Bitcoin Forum
May 24, 2024, 06:25:54 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Tuconex İsimli Borsa Hakkında  (Read 447 times)
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
September 16, 2018, 06:48:13 PM

Tuconex borsasını hiç duymadım.

Piyasaya ilk başladığımda Koinim borsasını kullandım bir daha da değiştirmedim. İşlem hacmi düşük olsada şimdiye kadar hiç mağdur etmedi. Bir sorun olduğunda geri dönüş yapmaları çok hızlı o yüzden hala Koinim borsasını kullanıyorum.

hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
September 16, 2018, 07:42:18 PM

3 kuruş kazanacağım diye elinizdeki binlerden olmayın. En iyi yol bildiğiniz yoldur başka yol aramaya gerek yok. Güvenilir bilinen borsalarda işlem yaparım kafam ağrımaz

Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
September 16, 2018, 08:04:26 PM

Bildiğiniz borsalardan şaşmayın arkadaşlar. Şifreleri bile ben olabildiğince farklı farklı kullanıyorum birinde tezgaha düşersek diğerlerinde aynı şifre olmasın diye. Bountyler yüzünden zaten 50 tane borsaya üye oluyoruz mecburen. Tedbir almak şart. Hele ki böyle mesaj ile müşteri çekmeye çalışanlara karşı daha dikkatli olun.
SkyLords (OP)
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
September 16, 2018, 08:25:17 PM

Bildiğiniz borsalardan şaşmayın arkadaşlar. Şifreleri bile ben olabildiğince farklı farklı kullanıyorum birinde tezgaha düşersek diğerlerinde aynı şifre olmasın diye. Bountyler yüzünden zaten 50 tane borsaya üye oluyoruz mecburen. Tedbir almak şart. Hele ki böyle mesaj ile müşteri çekmeye çalışanlara karşı daha dikkatli olun.

Aynen bende bütün şifrelerimin hepsi birbirinden farklıdır Cheesy Artık şifreleri aklımda tutamayacak duruma geleceğim nerdeyse
frekans07
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
September 16, 2018, 08:29:53 PM

Sitesine hızlıca göz attım Türk borsası. Değerlendirmeye gelirsek; hacmine ve daha önce kullanan birileri varsa soruşturmak lazım. Piyasada çok fazla dolandırıcı var.
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
September 16, 2018, 08:31:28 PM

Eğer bulut madencilik sistemleri gibi ise hiç güven vermiyor açıkcası. Ancak büyük bir site olacaksa büyük bir reklam yapması gerekecektir.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
SkyLords (OP)
Full Member

View Profile
September 17, 2018, 06:09:52 PM

Sitesine hızlıca göz attım Türk borsası. Değerlendirmeye gelirsek; hacmine ve daha önce kullanan birileri varsa soruşturmak lazım. Piyasada çok fazla dolandırıcı var.

Kullanan birileri var mı bilemiyorum. Fakat böyle reklam vermeleri bile bana güven verici gelmiyor.
zaferbolat
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
September 18, 2018, 09:11:23 AM

Arkadaşlar yeri degil ama başka bir başlık açmak istemediğimden bu başlık altından devam edeceğim bu komisyonsuz olan robinhood borsasını kullanan varmı acaba, gerçekten komisyon yokmu ? kullanıcı verilerini satıyor diyorlar ama o çok muhim degil komisyon yoksa kullanmayı düşünüyorum

Ben güvenli görmediğiniz bu borsada alım satım yapıyorum komisyon ücretleri işlem kolaylıklarından daha az işlem uyguluyorum ve daha az komisyon bedeli veriyorum adamlar kripto paralar arasında değişim yaptırıyor piyasaya göre en düşük komisyonlarla ama çoğalmayın olan bize olur  Grin Grin Grin
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
September 18, 2018, 10:35:14 AM

uzak durun koşarak uzaklaşın böyle borsalara kyc yapmayın para yatırmayın pişman olursunuz defalarca forumda yazdık uzak durun.
unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
September 18, 2018, 10:39:31 AM

uzak durun uzak durun uzak durun. belli başlı borsalar haricinde asla bu tip borsalarda işlem yapmayın üzülürsünüz.
zaferbolat
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
September 18, 2018, 11:12:18 AM

Bence yanılıyorsunuz bende ilk girdiğimde az miktar attım denedim 1 hafta baktım her işlem gerçekleşiyor. Şuan daha büyük miktarlarla devam ediyorum al-sat yapmaya invest dedikleri kısmada baktım borsa ismini duyurmak için böyle bir şey yapmış bence, bu arada diğer  sitelerde kişilerle görüşemiyorsunuz burda gecede arasam sabahın köründede arasam açıp en kolay işleme bile destek oluyorlar.
SkyLords (OP)
Full Member

View Profile
September 18, 2018, 10:05:15 PM

Bence yanılıyorsunuz bende ilk girdiğimde az miktar attım denedim 1 hafta baktım her işlem gerçekleşiyor. Şuan daha büyük miktarlarla devam ediyorum al-sat yapmaya invest dedikleri kısmada baktım borsa ismini duyurmak için böyle bir şey yapmış bence, bu arada diğer  sitelerde kişilerle görüşemiyorsunuz burda gecede arasam sabahın köründede arasam açıp en kolay işleme bile destek oluyorlar.

Şükür kullanan bir kişi yazmış. Aslı var mı? Yani gerçekten mi?
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
September 18, 2018, 10:28:51 PM

Kişinin izni olmadan reklam yapan hiçbir firmayı kullanmamak gerek ayrıca belli ki bu telefon numaraları bir yerden sızdırılmış ya da satın alınmış, olta atmışlar sazan bekliyorlar.

Bir ton mesaj geliyor benim telefon numaram satıldı reklam yapsınlar diye satıldı diye düşünüyorum.

Yerinizde olsam sırf bu yüzden bu siteden uzak dururdum, yarın öbürgün kişisel bilgilerinizle başka site yada mailinize erişerek te istedikleri gibi at koşturabilirler (Bir çok kullanıcı mail şifresi ile üye olurken aynı şifreleri kullanır)

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
September 18, 2018, 10:29:25 PM

bu işlerde ilk önce paribu sonra da BTCturk gelir. benim sıralamam öyledir. gerisi hikaye. Btctürk son güncellemelerini çok iyi yaptı altcoin ekleyerek. şimdi paribuya göre daha iyi görünüyor. ama paribudan da bekliyorum. umarım paribuda daha fazla ekleme yapar böylelikle hacimimiz artar. alış satışlar daha güven içinde yapılır. Türkiyede de kripto paralara olan güven sağlanmış olur. Smiley
SkyLords (OP)
Full Member

View Profile
September 18, 2018, 10:30:41 PM

Kişinin izni olmadan reklam yapan hiçbir firmayı kullanmamak gerek ayrıca belli ki bu telefon numaraları bir yerden sızdırılmış ya da satın alınmış, olta atmışlar sazan bekliyorlar.

Bir ton mesaj geliyor benim telefon numaram satıldı reklam yapsınlar diye satıldı diye düşünüyorum.

Yerinizde olsam sırf bu yüzden bu siteden uzak dururdum, yarın öbürgün kişisel bilgilerinizle başka site yada mailinize erişerek te istedikleri gibi at koşturabilirler (Bir çok kullanıcı mail şifresi ile üye olurken aynı şifreleri kullanır)

Benim her sitede ayrı ayrı şifrem vardır. Kesinlikle aynı şifreyi kullanmam. Zaten ben bu sitenin ne olduğu konusunda herkesin bilgilenmesi için açtım konuyu. Umarım faydalı olur herkese
SkyLords (OP)
Full Member

View Profile
September 18, 2018, 10:31:57 PM

bu işlerde ilk önce paribu sonra da BTCturk gelir. benim sıralamam öyledir. gerisi hikaye. Btctürk son güncellemelerini çok iyi yaptı altcoin ekleyerek. şimdi paribuya göre daha iyi görünüyor. ama paribudan da bekliyorum. umarım paribuda daha fazla ekleme yapar böylelikle hacimimiz artar. alış satışlar daha güven içinde yapılır. Türkiyede de kripto paralara olan güven sağlanmış olur. Smiley

En doğrusu bildiğin yoldur diyorsun. Doğru diyorsun Smiley
okurali02
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
September 24, 2018, 10:14:25 PM

Arkadaşlar,

www.tuconex.com

Bu siteye sakın bulaşmayın.

“Bu borsaya bulaşmayın, giriş var çıkış yok. Site tasarım olarak iyi hoş ama yatırmlarınızı çekerken size işkence ettiriyorlar.

Müşteri temsilcileri yaptığınz yatırımda veya çekimlerde sizi arayıp ilgileniyorlar iyi hoş fakat coin veya tl olarak varlıklarınızı çekerken hiçbir şekilde onaylamıyorlar.

15 gündür paramı coin ve TL olarak çekmeyi denedim. param henüz hesabıma gelmedi bile.

Müşteri temsilcilerini arayıp bağladığımda ise sürekli olarak "5 dakika sonra size geri dönüş yapacağız" deyip, hiç geri dönmüyorlar.

Hatta bir görüşmemde beni ilgili birime bağlamalarını beklerken bir bayanla görüştüm. İkimiz birbirimize soru sorup durduk. Meğerse o da müşteri temsilcilerini arayan bir müşteriymiş.

Beni tutup da başka bir müşterileriyle görüştürdüler.

Sonra şirkete mail attığımdaysa "ekip arkadşlarımızla görüştünz ve size durumu açıkladılar siz de onayladınız. Çalışmalarımız bittiği zaman yatırmlarınız tarafınıza iletilecektir" tarzı bir cevap yazdılar.

Ekip arkadaşlarının bana söyledikleri "akşama doğru çekim işlemleri onaylanacaktır" olmuştu. aradan 3 gün geçti halâ hangi akşam olduğunu çözebilmiş değilim.

Sitede 20 bin TL den fazla varlığım bulunuyor ve şirket habire oyalayıp duruyor.

Akbank ile banka entegrasyonu kurmaya çalışıyorlar. Normal bir borsa şirketi bu işlemi 3 saatte hallederken "tuconex" neredeyse 1 haftadr halletmeye çalışıyor.

Akbank TL ye müdahale ettirmiyr olabilr neyse anladık ama niçin borsanın dijital paralarına da karışıp hiçbir şekilde aktarım yapmamaları gerektiğini söylediğini anlamş değilim.

Türkiye'nin en büyük, gelişmiş borsasıymış. Nedeni bu heralde.
15 gün boyunca beni  boş boş oyaladıktan, bana yalan söyledikten sonra en son avukata başvurdum. Şirket yetkilileri , Avukatama dava açmamasını parayı en geç 24.09.2018 pazartesi günü saat 14:00 a kadar kesin olarak göndereceklerini söylediler.

Para tabii ki gelmedi ve şirket avukatı, avukatımı arayıp benim şüpheli işlemlerde bulundugumu söyledi. Aynı zamanda bana da bu şüpheli işlermlerle ilgili uyarıda bulundukarını söylediler. Bunlar htamamen yalan. (Yaptığım tüm işlemlerin işlem geçmişinde kayıtları var. Hatta işlemleri bilgisayar ve dışarıdayken tabletten gerçekleştiriyordm. Yolda yürürken bile kaldırımda elimde tabletle işlem yapıyordum. Kamera kayıtlarında bile bunu kanıtlayabilirim. Eğer zaten bir site 1 dakika içinde tabletle onları hacklediğimi düşünüyorsa yazılım ekiplerine ve sözde üst düzek güvenlik duvarlarına tebriklerini sunuyorum.)

Parayı kazandığımda parayı nasıl kazandığımı sordular ve yaptığım arbitraj işlemlerini tek tek anlattım. Hatta yardımcı olduğum için teşekkür bile ettiler. Ama gel gelelim site hakkımı, paramı, kazancımı vermediği gibi sadece yalan söyleyip oyalıyor.

Tabii ki burada bırakıp gitmeyeceğim. Tucunex adına suç duyurusunda bulunacağım ve paramı alacağım. İlerleyen süreçte mahkeme belgelerini de buraya yükleyeceğim.

Neyse siz siz olun bu siteye sakın para yatırmayın. Yatırımlarınızı geri çekemiyorsunuz.”
Bthd
Legendary
*

Activity: 2254
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
September 24, 2018, 10:49:05 PM

Haldir huldur borsa çıkıyor piyasaya milleti nasıl dolandıracakları belli değil, güvenilir bilinen borsalardan şaşmayın alış verişinizi yaptıktan sonra kriptolarınızı mutlaka kendi cüzdanınıza taşıyın.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
September 24, 2018, 11:25:46 PM

İnsanlar böyle sitelere nasıl parasını emanet ediyor anlamıyorum. Ben üçüncü Ledger’i alana kadar Bitcoinlerim rüyama giriyordu. İlk mesajda da o kadar uyardım.
gokhanata
Jr. Member
*

Activity: 316
Merit: 1

View Profile
September 25, 2018, 11:51:08 AM

Türk borsaları böyle şuursuzca çoğaldıkça en kötü tarafı denetimsiz sitelere kimlik bilgilerimizi paylaşmamız oluyor. adamların elinde her türlü bilgi mevcut, anne kızlık soyadını isteyen borsa duydum, bankamısın sen ne alaka yani adamlar bütün varlığımızı üstlerine yapsa yeridir bence bilinçsiz şekilde güvenilirliği ispatlanmamış sitelerle seviyeli olmanız gerekebilir.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: