Bitcoin Forum
April 25, 2024, 08:17:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Eylül Ayı Bounty Kampanyaları Hepsi Bir Arada!  (Read 2539 times)
legaltrk (OP)
Member
**

Activity: 700
Merit: 56

View Profile
September 10, 2018, 05:50:33 PM

hocam emeğine sağlık gerçekten çok güzel olmuş . ama bir güzellik yap bize de bunun devamını getir. senin sayende güncel kalalım , bilgili kalalım Smiley

Elimden geldiğince güncelleyeceğim hocam kuşkunuz olmasın beğendiyseniz ne mutlu Smiley
1714033057
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714033057
Reply with quote  #2

1714033057
Report to moderator
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
September 10, 2018, 06:10:06 PM

Eline sağlık. Bu başlıklar gerçekten faydalı oluyor, zaten katılacak kampanya bulamıyoruz son zamanlarda. Yakında benim kampanya da bitecek, bakarız bir şeyler artık Smiley
xzone
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1481

View Profile
September 10, 2018, 06:47:29 PM

Anlam veremedim niye bu kadar uğraşıyorsunuz. Zaten bu listenin orijinali burada: http://bounty.slavyansk.biz/signatures.php?page=September

Derdiniz meritse bunu paylaşın, boşa zahmete girmeyin kopyala yapıştır bilmem ne yapacam diye Cheesy

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
September 10, 2018, 06:56:22 PM

Valla ethereum fiyatı icolara yapılan yatırımı da etkiledi kimse ucuza ellerindekileri ucuzdan vermek istemiyor. Çoğu kişi nakit paraya geçiyor.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
legaltrk (OP)
Member
**

View Profile
September 10, 2018, 07:59:58 PM

Valla ethereum fiyatı icolara yapılan yatırımı da etkiledi kimse ucuza ellerindekileri ucuzdan vermek istemiyor. Çoğu kişi nakit paraya geçiyor.

Evet hocam maalesef özellikle bugün ciddi bir düşüş yaşandı Ethereum 200 dolarlık barajın altına indi daha nereye gidecek çok merak ediyorum.
trevor13241324
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile WWW
September 11, 2018, 06:31:04 AM

Ellerinize sağlık hocam ben bundan daha yararlı bir konu gördüğümü hatırlamıyorum çok ama çok işimize yarayacak teşekkürler.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
September 11, 2018, 08:05:06 AM

Evet hocam maalesef özellikle bugün ciddi bir düşüş yaşandı Ethereum 200 dolarlık barajın altına indi daha nereye gidecek çok merak ediyorum.

Bu iki mesajın konu başlığı ile ne alakası var? Hadi onu geçtim, bu yorumlardan bir tanesini de konuyu açan arkadaşın yapması daha da garip bir durum.

Ayrıca konuyu açarken, buradaki kampanyaların belirli bir spreadsheetden alındığını mutlaka belirtmek gerekirdi.
rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
September 11, 2018, 09:03:11 AM

Var olan tüm kampanyaları mı alıyorsunuz listeye yoksa sadece belli başlı yöneticileri mi? Gördüğüm en anlaşılır basit liste olmuş telekkürler.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
September 11, 2018, 09:09:25 AM

Emeğine sağlık. Uğraş vermişsin gerçekten. Umarım güncellemeyi yaparsınız. Meritlik olsaydı verirdim.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
September 11, 2018, 09:33:19 AM

Eline emeğine sağlık hocam uğraşmışsın keşke merit olsaydıda verseydim işte böyle konular açmalıyız birbirimize faydamız olsun hep beraber kazanalım elin yabancısı kazanacağına biz kazanalım...

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
muhtesem
Jr. Member
*

Activity: 73
Merit: 1

View Profile
September 11, 2018, 09:57:55 AM

güzel liste olmuş legaltrk paylaşım için teşekkür ederiz.

🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪  𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!
http://alcedoplatform.com
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 344

View Profile
September 11, 2018, 10:00:27 AM

Teşekkürler konu için güzel bir paylaşım olmuş gerçekten. Liste halinde, ayrıntılı bir şekilde görülebiliyor bounty kampanyaları. Tüm kampanyaları almıyorsunuz sanırım seçim yapıyorsunuz dimi?

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile
September 11, 2018, 10:30:07 AM

tvplus un yaptığı liste zaten var. arkadaşta yazmış zaten spreadsheetten alıp buraya taşıyorum diye. garip...

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1CiQRYU3JJyUnekC77DCG_7OgVUCeZy9l9KLaCaEwSik/htmlview?sle=true#gid=0
Stabilitelim
Member
**

Activity: 448
Merit: 14

View Profile
September 11, 2018, 10:35:11 AM

Bu iki mesajın konu başlığı ile ne alakası var? Hadi onu geçtim, bu yorumlardan bir tanesini de konuyu açan arkadaşın yapması daha da garip bir durum.

Ayrıca konuyu açarken, buradaki kampanyaların belirli bir spreadsheetden alındığını mutlaka belirtmek gerekirdi.

eskiden başlıkla alakalı saçma sapan paylaşımlar yapılırdı.Şimdi başlığada bakmıyorlar.Herhangi bir yerden bir  yazı cümle kopyalayıp her konunun altına yazıyorlar.
the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
September 11, 2018, 11:30:20 AM

tvplus un yaptığı liste zaten var. arkadaşta yazmış zaten spreadsheetten alıp buraya taşıyorum diye. garip...

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1CiQRYU3JJyUnekC77DCG_7OgVUCeZy9l9KLaCaEwSik/htmlview?sle=true#gid=0

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1B4sMp4rDeYjPn3Lkbxn6Ot5KLQFERPXloIl5lUbTVBg/edit#gid=691200443

birde bu liste var, yöneticilere göre ayrılmış önemli yönetici ve grupların hepsi var.
anatolykarpov
Member
**

Activity: 266
Merit: 12

View Profile
September 11, 2018, 11:33:44 AM

Hocam çok saol faydalı paylaşım. Ancak kampanyaları yazarken kalitesine göre bir eleme yaptın mı? Bir çoğu çok boş oluyor çünkü.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk  ■  Facebook   Twitter   Telegram
legaltrk (OP)
Member
**

View Profile
September 11, 2018, 11:35:26 AM

hocam öncelikle konunun başında başka bir spreadsheetden aldığımı belirttim.  Bountyler piyasaya bağlıdır adamlar ico reklamını bununlar yapıyorlar piyasa düşüşteyse ico da çıkmıyor dolayısıyla bounty de pek olmuyor günde 2 3 tane belki bounty var oda düzgün olmuyor maalesef. Düşüşten önceki bountylere bakarsan konuyla ilgili olduğu tanısına varacaksın.

legaltrk (OP)
Member
**

View Profile
September 11, 2018, 11:35:58 AM

Hocam çok saol faydalı paylaşım. Ancak kampanyaları yazarken kalitesine göre bir eleme yaptın mı? Bir çoğu çok boş oluyor çünkü.

Hepsini elemiyorum hocam açıkçası ama bariz olanları çıkartıyorum evet.
legaltrk (OP)
Member
**

View Profile
September 12, 2018, 11:29:29 AM

12 EYLÜL

KAMPANYA               ÖDÜL               
YÖNETİCİ               İMZA               SOSYAL               TELEGRAM               ÇEVİRİ               
MAKALE               REDDİT               BLOG / VİDEO
FiiiCoin5M FIIzoonosis  %10  %30   %5   %10   % 30   X   X
LESFEX
1M TokenBiggapp  %10  %30  %20   %10   %15  X  %15

PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
September 12, 2018, 02:21:16 PM

Çok güzel tablo olmuş elinize sağlık. Umarım anlık merit alıp gidenler gibi olmaz bu olay süreklilik sağlanır. Zaten biri şu işin sürekliliğini sağlayabilse meritlere boğulacak ama maalesef çok meşakkatli bir iş.

Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: