Bitcoin Forum
June 14, 2024, 03:18:41 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: CepMaX uygulaması ile Aylık 110 TL Ek gelir  (Read 323 times)
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
September 17, 2018, 08:07:18 AM

bu tarz işler tamamen zaman kaybı, anket doldurma siteleri var globaltestmarket vardı bir ara bana sürekli anket gönderiyordu anket başına 1 euro ayda ortalama 20 anket tamamlıyordum toplasan ayda 1 saati almaz ama paypal gittikten sonra bende bıraktım çünkü paypal ile ödeme alıyordum.

böyle bir site vardı.logo tasarımlarını beğenip aralarından seçim yapıyordun.10 gün uğraştık sonra baktıkki aynı logolar tekrar başa sardı.Adamların amacıda zaten sürekli web sitede dolandırıp reklamlardan para kazanmak mış Cheesy
karaleke
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
September 17, 2018, 08:39:40 AM

bu tarz işler tamamen zaman kaybı, anket doldurma siteleri var globaltestmarket vardı bir ara bana sürekli anket gönderiyordu anket başına 1 euro ayda ortalama 20 anket tamamlıyordum toplasan ayda 1 saati almaz ama paypal gittikten sonra bende bıraktım çünkü paypal ile ödeme alıyordum.

zaten varsa yabancıların anketlerine falan katılmak gerekiyor. O da Türkiye'de olduğumuz için normalden çok az anket gönderiyorlar. Bizim Türkler tamamen dolandırıcı.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
bicoinsel (OP)
Newbie
*

Activity: 23
Merit: 0

View Profile
September 18, 2018, 09:29:51 PM

Hayret ediyorum, bir değil iki değil, şu oturduğun yerden para kazanılmayacağını anlamak için bir insan hayatında kaç defa dolandırılmalı? Arkadaş ponzi ponzi, arkadaşın 100 bin alsa da, bu işlemin ponzi olduğu gerçeği değişmiyor. Bu cepmax'de çok duyulmaya başladı, CEO şimdiden yurtdışı pasaportlarını ayarlamıştır.

Okumadan eleştiren, Bilmeden fikir sahibi olan Arkadaşım reklamı telefonda açıyorsun izliyor para kazanıyorsun! Ve Para Falanda yatırmıyorsun! İleride Batarsa boşuna reklam izlemiş Olursun o kadar Yani Kripto paralar Kadar risk bile Taşımıyor senin ihtiyacın olmaya bilir. Ben ihtiyacı olanlar için paylaştım. Milletten kimse para falan toplamıyor yani!
bicoinsel (OP)
Newbie
*

View Profile
September 18, 2018, 09:31:58 PM

hiç bir şekilde para yatırılmıyor mu? yoksa para yatırılıyorsa bu işin içinde bit yeniği vardır. reklamdanda bu kadar para kazanılırmı mantıklı gelmedi

Hiçbir Şekilde Para Yatırılmıyor. Reklam paylaşımlarının Karı % 80 olarak Kullanıcısıyla Bölüştürülüyor.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
September 19, 2018, 05:57:27 AM

Bu zamana kadar reklam izleyerek veya anket doldurarak herhangi bir kazanç sağlayabilen oldu mu? Ben zamanında çok uğraştım 20 veya 30 lira gibi bir para çekme limiti oluyordu fakat o paraya hiç bir zaman ulaşamadım.

İyi ki tecrübem var bu konuda 20 yıl önce kadar bilgisayarına program indiriyordum masaüstünde alt tarafta sürekli reklam dönüyordu aylarca açık kaldı sonra fatura geldiğinde gerçek dünyayı anladım. Tabii ki sadece reklam için açık tutmuyordum ama belki fatura parasını karşılar diye düşünmüştüm fakat o zamanlarda sabit fatura sözleşme falan yoktu aynı şekilde telefon ücretleri de dakika başınaydı zaten telefon hattıyla bağlanıyorduk. Şimdinin 1 yıllık faturası gelmişti. Ondan sonra da hiç uğraşmadım. Adsense işleri değiştirdi ama onun da gelirleri düştükten sonra uğraşmayı bıraktım. Bilmiyorum belki de kazandırıyordur ama benden geçti böyle şeyler.
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
September 21, 2018, 12:11:43 AM

beş para etmez birşey daha kım bununla 1 bucuk saat uraşıpda aylardır sonra para derdıne girer kı garantiside yok tam enayılık işidir bunlar.
M.aksak
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile WWW
September 21, 2018, 10:19:37 AM

İnstagramda bütün fotoğrafların videoların altına bunun reklamları yapılmaya başlandı. Bütün sosyal medyayı kirlettikleri yetmiyor gibi bir de buraya mı geldiniz  Grin

AirsaveTravel.com    [ PRE ICO BEGINS ON 10TH SEP 2018 ]
─────   A Decentralized Social Saving Travel DApp   ─────
bicoinsel (OP)
Newbie
*

View Profile
September 21, 2018, 07:58:53 PM

İnstagramda bütün fotoğrafların videoların altına bunun reklamları yapılmaya başlandı. Bütün sosyal medyayı kirlettikleri yetmiyor gibi bir de buraya mı geldiniz  Grin
Madem kirli;
kirli bir yer gördüğünüz de neden Pislik atıyorsunuz hala Efenim Smiley Sosyal medya sanki sadece sizin Cheesy Vay canına Vay senin kirli olarak gördüğün şey başka bir insan için iyi olabilir ama sizleri çözdüm Smiley ilginiz dışı konulara atlama merakınız kendi pisliğinizden.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
September 21, 2018, 08:00:55 PM

Saçma sapan bir şey bana göre. Anket siteleri falan var buna benzer onlar daha iyi reklam tıklama siteleri var yine ama bu uygulamalı olanlar çok fazla zaman kaybettiren şeyler.
Madara1
Full Member

Activity: 457
Merit: 101

View Profile
September 22, 2018, 01:35:33 AM

Uğraştığına değmez. Hem sağdan soldan adam bul falan isteniyorsa büyük ihtimal dolandırıcılık. Uzak durulmalı. Telefona bu tarz uygulama indirmek tehlikeli, sizin özeliniz olan herseyi çalabilirler.
AxuProject
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
September 22, 2018, 07:41:51 AM

bunun yerine blog tarzı bir site açıp makale girsen 2-3 ay beklenti olmadan daha rahat ve güzel kazançlar elde edilir. bunlar tamamen vakit kaybı.

█≣≣≣   SECURIX   ≣≣≣█
▐▃    NEXT GENERATION OF CRYPTO MINING    ▃▌
http://www.securix.io/
karabiber
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 682

View Profile
September 22, 2018, 10:21:44 AM

İnsanlar bu ponziye kanmaktan bıkmadılar valla. Bazen bin nasihat bir musibetten yeğdir diyesim geliyor yoksa başka şekilde akıllanacağı yok bu insanların.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
September 22, 2018, 05:34:29 PM

başlığı açana çok da sallamamak gerekiyor bence. adam gelin kazanalım, harika olalım bu kesin demiyor ki. çok boş vatim var günde bir saat ayırıp ayda 108 lira almayı hedefliyorum diyor.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
September 22, 2018, 06:06:12 PM

faydalı bir bili olmuş paylaştığın için teşekkürler ama bana sorarsan ödenen rakam az diye düşünüyorum... belki ilerde denenebilir fiyat yükselirsee..
abernaty
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile WWW
September 22, 2018, 09:12:43 PM

Ben bu referans olayını anlamadım. Şimdi bilmem kaç kişi benim referansım ile üye olunca bu parayı sorgusuz sualsiz benim  hesabımda gösteriyor mu

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: