Bitcoin Forum
June 15, 2024, 04:26:39 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Litecoin Kurucusu Lee: ‘Elimdeki LTC’leri İyi Ki Satmışım’  (Read 519 times)
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
September 15, 2018, 11:46:11 PM

Bu adamlar market maker tarafından kullanılan ve onun hizmetinde olan adamlar.Dolayısıyle piyasa düşeceği zaman yada yükseleceği zaman bunlara içerden haber veriliyor diye düşünüyorum.Bu adamlar hiçbir zaman kaybetmez.Arkalarında devasa güçlü tüm dünyanın piyasalarını idare eden gizli adamlar var.Tekonojiymiş,devrimmiş yeni bir çağ başlayacakmış hepsi işin servis kısmı.Bitcoinin çıkış amacı merkezsiz,müdehalesiz özgürlükçü bir para birimi olmaktı.Ancak insanları dolandırmanın en kötü şekilleri olan vadeli işlemler gibi,forex gibi şimdide etf gibi amaçlara hizmet ediyor.Etf haberi gelecekte hayat bulacak.Sonuçta amacının dışında artık.Diğer yatırım araçlarından bir farkı yok.Tek amaç insanlara umut verip,bir şekilde birikimlerini ellerinden almak.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
September 15, 2018, 11:49:20 PM

Boşansında semerini yesin. Bir de yazmış satmasam başka iş bakacaktım falan diye . Alttan tekrar toplamadıysa ben de birşey bilmiyorum.

DogTheHunter
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 272

View Profile
September 16, 2018, 12:12:55 AM

Tam bir mal açıklaması olmuş . Zaten malı adam veriye koyanlarda suç .
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
September 16, 2018, 12:48:42 AM

Ben hiç sanmıyorum ki bu adam alttan  tekrar toplasın bu adam en son okuduğumda banka hisse senedi mi bankaya ortak mı ne olmuştu yatırımlarını oraya çevirmişti öyle biliyorum tekrar ltc ye girmez bu adam en üstten yavaş yavaş sattı gitti birader
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448
Merit: 2

View Profile WWW
September 16, 2018, 05:01:13 AM

Win win gibi olmuş adamın para kaygısı yok kendi evladına verecek artık kendini tamamen. Ama kullandı karını aldı gitti diyen de çok.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
RacketeeR
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
September 16, 2018, 06:43:22 AM

Charlie Lee dobradır, dürüsttür, fevridir, Charlie Lee Adamdır NET!
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
September 16, 2018, 07:31:23 AM

Litecoin değil başka bir coin satmış olsaydı da 'iyi ki' diyecekti arkadaş. Keşke biz de öngörü sahibi olabilseydik ancak elimizdeki coinlerin değer kazanmasını beklemekten başka çaremiz yok artık  Smiley

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
September 16, 2018, 07:43:11 AM

Bu adamın her açıklaması bana aptalca geliyor. Buna rağmen gerçekten akıllıca bir hareket yaparak, en üstte LTC satıp kaçtı. LTC için farklı hiçbir özellik eklemeyip, gevrek gevrek millete size iyi kaptırdım diyor.
pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
September 16, 2018, 08:57:08 AM

Kısacası hepimizin eline verdi boğa sezonu öncesi 55 dolardan ltc alıpta 500 dolar olmasını beklemek hata sat gitsin 300$ gördü 5x yaptı ama yok ben satmadım. 1 yıldır para yerinde sayıyor.
Boşansın da semerini yesin bu ne aç gözlülüktür?
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
September 16, 2018, 09:02:08 AM

vitalikten sonra en saftirik adam budur sanırım.Kendi projelerine bok atarak.Resmen yüzbinlerce insanın ocağına ateş düşürüyorlar.
Bir değer oluşmuş.insanlar satın almış bırakın ödeme aracı olarak kullansınlar.al sat yapsınlar neden böyle saçma sapan sözler edersiniz ki
jasernity
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile WWW
September 16, 2018, 10:09:14 AM

litecoin 400 dolara doğru giderken hayal mayal hatırlıyorum 150 dolar civarındayken bu haber çıkmıştı. bazı tokenler var elimde 30 satoshi dipten 300'e kadar fırladı. bunun gibip de 1000 satoshi olur hayali kurmak bence saçmalık. satıp ucuzlarsa daha fazla alınması belki ltc nin kurucusu da paraya geçip böyle bitcoin mi cash mi artık ne almak istiyorsa elinde bolca parası olacağı için yaptı bunu.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
September 16, 2018, 10:34:32 AM

Satmasaydım başka iş bakacaktım kısmını anlamadım. Arkadaş bunu diyen adam sanırsın asgari ücretle geçinmeye çalışıyor.

Ayrıca bir coin'in kurucusu kendi coin'ini elinden zamanında çıkardığı için mutlu olduğunu söylerse, o coin'in yatırımcıları arasında tam olarak FUD ortamı oluşturmuş olur. Oysa aynı röportajda piyasadaki FUD'u ortadan kaldırmanın temel amaç olması gerektiğini söylemiş. İnsanın aynı röportajda kendisiyle çelişmesi enteresan olay.
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
September 16, 2018, 11:00:33 AM

Aslında hem olumlu hem olumsuz bir yorum yapmış insan geliştirdiği projenin tokenini nasıl elinde bulundurmaz, o zaman hobi olsun diye geliştirmeyle uğraşıyor yoksa dünyaya faydası falan zıkınde deil yani
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
September 16, 2018, 11:48:43 AM

Lee'nin bile kendi coinine güveni yok amk değilmiki biz güvenelim. Gerçi zaten bu zamana kadar paranın dibine vurmuştur. işte can sıkıntısına şunlarıda satayım demiştir sanki taş attıda kolu yoruldu

mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile
September 16, 2018, 12:38:54 PM

Lee baya zeki. satış yapmanın en kolay tarafı alım çılgınlığı olduğu vakitler. kimbilir kaç milyon dolar kırptı. litecoini sattıktan sonra o para ile hemen yatırım yaptığını sanmam. parada bekliyordur bence. hatta bitcoindeki fişeği görmeden alış bile yapmaması onun yararına.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
September 16, 2018, 12:57:32 PM

iyi kakaladım geçtim demek istemiş bence  Grin Grin şimdi şöyle bişey var geliştirici ekiplerinin olduğu projeler var adamlar plan proje dahilinde zincir yazıyorlar..yazılmışları var...ama bu dandik ltc kadar mesafe kat edemediler...kutup ayısı marketinde olmamızın da etkisi var tabi...LTC nin olayı eski olması..boğaya denk gelmesi birde bi ara btc transfer ücretlerinin artması sonucu asya tarafından ltc nin ilgi görmesi..

madenciliğe dayalı sistemler çöp olmaya aday (btc hariç) ltc pos a da geçse bi albenisi yok artık...bence...bir de bu adam tek başına mı geliştirecek ? arkasında ekiplerin olduğu projelere göre ne kadar etkili olabilir ki..ytd
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
September 16, 2018, 02:40:25 PM

Önce spekülasyona neden olmamak için dedi şimdi de satmasaydım iş aramak zorunda kalırdım demiş. Yani aslında bahanelerine yenisini ekliyor gerizekalı haliyle önceki söylediğininde yalan olduğu böylelikle belli oldu.

Bir daha o seviyeye gelmez diye yatırımcıların kucağına bırakmış Litecoinleri tepeden. Grin

Bitcoin / Ethereum / Monero
NBASKOR
Newbie
*

Activity: 212
Merit: 0

View Profile
September 16, 2018, 02:43:49 PM

Adam kitledi gitti millete sonuç bu yalanlara gerek yok gerçekler ortada neymiş merkezsiz olsun diye sattım falan filan yemezler bunu sattın fiyatı yüksekken şimdi parana bakıyorsun hey gidi günler hey
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
September 16, 2018, 03:02:40 PM

Ben o dönemde de pek hoşlanmamıştım adam daha kendi projesinde gelecek görmüyor ki çat diye sattı diye düşünmüştüm. Bir şey olacak olsa herkesten önce o kadar ltc’yi adam elden çıkarmazdı zaten. Her zamanki gibi millete itelediler Smiley

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
September 16, 2018, 04:02:12 PM

yani sattığı zamandaki fiyatları görecek olursak bunu söylemesi normal bu yüzden satması ve bu sözleri söylemesi gayet normal.

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: