Bitcoin Forum
May 11, 2024, 11:44:11 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Arkadaşlar konu ciddi gelin tartışalım piyasa sallanıyor  (Read 598 times)
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
September 09, 2018, 10:44:31 AM

Tartışmak için karşılıklı fikir alışverişinde olur. Sen altın vuruş yapıp gideceğim dedin. Hala başlık açıyorsun. Başlığı açıp birşeyler zirvalayip sonra kayboluyorsun. Senin de birşey bildiğini zannetmiyorum. İşin gücün boş beleş işler
Remember that Bitcoin is still beta software. Don't put all of your money into BTC!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715427851
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715427851
Reply with quote  #2

1715427851
Report to moderator
1715427851
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715427851
Reply with quote  #2

1715427851
Report to moderator
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
September 09, 2018, 10:46:32 AM

Bitcoin Gold nasıl bir patlama yaşadı onu bilmiyorum. Ancak büyük ihtimalle dediğiniz gibi birçok kripto para piyasadan silinecek.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
September 09, 2018, 10:48:15 AM

Yahu sen değil misin bu son basligim diyipte forumu bıraktığını söyleyen . Sözünde dur da bir an önce terket bu forumu. Fikrine zaten itimadı yok kimsenin artık sözüne de yok
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
September 09, 2018, 10:53:54 AM

arkadaşlar şu an çoğumuzun yaşının yetmediği şu bilim teknoloji gelişimine bi uzaktan bakar mısınız?

20 yıl önceki teknolojilere, ticarete, ekonomiye bakın birde bu zamana. ondan sonrada gelecek 20 yıla bakalım. gelecek ekonomik güç buradan olacaktır. tamamen olmasa bile blockchain üzerinden olacak. çünkü dünya bunun için bekliyor. herkes bir anda zengin olamaz zamana ihtiyacı var. ona bu zamanı tanımazsak bizde kaybederiz. Smiley
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
September 09, 2018, 11:50:58 AM

Yeter böyle konular açıp milleti galeyana getirme lütfen, şuan cycle'ın depression evresindeyiz herkes sakin olup mantıklı hareket etmeli diye düşünüyorum.
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
September 09, 2018, 11:54:17 AM

arkadaşlar şu an çoğumuzun yaşının yetmediği şu bilim teknoloji gelişimine bi uzaktan bakar mısınız?

20 yıl önceki teknolojilere, ticarete, ekonomiye bakın birde bu zamana. ondan sonrada gelecek 20 yıla bakalım. gelecek ekonomik güç buradan olacaktır. tamamen olmasa bile blockchain üzerinden olacak. çünkü dünya bunun için bekliyor. herkes bir anda zengin olamaz zamana ihtiyacı var. ona bu zamanı tanımazsak bizde kaybederiz. Smiley

Kesinlikle çok haklısınız hocam, son 50 seneye bakın teknolojinin nasıl geliştiğine bakın dokunmatik telefonların hayatımıza girmesi 10 sene önce idi bilgisayarların evimize yeni yeni girdiği son 5-10 senede teknolojinin daha ne kadar yeni ve taze olduğunu görüyoruz blockchain de böyle gelişecek ve birgün blockchain olmasa ne yapardık diyeceğiz tıpkı şuan bilgisayar telefon ve internet için dediklerimiz gibi Smiley
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
September 09, 2018, 01:33:21 PM

birçok altcoinin çöp olacağını herkes biliyordu ki. zaten bu çok belliydi çünkü bunları çoğu scam projeler. ama baba altcoinlere birşey olacağını sanmıyorum
mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile
September 09, 2018, 01:37:51 PM

sorulması gereken aylardır piyasa bu haldeyken neden altcoine yatırım yapılmaya devam edildi veya icolara parasını gömenler bildiğin çoğu müthiş zararda.

iki konunun neticelenmesini beklemeli.

1- sec etf olayı
2- bitcoin daraldı üçgen içerisinde bunu ne yöne kıracaklar. zaten aşağı yönlü alırsa paradaysan, parada kalman faydana.

bakarsın yukarı yönlü oldu etf onayı geldi mesela. altlarda kalmanın daha çok zarar getirebileceği de konuşuluyor.
Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
September 09, 2018, 01:50:25 PM

Atılan postlara bakıldığında forumun %90 ı Estonya Feribotu Sendromu yaşıyor.

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
tuanvie
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
September 09, 2018, 02:44:07 PM

Yeterli altın vuruşu yapamadın herhalde, dayanamayıp geri gelmişsin hoşgeldin ama keşke zaten herkesin bildiği ve kafasında değerlendirdiği şeyleri bu kadar negatif dille yansıtmasan buralarda. Delirtiyorsun milleti  Grin

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
September 09, 2018, 02:52:13 PM

Belki de nasibimiz yoktur deip yolumuza devam etmeliyiz.Nasipten ötesi ok çünkü hırs yaparsanız daha fazla zarar edersiniz. Dipten alıp tepeden satacağım diye uğraşmayın. Kısa süreli karlarla yetinmeyi bilin.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
Bitinator
Sr. Member

Activity: 746
Merit: 251

View Profile
September 09, 2018, 02:57:07 PM

Konu elbette ciddi ama burada artık olumsuz senaryolar üzerine beyin fırtınası yapmayı bırakıp içinde bulunduğumuz market şartlarına uyumlu biçimde davranabilmemiz lazım. Para kazanmak isteyene her koşulda fırsatlar var Smiley

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
September 09, 2018, 03:05:55 PM

hani forumda bir grafik vardı. psikolojik yatırım üzerine. etherde bildiğin fazlası ile uygulanıyor. 1000 dolardan ether alan birisi %80 zararda. ama bir gün 5000 dolar olur gibisinden hayale kapılıp satmamış da olabilir. ether ne zaman tıpkı aylardır litecoinin yaptığı gibi yatay harekete başlarsa işte o zaman umut başlar.

Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
September 09, 2018, 03:14:18 PM

etf nin reddedileceği zaten gün gibi ortada. hodl yapanlar yine hodl a devam eder. piyasaya sonradan girenlerde 2018 den beri kayda değer bir yükseliş gözlenmedi yeni yatırımcı sayısı oldukça azdır. o tarafta panik hareketi gözlenir.

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308

View Profile WWW
September 09, 2018, 04:07:59 PM

Bu başlıkları gördükçe piyasannın düzeleceğine inancım artıyo. Fouma girince herkes kazancını coinleri aldığı paraları yazınca batmaya yakınız diye düşünüyorum. Daha çok ağlayan gördükçe kazanmaya o kadar yakınız.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
felixesteban
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
September 09, 2018, 05:26:26 PM

ETF nin kabul olmayacağı kesin de senin söylediğin gibi bu olduğunda öyle ölümcül derecede altlara darbe vuracağını sanmıyorum. Bu arada durum gerçekten hoş değil ve daha da kötüleşme sanki olacak gibi duruyor. Altlarda kalanın harbiden canı çıkmıştır şayet hala çıkmadıysa, ama bu bence son safha yani derin bir ümitsizliğin hakim olduğu yandık bittik evresi, büyükler maalesef ki buralardan ceplerini doldura doldura yürüyecekler, bu piyasanın en temel bileşeni harbiden de sabır, yeteri kadar sabredersen sonunda meyvesini yersin.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
September 09, 2018, 05:45:45 PM

bir sürü haber okudum. etf reddi bekleyen de çok, etf seneye kabul edecek diyen de baya var. bence ortada duruyor top ama kurum içindekiler bizden çok önce bu bilgiye sahip olacaklar. belki borsaların erişime kapatıldığı, aşırı bitcoin bakiyesi olan cüzdanlardaki hareketlilikler yaşanırken biz sinyali almış olacağız.

bitcoin bu seneki yaptığı yatay hareketi daha aşağıdan yine yapma durumuna sahip olduğu gibi ralli de başlatabilir. ama bu durum altlara sanki olumsuz yansıyacak (ralli)

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
September 09, 2018, 05:48:38 PM

Düzelmeyecek diyenler neyin derdindeler anlamıyorum.O inanca sahipse satar gider zaten.Yani napalım piyasa batarsa batar yapacak bir şey yok.Oturup ağlayalım mı.Son kurşunumuz kalana kadar direnmeye devam.Ondan sonra zaten elde bir şey  kalmayınca kendiliğinden biter her şey.
bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 2

View Profile WWW
September 11, 2018, 04:27:33 AM

üretim maliyetine yaklaştığı şu aralar umarım artık yönünü yatay harekete çevirir. artık aktif ekran kartı madenciliğine ethereum ara verecek ama bu hemen uygulanacak durum değil. hold ettiğinin toplam yüzdesi kadar ether gelecek. ama fiyatların düşmeye devam devam etmesini engeller mi.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
September 11, 2018, 05:36:03 AM

Kısmen katılıyorum ve aylar öncesinden yazıyorduk yaşanacakları ama madem böyle düşünüyorsun senin ne işin var diye sormam gerekir, sebebi yoksa sağlamcı değilsen tabii ki önce kendine sormalısın. Piyasanın buraya varacağı çok belliydi şimdi neden şaşırıyorsun veya şaşırıyorsunuz. Herkes vurgun peşinde bu yüzden vurgun yemekte doğasında var piyasanın. Yatırım yap veya yapma deme hakkımız yoktur ama bilinçli yatırım yapın diyoruz her zaman, kriptoların ve haliyle piyasanın deney aşamasında olduğunu da hep söyledik bir altın yatırımı kadar güvenerek giren varsa hatalıdır, altınla kıyaslayanlara hep karşı çıktım cevap verdim ki gerçekçi olalım.

Piyasa daha da kötü bir hal alabilir bunu söylerken senin gibi korku yaratmak için yazmıyorum ama gerçekçiyim ve batsam bile gerçekçi düşündüğüm için dünyam başıma yıkılmayacak çünkü gerçek neyse hazırlıklı olmak lazım gerek maddi olarak gerek zihin olarak. Bak ne güzel sen kendin yazıyorsun neyin ne olduğunu anlıyorsan buna göre yatırım yapacaksın ya da dediğim gibi uzak duracaksın. Ben kendim piyasadayım ama kimseyi sokmuyorum yani gelin şöyle bir şey var yatırım yapın demiyorum güvendiğim coin'ler de önerimi yapıyorum ufaktan girerler kendilerinin bileceği iş. Piyasa aslında kötü durumda ama kazananlar olacak ve iyi ile kötü olan tarafları yer değiştiriyor, oynanan oyunlar da değişiyor bizim de strateji değiştirmemiz gerekiyor. İşin özeti piyasa çok oynak hataya yer yok sadece grafikle ayakta kalınmaz 2 adım 3 adım sonrasını görmek analiz etmek sağlam tahminlerde bulunmak gerekiyor.

Son olarak şunu unutmayın piyasa bitmez ama sen bitersin, piyasayı düşünmek yerine kendini düşünmelisin, kendini ve piyasada nasıl ayakta kalmayı başaracağını.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: