Bitcoin Forum
May 05, 2024, 08:41:25 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: 2020 - SON FIRSATINIZ  (Read 710 times)
halloweenn666 (OP)
Member
**

Activity: 1011
Merit: 65

View Profile
September 10, 2018, 06:31:23 PM
Last edit: October 01, 2018, 05:57:00 PM by halloweenn666

2020 - tahminleri
Yatırım tavsiyesi olarak yazılmamıştır.

Bitcoin :   330.000 $
Ethereum: 30.000 $
Litecoin:    5.000 $

Anahtar kelime Ethereum ve Bitcoin bunları sıkı tutun SON FIRSATINIZ GENCLER SON. Eth 30.000 dolar Bitcoin 330.000 dolar.
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Karadenizli
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
September 10, 2018, 07:37:36 PM

yaw hocam yapma allah askina yapma şunu Smiley))
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 10, 2018, 09:35:36 PM
Merited by ekiller (1)

Doğrulamak (veya yalanlamak) anlamında söylemiyorum ama bitcoin 500-600 dolarken 10.000 dolar olur yazanlara da aynı tepki verilirdi. Şimdi durum, şartlar vb çok farklı biliyorum ama şöyle bir dünya gerçeği var, olmaz diyenin de bir dayanak noktası yok. Bitcoin bu, sadece balina manipülasyonlarıyla şekillenmiyor, her şey olabilir.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
halloweenn666 (OP)
Member
**

View Profile
September 10, 2018, 09:49:27 PM

Halving yaklaşıyor ödül yarıya inecek arz yarı yarıya düşecek. Arz yarı yarıya düştüğünde talep sabit kalsa bile fiyat 2 kat artar talep iki katına çıkarsa fiyat 4 kat artar talep 40 katına çıkarsa fiyat 80 kat artar. Olay arz talep meselesi. Arz talep  Roll Eyes  Roll Eyes para çokomel egrisi. Kripto paralar 200 trilyon dolarlık piyasa değeri yapacak.
halloweenn666 (OP)
Member
**

View Profile
September 10, 2018, 09:57:53 PM

lol are you a prophet?

Hayır bro. Mesele arz talep meselesi.
DervisKing
Member
**

Activity: 71
Merit: 10

View Profile
September 10, 2018, 10:06:25 PM
Merited by okanzambrotta (4)

lol are you a prophet?

Why the fuck are we speaking English ? !!! Türkçe konuştun da..2 ye bas Türkçeye geç 2 ye bas
ugr_erkn92
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 250

View Profile
September 10, 2018, 10:26:41 PM

Her şey mümkün dediğimiz piyasada bu rakamlarda mümkün olabilir. Şahsi fiyat tahmini yapılmış yıl 2020 için, hadi inşallah ne diyelim başka Grin
suukool
Full Member

Activity: 413
Merit: 100

View Profile
September 10, 2018, 11:59:40 PM

2020 tahmin rakamlarına bayıldım. Arada böyle pozitif fikirler görmek moral açısından çok iyi geliyor. Geçen yılları bir düşününce neden olmasın derim.
jasernity
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile WWW
September 11, 2018, 04:34:23 AM

Bitcoinin bu kadar hızlı katlanmasındaki ana nedenlerden biri müdahale edenin doğru düzgün olmamasıydı. ayrıca düşüş süresi genelde kısa ve yükseldiğinde bekletmeden yatırımcısına kar vermesini biliyordu. tetheri de o ara bolca basıp bitcoin aldılar. ama şu andaki durum bitcoinle uğraşan uğraşana.

iki sene sonra bitcoin 20'yi geçmişte olabilir hala 6000 veya onun daha aşağısında, hafif yukarısında salınıyor da olabilir.

Kaç tane postta yabancıların localde ingilizce mesaj attığını gördüm. hayırdır.  Grin

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 3

View Profile WWW
September 11, 2018, 05:54:50 AM

Onları toplam miktarla da çarptın mı hocam market hacmi nasıl muazzam bir miktar oluyor bu piyasa 15 ayda o kadar artabilir mi sence

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
chemist32
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile WWW
September 11, 2018, 05:56:59 AM

Eğer 2020 tahminlerin hayalden öteye geçerse yaşadık demektir. Hayali bile güzel ama o kadar çok kararsız ki ortalık insan ne yapacağını neye karar vereceğini bilemiyor. Dünyanın önce bir durulma sürecine girmesi lazım . İşte o zaman piyasalar coşacak hadi bakalım hayırlısı olur inşallah.

NAVIBRATION - feel your way
The way of knowing the world, reinvented
https://www.navibration.com/
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
September 11, 2018, 08:57:11 AM

Litecoin'in 5.000 Dolar olacağını düşünmüyorum. Var mı aramızda Litecoin toplayan? Lakin Bitcoin ve Ethereum için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Bitcoin Dünya'da en fazla tanınan coin ve Ethereum'un ise teknolojisi gelecek vadediyor. Son olarak Litecoin ile ilgili aşağıdaki resmi inceleyin. Litecoin'in bir taştan başka nerdeyse hiçbir özelliği yok.

CilginCocuk
Jr. Member
*

Activity: 51
Merit: 2

https://www.sterlingsovereign.co.uk/

View Profile
September 11, 2018, 08:59:05 AM

Litecoin'in 5.000 Dolar olacağını düşünmüyorum. Var mı aramızda Litecoin toplayan? Lakin Bitcoin ve Ethereum için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Bitcoin Dünya'da en fazla tanınan coin ve Ethereum'un ise teknolojisi gelecek vadediyor. Son olarak Litecoin ile ilgili aşağıdaki resmi inceleyin. Litecoin'in bir taştan başka nerdeyse hiçbir özelliği yok.

litecoin bitcoin forku hocam, çok saçma bi resim bu. üstelik bitcoinden 3 kat daha hızlı gönderimi var.

Sterling Sovereign (STSO) (https://www.sterlingsovereign.co.uk/) used for business, hotel or flight booking
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
September 11, 2018, 09:07:05 AM

litecoin bitcoin forku hocam, çok saçma bi resim bu. üstelik bitcoinden 3 kat daha hızlı gönderimi var.

Hızlı gönderimi olsa ne olacak? Hızlı gönderim Dogecoin'de de var. Üstelik Dogecoin'de Fee ücretleri çok düşük. Bence Dogecoin Litecoin'den daha iyi. Siz bana şunu söyleyin; Dogecoin 2020 yılında 1$ olacak mı?

ccocacola02
Newbie
*

Activity: 84

View Profile WWW
September 11, 2018, 09:10:29 AM

Litecoinin özellği olayı ne hiç araştırmadım sadece transfer için kullanıyordum. Ethereum ve bitcoinin yanına yazılacak o kadar coin varken litecoin yazmazdım ben.
EnesBatur
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
September 11, 2018, 09:21:40 AM

benim portföyüm btc eth ltc etc ve eos, eos cok düştü gerçi ama olsun yinede tutucam 2020ye kadar
halloweenn666 (OP)
Member
**

View Profile
September 11, 2018, 02:03:16 PM

Artık kripto para çağına girdik bu çağda kazananlar harekete geçenler olacak.
2019 yılında Bitcoin 1 Trilyon dolarlık market hacmini aşacak. 2020 yılında halvingten sonra Bitcoin 5 trilyon doları aşan market değerine ulaşacak.

Tahminen
1 BTC 330.000 DOLARA
Ethereum 30.000 DOLARA
Litecoin 5.000 DOLARA

çıkacak.

BUY BİTCOİN !

Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
September 11, 2018, 07:09:36 PM

son fırsat derken hocam; çıkmak için mi yoksa alım için mi?

2020 beklentileri çok farklı olabilir. ama şu piyasaya girmek isteyen o kadar çok kişi var ki. ben bunu bilirim. başka yorumda yapamam.

adam borsa bilmez. bitcoin biliyor. çok pahalı ama diyor. adam bunu eninde sonunda satın alacak. trade yapmak isteyecek.

ve kaldı ki piyasada buna aç, yeni yatırımcıları değil herkesi çekmek istiyor. güzel günler bol güneşli günler görmek için şans verecekler piyasayı tekrardan 800 milyar doların üzerine çıkartacaklardır.

(şişirme olacak yani eskisi gibi. binde 1 yatırım yapan varsa yüzde 1 ye çıkarıp şişirip yeni hacimler test edilecektir. belki yarın belki de yarından sonra.. gelecekte..  ama şunu da belirtmekte fayda var. 2017 yılında kripto para piyasaları yeni bir ekonomik enstrümanın keşfidir. bundan sonraki yıllarda talep medyada çınlayan bir ses olacaktır. 3 olabilir 5 olabilir demek yanlış. net olarak evet 1400 dolar olan ETH 14000 dolarda olacak. olacak. olacak. )

saygılar. Smiley
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
September 11, 2018, 08:13:23 PM

aga bu fıyatlar cook ucuk geldıı bana 2020 yılına belkı bıtcoın scam mcam cıkar ortadan silinir piyasa herkes bloke ederse 1 dolara bıle alamassın o dedıgın cook zorr
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
September 11, 2018, 09:18:30 PM

Herkesin düşüncesinde o var 2030 yapın o zaman bakalım ne oluyor bir anda silinirse şaşırmam. Önce bir bu seneyi atlatmak lazım hangi seviyelerde kalacak o önemli.
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: