Bitcoin Forum
May 04, 2024, 05:24:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Herkesin bir defa da olsa aldatmış olması  (Read 226 times)
halloweenn666 (OP)
Member
**

Activity: 1011
Merit: 64

View Profile
September 10, 2018, 10:20:32 PM

18 yaştan evleniyese kadar kadın erkek herkes bir defa da olsa aldatmış hayatında. Herkesin hikayesi var kenarda anlatacağı. Evlendikten sonra aldatmayan çıkar. Ona lafım yok.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714800295
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714800295
Reply with quote  #2

1714800295
Report to moderator
dontlookitback
Newbie
*

Activity: 35
Merit: 0

View Profile WWW
September 11, 2018, 03:11:40 AM

Çünkü heyecan seviyoruz, aksiyon seviyoruz.
factotumdudee
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
September 11, 2018, 03:51:42 AM

yasak olan her şey insanlara haz veriyor çünkü. public gibi mesela.
osmis01
Newbie
*

Activity: 10

View Profile
September 11, 2018, 04:54:03 AM

başkalarının hakkını yemeyin, kul hakkı olur bu  Grin
BitcoinFani
Jr. Member
*

Activity: 81
Merit: 1

View Profile
September 11, 2018, 09:29:58 AM

ben hiç aldatmadım erkek olduğum halde, bu şekilde düşünmek çok doğru değil. zira ilişkisinde mutlu olan insan aldatma gereği duymaz. ben paralı orospulara sikimi sokucak kadarda değersiz çüklü bir insan değilim.. önüne gelene verene girecek kadar midesiz değilim ve her ilişkimdede evlenme niyetindeydim hepside 4 4 lük kızlardı.. aldatan kişiler kendi kalitesizliğinden aldatır. doğru düzgün biri ile birlikte olamayacak kadar basit insanlardır çünkü. bu tip zavallı insanlardan tiksiniyorum. insan müsvetteleri. siz yaşasanız ne? yaşamasanız ne.. en iyisi ölün daha iyi. boşuna oksijen tüketiyorsunuz pislik yaratıklar sizi.
cingozmehmet348
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
September 11, 2018, 10:09:38 AM

düz mantık olacak olursa herkes de aldatılmış oluyor.
kaya.parca
Newbie
*

Activity: 210

View Profile WWW
September 14, 2018, 01:24:50 PM

Bu zamana kadar aldatıldım da aldattım da. Lakin fark aldatıldığımı öğrendikten sonra aldatarak ayrıldım. İçim belki soğur diye düşündüm hiç de soğumadı.  Grin
brocoli
Jr. Member
*

Activity: 124
Merit: 4

View Profile
September 17, 2018, 12:24:14 AM

Ben de hiç aldatmayanlardanım. Ama aldatılma konusunun tamamen yasak, gizli şeylerin verdiği haz ve heyecandan dolayı olduğunu düşünüyorum.
hndgnl
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 4

View Profile
September 17, 2018, 12:48:26 PM

istesem çok defa aldatırdım da biliyorum aldatma bir kere olduğu zaman diğerleri de gelir. Güven ortamı ortadan kalkar ilişkin büyük bir darbe alır. Ondan uzak dururum aldatmaya ulaşabilecek bir muhabbetten.
pastaci
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
September 18, 2018, 11:30:16 PM

Cinsel Sağlık Enstitüsü başkanı Cem Keçe, Türkiye’de aldatma oranını açıkladı.
Türkiye’de erkeklerin yüzde 58’i karısını veya partnerini aldatıyor...
evli kadınların da yüzde 40’ı kocasını veya partnerini aldatıyor..

Oranlar çok yüksek, birde araştırmada aldatıpda gerçekleri söylemeyenleri de eklersek soru çok büyük..

hugoworld
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 251

View Profile
September 19, 2018, 12:38:38 PM

Herkes herkesi aldatıyor maalesef. Bende aldattım ve aldatıldım. Aldatmak insana heyecan veriyor. Ama, aldatıldığın zaman aldatmanın hiç de heyecan verici bir şey olduğunu düşünmüyorsun . Kadınlar da erkekler kadar aldatıyor. Bence , tek eşlilik insanın doğasında yok.

EMP

▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬

ICO START:
10 SEPT 2018
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
September 19, 2018, 02:36:35 PM

aldatmayan erkek gerçekten azdır ama evlendikten sonra düşüyor galiba bu aldatma oranı çevremde gördüğüm arkadaşlarıma baktığım zaman.bekarken 3 5 hatunu idare edenler evlenince düzene girdiler resmen
various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
September 20, 2018, 07:14:23 AM

Oranlar çok yüksek, birde araştırmada aldatıpda gerçekleri söylemeyenleri de eklersek soru çok büyük..

Erkeklerin oranı doğru olabilir ama kadınların birde evli kadınlar denmiş, oranı %40 biraz fazla abartılmış. Gerçeği yansıtmıyor bence. Neredeyse 2 kadından biri aldatıyor demek oluyor.

pastaci
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile WWW
September 20, 2018, 07:28:26 AM

Erkeklerin oranı doğru olabilir ama kadınların birde evli kadınlar denmiş, oranı %40 biraz fazla abartılmış. Gerçeği yansıtmıyor bence. Neredeyse 2 kadından biri aldatıyor demek oluyor.

Yaşadıklarımdan sonra bunun imkansız olduğunu düşünmüyorum. Bu araştırmayı internette bulbilirsiniz.

YoutubIR
Jr. Member
*

Activity: 31

View Profile
September 20, 2018, 09:30:11 AM

bu anketleri yapanlara inanmayın yok öyle bir şey, sizin ananız babanızı aldattımı? aldatıyor mu? yada babanız ananızı? bi kendinize gelin aklı selim düşünün. Yeni nesile bir şey demiyorum zaten, çünkü onlar için flört, her gün her hafta bir başkası ile seks yapmak çok doğal birşey, ama genede düzgün bir birey, bir ilişkisi varken, yani o ilişkisi ciddi ise, aldatmamalı. çünkü bu yanlış.
assassin15
Jr. Member
*

Activity: 112

View Profile WWW
September 20, 2018, 09:33:57 AM

Yaşadığım tecrübelere göre bu oran gayet normal bir oran. Nice kadınlar dulum, 3 yıl önce ayrıldık, daha yeni boşandık diyen kadının evli olduğunu gördükten sonra bir daha görüşmemiştim. Şu da bir gerçekti o şekilde birlikte olduğum kadınların da arkadaşları bu şekilde bir hayat sürüyorlardı.
Rdu
Jr. Member
*

View Profile WWW
September 20, 2018, 12:25:22 PM

İnsanlar heyecan arıyor fakat yanlış yerde arıyorlar. Birçok evliliğin bitmesine sebep bu. Heyecanı doğru yerde aramak gerekir.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
Angolem
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
September 20, 2018, 08:35:51 PM

tehlikeli sular bu sular. Bu zamana kadar kimseyi aldatmadım bundan sonra da birisini aldatabileceğimi düşünmüyorum.
kayuzak
Newbie
*

Activity: 36

View Profile
September 29, 2018, 08:08:41 AM

burdaki istatiskler gerçegi yastmıyo olabilir neden derseniz bunları insanlara sorarak yayınlıyolar hadi erkekler yaptım der buna bir şey demem kadınlar birde evliler aldattık dicekler bırde % 40 doru diyelim bence bunun söylemeyenlerle ozaman gerçek rakam % 80 dir yani bunlar gerçek degil
dersenizki aldatmalar yıllar geçtikçe artıyor evet çok hızlı bir ivmeyle artıyor
decteax
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
October 02, 2018, 09:37:54 AM

bence aldatmak sadece cinsellik değil bunu iyi irdelemek lazım
aldatmaz ama her önüne gelene sarkar terbiyesizdir buda bence eşine karşı bir aldatma dır
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: