Bitcoin Forum
June 04, 2024, 02:29:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin Yılın En Düşük Seviyesini Gördü Mü?  (Read 197 times)
kriptomadness (OP)
Member
**

Activity: 360
Merit: 18

View Profile
September 15, 2018, 05:05:28 PM

Bitcoin ve tüm favori tokenlerimiz, büyük bir düşüşün ardından geri dönebileceklerini bir kez daha kanıtladı. Kripto kralı 8 Eylül’de 6,200 dolarlık son düşük seviyesine ulaştıktan sonra şu anda 6,526 dolarlık yeni bir direnç seviyesini test ediyor.

Ethereum’a (ETH) baktığımızda, dijital para 12 Eylül’de 170 dolardan işlem gördüğü için birkaç analist tarafından ölü ilan edilmişti ancak ETH şu anda son 24 saatte % 4.24 artışla 216 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin Dibe Vurdu mu?
Daha önce de belirtildiği gibi, Bitcoin kripto kralı ve piyasalardaki hareketi tüm ekosisteme genel yön verdiği açıkça görülüyor ve 6,200 dolar yılın son düşük seviyesi olarak ümit ediliyor.

Milyarder yatırımcı ve eski hedge fon yöneticisi Michael Novogratz, kripto piyasasının dün son kez dibe vurduğuna inanıyor ve attığı tweet’de şunları söyledi:

Bu BGCI tablosu… Sanırım dün dibi gördük. Geçen senenin tavanlarına ve büyük bir yükselişe/şişmeye neden olan ivme noktalarını rötüşledik… piyasalar patlama noktalarına geri dönmeyi sever… balona geri dönüyoruz. #callingabottom

Sonuç olarak piyasalarda temkinli davranmalıyız, çünkü geçmişte BTC’nin yeni seviyeler tutamayacağı kanıtladı. Piyasalardaki son düşüş, sahte haberlerden kaynaklandı ve 30 Eylül’de CBOE sponsorluğundaki Bitcoin ETF ile ilgili SEC kararıyla, o gün ya da öncesinde piyasalarda aşırı reaksiyonlarla karşılaşabiliriz.

https://kriptokoin.com/bitcoin-yilin-en-dusuk-seviyesini-gordu-mu/

Senior / Full
Expecto
Member
**

Activity: 980
Merit: 12

View Profile
September 15, 2018, 06:45:12 PM

Henüz Bitcoin için yılın en düşük seviyesini gördü diyemeyiz. Tabi ki şu anki durumu gayet iyi. Neden iyi diyorum çünkü piyasa zaten kötü günler geçirmekte ama buna rağmen Bitcoin çok aşırı etkilenmemiş durumda. Fakat bu demek değil ki 6000'in de altını göremez. Bu ihtimal de her zaman mevcut.

mypat3op
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
September 15, 2018, 11:58:44 PM

Öyle bir yerde durdu ki bitcoin uçurum kenarı gibi resmen, durumu olumlu değerlendirenler kendileride en düşük seviyenin geçildiğine inanıyor olabilirmi emin değilim.
DogTheHunter
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 272

View Profile
September 16, 2018, 12:11:31 AM

Bunu bilmek bizim elimizde değil hayvanı balinalar biliyor sadece .  Umarım en düşük seviyeyi görmüştür diyoruz sadece .
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
September 16, 2018, 07:52:35 AM

Bugüne kadar defalarca en düşük seviyeyi artık görmüştür diye düşündüğümüz oldu ama hep yanıldık. Piyasaların gerçeği neyse hepsi tabii ki yaşansın ve olacakları hep birlikte görelim  Undecided

SoLPogue
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
September 16, 2018, 08:06:03 AM

bence görmüş olabilir artık şahlanma zamanıdır.
hxtop
Hero Member

Activity: 1071
Merit: 500

View Profile
September 16, 2018, 11:58:45 PM

Henüz görmediği büyük ihtimal. Bitcoin yılın en düşük seviyesini görmüş ve yükselmeye geçsin isterim yalnız önümüzde ETF onayı belası var. Ordan çıkacak olumsuz sonucun etkisini bilemeyiz.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
September 17, 2018, 06:15:09 AM

Bunu net olarak cevaplandırmak çok güç. Açıkçası fiyatın gidişatı şu an bence ETF kararının yönüne bağlı. ETF onaylanırsa yine önlenemez bir yükseliş başlar. Ret gelirse dibin dibi terimini görürüz. Erteleme halinde ise yine bu yılın en dibi neresi olacak onu görürüz. Erteleme de çok fazla düşeceü,n, sanmıyorum ama 5800'ün altını gösterebilir.
mynet
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
September 17, 2018, 06:36:10 AM

Bunu en net 30 eylülde secin bitcoin etf si ile vereceği karar sonucunda en net göreceğiz ,şu ana kadar geçen süreçte bu yıl içerisinde bitcoin en düşük karlılık oranı ile geçiyor ,madencilerin gelirleri 0,20 dolar civarında  bu sürdürülebilir bir rakam değil.

truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
September 17, 2018, 06:41:13 AM

bencede yılın en düşük seviyelerindeyiz, yeni bir kötü haber gelmediği sürece piyasa mutlaka yükselecektir. benim tahminim 10000 dolar civarında hatta daha üstünde olacak.
arhan2015
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
September 17, 2018, 05:34:54 PM

Bence hala yılın en düşük seviyesini gördü diyemeyiz.Çünkü hala istikrarlı bir şekilde düşüyor.Tabi ki bir atak yapması her zaman an meselesi ama biraz daha zamanı varmış gibi geliyor.

kaasy.ai ICO Token Sales               
BUY KAAS TOKEN NOW
Artificial Intelligence Algorithms on Blockchain
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
September 18, 2018, 02:34:31 AM

En düşük seviyeyi gördük muhtemelen fakat etf onayının sonucu tedirgin ediyor, red alacak büyük ihtimal bu durumda piyasa ne tepki  verecek.
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
September 18, 2018, 05:48:37 AM

Gördü demek içinde bulunduğumuz dönemde çok zor. Şu an tersine mehter gibi 2 geri 1 ileri yapıyoruz. Aramızda azıcık yeşillik görünce sevinmeyen yoktur herhalde.
goose leg
Newbie
*

Activity: 38
Merit: 0

View Profile
September 18, 2018, 06:44:06 AM

Yazılana bakıyorum. Piyasaya bakıyorum btc daha hızlı düşüp kalkıyor. Sanırım daha emekleme döneminde.
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
September 18, 2018, 07:51:30 AM

Yılın en düşük seviyelerini gördüğünü düşünmüyorum. Umarım yanılırım ama daha da düşme eğilimi var. Bu piyasa tahminlere açık.

Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
September 18, 2018, 08:01:07 AM

Bitcoin dün aşağıya yeni bir kırılım daha gerçekleştirdi. Nitekim kendisi için ufak bir kırılım. Yalnız bir haftadaki kazancı bir günde geri aldı. Bu durum bana dibin görülmediğini düşündürtüyor. Bunlar tamamen şahsi düşüncelerimdir ama bence blok ödül yarılanmasına kadar bitcoinden boğa hareketine geçmesini beklemiyorum

Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
September 18, 2018, 09:30:18 AM

Hep bir tekrar 5800 görecek söylentileri dolanıyor. Sanırım dip noktası orası olacak görürsek. Bana göre 6000 seviyesinin altını görmez artık, son çeyrekte yükseliş bekliyorum.
bluemylife1907
Member
**

Activity: 350
Merit: 11

View Profile
September 18, 2018, 04:07:27 PM

30 eylülde sec etf kararı eğer olumsuz sonuçlanırsa bitcoin 2018 yılının en dip seviyesini göreceğini düşünüyorum.Eğer sec kararı  olumlu sonuçlanırsa o zaman şimdiki bitcoin 6 bin ve 6500 dolar arasındaki rakam bitcoinin taban rakamı diyebiliriz.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
blogmanya
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

GR

View Profile WWW
September 18, 2018, 04:29:41 PM

Altindan girdiler ustunden ciktilar,  defalarca icinden gectiler.  Yeter artik,  daha ne yapacaksiniz balinalar merak ediyorum. Millette ne ilgi biraktiniz nede umut.  Elinizdekileri bu gidişle biryerlerinize sokacaksiniz.  Alici bulamayacaksiniz artik.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
aya54
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile WWW
September 18, 2018, 05:22:37 PM

Bitcoinde son 2 aya baktığımızda 6 bin dolar seviyesini taban yapmış gibi duruyor ,fakat asıl mesele ay sonu yapılacak sec toplantısı sonrası bitcoin hakkında çıkacak karara bağlanmış durumda.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: