Bitcoin Forum
June 17, 2024, 08:28:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Hayatta kalabildiniz mi ?  (Read 1637 times)
hagiyatmaz
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
November 20, 2018, 09:44:30 PM

Piyasada kalıtpa hayatta kalabilmek ne mümkün. Dut silkeler gibi silkelediler doğrusu. Umutlar 2019 bahara kaldı artık beklemeye devam yapcak baska birseyde yok. Düşüşte sona erecek gibi durmuyor hayırlısı
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
November 20, 2018, 11:42:20 PM

hayatta kaldık ama bitkisel hayat desek yerinde olur sanırım, çok fazla düşüş yani bu gözler neler görüyor Cheesy ileride anlatacak bir sürü anı birikiyor. Cheesy
mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile
November 21, 2018, 07:40:34 AM

ödül tokenlerinin borsada çakıldığını bile bile bountyde kalmaya devam ediyorum. maliyetim yok en azından. dump sırasında sanki yapılacak en doğru hareket bu gibi. paran olup da piyasada çakılmalar olduğu sürelerde sırf boş durmasın, şurada fırsat var diyerek yapacağımız hamle o paranın yavaş yavaş erimesine neden olacak.
distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
November 21, 2018, 09:56:38 AM

İşi bounty tokenleri hodl durumuna bıraktığımdan beri huzurluyum, artıdayım.

ICO tokenlerim dışında herhangi bir zararım yok, onları da bounty tokenlerim tolare ediyor.

Konu başlığında belirtilen başlığa yazmamıştım, ancak şubatta hodl dedikleri dönemden beri hodl yapıyorlar mı onu merak ediyorum. Zira eleştri değil, çok zor psikolojide olacaklarını düşünüyor ve üzülüyorum.

Herkese sabırlı yatırımlar dilerim.
gokhanata
Jr. Member
*

Activity: 316

View Profile
December 01, 2018, 01:08:49 PM

ara sıra ufak trade lerle günü kurtarmaya çalışsakta geçen sene bu zamanları fazlasıyla özlüyorum ne güzel hareket vardı, hacim yüksek ve ne alsan elinde parlıyordu, artık zor gibi gözüksede hala umudum var...
Madenci_34
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile WWW
December 01, 2018, 04:21:41 PM

Yaşamak denirse yaşıyoruz işte 😁 her yer kan gölü,herşey kırmızı yapacak birşey yok.

Madenci_34
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile WWW
December 01, 2018, 04:23:10 PM

İşi bounty tokenleri hodl durumuna bıraktığımdan beri huzurluyum, artıdayım.

ICO tokenlerim dışında herhangi bir zararım yok, onları da bounty tokenlerim tolare ediyor.

Konu başlığında belirtilen başlığa yazmamıştım, ancak şubatta hodl dedikleri dönemden beri hodl yapıyorlar mı onu merak ediyorum. Zira eleştri değil, çok zor psikolojide olacaklarını düşünüyor ve üzülüyorum.

Herkese sabırlı yatırımlar dilerim.

Nasıl huzurlusun hocam ? Yüksekten satıp düşükten toplayarak kar yapma fırsatını kaçırdığım için mutsuz bir hodl cuyum.

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 17, 2019, 04:54:16 PM

Bounty kazançları da bitti artık. Gönderenler olsa da borsalarda pek para etmiyor.
Neyse ki piyasalarda korkulan büyük çöküş olmadı. Yatay seyirde devam ediyor. Kötünün iyisi diyelim. Buna da şükür.
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406

View Profile WWW
April 19, 2019, 01:03:46 PM

bounty kazançları azalmış olsa da akmasa da damlatıyor diyebilirim. seçici olmak da gerekiyor tabii şansla birlikte.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 19, 2019, 04:47:33 PM

bountyler ve imza kampanyaları olmasa muhtemelen hayatta kalamazdım özellikle imzadan üç beş kuruş geliyor yoklukta güzel gidiyor bunlar da olmasa piyasa alayımızı düdüklemişti
petrichor
Member
**

Merit: 12

View Profile
April 19, 2019, 06:32:13 PM

Güvenli alanda kalarak bir şekilde hayatta kalınıyor ama ne uzayıp ne kısalıyorsun. Kaçan fırsatları görmek de ayrı bir üzüntü. Onun dışında imza kampanyalarından bir şeyler bekliyoruz. Artık ne gelirse. Bu arada trading öğrenmeye çalışıyorum ama orası da bambaşka bir mecra. Kurt kapanı dedikleri cinsten.
paulk11087
Sr. Member

Activity: 987
Merit: 254

View Profile WWW
April 20, 2019, 02:13:39 PM

maalesef zarar büyük ama en az hasarla toparlamaya çalışıyorum. yakın zamanda tüm zararlarımızı telafi edeceğiz emin olun. piyasa artık hareketlenmeye başladı.
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
April 21, 2019, 05:39:42 PM

şuan diğer taraftan yazıyorum, gelsenize, burada su çok güzel. hesap satmak demişken, kaça gidiyor, eskiden full member için 2 eth veriyorlardı (eth 1000 usd ve üzeri), şimdi 0.5 btc alır mıyız?

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
April 23, 2019, 10:35:17 PM

Demek ki hepimiz zamanında sıfırı tüketmiş ve sonrasında da bountylerden medet ummuşuz. Aslında medet ummak değil de, bountyler sayesinde küllerimizden yeniden doğuyoruz diyelim. Benim için olan bu çünkü. Bu sene daha mı akıllandım bilmem ama hiç değilse geçmişte yaptığım hatalara düşmüyorum. Bir süre sonra yine haberleşiriz  Wink
antisocial77
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 4

View Profile WWW
April 24, 2019, 06:09:13 AM

valla ocak 2018 de girdim neyse ki az miktarla girmistim.yuzdesel olarak simdikinden daha az kaybim olmustu.btc nin bu son hareketiyle fena terste kaldim.kendime soz vermistim stop-loss kullanmak icin ama yine yapmadim Smiley

Silica NeXus                 
Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
April 24, 2019, 06:40:35 AM

hırslı davranıp ta batan arkadaşlar, psikolojiyi bozan insanlar tanıyorum maalesef. hırs bir nebze iyidir ama fazlası zararlıdır arkadaşlar hiç bir konuda aşırı hırsa kapılmayın ve kesinlikle sizi batıracak miktarda parayla girmeyin ve ayrıca da kaybettikçe para eklemeyin. zarar etmemiş insan yoktur bu ayı piyasasında herkes aynı gemide sabırlı davranın bir gün elbette bu zararlardan kurtulacağız mantıklı hareket eden çoğu insan kurtuldu bile, fırsat buldukça kendinizi geliştirmeye çalışın, nerde kısa nerede uzun vadeli davranmanız gerektiği konusunda kendinizi sürekli deneyin.
beypazmad
Jr. Member
*

View Profile WWW
April 24, 2019, 01:29:47 PM

çok yüksek seviyede kaybı olanları bizzat biliyorum. o düşüşte hayatta kalmak cidden çok çok zordu. umarım herkes toparlar.

Silica NeXus                 
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 24, 2019, 06:47:40 PM

şu son iki günde ne kadar kar varsa eridi gitti bütün altcoin yatırımlarım sadece iki günde yaklaşık yüzde elli zarara uğradı kafamda saç kalmadı sinir stress yapmaktan ulan gidip bir yerde çalışsak alacağımız para belli bu borsa işi insanın ömrünü kısaltıyor
samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350
Merit: 2

View Profile WWW
April 27, 2019, 02:29:45 PM

altcoinlerde kalanlar iyiden iyiye can vermeye başladılar. ve altcoinlerin canlanmasına da baya baya var gibi.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
absurde
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 5

View Profile WWW
April 27, 2019, 03:55:04 PM

Hayatta kalabilmek bu piyasada neredeyse imkansıza yakın, küçük yatırımcılar için söyliyorum  2018'de bu piyasaya giren biri, minimum sermayesinin %80'nini kaybetti iyimser bir tahminle ve kaybetmeye de devam ediyor.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: