Bitcoin Forum
May 04, 2024, 08:17:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Acıların Coini Ethereum  (Read 3161 times)
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
September 08, 2018, 09:15:38 AM

Yahu nasıl böyle acımasız yorumlar yapabiliyorsunuz ethereum için . Sanki bütün diğer coin ve tokenler moon yaptida bir tek ethereum yerinde saymış gibi saçma saçma konusuyorsunuz
Remember that Bitcoin is still beta software. Don't put all of your money into BTC!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
OrtaDirek (OP)
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
September 08, 2018, 09:56:05 AM

ethereum'un tekrar ath yapması için 7x yükselmesi gerekiyor, boğa sezonu gelse bile 7x olacağını düşünmüyorum bu saatten sonra. 200$ altını görürse zaten 150$ kısa sürede gelecek btc şuan 6450, 6k altı 5900$ fln gelince eth ne olucak? dibi boylayacak malesef..

mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
September 08, 2018, 10:20:55 AM

bu aralar piyasada olumsuz havalar geziyor ve bu olumsuz etki ethnin başına patladı galiba yoparlanmasını bekliyorum kısa zamanda.

Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
September 08, 2018, 10:23:00 AM

bu düşüşlerin üstüne bir de fed den beklenen olumsuz haber gelirse yine bir panik havasıyla sağlam düşüşler görürüz sanki

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
halloweenn666
Member
**

Activity: 1011
Merit: 65

View Profile
September 08, 2018, 11:47:08 AM

Ethereum göçüyor destek 0.028 de daha aşağı sarkabilir 0.016 BTC ye kadar
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
September 08, 2018, 12:12:31 PM

Ben ethereumun teknolojisinin geride kaldığını düşünüyorum artık. İşlem hızı vs çok daha iyileri gelecektir ki hali hazırda eos geldi bile. Vitalik bile bok gibi diyor blockchainine

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
September 08, 2018, 04:54:48 PM

Ethereum bana gore her zaman kendine bir yer bulacaktir.  Simdi bir guncelleme yolda.  PoS algoritmasina gectigi zaman,  hem islemler hizlanacak hemde madencilerin gelirleri azalacak.  Bu durumda ether tekrar bir yukselis icine girecektir.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672

View Profile
September 08, 2018, 06:38:39 PM

Güvendiğim coinlerden biri ethereumdu.Madenciliği de falan ar ama herkes bırakıyor gibi görünüyor. Çünkü madencilik eksi yazıyor diye yazı okumuştum.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1138

View Profile
September 08, 2018, 06:49:06 PM

Acıların çocuğu niye ether olsun! asıl gariban altcoinler:

btc artar->>>satoshi olarak düşer ki dolar bazında değerlenmesin
btc düşer->>>satoshi olarak düşer ki insanlar tethere geçebilsin
ether artar->>>satoshi olarak düşer ki insanlar etherdeki artışı kaçırmasın
ether düşer->>>satoshi olarak düşer ki ether bazında da değerlenemesin

be ,,,,, çocuuu bu kadar düşeceksen ,,,,,, ol git tarih mi olacan çöp mü olacan kendine güvensiz ,,,,,,,, sürüsü, bi halta yaramaz spekülasyon aleti

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
September 08, 2018, 06:50:57 PM

200 doların altını gördü bugün.Eth'nin buralara düşeceğini kimse kolay kolay tahmin edemezdi.Güvenli liman olarka btc'den sonra eth denirdi hep.Artık bu piyasada güvenli liman kalmamış.Bir anda dip görülebiliyor.Nereye kadar düşeceği de belli olmuyor.O yüzden günlük takip edip ona göre pozisyon almak en doğru olan.
sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 3

View Profile WWW
September 09, 2018, 06:37:10 AM

Ethereuma hiç de hoş olmayan şeyler oluyor dibe doğru gaza bastı umarım bir yerden seker. Sekemezse eos ve neo yatırımlarınızı arttırmanızı tavsiye ederim.

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
September 09, 2018, 07:26:00 AM

200 doların altını gördü bugün.Eth'nin buralara düşeceğini kimse kolay kolay tahmin edemezdi.Güvenli liman olarka btc'den sonra eth denirdi hep.Artık bu piyasada güvenli liman kalmamış.Bir anda dip görülebiliyor.Nereye kadar düşeceği de belli olmuyor.O yüzden günlük takip edip ona göre pozisyon almak en doğru olan.

Valla ben aylardır bu seviyeyi söyledim. Kendini bi sik sananlar görmezde dedi buraları. Mal mal konuşmakta üstüne yok bazılarının.
Maalesef eth işlem süresi anlamındada sınıfta kalıyor. 5dk bekleyeceksem eft yaparım. O açıdan uygulanabilirlikten kafadan sınıfta kalır. Tamam işlem ücreti ve süresi anlamında btcye göre iyi ama işler öyle yürümüyor maalesef.

Eth ömrünü doldurmuş vaziyette. Posa geçtiğindede umutla yükselir diyenler “şu anlık” havasını alır. Değil pos marsa geçsede olmaz. Evet birileride inanılmaz eth topluyor.

Ama bu birileride hep ath bekleyen küçük yatırımcılar. Ve bu piyasada küçük yatırımcının sözü geçmez.

Artık stellar önümüzdeki sezonun yıldızı olacak. Neo stellar gibi tokenler ethnin yerinde ama ben stelları daha şanslı görüyorum.

Ethereum neyi başarmış diyen arkadaş 😁 en basiti aç bakalım cmcyi de bak bakalım mevcutta ki tokenlerin kaç tanesi ethereum platformu üzerinden hayat bulmuş ? Kendinizi bı bok sanmayin lütfen . Hicbiriniz vitalikten akıllı degilsiniz

Diyen sığır;
Mercedes c serisi dizel al bakalım kaputta hangi motor var. Ama reno fiyatına merso alamıyorsun.
O yüzden bi bok biliyomuş gibi konuşmayın dediğin gibi Wink

...
kubra68
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
September 09, 2018, 07:31:58 AM

eth malesef cok cok ciddi hayal kırılıgına ugrattı beni 1450 dolarlardan şimdi 190 dolarlara kadar düştü ve bence daha da düşecek ünkü eth üerinde oyun oynanıyor yada eth sıkıyorlar göründüğü kadar bence eth sıradan diğer coinlerden hiç bir farkı yok o kadar

rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
September 09, 2018, 07:39:05 AM

Ethereumun yenilik yapması lazım görünümünü logosunu değiştirse bile büyük etkisi olur yüzü eskidi insanlar alternatiflerine bakar oldu.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
karakan77
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 2

View Profile WWW
September 09, 2018, 09:41:48 AM

Ethereum bence bu piyasanın en sağlam coinidir. Ethereum’un önündeki tek engel belli bir üretim sınırlaması olmamasıdır bu yüzden yeterince fiyatlanamıyor. Vitalik Buterin bir ara bu konuyu açıp sınırlandırma getireleceği hakkında bir iki laf etmişti ama henüz benim bildiğim bu konuda bir çalışma olmadığı.Ethereuma sınırlama geldiği zaman bakın neler oluyor... Bir bakarsınız fiyatı iyice kırıp bir anda beklenen açıklamayı yaparlar.

▀▀    PUBLISHprotocol    [  WHITELIST  ]    ▀▀
The most viable blockchain based media platform
OrtaDirek (OP)
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
September 09, 2018, 11:08:19 AM

185$ de geldi 150$ için pek birşey kalmadı, btc yükselince anlık pump yiyor ama daha sonra başladığı yere düşüyor. iyice ölü yatırıma döndü ether, bir yerden dönmeli artık ama ara yükseliş bile gelmiyor.
afmfk06
Member
**

Activity: 365
Merit: 10

View Profile
September 09, 2018, 11:28:10 AM

hangisi acıların koini değil ki. bir fark göremiyorum.
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
September 09, 2018, 11:46:25 AM

Tüm coinler kan ağlıyor resmen arkadaşlar bir daha anlıyoruz ki bu piyasa da büyük balık küçük balığı yutar kendinize çok dikkat etmelisiniz her an yem olabilirsiniz...
naz14
Member
**

Activity: 420
Merit: 11

DAO Maker

View Profile
September 09, 2018, 11:47:43 AM

nvdia ve amd den gelen açıklamalara göre madencilerden gelen talep ciddi oranda azalmış gpu üreticilerinin hisselerinde düşüş yaşandı, bana kalırsa madenciler karlılık öldüğü için artık bir bir şarteli indiriyor ve ellerindeki etherleri satıyor, duruma uyanan ether yavruları icolar vs onlarda topladıkları etherleri botlar üzerinden borsalarda satıyor. sonuç olarak icolara olan ilgi zaten bitik durumda ve etherin artık bir sürü rakibi varken etherin tekrar ayağa kalması pekte mümkün görünmüyor.

cboe ethereum vadeli işlemler, yada gelemyen boğa sezonu dışında ethereum için ufukta yeşilleri göremiyorum malesef, 400$ alım için uygundu 200$ oldu yarın 100$ olması kimseyi şaşırtmaz artık..
 Başlığınızın ilginçliğine kapılıp okumaya başladım:))
Sizin bu yazdıklarınızdan ne anlıyorum ben biliyor musunuz? Ethereum almanın tam zamanı gelmiş demek ki:)
Hadi bu tarihe bi not düşelim. Bu tarihten sonraki 6 ayı izlemeye alalım. Bakalım etherlerimiz nereye doğru yollanacak? ( Ancak temel piyasa gidişini zorlamaya devam eden piyasa yapıcıların bitcoin üzerindeki baskıyı en azından azaltacaklarını öngörerek yapıyorum bu yorumu...)
alikaya58
Full Member

Activity: 518

View Profile
September 09, 2018, 03:27:59 PM

etherumun bı suçu yok bütün suç mk bıtconınde ama etherum da bu sefer guclu duramadı dıger koınler gıbı sahıbı bıle ıyı degıl dıyor anlamadım gıttı
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: