Bitcoin Forum
April 26, 2024, 07:04:23 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Depresyona hazır mısınız?  (Read 1554 times)
kadifemsi
Newbie
*

Activity: 58
Merit: 0

View Profile
September 06, 2018, 06:04:02 PM

3x bile düşmadi daha btc alt coinler feci düştü ama millette alt altcoinden vurmuştu vurgunu ozaman iyiydi ee 0 dan tepelere oynayan ne coinler gördük ne oldu lan buna dediğimiz mantığa sığmayan hareketlerdi ee sonuç başladığı yere dönmek oldu işte.
1714115063
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714115063
Reply with quote  #2

1714115063
Report to moderator
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714115063
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714115063
Reply with quote  #2

1714115063
Report to moderator
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1040

View Profile
September 06, 2018, 06:05:36 PM

Her gecenin sabahı var her kışın bir baharı var biz yeter ki yeri gelince yatırımımızı yapalım arkadaşlar sabır gerekiyor bize daha çok sabırsızlar kaybetmeye mahkum

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
cosgun61
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
September 06, 2018, 06:25:50 PM

Hazırmısınız derle? Zaten 8 aydır depresyondayız.Eldeki avuçtaki tüm parayı bitcoin işe erittik.Para falan kalmadı.Artık dalga geçer gibi,2 gün yeşil,20 gün kırmızı bitcoin...

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
September 06, 2018, 06:28:09 PM

Ben depresyondan çıkacağımız zaman olarak düşündüğüm anda daha diplere yol aldık. Fakat ben piyasanın yakın zamanda yükselişe başlayacağını düşünüyorum. Her ne kadar zor olsa da sabretmekten başka şansımız yok.

Bitcoin / Ethereum / Monero
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
September 06, 2018, 06:58:00 PM

Başlık biraz komik olmuş.9 Aydır depresyondayız zaten  Cheesy Bundan daha kötü olursa artık yapacak bir şey yok.Deli olur çıkarız galiba.Ben umudumu hala koruyorum ama piyasa üç beş balinanın elinde oyuncağa döndü.Ne zaman düzelir artık bilmiyorum.
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
September 06, 2018, 07:14:58 PM

şubat ayından beri deprasyon dayız zaten . tam atlattık boğa geliyor derken 2 gündür şok içindeyiz sonumuz nolacak bakalım
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
September 06, 2018, 07:16:16 PM

Grafik çok güzel olmuş üstad. Yalnız ben bulunduğumuz yer konusunda sizin kadar ümitli değilim. Ben daha dibin görülmediğini düşünmekteyim.

Ayrıca şunu da belirtmek isterim. BTC 2016 yılı sonlarında 600 dolardı. 2017 sonu 20000 dolara dayandı.Getiri % kaç oldu. Tamı tamına %3233 . Bir yıl içindeki getiriyi düşünebiliyor musunuz. 1 yatırıp 33 alıyorsunuz. İster istisna deyin ister başka bir şey, ama böyle bir kazanç oldu. Bir yatırım aracı ne olursa olsun, bu kadar kısa zamanda bu kadar yüksek bir getiriye imza atarsa, maalesef uzun süre belini doğrultamaz ve sürünür. 2018 yılı maalesef trendin tersine döndüğü bir dönem oldu ve bu yıl da gördüğü dip seviyesi 5800 lü rakamlar oldu. Bu rakam bile 600 dolarlık fiyata göre %866 getiriyi temsil ediyor.

Şimdi eğri oturup doğru konuşmak lazım. Maalesef ama maalesef şahsi kanım btc nin yeni bir ralliden önce daha sürünmesi ve maalesef bizleri süründürmesi ve hatta daha da dipleri test edebileceği yönünde. Sanırım bize blok ödülünün yarılanacağı 2019 sonu 2020 başı na kadar rahat yok.

Tüm bunlara rağmen ben bu piyasaya inanıyorum. Bitcoine inancım tam. Yaşadığım bu olumsuz durumu da sadece bu piyasayı yanlış zamanda keşfetmemin ve tecrübemin yetersiz oluşuna vermekteyim.

Arkdaşlar bunlar benim kendi fikir ve hissiyatimdir.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
September 06, 2018, 07:46:21 PM

Zaten piyasanın bu heyecanı bizleri ayakta tutmuyor mu? Stresle başa çıkamıyorsak zaten bir şeyler kazanamayız. Evet 7-8 aydır bazılarımız belini doğrultamadı ama nokta atışı yapan ve duracağı yeri bilen birçok kişinin de hâlâ yüzü gülüyor öyle değil mi?

Şahsen panik havasını çoktan atlattım. Artık hiçbir şeye tepki vermiyorum   Lips sealed
pumawolf
Sr. Member

Activity: 968
Merit: 250

View Profile
September 06, 2018, 08:11:59 PM

İnanan inandır ve tutar inanmayan satar kurulur bu stresten fakat hayallerimiz için ben tutmaya devam edeceğim.
sinandd
Jr. Member
*

Activity: 112
Merit: 1

View Profile WWW
September 06, 2018, 08:17:33 PM

dijtal olan dünyada her gün farklı şeyler peydah olurken bitermi çökermi korkusu doğması normal değilmi hocam ki şu aşamda kripto dünyası çok farklı fazla bekleyen kafasına sıkıcak durumda yatırım yapan yeni rig toplayan adam beklemekten kafayı yedi biter mi kalırmı hep birlikte görücez birilerinin işi ne zaman bu piyasa ile biterse kripto ozman biter şuan devam bakalım

XCT CLUB  |  xCrypt - Blockchain Ecosystem
▰▰▰  ▲▼  PRE - ICO Sale is Live!  ▲▼  ▰▰▰
Sundiego
Newbie
*

Activity: 274

View Profile
September 06, 2018, 08:36:52 PM

Yukardan alıp çok zarar eden insanlar olsa da bence ortada hala baskın bir panik havası yok. Daha düşük seviyeler olan 3-4k doları görürsek bence bu hava oluşur ama yükseleceği seviyeler sınırlı olur ve buna daha çok var gibi.
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
September 06, 2018, 08:44:29 PM

Vallaha her sene aynı senaryoo bırılerı elınde oynatıyor piyasayı bızde kukla gibiyiz para lazım olunca mecbur alttan satıp onlara zarar edıyoruz
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
September 06, 2018, 08:50:27 PM

Yatırım piyasasında sabır çok önemlidir. Sabrınız yoksa bu işe hiç bulaşmayın.
Bitcoin ve alt coinlerde düşüşler oluyorda, altın ve dolarda olmuyormu? Altının ons fiyatı 2000 dolardan 1150 dolara kadar düştü. Hemde ne düşme. Altın düşerken bende terste kalanlardandım. Çok ciddi zararım vardı. Ekran açık kaç kere elimi sat butonundan zorla çektim hatırlamıyorum. Sonra ise altın yükseldi.
Çok şükür ki zararına satmadım.
Yatırımcı arkadaşlara en büyük tavsiyem elinizdeki coin çöp değilse ve stop los miktarını kaçırmışsanız sabredin. Er yada geç bu piyasa yükselecek. Ama 1 ay sonra ama 1 yıl sonra ama 5 yıl sonra.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
September 06, 2018, 08:55:37 PM

faydalı bir paylaşım olmuş eth hakkında bende aynı seyleri düşünüyorum hatta arkadaşın biri yazmış onada katılıyorum bakalım göreceğiz ne olacak
luckydag
Sr. Member

Merit: 260

View Profile
September 06, 2018, 09:28:01 PM

İnşallah dediğiniz dönemdeyizdir, yoksa bekle bekle imanımız gevredi.

Özellikle Ethereum beni şoka uğratıyor. Gerçi bunu madenciler yapıyor olabilir, birçoğu sanırım kazmaktan vazgeçip, elindekileri satıp çıkıyor. Ama pos geldiğinde ethereum büyük bir fiyat artışı yaşayacaktır.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
September 06, 2018, 10:10:58 PM

oynamadıkları kurcalamadıkları yer kalmadı piyasanın, ether'i düşür btc'yi çıkart, btc'yi düşür altları çıkart, hepsini düşür hepsini çıkart...
altcoinleri öldürdüler dolar ve satoshi bakımından
btc'yi maymuna çevirdiler, dansöz gibi kıvırıyor, ne halt edeceğini bilmiyor, hangi saçma salak haberle ters köşe yapacaklarını şaşırdılar
açığa satışın anasını ağlattılar
vadeli işlemler diye birşey açtılar ilk günden bu yana sadece fiyatlarda yanıltmaya yaradı, muhtemelen pozisyonu açan kapatan da kendileri
ethereum shitcoin dediler, vitalik'i de büyülemişler, ne dediğinden haberi yok
birşeyi çok kurcalarsan bozarsın, piyasanın tadını bozdular ama imkanım elverdiği ölçüde beklemeye devam edeceğim.

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
September 06, 2018, 10:21:50 PM

Ben çok uzun süredir depresyonda olduğumuzu düşünüyorum. Market döngüsüne inanmayan arkadaşlar var fakat bu bir gerçek hem de sadece kripto piyasası için değil tüm piyasalar için geçerli olan bir gerçek.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
yusufmirza
Member
**

Merit: 19

View Profile
September 06, 2018, 10:26:17 PM

umutla bekliyoruz yükselecek günleri.Depresyona da iyi dayandık.Ama artık insanlar son noktaya geldi.Kimi pes ediyor kimi yola devam diyor.Yola devam edeceğiz başka yolu yok.Kazanmak gibi kaybetmekte bu piyasanın doğası.
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
September 06, 2018, 11:35:13 PM

Bu döngünün neresinde olduğumuzu bilmek mümkün değil gerçekten. Eğer bitcoin 5800 dolar seviyelerinin altına düşerse ayı piyasası devam ediyor demektir ve konuyu açan arkadaşın bahsettiği ölüm vuruşu kaçınılmaz hale gelebilir. Benim tahminim ETF onaylanması benzeri bir haber gelmedikçe bitcoin fiyatının bir süreliğine 6000-7000 seviyeleri arasına sıkışacağı yönünde.
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
September 07, 2018, 12:09:02 AM

Şahsen her aşamaya hazırım, çünkü gelecekte kripto paraların kullanılacağına cidden inanıyorum. Çok zor aşamalardan geçiyoruz, dayanamayacak olanların  kendilerine sorması gereken sorulara verecekleri samimi cevaplar önemli, sağlığımızın etkilenmesi söz konusu kolay bir piyasa değil.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: