Bitcoin Forum
May 07, 2024, 10:44:51 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Ne Olacak Bu Ölü Tokenların Hali Böyle  (Read 1598 times)
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
October 07, 2018, 12:15:01 PM

cüzdanımda 50 küsür coın var 2 tanesı para edıyor onları elimde tutuyorum zaten ileride degerlendırmek ıcın hold yapıyorum ama onun dısındakıler ne işlem yapılıyor ne elımdekı adetı para edıyor ole boş boş duruyor benımde
1715121891
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715121891
Reply with quote  #2

1715121891
Report to moderator
1715121891
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715121891
Reply with quote  #2

1715121891
Report to moderator
BitcoinCleanup.com: Learn why Bitcoin isn't bad for the environment
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
karakan77
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 2

View Profile WWW
October 07, 2018, 12:57:00 PM

Bu İco girişimleri bazı standartlar, kalite ve ciddiyet kazanmadığı sürece cüzdanlarımız gereksiz işe yaramaz coinlerle dolmaya devam edecektir. Geçen bir yazıda Coinmarketcap'ta listelenen coin sayısının 2000 i bulduğu yazıyordu. Bunca ciddiyetsiz ve başarısız, denetimsiz proje piyasaya dolayısıyla hepimize zarardır.

▀▀    PUBLISHprotocol    [  WHITELIST  ]    ▀▀
The most viable blockchain based media platform
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
October 07, 2018, 12:58:41 PM

Ne olacak hocam kaybolup gidecekler sadece cüzdanda boş boş duracaklar bence bulabilrseniz bir yer feeler falan düşüse astarı yüzünden pahalıya gelmiyecekse hemen bozun yoksa cüzdanda kalabalık yapacaklar sadece Smiley

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Madenci_34
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile WWW
October 07, 2018, 01:06:06 PM

Soruyu sorup,cevabi da sen vermissin.

procesdad
Full Member

Activity: 476

CAT.EX Exchange

View Profile
October 07, 2018, 02:04:50 PM

Şuan için ölü tokenler olabilir ancak ilerleyen yıllarda iyi para edebilir. O yüzden elinizde değersiz token vs varsa hiç dokunmayın bir kaç yıl sonra bakın bir kaç tanesi bile iyi para ederse keyf edersin.

hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 1

View Profile WWW
October 07, 2018, 02:19:01 PM

Coinjanitor diye bi prje var bu ölü tokenları satın alıyo geliştirme ve proje üreticileri için ordan belki bişeyler yakalarsınız.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
October 23, 2018, 02:10:35 PM

Coinjanitor diye bi prje var bu ölü tokenları satın alıyo geliştirme ve proje üreticileri için ordan belki bişeyler yakalarsınız.

Hocam bu projeye denk gelmemişim demek ki. Görmüş olsaydım basit olan bounty kampanyasına mutlaka katılırdım.
Sitedeki açıklamalardan anladığım kadarıyla minimum 2 yıllık tokenlardan bahsediliyor ama nasıl işlem yapılacağı konusunda detay göremedim. Bildiğiniz kadarını buradan yazabilirseniz sevinirim.
caneraydin123
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
October 23, 2018, 02:15:30 PM

Artık şansına çöp olanlar da olacak en başından çöp olanlar dolu zaten.  Piyasa temizlik yapıyor gibi paralar doğru yerlere akmıyor. Dolandırıcılar ayrı bu piyasanın da içine ettiler. Ama bana kalırsa piyasayı toparlayacak bir şeyler olacaktır bu şekilde devam etmez. Yükselme potansiyeli her zaman var. Ölü token lere ne olsun zaten ölüler Smiley Önemli olan yaşayanları kurtarmak onların gelişmesi ve piyasada kalması gerekiyor.
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
October 23, 2018, 02:21:48 PM

Çöp tokenlardan boşa umut beklememek gerek, sağlam projeler zaten değerlerini katlamaya başladı yakın zamanda yeni ath ler gelecektir. Eski zamanlarda çöp alsan altın değerindeydi, o günler geçti, artık sağlam projelerin hayalleri gerçekleştirme zamanı.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
Haticem
Jr. Member
*

Activity: 268
Merit: 4

View Profile
October 23, 2018, 02:24:55 PM

Kısaca ölü tokenler yarardan çok mülfez ve zarar getiriyor cüzdanlarda bilgi kirliliği yaratıyor. Şuan için cüzdandan çıkarmakta mantıksız çünkü bi getirisi olmamış birde işlem ücreti ödememek lazım. Airdrop işi bitti artık hatta makale bitcointalk görev veya reddit vs vs onlar bile getirisi düşmehe başladı. Gereksiz saçma projelerin bir an önce bu piyasadan atılmasına çok sevinirim. böyle bişy olsa iyi olur
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
October 23, 2018, 04:18:23 PM

Çöp olacak %95 i ne olabilir başka hatta biraz daha fazlası aralarından en iş görenler sağ çıkacak diğerler yine sağ kalmayacak çöp olan unutuldu belki balinanın biri uğrar pumplar anca öyle

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
October 23, 2018, 05:35:50 PM

önüne gelen conimarketcap e giriyor bir bu kadar da girmeyen var önüne gelen token çıkarmaya başladı ravencoin de sanırım token çıkarmaya elverişli bir altyapı halini aldı hali hazırda zaten neo waves ethereum eos bunları sağlıyordu ücretsiz token çıkınca böyle oluyor işte.
casty3000
Full Member

Activity: 532

View Profile
October 23, 2018, 06:19:55 PM

Ne olacak hocam değeri sıfıra inecek cüzdanda kalabalık yapacak ve başka hiçbir işe yaramayacak maalesef daha erkenken forkdeltada ne geldi hoş geldi bozmaya bak

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
tarangogu
Full Member

View Profile
October 23, 2018, 06:25:26 PM

Bişey olacağı yok öyle unutulup gidecekler belki bir ya da iki tanesi değerlenecek ve biz onu en üst seviyesinden yakalayabilirsek satıp kazanabiliriz. Boğa sezonunda bu sayı çok fazla idi şimdi etherscana bakıyorum çok azı para ediyor cüzdandakiler. Bir de bunların ICO'suna girenler var. Allah sabır versin onlara
Mavis
Full Member

Activity: 297
Merit: 101

View Profile
October 23, 2018, 10:13:40 PM

Para toplayarak umut vadeden projeler ürününü ortaya çıkarmakta gecikti her ikisini yapan yani yatırım alan ve ürün sunan ico proje sayısı azaldı. Borsaya giremeyen tokenler cüzdanda yer kaplar başka işe yaramaz.
andyge
Sr. Member

Activity: 509
Merit: 253

View Profile
October 23, 2018, 10:56:14 PM

2018 sonunda marketcapte listelenen altcoin sayısı 2500 ü geçer. Ölü tokenler yanında iş yapmayan pazara girdiği gibi duran tokenler ne olacak? Ölüler ölmüş çoktan yaşadığını söyleyenlerden zarar ediyorum.
psikolog
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

♦ SIMDAQ ♦

View Profile
October 23, 2018, 11:04:13 PM

Cüzdanlara şöyle bir bakınca ölü olmayan token yok gibi. Ama piyasa böyleyken tokenlardan pek bir performansta beklemiyorum. Boğaya kadar dursunlar sonrasında cüzdanı siler atarız en kötü  Grin

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
mistersehmuz (OP)
Member
**

Activity: 294
Merit: 27

View Profile
October 24, 2018, 12:10:16 AM

Jullar isimli bir projeye de ben denk geldim. Burada bountysi de vardı. Anladığım kadarıyla bunlar da böyle shit tokenları piyasadan toplamayı amaçlıyorlar. Ne kazanacaklar pek anlamış değilim.
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
October 24, 2018, 02:23:59 AM

İş yükünden değil de durup dururken değerlenme ihtimali olduğu için cüzdanda tutmak gerekir. Ama swap yapan projelerin eski tokenlerini bir şekilde yok etseler çok iyi olur.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
eskalb
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 24, 2018, 04:24:15 AM

Tutmanızı tavsiye ederim ama yok kalabalık yapmasın diyorsanız rasgele adreslere gönderin boşaltın cüzdanı ama kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: