Bitcoin Forum
June 14, 2024, 04:34:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: McAfee: Matematik Bitcoin’de 1 Milyon Dolara İşaret Ediyor  (Read 577 times)
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
October 07, 2018, 10:20:08 PM

Bitcoin fiyat tahminleri sidik yarışına döndü sanki Grin Olurda bir gün bu rakamlar gerçekleşirse ben demiştim demek için konuşuyorlar gibi geliyor, önümüzdeki ayı tahmin edemiyorlar ama yıllar sonrasına paha biçiyorlar, ne gerek var kim ikna olur.
1453eko
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
October 08, 2018, 11:47:16 AM

Bitcoinde ki 1 milyon dolarlık beklentiyi sürekli sıcak tutuyorlar ,bitcoin 2020 yılında gerçekleşecek olan halwing ile büyük bir sıçram yapacağı beklentisi var ama bu 1 milyon dolara ulaşması için yeterli değil .

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
halloweenn666
Member
**

Activity: 1011
Merit: 65

View Profile
October 08, 2018, 07:53:49 PM

Gelecekte dünya kripto paralara geçecek. Kullanici sayısı kısa vadede 1 milyar uzun dönemde 5 milyarın üzerine çıkacak. Kripto paralar dünyaya entegre olduğunda 1 bitcoin bırakın 1 milyon doları 10 milyon dolar bile olabilir. Sadece Zaman lazım.
jasernity
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile WWW
October 09, 2018, 03:25:47 PM

bir kere sırf tether basarak ve sınırlı sayıda kripto borsalarına para akışı ile nasıl 1 milyon dolara gidecekmiş. amerikanın tetherdeki manipülasyon dediği oyunu bozmak için kriptoyu, kripto ile vurmak terimini kullandığını unutmayalım. bitcoinin 1 milyon dolara ulaşmasını ve özellikle tüm dünya bu olurken yasallığını korumasını eli kolu bağlı amerika bence izlemez.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
October 10, 2018, 05:55:43 PM

dijital paranın küreselleşmesine engel olmak isteyen ülkeler başarısız olursa ve bitcoin fiyatının sürekli önlenemez yükselişi zaman zaman sekteye uğrayarak devam ederse neden olmasın. ama kısa hatta orta vadede bile bu rakamlar mümkün değil. fakat ilerde yine "nereden, nereye geldi" diyeceğimiz bitcoin sanki kaçınılmaz gibi.
flygate
Jr. Member
*

Activity: 185

View Profile
October 10, 2018, 07:02:41 PM

Hergün bu adamın 1 milyon olacak sözlerini görüyorum. 15 ay kaldı 2020 ye. Cinsel organını kesme muhabbeti pek önemli değilde anlamadığım bu adam bunları söylerken neye dayanıyor. Şuan market hacmi 200 milyar dolar. Bitcoin 1 milyon olursa sadece bitcoinin hacmi 17 trilyon dolar olacak. Diğer coinleri söylemiyorum bile. Çin merkez bankasımı devreye girecek. Bütün dolarları btcye yatıralım falan mı diyecek
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
October 10, 2018, 08:55:22 PM

Bu adam Allah bir dese inanmamak lazım. Cidden bu tiperin piyasadan çıkması lazım. Saygınlığını tamamen kaybetti ama hala konuşmaya devam ediyor.
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
October 10, 2018, 09:14:44 PM

Bu sonuca sadece matemetikle varılamayacağının farında olmalı, arz-talep olayı bu fiyat dalgalanmasına yön verecek en önemli faktör ve burada sadece istatiksel verilere bakılarak yorum yapılmaz. Bugün 6k seviylerindeki bitcoin 6$ seviyesine bile inebilir bunun garantisi yok, Güvensizlik oluştuğunda her şey tersine döner. Keşke kafayı çalıştırmak için aletini yemek yerine etin yanında biraz da meyve sebze tüketse.

loveistanbul
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
October 11, 2018, 09:46:47 AM

Bitcoin gene terste bıraktı ,boğaya geçiş hazırlığı yapıyor diye düşünürken tekrardan 6 bin dolar seviyesine doğru geriledi ,John McAfee de kalkmış 1 milyon dolardan bahsediyor .
DenizinBuzGibiSogukSulari
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
October 23, 2018, 02:12:05 PM

mcafee hala iddaan aynı mı? Nasıl sende istiyormusun denizin buz gibi soğuk sularından gelen yarramı he amına goduğumm
redboxneo
Member
**

Activity: 546

View Profile
October 23, 2018, 04:00:44 PM

o matematiğin nasıl işlediğini ve 1 milyon dolara nasıl ulaştığını da yazsa hiç fena olmazmış. kimisi diyor 500 dolar ethereum yıl sonu falan. ben gördüğüme inanırım. ya bunlar içeriden gizli bilgileri aldılar ve bu kadar eminler. ya da sallamasyon gidiyorlar. yani secdeki onay gelecek de ondan mı bunca gayret. zaten onay geldiğinde herkes bitcoin alımına geçecek.
bitcoinbcn
Full Member

Activity: 714
Merit: 125

View Profile WWW
October 23, 2018, 07:55:02 PM

McAfee çok aşmış bir de onun gibi çok güldüğüm Tom Lee de var onu da unutmadan anımsatayım. Matematiğin hangi teoremini kullanmış bilemedim 4 haneden 6 haneye yükselmek için, ütopik bir beyan şuaralar Tom Lee'nin 25kUSD beklentisi bile uzak gelirken.

hussnill
Jr. Member
*

Activity: 274

View Profile WWW
October 23, 2018, 08:03:31 PM

1 milyon dolar olursa alt coinler de şimdiki btc fiyatlarına çıkar o zaman. bu bana saçma geliyor yani abartı.40 50 bin dolar anlarımda 1 milyon dolar bayağı fazla değil mi ?

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
psikolog
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

♦ SIMDAQ ♦

View Profile
October 23, 2018, 11:41:13 PM

Bu adam şey değil mi ya bitcoin 1 milyon dolar olmazsa cinsel organımı keserim diyen kişi değil mi? Yoksa benmi karıştırıyorum. Tahmini neye göre bilmiyorum ama bizimde beklentimiz bu yönde. 1-2 milyon milyar dolar olsun bitcoin

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
felixesteban
Member
**

Activity: 294

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
October 24, 2018, 12:32:22 AM

Bu adam hala 1 milyon olacağını mı söylüyor ya, 20 binden nerelere geldik belki daha da düşecek ama yeni bir ATH görmemiz şuan için çok ütopik geliyor. 10 bin dolar üstü bile yeterince tatmin edici easında, bakalım bu bekleyiş ne zaman bitecek.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
1453ist
Jr. Member
*

Activity: 364

View Profile WWW
October 24, 2018, 12:01:52 PM

John McAfee 1 milyon dolarlık bitcoinin tahmin fiyatını ısrarla söylüyor ,hemde bundan sadece bir kaç yıl sonra olacağı konusunda kesin kararlı ,yatırımcıların bunu kaale alacağını düşünmüyorum ,ilk hedefimiz 10 bin seviyelerine gelmesi.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: