Bitcoin Forum
May 23, 2024, 04:21:05 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bir Çin Atasözü Der ki : "Ethereum Classic 100 Dolar Olacak."  (Read 356 times)
SanalPara (OP)
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
September 08, 2018, 08:27:32 PM

Gençler merhaba,

Bugün 8 Eylül 2018 ve şuan Ethereum Classic'in fiyatı 10.95 Dolar civarında seyrediyor. Biliyorsunuz ki önümüzde yani 30 Eylül 2018'de Etf kararı açıklanacak. Eğer Etf kabul edilirse Bitcoin fiyatı Mars'a gidecek şayet kabul edilmezse de yerin dibine gidecek. Bu durumdan tabiki de altcoinlerde etkilenecek. Bazıları çok ciddi derecede artacak. Bazıları ise yerin dibine boylayacak. Coinmarketcap sitesine baktığımızda anlık olarak sitede 1926 kripto paranın olduğunu görebilirsiniz. Hal böyle olunca insan gerçekten neye yatırım yapacağını şaşırıyor. Ama endişelenmenize gerek yok. Çünkü Ethereum Classic gibi bir can simidimiz var. Bitcoin düşüşlerinden fazla etkilenmeyen ve geleceği parlak olan bir coin. Saf hakiki Ethereum. Buraya şunu da not düşmek istiyorum. Şuan Bitcoin fiyatı 6188 Dolar civarlarında seyrediyor. Aşağıdaki görüntüden anlayacağınız üzere.

Kasım yada Aralık ayında Bitcoin fiyatında büyük yükseliş bekliyorum. Bu durumdan altcoinlerinde nasibini alacağını düşünüyorum. Bazı altcoinler astronomik ölçüde artışlar gösterebilir. En güvendiğim coin ise Ethereum Classic'tir. Tamam önümüzdeki Kasım yada Aralık aylarında fiyatı 100 Dolar olmayabilir veya ilkbahar aylarında da 100 Dolar olmayabilir. Ama birgün mutlaka fiyatı 100 Doları görecektir. Bu sene olmadı önümüzdeki sene olabilir. Niçin bunları yazıyorum peki? Milletimiz gözünü açsın ve gerçek bir yatırım enstrümanına yatırım yapsın diye yazıyorum. Aşağıdaki görüntüde Ethereum Classic'in Dolar bazında en düşük ve en yüksek seviyelerinin ne zaman görüldüğünü inceleyebilirsiniz.

Ethereum Classic Pow sistemini kullanıyor. Madenciliği aktif olarak yapılan bir coin. Aşağıdaki görüntü https://etc.ethermine.org/ havuzundan yani pool'undan alınan bir görüntüdür. Aktif madenci sayısı 15334'tür. Genel yani toplam Hashrate gücü 7.0 TH/s'tir. Aktif madenci sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu sayının ilerde 100.000'i geçeceğini düşünüyorum.

2018 Şubat ayından beri borsadan kademeli olarak Ethereum Classic topluyorum. Aferim bana. Grin Aşağıdaki görüntü Excel kayıtlarımdan alıntıdır. Eğer Kripto denizinde yönünüzü bulamadıysanız Ethereum Classic tam size göre. Hazır fiyatlar düşüşe geçmişken en akıllı yatırım bana göre Etc'dir.

Not : Yukarıda yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir. Kendi araştırmanızı yaptıktan sonra karar verin lütfen. Wink

sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
September 08, 2018, 08:32:29 PM

Bir ara Eth 100 olacak diye gezen biri vardı forumda eskiler bilir. O geldi aklıma .D Genel hayl kırıklıgı var piyasada umarım etc istediğiniz seviyere gelir yüzünüzü kara çıkarmaz.
SanalPara (OP)
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
September 08, 2018, 08:35:32 PM

Bir ara Eth 100 olacak diye gezen biri vardı forumda eskiler bilir. O geldi aklıma .D Genel hayl kırıklıgı var piyasada umarım etc istediğiniz seviyere gelir yüzünüzü kara çıkarmaz.

Harbiden öyle birisi vardı. Hayal meyal hatırlıyorum bende. Bilen birisi kullanıcı adını yazabilir mi arkadaşın. Bak acayip merak ettim şimdi.

mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
September 08, 2018, 08:35:57 PM

Dolar bazında önceki zirvelerini geçecek hemen her coin bu ethereum classic'e özgü bir şey değil. Ama ethereum classic hantal bir coin bunu göz önünde bulundurun.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
heronesle
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile WWW
September 09, 2018, 12:56:47 AM

yani mabaddan uydurmları neden forum taşıyıp buraları kirletiyorsunuz anlamıyorum ki. amaç yazacak konu olsun demek ki yoksa azıcık güldüreyim de merit alayım demek mi?
NoqTaHan
Jr. Member
*

Activity: 203
Merit: 1

View Profile
September 09, 2018, 01:23:04 AM

Etf nin ertlenmesi durumuda var tekrardan illa eylül sonu kesin bir karar açıklamak zorunda değiller diye biliyorum ertelenebilirmiş büyük ihtimalle tekrardan seneye kabul olucak diyo btün adamlar 1 sene beklemek lazım malesef
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
September 09, 2018, 05:49:04 AM

Harbiden öyle birisi vardı. Hayal meyal hatırlıyorum bende. Bilen birisi kullanıcı adını yazabilir mi arkadaşın. Bak acayip merak ettim şimdi.

O arkadas meşhur kriptopara nickli arkadaşti. Bu konuda ki arkadasta o yoldan gidiyor. Umarim dediklerini gibi her sey yolunda gider. Bu Eylul ayi tam kumar oldu. Etf nin kabul edilecegine oynayanlar tahminim yuzde 30 - 40 kazanacaklar. Fakat zaten onaylacak olsaydi simdi ki fiyat coktan satin alinmasi gerekirdi. Bilmiyorum belki eylulun 2. Yarisinda tablo degisebilir.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
September 09, 2018, 06:25:34 AM

Ulan ne denirse gerçek oluyor şu piyasada.
Özellikle deli saçması gibi gelen şeyler bir bir oluyorz
Adamın biri btc 3 bin dolara düşecek dediydi 10 bin dolar iken
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
September 09, 2018, 07:46:22 AM

Etf büyük ihtimal ertelenecek deniliyor. Eğer direkt reddederlerse hepimize geçmiş olsun . Eskiden etf falan yoktu millet forklara odaklanıyordu.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
September 09, 2018, 08:21:01 AM

Ulan ne denirse gerçek oluyor şu piyasada.
Özellikle deli saçması gibi gelen şeyler bir bir oluyorz
Adamın biri btc 3 bin dolara düşecek dediydi 10 bin dolar iken
Bize deli adam lazım, akıllıların dedikleriyle bi şey olduğu yok Cheesy

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
September 09, 2018, 08:59:31 AM

Olur da biz görürmüyüz onu bilmiyorum. Boğa boğa derken resmen bizi boğuyorlar.  Geçen seneyi mumla aratıyorlar bize.
kubra68
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
September 09, 2018, 09:22:41 AM

bence tabi ki olabilir ama eth için de durum çok vahim ve 100 dolar seviyelerine kadar ineceğini düşünüyorum etc içinde taqbiki 100 dolar da olabilir çakılması söz konusu da olabilir diye düşünüyorum.dikkatetmekte fayda var

PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
September 09, 2018, 10:01:08 AM

Zaten ne oluyorsa Çinlilerden oluyor arkadaş. Piyasa hareketli biraz yükselince boğa yavaş yavaş göründü diyoruz ki sonraki düşüş daha beteri oluyor.
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
September 09, 2018, 10:07:21 AM

Bitcoin ve altcoinler geçen sene yıl sonunda baya kişinin yüzünü güldürdü. Daha yükselir mantığı ile o zaman alanlar şuanda büyük zarardalar. Bu sene geçen seneki gibi çok büyük bir yükseliş olacağını düşünmüyorum. Temennimiz olması ama durum öyle gösteriyor.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
September 09, 2018, 10:15:59 AM

Bence ethereum classic o fiyatları göremez. Ethereum daki düşüşten bahsediyor herkes ama öncelikle bu piyasa bu düşüşün normal olduğu kabul etmek gerekiyor diye düşünüyorum
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
September 09, 2018, 10:29:52 AM

illaki olacak ama kaç zaman geçer bilmiyorum. bende minex e kafayı takmıştım onun gibi bir durum. madencilikte var borsada kredi kartıda markette.  Cheesy şu an 2 dolar civarında 50 dolar olursa çok iyi olacak. Cheesy

ama eth almaktansa ETC arkadaşın dediği gibi daha mantıklı şu an için. 100 dolar olması için değil. zaten ETH yükselince onuda çekecek yukarıya, birde beklenti fork mork durumları var tabiki. hayırlısı olsun şimdiden.  Smiley
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
September 09, 2018, 10:45:20 AM

Ethereum un yükselmesi ile ethereum classic i yukarı çekmesi gibi bir durum söz konusu değil maalesef . Eğer öyle bir etki olsaydı şu an etc nin 50 cent civarı olması gerekiyordu
secondhandlark5
Jr. Member
*

Activity: 238

"JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!"

View Profile
September 09, 2018, 10:46:23 AM

Ethereum un yükselmesi ile ethereum classic i yukarı çekmesi gibi bir durum söz konusu değil maalesef . Eğer öyle bir etki olsaydı şu an etc nin 50 cent civarı olması gerekiyordu

Size katiliyorum su an tum kripto piyasasinin, ozellikle Ethereum'in durumu ortadayken Ethereum Classic'in 100 dollar olmasi ancak bir kac yil sonra yani uzun vadede olabilecek bir durum gibi goruyorum ben.

🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔸🔸🔸🔸🔸🔸 [ DESICO ] A PLATFORM TO ISSUE AND TRADE SECURITY TOKENS 🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔺🔻🔺🔻🔺🔻
🔸🔺 https://www.desico.io 🔸🔺
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
September 09, 2018, 10:48:39 AM

Ethereum Classic kısmını sildiğimiz zaman Ethereum'un bu gidişle 100 dolar olacağı kesin gibi duruyor Smiley Piyasa çok kötü durumda şuan.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
September 09, 2018, 11:56:12 AM

Bir türk atasözü der ki ; böyle haber yada tahminler ile kendinizi avutmayın ayağınızı yorganınıza göre uzatın, olur mu olur ancak maalesef hiç bir garantisi yok Smiley risk almak gerek.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: