Bitcoin Forum
June 22, 2024, 02:45:40 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Litecoin Kurucusu Lee: ‘Elimdeki LTC’leri İyi Ki Satmışım’  (Read 519 times)
pancupan1903 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 5

View Profile WWW
September 15, 2018, 07:00:47 PM

Kripto para piyasasının en büyük koinlerinden olan Litecoin‘in kurucusu Charlie Lee, Litecoin Zirvesi’nde sektörün mevcut durumu hakkında konuştu.

Lee, Litecoin Zirvesi’nin düzenlenmesindeki başlıca amacın piyasadaki FUD’ı (korku, kararsızlık, şüphe) ortadan kaldırmak olduğunu belirtti.

‘İyi Ki Satmışım’

Litecoin’in kurucusu olan Charlie Lee, bundan bir süre önce elindeki LTC’leri satarak sektörün gündemine oturmuştu. Lee’nin bu hamlesi topluluktaki bir kesim tarafından takdir edilirken bir kesim tarafından epey eleştirilmişti ve bu konudaki tartışmanın hala sürdüğünü söyleyebiliriz.

Katıldığı zirvede elindeki LTC’leri satmış olması hakkında konuşan Lee, böyle bir karar almış olmaktan dolayı gayet memnun olduğunu belirtti. Lee, LTC’lerini sattığı dönemde gayet iyi bir gelir elde ettiğini ve bu satış işleminden kazandığı para sayesinde hiçbir maddi kaygı olmadan tamamen Litecoin’deki işine odaklanabildiğini söyledi. LTC’lerini satmasa “çok kötü olacağını” söyleyen Lee, şöyle ekledi:

“İyi ki yapmışım. Satmamış olsam para kazanmak için başka bir iş bakınıyor olurdum.”

LTC’lerini sattıktan sonra tamamen Litecoin’i geliştirmek için çalışmaya başlayan Lee, başlıca amacının Litecoin’i diğer tüm koinlerden daha kaliteli bir koin haline getirmek olduğunu vurguladı:

“Litecoin projesi kucağıma düşmüş gibi oldu. Pek lider kişilikli biri değilim ama en büyük hedefim piyasada kalıcı etki bırakacak bir şey üretmek ve bunu yaparken keyif almaktı.”

Topluluktaki bazı kişiler belli başlı kripto paraların yalnızca belli başlı amaçlar doğrultusunda kullanılabileceklerini söylüyorlar. Lee’ye göre ise insanlar kripto paraları istedikleri gibi kullanabilmeliler.

Haber linki : https://koinbulteni.com/26182-26182.html

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
unpredictable72
Jr. Member
*

Activity: 127
Merit: 2

View Profile WWW
September 15, 2018, 07:07:04 PM

iyi mi kötümü özemedim.İyi çünkü artık dump korkusu yok kötü çünkü artık sıkıldıgında bırakır gider bir bağı yok ltc ile.Hazıra dağ dayanmaz elindeki para btince litecoin 2çıkarır artık.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
September 15, 2018, 07:11:33 PM

Satmasaydım başka bir iş bakınıyor olacaktım demiş Smiley Aç kalacaktı sanki pezevenk. He bu arada o dönem satmasına şuan bakınca hak vermemek elde değil ama ağlaşacak adamda değilsin. Acıtasyon yapmış.
yuzuak
Member
**

Activity: 683
Merit: 16

View Profile
September 15, 2018, 07:18:10 PM

buda kendini yırttı litecoin düşsün diye alttan alacaky bi türlü düşüremedi istediği yere, herhafta spekülasyon yapıyor.
sinandd
Jr. Member
*

Activity: 112
Merit: 1

View Profile WWW
September 15, 2018, 07:25:10 PM

Abi adamlara hayranım ac kaldı sanki deyyus yirtti kendini bildigin iyiki satmissin bizde iyiki almamisiz gecenlerde eth yi cikaran dallama vitalik de buna benzer söylemde bulundu btc  ve eth için çöp dedi adam Allahım herif kendine giydirdi olan bize olcak

XCT CLUB  |  xCrypt - Blockchain Ecosystem
▰▰▰  ▲▼  PRE - ICO Sale is Live!  ▲▼  ▰▰▰
yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
September 15, 2018, 07:30:26 PM

Elindeki 3-5 kuruşla aldığı coinlerle bile duygusal bağ kurup satmayan arkadaşlar var aramızda. Bu Charlie denen herifin yaptığı hareketi her ne kadar etik bulmasam da örnek alınmalı..
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
September 15, 2018, 07:32:13 PM

bırakın Allah aşkına zorla küfür edicem, sattı bir güzel zengin oldu, kılıfını uydursun diye ayak yaptı, yok efendim işine konsantre olmak istiyormuş, borsa kafasını meşgul ediyormuş, elinde coin olursa, manipulasyon şüphesi doğuyormuş, mış mış da muş muş.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
September 15, 2018, 07:43:31 PM

Hahahaha bu Charlie Lee ve Vitalik millet ile dalga geçiyorlar muhtemelen. İşte bu yüzden bir daha asla Ethereum ve Litecoinin yanında bile geçmem. Projelerini geliştirmek dışında her türlü saçma sapan açıklamayı yapıyorlar.

Satoshinin ortalıkta olmamasının en mantıklı sebebi bunun gibi örnekler.

Gerçekten vizyon sahibi biriymiş başkası olsa kıçını yırtardı tarihe geçmek için.

bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
September 15, 2018, 08:10:54 PM

Adam doğru söylemiş cidden.Bu kadar salak saçma bir coin olamaz.Adamlar coşkulu bir şekilde zirveye ulaştırdı fiatı ve oradan şelalendatışları geldi.Bir daha toparlanacağını da hiç sanmıyorum

▔▔▔▔▔
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
September 15, 2018, 08:19:09 PM

vay anasını adam para kazanmak için iş bakıyor olacaktım demiş burada da 1600 tl ye geçinmeye çalışan aileler var. Para her ne kadar yüksek olursa olsun yetmiyor demek ki insanoğluna elindekileri şimdi satsa bile bilmem kaç milyon dolar ederdi yani
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
September 15, 2018, 08:23:36 PM

adam haklı sonuçta litecoin zirvedeyken milletin eline verdi kendinkileri şimdi de sefasını sürüyor bir de Litecoini geliştirmeye odaklandım diye sallayıp tutuyor anasını satayım
frekans07
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
September 15, 2018, 08:55:41 PM

Ulan arkadaş sen markette ilk 5te yer alan litecoinin sahibisin satmamış olsam başka iş bakınıyor olurdum diye açıklama yapıyorsun hadi oradan dürzü! ajitasyondan başka birşey değil
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
September 15, 2018, 09:22:39 PM

Bunlar tam çakal.Balina dedikleri bunlar.Sattığı miktarı geri almıştır bu.tabi 1/3 fiyatına.Litecoine odaklandım falan derken bunu kastediyordur bence.Bedavadan para kazandı manipülasyonla.Çoğu böyle bu piyasanın.Vitalik garibim açlıktan bir deri bir kemik kalmış.Lee bakta utan biraz vitalikten. Grin
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
September 15, 2018, 09:27:35 PM

vay amk adamın dediğine bak ya iş bakacakmışta bilmem ne.yedi sülalesine yetecek parayı kazanmış zaten satmasa bile hatrısayılır parası vardır yinede kenarda. eğer dediği gibi gerçekten ltc yi geliştirmek için uğraşırsa belki eski seviyelerini tekrar görür satmayanlarda satar artık
membalik
Newbie
*

Activity: 179
Merit: 0

View Profile WWW
September 15, 2018, 09:42:20 PM

Vitalik, Charlei ve Tron un Ceosu justin Sun'i alacaksin bunlarla piniker oynayacaksın. Bence iyi oynarlar. Cok kurnaz tiplere benziyorlar.

Adama bak yaw yok satmasaymış şimdi iş bakiniyor olacakmış. Ulan senin yuzunden bir suru kişi zararina satti elindekileri.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
September 15, 2018, 10:02:36 PM

Tabi iyiki satmış şimdiki fiyatına bakın bide önceki fiyatına bakın adam en üst noktalardan satış yaptı gitti real de yatırım yaptı millete kitledi ben artık litecoinden pek bir şey beklemiyorum çünkü bir umut vaat etmiyor bana kalırsa.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
September 15, 2018, 10:04:57 PM

Bence de iyiki satmış . Litecoin olarak zaten nehedefi olabilirdi ki. Sadece ilk zamanlarda piyasaya girdiği için adı var başka bir özelliği de yok
semihbalkanli
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile WWW
September 15, 2018, 10:10:08 PM

Elinde bolca miktar LTC olduğunu düşünürsek, satması kesinlikle iyi olmuş. LTC de olası manipülasyon ihtimali bu şekilde azalmış olur. Sanırım yatarımcılar kısa vadede küfretmiş olabilirler ama uzun vadede işlerine gelebilir. Tabi burada kimin elinde ne kadar LTC var bilmiyorum. Ama eminim birçok LTC balinası da pusu da bekliyordur.

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
September 15, 2018, 10:46:28 PM

Zamanında voleyi vurdum diyor. Şimdi kafam rahat istediğimi yapabilirim diye de devam ediyor. Adamdaki rahatlığa bak. Kendi yaptığı projeye güvenmediğini de açıkça belirtmiş.
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
September 15, 2018, 10:50:08 PM

Adam yükünü tutmuş, köşeyi dönmüş, sonra da çıkmış litecoinden iyi ki çıkmışım diyor. Bir de ekliyor utanmadan Litecoin'i geliştireceğim diyor. Bu adama hala inanan varsa bence gitsin son kalan parasıyla kiralık katil tutup öldürtsün kendini ya da intihar etsin. Adam göz göre göre paramı aldım ohh dünya varmış diye yan gel yat osman.. Valla yatırımcılar öldürse yeridir.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: