Bitcoin Forum
May 27, 2024, 02:39:47 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Eteryum neden düştü  (Read 601 times)
yuzuak
Member
**

Activity: 683
Merit: 16

View Profile
September 11, 2018, 01:18:39 AM

eth neden düştü?
Ayıların en sevdiği şey oldu fud haberler belirsizlik olunca ayılar hücum ettiler ethereuma bu yüzden düştü.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
September 11, 2018, 07:04:32 AM

Ethereum bir düşüş dalgasıyla bence 150 dolara inecek ve dibi orası olacak ordan alım yapmayı tasarlıyorum ama fırsatı kaçırabilirizde piyasanın ne olacağı çok belirsiz. Artık tl ye geçtim kol kırdım ve zararı sineye çektim daha ne kadar düşecek izliyorum
yavuzcelik
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
October 08, 2018, 09:42:04 PM

Allah yardımıcınız olsun hergün böyle sorularla uğraşmakta zor tabi. Adamı bunaltır. Çünkü hazır bilgi toplumuyuz. Halbuki buradakilerin çoğu anlamak için bulunuyor.

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
October 08, 2018, 09:57:44 PM

Ne kadar iyi platform olsada eth talebe bakar alıcı yoksa düşmesi gayet doğal.Arz talep etkisi.

████████████         AVXChange         ████████████
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
October 08, 2018, 10:21:52 PM

Nedeni bulursak fiyattaki düşüşü çözeceğiz sanki, bir mantık arıyoruz. Ben halen ethereum tutuyorum nedeni, çünkü keyfime göre takılıyorum, yükselecekse yükselecektir, yükselmezse de keyfi bilir.
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
October 08, 2018, 10:59:34 PM

Bu kadar uzatmanın bir manası yok aslında. Adamlar düşsün istediler ve düşürdüler. Mesela Vitalik ethereum düşsün diye olur olmaz açıklamalar yaptı ve fiyat gerçekten de düştü. Düşmesinin en büyük nedeninde bu olduğunu düşünüyorum.
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
October 08, 2018, 11:52:46 PM

Nedenine niçinine bakmadan düşük bulduğun fiyattan satın alıp sabırla yükseliş beklemek ya da hepsini satıp savıp çekip gitmek hiç düşünmemek arasında kalmak yatırım işi budur. Öyle çok etkileyen ve sıklıkla hareket varki hangisinin neden olduğunu nerden bilecez.
exturudere
Member
**

Activity: 612

View Profile WWW
October 09, 2018, 04:28:04 AM

Eth'nin düşmesinin bir nedeni de tamda bir çok iconun ona bağlı olması oldu bence. Bir çok yatırımcı icolara girerken eth ile girdi ama çıkarken eth ile çıkamadı çünkü çoğunun fiyatı çakıldı.
kaldirimtasi
Member
**

Activity: 220

View Profile
October 09, 2018, 06:19:40 AM

valla kriptoda ilk önce eteryum diye bir coin mi var onu konuşalım netleştirelim sonra neden düştüğünü konuşuruz ama güzel düştü Cheesy

resmen bir yıldız kaydı

trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
October 09, 2018, 09:30:20 AM

smart contratın çok cazip bir tarafı kalmadı ico yapıyorlar külliyen yalan dolan hepsi yatırımcıya kayıyor çok nadir icolar artıda şu zamanda, daico dediler abyss var işte ilk daico onunda durumu içler acısı 10c icomu neydi su an yarım cent bile degil fiyatı
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
October 09, 2018, 10:27:16 AM

arkadaşlar bu coin dünyasında 2 söze bakar. trump btc ile ilgili en ufak bir kelime atsa bakın direnç mirenç dinlermi görürüz spekülasyon dünyasındayız şuan

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
October 09, 2018, 07:21:37 PM

Düşceği belliydi zaten bir kıvılcım yetti. Piyasa baya zayıfladı son dönemde. Ha boğa sezonunda ilk çıkışları eth den bekliyorum orası ayrı.
adempostaci
Member
**

Activity: 518

View Profile WWW
October 09, 2018, 07:57:26 PM

Gerçekten karşılıklı konuşma gibi olmuş. Tüm soruların cevabını vermişsiniz. Piyasaya ilk başlayanların sorduğu klasik sorular. Cevaplarda harika  Grin
Thyphon
Jr. Member
*

Activity: 98

View Profile
October 09, 2018, 11:15:15 PM

- Abi neden düştü eteryum
-- Diğer altkoinler neden düştüyse ondan düştü
- diğer altlar neden düştü
-- Btc düştüğü için düştüler
- btc niye düştü
-- bilmiyorum
- eteryum ne zaman yükselir
-- diğer altlar yükseldiğinde
- diğer altlar ne zaman yükselir
-- bilmiyorum
- ben eteryumu diğer altlardan ayrı görüyordum
-- ben görmüyordum
-ama neden teknik olarak ciddi bir platform birçok alt resmen ona bağlı
-- fiyat tekniğe bakmaz
- dibi nerde görecek sence
-- bilmiyorum ama sende bilmiyorsun
- ne zaman almak lazım
-- yükselişe geçip herkes kanıksadığında alabilirsin
- yeni bir altyapıya geçilecekmiş pow pos vitalik falan ?
-- fiyat tekniğe bakmaz
- peki neye bakar
-- Talebe bakar
- talep neye bakar
-- eğer doğal bir konsept yoksa koini yapan adamın yatırımcı bulup ittirmesine bakar
- eteryumda bu olur mu sence
-- olmaz, çok büyük, buna yönelik bir finansman politikaları da yok
- yani artık yükselmez mi eteryum
-- yükselme ihtimali var
- nasıl
-- eğer yeterince düşer ve bir süre beklerse oranın dip olduğunu düşünen bir bağımsız balina koini fırlatabilir bunu da yükselmesini bekleyenler takip edebilir
- o zaman to the moon olur mu?
-- olmaz
-niye
-- uzun süredir düşen bir emtia bir anda alıp başını gidemez yeni giren bir sürü yatırımcı kar gördüm diyerek çıkıp yükselişi baltalar bu da yeni paniklere satışlara sebep olur, çıkar ama zamanla
-düşerken baya hızlı düştü aslında çıkarken de hızlı çıkamaz mı
-- 20.kata kadar merdivenden yavaş yavaş çıkarsın ama atlarsan hızlıca inebilirsin, çünkü yukarı çıkarken yerçekimine rağmen çıkmıştın o senin rakibindi şimdi atlayınca yerçekimi seninle aynı yönde, düşüş hızlıyla yükseliş hızını kıyaslayamazsın düşerken ki faktörlerin yükselince yön değiştirdiğini bilmen lazım , birçok insan buna bakmaz bodoslama girer suni yükseliş oluşturur.
- hmm sağol. 

gerçekten dialog çok gerçekçi olmuş emeğine sağlık Smiley
bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile WWW
October 10, 2018, 02:00:24 PM

400-530 aralığında yaptığı gibi kandırmıyorlar ise yükseliş ethereumda başlamalı artık. 260'a geldi oradan dönecekmiş gibi bir izlenim var. balina olmak var valla. kafaları rahat, istedikleri gibi yön veriyorlar. hack mi oldu hemen botlarla ilk işlemleri sen yap. bitcoin yükseliyor mu keyfine göre yine davran.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546

View Profile WWW
October 10, 2018, 02:44:58 PM

piyasaya üç kuruş para sokup bunun için ağlamayı sürdürenleri görünce sinirlerim zıplamaya başladı artık benim de. keşke hepsi çıkıp çıkıp gitseler.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
October 10, 2018, 04:22:39 PM

Piyasa böyle hep çıkacak hali yok herhalde düşerde çıkarda deyip geçerim. Çevremde var biraz para yatıran niye yükseldi diyen olmuyor ama düşünce bitmeyen sorular işkence gibi yahu.
Xday123
Member
**

Merit: 16

View Profile
October 10, 2018, 04:30:41 PM

Piyasayı sağolsun kriptopara ile alakası olmayan insanlar batırdı kulaktan dolma bilgilerle ona buna yatırım yapıp sonra çekip yeaaa kripto para ne yeaaa hepsi çiftlik bank gibi deyip kaçtı mendeburlar  Cheesy
nazymzhu
Jr. Member
*

Activity: 248
Merit: 1

View Profile
October 10, 2018, 06:03:56 PM

Eteryumu bitirme hareketi uyguladılar ama boş çıktı başka coinler daha iyi vs çok fud çıktı olmadı hiç bir türlü eteryumu milletin gücü yetmedi öldürmeye öldürmeyen allah öldürmüyor dahada büyüyecek eteryum
krm4700
Full Member

Merit: 105

View Profile
October 10, 2018, 06:49:45 PM

eth bitirme olasılıkları çok düşük bir ihtimal artık btc dedin mi eth de aklımıza geliyor bunun gibi büyük paraların her zaman bir yerden destekçisi olur

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: