Bitcoin Forum
May 06, 2024, 04:57:54 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Activitate si Merit pe forumul Romanesc. Solutii?  (Read 441 times)
baghdatis1990
Member
**
Offline Offline

Activity: 504
Merit: 14

Miracle Tele


View Profile
January 07, 2019, 03:18:39 PM
 #21

      Eu cred ca meritul a fost introdus pe forumul Bitcointalk, doar pentru a stopa promovarea in rang a conturilor bitcointalk. Dupa cum putem observa, meritele nu se dau ca rasplata pentru postarile calitative, utile si informative, ci doar pe prietenii. Putem spune generic ca si meritele se dau pe relatii si pile. Cei care au implementat acest sistem cu merite au sustinut ca altul e motivul pentru care s-a implementat. Daca meritele nu se dau pe drept, atunci acest sistem inca functional cu merite, este folosit doar pentru stoparea promovarii conturilor.

△ M!R△CLE TELE   ▌  BRINGING MAGIC TO THE TELECOM INDUSTRY  ▐   JOIN US NOW!
▐▐   40% Biweekly Rewards     ▬▬▬   Calls at €0.2   ▬▬▬     Traffic from €0.01 worldwide   ▌▌
▬▬▬▬▬▬   ANN  Lightpaper  Bounty  Facebook  Twitter  Telegram   ▬▬▬▬▬▬
1715014674
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715014674

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715014674
Reply with quote  #2

1715014674
Report to moderator
"You Asked For Change, We Gave You Coins" -- casascius
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
3dOOm
Copper Member
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 155
Merit: 173


Member of Cryptios - https://cryptios.com/


View Profile WWW
January 15, 2019, 08:29:20 AM
 #22

      Eu cred ca meritul a fost introdus pe forumul Bitcointalk, doar pentru a stopa promovarea in rang a conturilor bitcointalk. Dupa cum putem observa, meritele nu se dau ca rasplata pentru postarile calitative, utile si informative, ci doar pe prietenii. Putem spune generic ca si meritele se dau pe relatii si pile. Cei care au implementat acest sistem cu merite au sustinut ca altul e motivul pentru care s-a implementat. Daca meritele nu se dau pe drept, atunci acest sistem inca functional cu merite, este folosit doar pentru stoparea promovarii conturilor.

Iti spun din sursa sigura ca nu se dau pe relatii/"pile" Wink.Daca tu asta crezi, inseamna ca urmaresti forumul doar fugitiv.Majoritatea postarilor bune au primit merit sau vor primi, acum depinde ce intelegi tu prin postare buna/calitativa, daca este redactata frumos nu inseamna ca este neaparat calitativa.

Pace!

Pages: « 1 [2]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!