Bitcoin Forum
May 17, 2024, 09:27:18 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: 2018 5.dip noktası  (Read 356 times)
1071eko
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
September 12, 2018, 10:28:08 AM

9 aydır her gün yeni bir dip açıklamaları yeni grafik analizleri ,hala anlaşılamayan bir şey bu kripto piyasasında ane grafik işliyor nede olmlu yada olumsuz gelişmeler, fiyat çıkacaksa çıkıyor ,inecekse indiriyorlar.Bizler sadece izleyiciyiz.
jasernity
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile WWW
September 12, 2018, 03:33:36 PM

farklı türde teknik analiz hazırlayan grafiklerde yine kırılması gereken dirençler mevcut. bunları kırarsa balinalar öncü olarak alış emirlerini yağdırabilir. ne olduğundan habersiz küçük yatırımcılarda bu defa kaçırmayayım diyerek alırsa bunu katlayabilir.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
sinandd
Jr. Member
*

Activity: 112
Merit: 1

View Profile WWW
September 12, 2018, 07:29:26 PM

hocam tabloda örnekle çocuğa anlatır gibi anlatmışsın çok teşekkür ederim idrakı daha kolay olmuş peki yükseliş ne zaman başlar boğa ne zaman gelir bu konu hakkında da bir yorum getirsen çünkü ekonomi olarak dip yapmış durumdayız sence holde daha ne kadar devam ederiz yorum getirirsen sevinirim saygılar iyi forumlar

XCT CLUB  |  xCrypt - Blockchain Ecosystem
▰▰▰  ▲▼  PRE - ICO Sale is Live!  ▲▼  ▰▰▰
chemist32
Jr. Member
*

Activity: 154

View Profile WWW
September 13, 2018, 06:02:18 AM

Devletlerarası olaylar savaşlar ekonomik çatışmalar malesef piyasaları aşırı derecede etkiliyor. Hal böyle oluncada grafikler malesef tam oturmuyor. Bu durumda grafiklerden ziyade dünya da dönen dalaverelerin grafiğini takip etmek daha mantıklı olacak kanısındayım.

NAVIBRATION - feel your way
The way of knowing the world, reinvented
https://www.navibration.com/
sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 3

View Profile WWW
September 13, 2018, 06:11:25 AM

Ben hızlı bir şekilde iki dip noktası daha göreceğimizi düşünüyorum. Sonrasında herkesin beklediği yükseliş başlayacak ama öyle geçen yılki gibi birden olmayacak.

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
September 13, 2018, 07:12:25 AM

Paylaşım için teşekkürler. Fiboya göre yakında yükseliş gözükmesi çok çok iyi haber.

Bu arada söylemeden duramayacağım, nedense bizim toplumumuzda, biraz öne çıkmış başarılı insanların peşine takılan asalaklar oluyor. Ne güzel adamın fikirlerini okurken-dinlerken, bu asalaklar yüzünden; ya bilenler ortama küsüyor ya da bu asalakla daha fazla muhattap olmamak için paylaşmaktan vazgeçiyor. Yapmayın arkadaş, madem beğenmiyorsun mantıklı bulmuyorsun git kendi konunu aç ya da işine gelmiyorsa girme konuya, gelip burada gereksiz gereksiz konuşmanın anlamı var mı?

cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
September 13, 2018, 07:34:21 AM

Grafik haberler fudlar veya borsa açıklamaları bir işe yaramıyor. Sabredip beklemekten başka şansımız olduğunu düşünmüyorum.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
September 14, 2018, 08:20:53 AM

böyle orta-uzun vade grafikleri takip etmeyi severim. bitcoinin borsada ilk buluştuğu andan itibaren her şeyi tek bir ekranda gösterip üzerine eklenen çizim araçları bu bana daha güvenilir geliyor. her seferinde 1000-2000 dolar sıçrayıp aynı yere geliyor ama bir noktada fena gelişmeler yaşanacak.

goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
September 14, 2018, 11:06:00 AM

bu grafiği bekleyen çok kişi var, ama nedense 6000 lerde sağlam direnç oluştu gibi geliyor. her seferinde buralardan döndü, 6000 altı gelebilirmi, bir ihtiml , ama çok uzun kalacağını zannetmiyorum. eğer gelrse ciddi alım fırsatı olarak değerlendirmek lazım.
hele uzun vadeli düşünenler için 6000-6200 lerde bence çok iyi alım aralığı olarak değerlendirilebilir. aşağıda çokta gidecek yeri kaldığını düşünmüyorum.
benimkisi temel analiz teknikten,çizimden çok anlamam. YTD
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: