Bitcoin Forum
May 10, 2024, 06:03:45 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: BİTCOİN YATIRIMI NASIL YAPILIR?  (Read 325 times)
akincelik (OP)
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
September 08, 2018, 11:33:42 AM

Herkese merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlere Webrazzi'de gördüğüm ve karınca kararınca yatırım yapmaya çalıştığım Tuconex diye bir kripto para borsasından bahsetmek istiyorum.

https[Suspicious link removed]-3-milyon-liralik-yatirim/

Benim en çok dikkatimi çeken özelliği coinler arasında exchange yapılabiliyor olması. Bildiğim kadarıyla pek bulunan bir özellik değil. Reel paraya kıyasla Bitcoin bence şu an için en güvenilir ve yükselişte yatırım aracı olarak görünüyor.

Bir de www.tuconexinvest.com diye yine aynı markanın bankaya vadeli para yatırmaya benzeyen bir hizmeti var. Bu da bildiğimiz ziraat bankasına para yatırır gibi bitcoinizi vs. siteye yatırıp vade süresi seçiyorsunuz.

2 sene için %67 Net Kazanç veriyor ancak ben garantici bir insan olduğum için şimdilik 3 aylık yatırdım. Smiley Olsun %13'de güzel kâr. Smiley

siteyi kullanmak isterseniz www.tuconex.com ya da www.tuconexinvest.com a bakabilirsiniz.

Üye getirene herhangi bir kazanç sağlamıyor bu yazıyı da o sebeple yazmadım. Zaten linkler referans linki değil direkt linkler. Tek amacım ilgisini çekebilecek arkadaşlara yardımcı olmak.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana Smiley
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715364225
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715364225
Reply with quote  #2

1715364225
Report to moderator
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
September 08, 2018, 11:46:35 AM

Bu borsalarda en önemli şey, güvendir.

Hakkımızda kısmını okudum, açıkcası gidip oraya 100 bin göndersem, geri alabilir miyim şüpheliyim. Bu tarz yerlerin insanlarda güven sağlayabilmesi için arkasında bir firma ile girmeleri ya da isim yapmış birilerinin açması sanki daha iyi olur.
zeze2100
Jr. Member
*

Activity: 108
Merit: 1

View Profile
September 08, 2018, 11:58:59 AM

piyasada birden çok güvenilir ortam mevcut.

[  ATRONOCOM  ]   BUILT FOR YOU ANDYOUR CRYPTO LIFESTYLE
https://www.atronocom.io/
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
September 08, 2018, 12:25:15 PM

Piyasaya bir sürü yeni borsa çıkıyor. Bazıları airdrop ile tokeni dağıtıyor bazıları bounty yapıyor. Coinex  çıktı biraz müşteri topladı hotbit shillendi. Güvenilir olması çok önemli.
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
September 08, 2018, 12:37:10 PM

Güzel bir çalışma olmuş ancak türk kaynakları genel olarak yardımcı şeyler paylaşmıyorlar genelde reklam projeleri oluyor. Sadece webrazzi reklamını yaptı diye bile o borsadan soğuyabilirim. Bunu tabi hiç incelemeden söylüyorum.

Aksuyy
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
September 08, 2018, 12:51:18 PM

Zaten Mirza Group güvencesinde kurulan bir borsadır. Mirza group araştırmalarıma göre 10 yıllık bir şirket. Ben tuconexe yatırım yaptım şahsen.
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
September 08, 2018, 02:03:27 PM

İnsanlar herhangi bir borsada işlem yapmak istiyorlarsa önce araştırmaları gerekir. Çünkü ico çıkar gibi bir sürü borsa çıkıyor. İnsanlarda yeni çıkan borsalara pek güvenmiyor açıkçası.
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
September 08, 2018, 02:07:14 PM

Vadeli işlem yapması belki tercih edilebilir. Anladığım kadarıyla normal bankalar gibi bitcoin veya diğer altcoinleri yatırıp vade süresi seçiyoruz.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 08, 2018, 02:32:50 PM

Lan sığır, servisler bölümünde aldığın ayar yetmedi mi, burada da mı olmayan beynine tükürteceksin? Mirza group bünyesindeymiş, hadi iyisiniz millet, para yatırırsanız sizi koskoca mirza group gondikleyecek.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5024356.0

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
September 08, 2018, 03:14:27 PM

Bu arkadaş belki hesabım gumler diye başka bir hesap açıp oradan borsayı tanıtıyor. Birincisi böyle yaparak güvenilmez olduğun belli. İkincisi bir sürü borsa kuruluyor. En güzel önemli olay güvenlik ve güvenilirlik. Yatırım yaptım demişsin de umarım paranı geride alabilirsin
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
September 08, 2018, 06:32:24 PM

Bu tür garanti kazanmayı vaadeden yerlerden hep uzak durdum. Bir iş size garanti yatırım sunuyorsa bilin ki o işte kesinlikle bir pislik vardır. Son örnek ciftlikbank.
Ben uğraşarak kazanacağım, bunlar boş iş
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
September 08, 2018, 07:16:18 PM

Başlıkla konu  alakasız olmuş. Sırf okunsun diye başlığı öyle atmışsın. Böyle borsalar çok fazla olmayabilir başladı. Önemli olan yaptığın yatirimini sonra geri alabilecekmisin? Büyük bir problem

paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
September 08, 2018, 07:23:36 PM

Piyasada güven vermiş borsalar varken neden bu borsada yatırım yapayımki. Bana pek mantıklı gelmiyor.Hatta birçok kişiye de güven vermiyor. Çünkü bu oyun değil insanlar ciddi miktarlarda yatırımda bulunuyor. Önce güven vermesi gerekir sonrasında yatırımcılar zaten tercih edecektir.
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
September 08, 2018, 07:27:22 PM

kripto para piyasasında 2 senede vereceği %67 kar hiçbir şey değil. piyasa durağanlaştığında da hareketlendiğinde de böyle yeni ponzimsi şeyler çıkıyor sürekli.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
September 08, 2018, 08:20:21 PM

çiftlik banktan mı ilham aldın aq piçi buradan sana ekmek çıkmaz dolandıracak keriz arıyor resmen yavşak ya ekipsiniz ya da tek yavşak sensin site daha yeni mayıs ayında kurulmuş siktir git buralardan yoksa yakında linç yiyeceksin
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
September 08, 2018, 08:25:07 PM

İlk mesaj ve bize ponzi sistemini mi anlatacaktın yoksa  Grin ilk mesajda sitenin reklamını yapıyorsun ama şunu anlamıyorsun sen işini düzgün yap burada newbie hesapla yapacağın reklamın daha çoğunu Telegram gruplarında buranın üyeleri tarafından kendiliğinden yapılır
Aksuyy
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
September 20, 2018, 01:21:23 PM

KONU KALDIRILMIŞTIR.
kubra68
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
September 20, 2018, 02:15:37 PM

bence herkesin bildiği gib önce paranın 1/3 ile btc daha sonra yükselmesi veya düşmesi durumuna göre 1/3 ile bir daha btc alınabilir biraz daha düşerse bu sefer kalan 1/3 ile tekrar btc alıp satmak tam tersi de satıpş yapılmalı bu durumda risk çok düşmüş olacak diye düşünüyorrum borsa da da paramızı çok tutmamamı gerektiğini düşünüyorumç.

sanatsanaticindir12
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile
October 14, 2018, 10:05:47 AM

Şunu bilir şunu söyleryebilirim ki zaten yatırım yaparken çok araştırmak ve dinlemek gerekir ancak genel olarak politikalar yüzünden daha çok sıkıntıya düşüyoruz.O konuda biraz daha araştırılması gerekir.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
October 14, 2018, 11:46:06 AM

2 sene için %67 bence büyük risk. zaten 2020 de boğayı karşılarız. o zaman bitcoin zaten şimdiki değerinden yaklaşık 7-8 kat daha değerli olur. hemde bitcoinin kendi elinde olur. bilmediğin bir platforma da yatırmamış olursun
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: