Bitcoin Forum
June 19, 2024, 08:18:18 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 »  All
  Print  
Author Topic: Bounty Burada 2 (Güncellenen excel tablosu)  (Read 1951 times)
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
December 26, 2018, 11:08:33 AM

Elne sağlık hocam hala devam ediyorsun başkaları olsa bırakmıştı şimdiye kadar çok teşekkürler burda millete yardımcı oluyorsun herkes adına seviniyorum eskiden daha iyiydi herkes paylaşım yapardı millet soğudu heralde forumdan.
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
December 26, 2018, 02:17:26 PM

Her gün kesin açıp bir kere de olsa bakıyorum, öyle sık sık bountylere katılmıyorum ama nokta atışı bir şeyler bulmak için gayet kullanışlı. Forumun o kalabalık görüntüsü arasında bounty bulmak ciddi manada zor. Elinize sağlık, umarım devam edersiniz.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
gospodin (OP)
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
December 26, 2018, 03:43:46 PM

Elne sağlık hocam hala devam ediyorsun başkaları olsa bırakmıştı şimdiye kadar çok teşekkürler burda millete yardımcı oluyorsun herkes adına seviniyorum eskiden daha iyiydi herkes paylaşım yapardı millet soğudu heralde forumdan.
artık herkes kendi dalgasına bakıyor hocam. paylaşım olunca kendi gelirleri düştüğü için bazı kişiler bu liste olaylarına hoş bakmıyor.  bir de çöküş herkesi bezdirdi.

Her gün kesin açıp bir kere de olsa bakıyorum, öyle sık sık bountylere katılmıyorum ama nokta atışı bir şeyler bulmak için gayet kullanışlı. Forumun o kalabalık görüntüsü arasında bounty bulmak ciddi manada zor. Elinize sağlık, umarım devam edersiniz.
sağolun hocam. mümkün oldukça güncellemeye çalışıyorum. rütbeniz iyi olduğu için güzel bir imza kampanyası yakalarsanız harbiden şık olur.
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
December 27, 2018, 10:44:08 AM

Düzenli olarak takip ediyorum hocam elinize sağlık güncel kalacağını iddia edip güncel kalabilen ender bounty konularından birini açmışsınız.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
gospodin (OP)
Legendary
*

alex

View Profile WWW
December 27, 2018, 11:34:14 AM

Düzenli olarak takip ediyorum hocam elinize sağlık güncel kalacağını iddia edip güncel kalabilen ender bounty konularından birini açmışsınız.
sağolun hocam. şu sıralar noel olduğu için yeni bounty pek çıkmıyor. tatile girmiş hepsi.
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
December 27, 2018, 01:57:12 PM

Forumda ki en faydalı arkadaşlardan birisi kesinlikle sizsiniz. Özellikle bounty listesini güncellemek ciddi emek istiyor. Elinize sağlık. Bol kazançlar
gospodin (OP)
Legendary
*

alex

View Profile WWW
December 27, 2018, 02:07:04 PM

Forumda ki en faydalı arkadaşlardan birisi kesinlikle sizsiniz. Özellikle bounty listesini güncellemek ciddi emek istiyor. Elinize sağlık. Bol kazançlar
sağolun hocam, herkesin faydası farklı oluyor. bountyciler için bu liste faydalıyken bu işler için uğraşmayan birisi için son derece gereksiz Grin
bu konuya da en çok sizin destek verdiğinizi biliyorum. güzel yorumunuz için tekrardan teşekkür ediyorum.
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
December 27, 2018, 03:48:14 PM

Emek harcamışsın eline koluna sağlık dostum. Bazı konular o kadar boş ki.Bu şekilde faydalı konu başlıkları foruma kalite katmaktadır.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
December 27, 2018, 03:50:33 PM

Konu için teşekkürler

Gerçe son zamanalrda (5-6 aydır) bu bounty işlerinden soğudum açıkcası. Pek bir getirisi yok gibi gözüküyor. Ha olurda birgün para ederlerse ceplerim dolar orası ayrı fakat en basitinden 3 ay imzasında kaldığım projenin ICO fiyatı 0.10-0.20 centti ve şuan o coin 0.008 cent Smiley
Sefatih
Member
**

Activity: 150
Merit: 11

The Great Trader

View Profile WWW
December 27, 2018, 04:45:51 PM

Takip etmek lazım. Böyle konuları takip edenler 3 5 kazanıyor. Şu ana kdr bountylerden hiç kazanamadım. Airdrop şansıda vurmadı .
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1073

View Profile
December 29, 2018, 05:38:38 PM

Tablo çok güzel ellerinize sağlık Şöyle sağlam bir bounty göremedim ama ya zaten icolar bitmiş suyunu çekmiş pert olmuş bari biraz para getirecek bir imza olsa

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
gospodin (OP)
Legendary
*

alex

View Profile WWW
December 29, 2018, 06:31:25 PM

Tablo çok güzel ellerinize sağlık Şöyle sağlam bir bounty göremedim ama ya zaten icolar bitmiş suyunu çekmiş pert olmuş bari biraz para getirecek bir imza olsa
valla hocam forumda açılan bütün bounty konularını eklemeye çalışıyorum. ama piyasa ölü moduna girdiği için şansımıza artık ne çıkarsa.
daggez
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
December 29, 2018, 06:49:29 PM

Webspacex iyi proje ama rütbem yüzünden imzasına giremedim Sad
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
December 29, 2018, 07:41:37 PM

Gerçekten tebrik ediyorum sizi çok emeğiniz var. Sık kullanılanlara ekledim sürekli takip ediyorum. Herkes sizin gibi uğraşmaz.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
December 29, 2018, 07:56:16 PM

Gerçekten tebrik ediyorum sizi çok emeğiniz var. Sık kullanılanlara ekledim sürekli takip ediyorum. Herkes sizin gibi uğraşmaz.

excel dosyasını bende bilgisayarıma indirdim. okuldan gelince ilk işim bilgisayarı açıp bakmak oluyor. umarım biran önce gereken meritleri yoplar ve full olur. forumda ki en faydalı kişilerden birisi sağolsun varolsun. excel tablosu mükemmel ötesi.
gospodin (OP)
Legendary
*

alex

View Profile WWW
December 30, 2018, 07:33:34 AM

excel dosyasını bende bilgisayarıma indirdim. okuldan gelince ilk işim bilgisayarı açıp bakmak oluyor. umarım biran önce gereken meritleri yoplar ve full olur. forumda ki en faydalı kişilerden birisi sağolsun varolsun. excel tablosu mükemmel ötesi.
yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. @hasyurt hocam, excel dosyasını indirince otomatik güncelleme mi yapıyor? yoksa her gün mü indiriyorsun Grin
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
December 30, 2018, 07:36:18 AM

yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. @hasyurt hocam, excel dosyasını indirince otomatik güncelleme mi yapıyor? yoksa her gün mü indiriyorsun Grin

Kendisi otomatik yapıyor. Aralık ayına tıklayınca sizin yaptığınız en son güncelleme geliyor. Tekrar tekrar indirmiyorum. Bazen silip tekrardan başlığa girip bir daha indiriyorum. Sağlam olsun diye
gospodin (OP)
Legendary
*

alex

View Profile WWW
December 30, 2018, 07:57:37 AM

Kendisi otomatik yapıyor. Aralık ayına tıklayınca sizin yaptığınız en son güncelleme geliyor. Tekrar tekrar indirmiyorum. Bazen silip tekrardan başlığa girip bir daha indiriyorum. Sağlam olsun diye
anladım hocam. google sheet'in bu güzel özelliğini bilmiyordum.
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
December 30, 2018, 09:59:20 AM

Gospodin hocam simdaq var sizde imza olarak. Nasıl her hafta geliyor mu? Yoksa bounty biteceği zaman mı gelecek. Ben başı gibi okudum ama bu kısmını tam anlamadım uzak durdum. Şuan bulunduğum imzada doğru düzgün güncelleme olmuyor son haftalarda eğer simdaq devam ediyorsa 3-5 kazanayim diye girmeyi düşündüm.
gospodin (OP)
Legendary
*

alex

View Profile WWW
December 30, 2018, 10:26:47 AM

Gospodin hocam simdaq var sizde imza olarak. Nasıl her hafta geliyor mu? Yoksa bounty biteceği zaman mı gelecek. Ben başı gibi okudum ama bu kısmını tam anlamadım uzak durdum. Şuan bulunduğum imzada doğru düzgün güncelleme olmuyor son haftalarda eğer simdaq devam ediyorsa 3-5 kazanayim diye girmeyi düşündüm.
ayın 21'inde simdaq kampanyası sona erdi ama adamlar herhangi bir sonuç yayınlamadı.  ne spreadsheet güncellendi (zaten 2 haftada bir güncelleme yapıyordu bunlar da) ne de imzaları kaldırmamız ile ilgili bir bilgi geldi. ödemeleri de kampanya sonunda yapacak yani haftalık bir ödeme yok. ama ocak ayında bir daha geniş bir kampanya daha yapacaklarını @aztecgoldhero belirtti. katılmak isterseniz onu takip edin. ben kyc işlemine göre hareket edeceğim. kyc isterlerse topuklarımı kıçıma vura vura kaçarım Grin
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 »  All
  Print  

Jump to: