirik için aylık bozdurduklarımın haricine asla dokunmayacağım geçen ekim kasım gibi yüzüm güldü bu sene de farklı olmayacağı kanısındayım

XCT CLUB  |  xCrypt - Blockchain Ecosystem
▰▰▰  ▲▼  PRE - ICO Sale is Live!  ▲▼  ▰▰▰
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
September 06, 2018, 09:06:34 PM

Ethereuma brişey olmaz. Bu kadar talep gören bir sistemi bitiremezler. Şuanda yapılan insanların sabırlarını sınıyorlar. Ethereum 100 doların altınada düşebilir. Ama er yada geç kendini toplayacaktır.
felixesteban
Member
**

Activity: 294

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
September 06, 2018, 09:13:23 PM

Sadece Ethereum değil piyasadaki tüm coinler şuan berbat durumda. Aşağı yukarı çoğu coin ATH lerine göre yüzde seksenler doksanlar oranında gerilemiş durumda. Maalesef market şuan ki görüntüsü ile hiç umut vermiyor sanırım bu kriz ortamı daha uzunca bir süre devam edecek.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
September 06, 2018, 09:18:02 PM

Yakın zaman da 20.000 dolar zor görünüyor.

işte cogunluğun bunu dusundugu anda yerle bir edecekler marketi.
en boktan altkoinin market capi 20 milyon dolar.oyle saçmasapan bir donemdeyiz.
insanların beyni sulandı.o ne ki filan diyor artık insanlar.
çerez parası oldu yani.
koin cıkardım diyenin zaten 20 milyon doları var,hiç onemli değil vasfı yeter ki de ki koin cıkardım.
bu pislik illaki temizlenecek.
benim fikrim ethereum dahil butun altkoinler btc karsısında en az 10 kat deger kaybedecek.
bu arada batan ocaklar ne olacak hiç bilmiyorum inanın.
allah sonumuzu hayır etsin.

bazı seyleri gormek için muneccim olmak gerekmiyor.
9 ay once yazdıgım mesaj.
onlemimi aldım mı hayır.bile bile lades işte.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
September 06, 2018, 09:36:01 PM
Last edit: September 06, 2018, 09:46:55 PM by wolwoo

bence bu kadar karamsar olmamak lazım, rakipleri ethereum'un başaramadığı neyi başaracak da etheri alt edecek. Neo'nun kaç icosu var tutmuş? aklıma ilk gelen ontology var, 3-5 bilindik daha belki çıkar.
İcolara olan güvensizlik sadece ether'i değil diğerlerini de vurdu. En azından ethereum'un marketi var hem merkezi hem yarı merkezi borsalarda...günlük hayatta en çok kullanılan coin hala ethereum bence...Hal böyleyken ethereum şahlanmayacaksa diğerleri ancak göstermelik atak yapabilir ve anında gazını alırlar. madencilerden güçlü sermayesi olanlar kalır, ağ yavaşlarsa gas ücretlerine zam yaparlar ama işleyiş devam eder. ether fanı da değilim ama durum bu! 150-200 dolar arası belki görülebilir ama uzun süreceğini sanmam...

ethereum neyi başarmış ta 23 milyar dolarlık piyasa değerini hakediyor ? Bacası tüten üretim yapan global sanayilerin bu kadar değeri yok.

Adam bir de miş ki şu an en çok kullanılan coin ethereum. Şaka gibi.

ETH'in tek bir tane gerçek dünya kullanım alanı yok. Bir tanesini söylesin bilen biri. Benim için tek bir kullanım alanı vardı o da nicehash ile ETH kazıp karşılığında BTC almak. Malum BTC madenciliği zor.

Bitcoin onlarca, yüzlerce satıcı ve iş sahibi tarafından ödeme aracı olarak kabul ediliyor. Her gün binlerce para transferi yapılıyor BTC ağı üzerinden.

ETH bir balondu ve yakın zamanda hakettiği yere geri gidecek.

sizi bilmem de ben btc göndermeyi bırakalı çok oldu, onay gelene kadar piyasanın yönü değişiyor. onunla mı uğraşacam

btc'nin hacimde ilk sırada olmasının tek nedeni borsalar, onun da nedeni hala alım-satımlarda yığılma btc'de! ama ethereum ona da rakip! özellikle ethmarketler ve merkezi olmayan borsaların hacimleri arttıkça btc'nin sembolik krallığı kalacaktır geriye bir de ana para birimi olması! yani "sen çekil köşeye, pariteyi belirle, işler ethereum üzerinden bir miktar da tether'den yürüyecek" denmesine az kaldı.

BTC'nin marketcap'ına oranla hacmi 20'de 1'iken ethereum şu ölü fiyatta bile 10'da 1 hacim yakalıyor.

eth'ye balon demişsiniz, bin küsur token bu balon(!) ağından işlem görüyor, eth bazlı balon borsalar, eth bazlı balon projeler, top100 balon token arasında 95 tanesi ether tabanlı (sayması kolay oldu çünkü diğerlerini saydım 5 tene var Shocked)

şu konuda anlaşalım: kripto paralar birbirine rakip olmaktan ziyade birbiriyle tatlı bir yarış içerisinde, zaman zaman altcoinler zaman zaman btc önemli hale geliyor. bazen ethereum'un ağırlığını hissederken bazen de diğerleri sivriliyor. hal böyleyken bizim takım tutar gibi coin tutmamızın bir anlamı yok! benim de ethereum'dan bir faydam yok, ne zaman ki ethereum'un fiyatı şişer o zaman balon denir ama konjonktür bize eth'nin şu an satım değil alım bölgesinde olduğunu bangır bangır söylüyor. ethereum 100 dolar altına düşerse neo 5 dolar zor eder, neo 5 dolar olursa ether 100 dolar olursa btc de 3-4k'dan fazla etmez çünkü hepsi birbirine değer katıyor. bu kadar basit.

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
September 06, 2018, 11:48:49 PM
Last edit: September 07, 2018, 12:42:53 AM by hiburak

Ethereum bu kadar projeye rağmen ICOların para toplayabildikleri bir platform olmaktan öteye gidemedi. Ethereum tabanlı projeler arasında gerçek hayatta kullanılabilen proje sayısı az, ve onlarda kullanıcı sıkıntısı çekiyorlar.

Herşeye rağmen Ethereum güvenli bir platform ve aynı zamanda en çok uygulama geliştiricisine sahip olan platform. Kendini kripto para olarakta kabul ettirdi ve borsalarda altcoin takasında sıklıkla kullanılmakta. Çok güçlü bir topluluğu ve destekçi grubu var.  

O yüzden Ethereum batacak gibi söylentilere çok fazla kulak vermemek gerekir diye düşünüyorum.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: