Bitcoin Forum
June 14, 2024, 02:21:24 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Bounty Burada 2 (Güncellenen excel tablosu)  (Read 1951 times)
gospodin (OP)
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1475

alex

View Profile WWW
October 02, 2018, 09:18:06 AM

Eyvallah hepinize teşekkürlerde forumda şuan nerden baksan 10 tane  bounty başlığı var hepside güncelleyeceğim ayağıyla ortaya çıktı max 1 ay sonra hiç biri buralarda olmayacaklar sizde olmayacaksınız büyük ihtimalle.
valla hocam bu işi bırakırsam sebebi ilgisizliktir ama benim ilgisizliğim değil, tam tersine sizlerin ilgisizliği Grin
iyi kötü bir şekilde gün içerisinde listeyi güncelliyorum ama açıkçası kimsenin sikinde olmuyor. bunu derken "merit" istediğim anlaşılmasın. merit benim umrumda değil. sadece arada sırada birilerinin takip ettiğini belirten mesaj yazması yeterli. zaten bu listeyi yapmamın sebebini ilk mesajımda yazdım.
mistersehmuz
Member
**

Activity: 294
Merit: 27

View Profile
October 06, 2018, 09:02:13 PM

Tabloyu çok beğendim. Emeğinize sağlık. Artık imza, makale ve video contentler değerli görülüyor ve kazandırıyor anladığım kadarıla bu tablodan.
gospodin (OP)
Legendary
*

alex

View Profile WWW
October 07, 2018, 07:32:36 AM

Tabloyu çok beğendim. Emeğinize sağlık. Artık imza, makale ve video contentler değerli görülüyor ve kazandırıyor anladığım kadarıla bu tablodan.
ilgi olmadığı için bugün bırakıyorum. boşuna kendimi yıpratmaya gerek yok. teşekkür ederim.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
October 07, 2018, 08:43:00 AM

Gerçekten çok detaylı ve başarılı bir tablo olmuş eline emegine sağlık, bir daha imza araken ilk bu tabloya bakacağım. Not kısmı güzel olmuş sırf kyc işlemleri için bile imzadaki tokeni almadığım olmuştur
caneraydin123
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
October 07, 2018, 10:19:15 AM

Teşekkürler iyi olmuş çalışma kolayca ulaşılabilir bir çok kampanya var merit maalesef bende yok olsa gönderirdim. Yanlız şunu merak ettim bunları inceleyip araştırdıktan sonra güvenilir ve tutma ihtimalinin yüksek olduğunu düşündüğün kampanyalar mı yoksa e tablo yu doldurma amaçlı mı yanlış anlama zaten tutup tutmayacağını kimse bilemiyor ama inceleme yaparak mı ekledin onu merak ettim. Katılacağım bir kampanya olursa ona göre daha detaylı inceleyerek katılırım. Tekrar teşekkürler çalışma için bol kazançlar Smiley
gospodin (OP)
Legendary
*

alex

View Profile WWW
October 07, 2018, 11:13:21 AM

Teşekkürler iyi olmuş çalışma kolayca ulaşılabilir bir çok kampanya var merit maalesef bende yok olsa gönderirdim. Yanlız şunu merak ettim bunları inceleyip araştırdıktan sonra güvenilir ve tutma ihtimalinin yüksek olduğunu düşündüğün kampanyalar mı yoksa e tablo yu doldurma amaçlı mı yanlış anlama zaten tutup tutmayacağını kimse bilemiyor ama inceleme yaparak mı ekledin onu merak ettim. Katılacağım bir kampanya olursa ona göre daha detaylı inceleyerek katılırım. Tekrar teşekkürler çalışma için bol kazançlar Smiley
kötünün iyisi. sitelerine, sosyal medya hesaplarına ve takımına çok kısa bir bakış yapıyorum. mesela listede 100 tane bounty varsa bunların % 10'u scam, % 40'ı ödeme yapmaz, % 40'ı da en fazla etherdelta gibi borsalarda işlem görür, % 9'u ehh işte diyeceğiniz borsalarda takılacak ve zorunlu olarak hodl yaptıracak, % 1 ile bir şeyler yapılabilir. şu an için en iyi ihtimal bu ve her zaman diyordum listeden seçeceğiniz projeyi siz de bir daha araştırın diye.
ırkçı bir bakış açısı olacak ama gelen mailde nijeryalı bir ekibin projesi varsa hiç bakmıyorum bile. türk projesi olsa belki 10 dakika bakardım Grin
okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
October 07, 2018, 11:49:53 AM

Emek verilmiş merit haketmiş ama standart merit yok maalesef. Grubun linkinide atsanız devamlı güncellenirse çok iyi olur insanlar bounty başlıklarına bakmaktan tek tek sıkılıyorlar
gospodin (OP)
Legendary
*

alex

View Profile WWW
October 13, 2018, 01:34:02 PM

takip etmek arkadaşlar için 2 tane site ekliyorum. bilmeyenlerin işine yarayabilir:

https://bountyfinder.info/bounty
https://bountygalaxy.com/
gospodin (OP)
Legendary
*

alex

View Profile WWW
November 02, 2018, 08:55:34 AM

kimseden ilgi görmediği için güncelleme yapmayı bırakmıştım ama diğer bounty listelerinin de güncellenmediğini görünce devam etme kararı aldım.  bir ay boyunca yine güncellemeye devam edeceğim. sizlerden tek istediğim konuya iyi ya da kötü bir şekilde yorum yapmanız. yalan olmasın dönme kararım derrick rose un 50 sayı attığı maçı izlemem sonucu oldu. Grin

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1epOafq_jTxeB4me3SOQwkZikJH3ErVk8JH_rMBJfZeo/edit#gid=69913087
luppecuppe
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

View Profile
November 02, 2018, 09:08:12 AM

Hocam sabrın ve emeğine teşekkürler, piyasadaki durağanlık insanların etkinliğine ve paylaşımlarına da yansıyor ne yazık ki, ölü piyasaya rağmen bir çok bounty var ama işte heves ve heyecan azlığı diyelim
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
November 02, 2018, 12:14:59 PM

Benim bir sorum var arkadaşlar. Bilen varsa buradan ya da mesajla cevap versin lütfen.
İmza kampanyasına katıldığımız proje softcap yapamazsa ne olur? Ürünü yine de piyasaya çıkartıp, bizlere token ödemesini yapabilirler mi?
Yoksa adamların emek verdiği projeleri direk ölüp gidecek mi?
gospodin (OP)
Legendary
*

alex

View Profile WWW
November 02, 2018, 12:22:42 PM

Benim bir sorum var arkadaşlar. Bilen varsa buradan ya da mesajla cevap versin lütfen.
İmza kampanyasına katıldığımız proje softcap yapamazsa ne olur? Ürünü yine de piyasaya çıkartıp, bizlere token ödemesini yapabilirler mi?
Yoksa adamların emek verdiği projeleri direk ölüp gidecek mi?
hocam bu gibi durumda genellikle projeyi dondurduklarını ya da iptal ettiklerini söyleyip bir şey göndermiyorlar. gönderseler bile para edeceğini zannetmiyorum. benim şu ana kadar başıma gelen hep böyle oldu. arada birkaç tanesi gönderdi onlar da ico fiyatına göre 300 dolar  etmesi gerekirken şu an en fazla 3 dolar ediyor.
gospodin (OP)
Legendary
*

alex

View Profile WWW
November 03, 2018, 04:59:33 PM

takip etmek isteyenler için bugün sadece 3 tane ekleme yapabildim. belki ilerleyen saatlerde bu sayı artar: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1epOafq_jTxeB4me3SOQwkZikJH3ErVk8JH_rMBJfZeo/edit#gid=69913087
gospodin (OP)
Legendary
*

alex

View Profile WWW
November 05, 2018, 04:10:38 PM

arkadaşlar bugün 5 tane bounty ekledim ve aralarında son zamanların popüler yöneticisi btcltcdigger kampanyası da var. takip ederseniz sevinirim, saygılarımla:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1epOafq_jTxeB4me3SOQwkZikJH3ErVk8JH_rMBJfZeo/edit#gid=69913087
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
November 05, 2018, 04:12:44 PM

Valla ben pes etmenizi beklerdim hevesiniz daha kaçmamış güzel şeyler ekliyorsunuz elinize sağlık. Bu aralar kayda değer bountyde yok ama şans işte

gospodin (OP)
Legendary
*

alex

View Profile WWW
November 05, 2018, 04:19:04 PM

Valla ben pes etmenizi beklerdim hevesiniz daha kaçmamış güzel şeyler ekliyorsunuz elinize sağlık. Bu aralar kayda değer bountyde yok ama şans işte
geçen ay pes etmiştim aslında Grin ama şu an tvplus paralıya geçtiği için paylaşım yapan yok. bu yüzden ben tekrardan başladım. teşekkür ederim hocam.
okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
November 05, 2018, 04:23:19 PM

Neden devammlı farklı başlıklar açıyorsunuz onuda söylesenize bir başlıktan devam edebilirsiniz boşuna başlık açmayın tabi amacınız merit toplamak değilse tekrardan
gospodin (OP)
Legendary
*

alex

View Profile WWW
November 05, 2018, 04:31:00 PM

Neden devammlı farklı başlıklar açıyorsunuz onuda söylesenize bir başlıktan devam edebilirsiniz boşuna başlık açmayın tabi amacınız merit toplamak değilse tekrardan
bundan başka bir başlık nerede? bu konu hakkında birden fazla başlık açıp yazdığımın örneğini gösterir misiniz?
creafik
Jr. Member
*

Activity: 114
Merit: 1

View Profile
November 05, 2018, 05:27:23 PM

Eyvallah emeklerine sağlık kardeşim böyle takipçi aradaşlar lazım bize yeterince ortada kandıran projeler yer alıyor.
Haticem
Jr. Member
*

Activity: 268
Merit: 4

View Profile
November 05, 2018, 07:20:11 PM

Hocam gerçekten tebrik ederim daha öncede bakmıştım excel dosyanıza o zaman pek birşey yoktu fakat şuanda muazzam oranda gelişmiş ve oldukça faydalı bilgiler var bunun bir tık üstü galiba hangi iconun en karlı olduğunu kendi hesaplayan olurdu. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: