Bitcoin Forum
April 30, 2024, 12:09:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  
Author Topic: Depresyona hazır mısınız?  (Read 1554 times)
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
September 12, 2018, 07:30:07 AM

Depresyon dönemini çoktan geçtik artık. Kayıpları göze alıp biraz geri de kalmayı tercih ediyorum. satıp alttan almayı da gözüme kestiremiyorum. Buradan bir çıkış olursa direk terste kalmış olacağım için. anlaşılan elimdekiler beklediğim oranlara gelmesi 1-2 yıl bile sürebilir.
1714478964
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714478964
Reply with quote  #2

1714478964
Report to moderator
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714478964
Hero Member
*

Ignore
1714478964
Reply with quote  #2

1714478964
Report to moderator
1714478964
Hero Member
*

Ignore
1714478964
Reply with quote  #2

1714478964
Report to moderator
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
September 12, 2018, 07:30:28 AM

depresyonda olmayan kaldı mı ki Undecided yani bu düşüşler, kayıplar falan bunların hiçbiri blok zinciri teknolojisini değersiz göstermez. ne yani btc $50k  dolar olsaydı b.z. bir anda her yerde kullanılmaya mı başlanacaktı?

yatırımı olmayanın depresyonu da yok bu sene. Hindistanlı traderler konuşmuş. Uyumuyorduk, Kış için dinleniyorduk diye. en mantıklısını yapmışlar. pahalıdan satıp da dump zamanı macera peşinde koşmamak lazım. dumplarda parayı çekip zula yapıcan. işte örnek ortada.

AlyattesLydia (OP)
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
September 15, 2018, 05:46:03 PM

depresyonda olmayan kaldı mı ki Undecided yani bu düşüşler, kayıplar falan bunların hiçbiri blok zinciri teknolojisini değersiz göstermez. ne yani btc $50k  dolar olsaydı b.z. bir anda her yerde kullanılmaya mı başlanacaktı?

yatırımı olmayanın depresyonu da yok bu sene. Hindistanlı traderler konuşmuş. Uyumuyorduk, Kış için dinleniyorduk diye. en mantıklısını yapmışlar. pahalıdan satıp da dump zamanı macera peşinde koşmamak lazım. dumplarda parayı çekip zula yapıcan. işte örnek ortada.

Borsadaki dump ve pump dönemlerini kestirebiliyor olsak, sanırım çok vakit geçmeden zengin olurduk değil mi?  Smiley Zaten birçok kişi teknik ve temel analiz yaparak bu geçişleri anlamaya çalışıyor.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
September 15, 2018, 06:31:35 PM

Yani piyasa dip noktada geldi dedik 5 kat altını gördük. Grafik değişik fakat real hayat sanki biraz daha acımasız. dibinde dibini gösterdi defelarca. eth 170$ indi şimdi biraz yükseldi sabah 150$ görse kaç kişi şaşır acaba ?
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
September 15, 2018, 07:51:07 PM

evet genelde grafikler hep böyle oldu, şuan ki suratımın hali, geçen yaz sonu da aynıydı, derken kışın ortasında 3 aya yakın boğa, birçoğumuzu ipten aldı, ancak çok büyük risk alıyoruz, ve çok büyük strese giriyoruz, keşke değse de, tek seferde toplanıp, başka yollara artık sapsak.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
September 15, 2018, 08:25:09 PM

Depresyon mu ?  Cheesy Bence biz antropoza girmek üzereyiz depresyon kısmını çoktan geçtik diye düşünüyorum. Daha düşermi dediğimiz yerleden bile 2x kaybettik. Umarım yükseliş başlar ve rahat bir nefes alırız artık.

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
September 15, 2018, 08:40:25 PM

Yanlış yerden girip yanlış yerlerden çıkan milyonlarca insan var. Elbette bu durumlar motivasyonu öldürüyor. İşin krtik noktası zaten "sabır". Eğer acil ihtiyaç duyulacak bir para ile girilirse sabır da kalmaz. Mecburen zararına satanlar böyle satıyorlar. Panik satışçılar da olmazsa zaten piyasa dönmez. Düşünsenize herkesin "bilinçli yatırımcı" olduğunu; kim kime neyi satacak? Elbette ki birileri hata yapacak, öğrenecek; daha önce öğrenmiş olanlar da kazanacaklar...

Şu an bulunduğumuz durum aslında kritik bir eşik. Eğer buralar ya da biraz aşağı seviyeler BTC/ETH ve diğer altlar için dip noktalarsa... Peki ya beklenen boğa çok yakınlardaysa? İkinci bir depresyon da "keşke düşükken alsaydım" noktasında yaşanabilir. Geçtiğimiz senenin aralık ayında tüm coinler için yaşanan şey de tam buydu. Düşükten satanlar da kafalarını çok vurdular, düşükken almayanlar da...
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
September 15, 2018, 08:45:10 PM

zaten piyasa 2018'e depresyonla başladı 2019'a kadar 10K'ları görebileceğimizi gerçek bir boğanın geleceğini sanmıyorum.
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 1

View Profile WWW
September 15, 2018, 09:40:07 PM

Hazır değilim hiç ama yani kaçarı yoksa depresyonun dibine vuralım intihara sürüklenelim bu işin sonu gelsin artık adını koyalım. Ne öyle ne böyle nereye kadar inceldiği yerden kopsun.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
September 15, 2018, 11:59:28 PM

Şu ethereumda 180 doları gördüğüm halde panik satış kervanına katılmadıysam daha da artık her depresyonun altından kalkarım gibi geliyor. Allah şaşırtmasın tabi. Azmettik devam ediyoruz Smiley

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
AlyattesLydia (OP)
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
October 05, 2018, 08:00:12 PM

İnsanlar %90 düşüşe rağmen iyi şeyler hayal etmeye başladı. Yani diğer bir evre olan hope kısmı tabi bunun daha fiyatlara yansımasını görmemiş olsak bile, bir beklenti var en azından diye düşünüyorum.
kevindeangelis
Full Member

Activity: 448
Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
October 05, 2018, 08:11:20 PM

Hakikaten Ether 180 olunca ne oluyor diye ben de düşünmedim değil, satış düşünmeyen ben satma satmama çelişkisi yaşadım sonunda sağduyu hakim oldu fikirlerime ve korkmadan devam dedim.

wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
October 06, 2018, 10:51:48 AM

Depresyon dünya çapında insanların en çok muzdarip olduğu hastalıklardan biri olarak günümüzde sorun yumağı şeklinde insanlığa dert olmayı sürdürüyor. Cryptocurrency alanında stres ile başa çıkmanın yöntemi pazar kırmızı iken hayatın diğer alanlarına zaman ayırmak benim kişisel çözümüm.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
Haticem
Jr. Member
*

Activity: 268
Merit: 4

View Profile
October 06, 2018, 01:56:47 PM

Evet borsada adım adım hissedilen tam olarak bu fakat şuda bir gerçek kripto paralar ne olursa olsun eninde sonunda döndüğü yeri test ediyorlar ama düşüş ama çıkış farketmiyor.
gokhanata
Jr. Member
*

Activity: 316

View Profile
October 06, 2018, 02:04:41 PM

bu sefer ki depresyon hayli uzun ve sancılı geçti, dilerimki en kısa zamanda son bulur ve eski mutlu günlerimize devam ederiz... şaka bir yana artık dünya ekonomisi düzelse de her şey yoluna girse artık sıkıcı olmaya başladı.
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
October 06, 2018, 02:08:39 PM

birkaç ay önce de bir grafik depresyondan çıkmak üzere olduğumuzu gösteriyordu. galiba çıkamamış ki tekrar bu seviyeye dönmüş.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562
Merit: 251

ALCEDO

View Profile
October 06, 2018, 05:45:14 PM

Asla depresyona hazır değilim okumak öğrenmek yeni keşifler yapmak gelecek adına güzel işlere imza atmak isterim. piyasanın düşmesi neticesinde fiyatlar gerilese bile moral bozmadan çalışmaya devam.

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
     ███████████████████████████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
October 06, 2018, 07:46:37 PM

Olan oldu bu yıl, çoğunluğumuz zararda olduğundan depresyon kaçınılmaz maalesef. Olmuşa çare bulunmaz ama olacaklara karşı önlem düşünmeliyiz, gelecek yıllar için umutlu olmamak için sebep  göremiyorum.
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
October 06, 2018, 08:58:51 PM

Açıkçası beni üzecek veya hayatımı etkileyecek bir miktarla oynamadığım için depresyona vesaire girme gibi bişey olmuyor bende, bu işlere ne borçla ne başka bişeyle girilmemeli yoksa şuan her gece nasıl düzelcek bu işler diye düşünürdüm, umarım yakında artışlar görürüz biraz düzelme umudu var da buaralar.
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
October 06, 2018, 10:40:33 PM

Herkes riske edebilecek kadar miktarla girmis olsa kimsenin psikolojisi bozulmaz ayrica durduk yere panik satsi yapip zarara girmez.  Ama cogu turk yatirimcisi borc para ile girdigi icin depresyona girmesi normal.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  

Jump to: