Bitcoin Forum
June 24, 2024, 08:05:09 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: McAfee: Ödeme Yöntemi Olarak En Uygun Kripto Para Bitcoin’dir  (Read 78 times)
forumevi (OP)
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 6

View Profile
September 14, 2018, 12:12:07 PM

Kripto para camiasının en önde gelen isimlerinden birisi olan ve yaptığı sivri çıkışlar ile gündemi sürekli olarak meşgul eden John McAfee, kripto para piyasaları ve Bitcoin ile ilgili açıklamalar yaptı. Bitcoin fiyatı için kısa vadede bir şey söyleme şansının olmadığını belirten McAfee, kısa vadede ne olacağı ile ilgili hiçbir fikri olmadığını da sözlerine ekledi.

Madencilik üzerine de açıklamalar yapan başarılı isim, bir dönem dünyanın en önemli madencilerinden birisi olduğunu ancak artık madencilik sektörünün eskisi kadar kar getirmediğini belirterek şunları ekledi:

”MGT ile birlikteyken dünyanın en büyük madencilerinden biriydim. O zaman bunu yapıyorduk çünkü madencilik karlıydı. O dönem zarar etmek mümkün değildi. Fiyat düşünce insanlar fiş çekerdi, zorluk düşerdi ve kazanan bizler olurduk. Ancak tabii ki çeşitli faktörlere de dikkat etmek gerekiyor ki bunların başında sıcaklık ve elektrik tüketimi geliyor.”

Bitcoin fiyatının 2020 sonunda milyon dolarları göreceğini bir kez daha yineleyen McAfee, bunun olmasının ‘kaçınılmaz’ olduğunu ifade etti ve Bitcoin’in para transferi konusunda rakiplerinden daha sık kullanıldığını ve bu işte açık ara bir numara olduğunu belirtti. McAfee, ödül yarılanmasının yaklaştığını ve bu durumda  artık Bitcoin madenciliğinin karlı olabilmesi için fiyatın artması gerektiğini belirterek şunları söyledi:

”2020’den sonra milyon dolarları görmezsek çok şaşıracağım. Bu konudaki daha önce yaptığım açıklamanın arkasındayım. Matematik yalan söylemez. Benim fikrim bu.”
DatKing
Member
**

Activity: 1022
Merit: 10

View Profile
September 14, 2018, 01:41:22 PM

Kendisinin fikirlerini çok önemseyenler var mı bilmiyorum açıkçası. Kendisi şişirilmiş bir sözde uzmanlardan biridir benim gözümde. Adamı o kadar ön plana çıkarmaya çalıştılar ki başımıza uzman kesildi.

Reosta_
Member
**

Activity: 994
Merit: 20

View Profile
September 15, 2018, 07:38:42 AM

Bitcoin şu an için daha stabil bir kripto para birimi gibi duruyor ve o yüzden ödeme yöntemi olarak uygundur diyebilirim. Fakat en uygunu diye bir şey diyemiyorum çünkü piyasada her an her şey olabilen bir dönemdeyiz.

bitcoinbcn
Full Member

Activity: 714
Merit: 125

View Profile WWW
September 15, 2018, 08:51:00 AM

En uygun diye birsey yok bence proje bazlı bircogu faydalı olabilir kimi zaman bu BTC olur kimi zaman ETH veya bir digeri onemli olan iyi bir cozum getirmesi, ETH entegrasyonu daha kolay oldugundan benim gozumde bir adım ondedir.

Expecto
Member
**

Activity: 980
Merit: 12

View Profile
September 15, 2018, 07:08:35 PM

Ödeme yöntemi olarak kullanma yönünde en uygunu diyemesem de şu sıralar çizdiği stabil grafikten ötürü uygun diyebilirim. Yine de henüz oturmuş bir sistem bulunmuyor.

OmarGsPools
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 250

View Profile
September 15, 2018, 08:06:32 PM

Öncelik bitcoinde elbette ama tek başına bu altcoinlere de şans vermemeyi gerektirmez. Piyasa yeni zamanla oturur her şey yerine.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Pages: [1]
  Print  

Jump to: