Bitcoin Forum
June 19, 2024, 10:39:33 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: McAfee: HitBTC Hakkında Hiçbir Şey Bilmiyoruz  (Read 144 times)
kriptomadness (OP)
Member
**

Activity: 360
Merit: 18

View Profile
September 16, 2018, 10:54:49 AM

John David McAfee, kripto partilerinin eksantrik kralı, yozlaşma karşıtı savaşçı, McAfee Antivirüs’ün kurucusu, Kripto Tahmincileri şampiyonu, Amerikan başkanı adayı ve McAfee birliğinin babası, Boxmining ile kripto fiyatları konusunda bir yatta viski içerken röportaj verdi.

Beş yıldan sonra nolacağına dair tahminde bulunmak zor, McAfee böyle başladı, o yüzden de Onun zaman algısı sadece görünürdeki bir kaç yıl ile sınırlı.

Uzun vadede borsa hareketlerini belirleyen nedir?

Adaptasyon: Tekrar başlayan borsa düşüşlerine rağmen, kriptoparalar bu sene daha fazla hatrı sayılır oranda tanınma ve uygulanma sağladı. Ancak, “Merkezleştirilmemiş borsalar”ın gelişi kriptoparaları iyice ileri taşıyacak.

Merkezleştirilmemiş borsalardan bahsetmişken. Onlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Şuanki finansal sistem insanların kendi paralarını kullanmaları ve bir yerlere göndermeleri için çeşitli finansal enstitülerden izinler almasını gerektiriyor. Blockchain’in kendisi ve merkezleştirilmemiş borsalar bu zorluğu ortadan kaldırıyor çünkü bu teknolojinin temeli zaten izin gerektirmemezlik yatıyor.

Tabiki de, HitBTC her zaman olduğu gibi yine menüdeydi.

İyi bir sebep için. Bir kripto ilhamcısının da vurguladığı gibi yatırımcı(yada kullanıcı olarak) HitBTC halkında çok az şey biliyorsun. Konumu, kurucuları, çalışanları ve destek takımı henüz doğrulanamadı, ve McAffee’nin de söylediği gibi “yine de milyonlarca dolarımızı işliyorlar.” Kimse onlar hakkında bir şey bilmediğinden de tuttukları fonlarla istediklerini yapabilirler.

Blockchain ve ICO’ların potansiyeli hakkında

“Herkesin ve her kurumun dürüstlük hakkında versiyonlarının olduğu bir dünyada, blockchain ‘ben dürüstlüğün hakemiyim’ diyebilen ilk teknoloji.”

ICO, diğer taraftan, bugün geldikleri hallerinde yok olmaya bağlılar. Yeni projeler değil de sistemin kendisi böyle. Borçlar SEC tarafından düzenlenmedikleri için, borçlanma üzerine dayalı bir fonlama metodunun ICO’ların yerini alacağını düşünüyor.

https://kriptokoin.com/mcafee-hitbtc-hakkinda-hicbir-sey-bilmiyoruz/

Senior / Full
Iamrobot
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
September 16, 2018, 02:09:00 PM

Sarı pipi bile ABD başkanı oluyorsa bu adamında pek bir farkı yok zaten bu da aday olsun Smiley
Ha bir de demişler ya Kripto Tahmincileri şampiyonu, hay ben bu spekülasyoncunun bilmem nesine
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
September 17, 2018, 08:16:02 AM

senin hakkındada hiçbir şey bilmiyoruz.bildiğimiz tek şey izlediğim belgesellere bakılırsa berbat bir adam olduğun !.
Hitbtc ye gelirsek.
O borsaya lanet olsun. gebersin ölsün.
45 gün beni bekletmişti.Allahın cezası.
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
September 17, 2018, 08:27:42 AM

John David McAfee,  Kripto Tahmincileri şampiyonu, Amerikan başkanı adayı ve McAfee birliğinin babası, Boxmining ile kripto fiyatları konusunda bir yatta viski içerken röportaj verdi.

Bu adamın söylediklerine göre yatırımm yapan o kadar insan var ki.. Bir ara iyi dolandırdı milleti. Pipisini kesecek daha.

SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
September 17, 2018, 08:53:28 AM

Hitbtc'de benim de bir miktar param var. McAfee'nin bu söylediklerinden sonra acayip tedirgin oldum. "Konumu, kurucuları, çalışanları ve destek takımı henüz doğrulanamadı." diyor adam. Bu gerçek olabilir mi arkadaşlar? Borsalar hakkında hiçbir bilgim yok.

Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
September 17, 2018, 09:09:22 AM

Hitbtc'yi oldum olası hiç sevmedim, mecbur kalmadıkça kullanmadım. Merkeziyetçi borsaları kripto para ruhuna karşı olduğu için kullanmayı tercih etmiyorum. Vitalik'in dediği gibi bana göre gelecek merkeziyetsiz borsalarda.
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
September 17, 2018, 02:23:11 PM

Keşke McAfee kadar kripto paralarla ilgili 3-5 adam daha olsaydı. Paso McAfee'nin ağzından ne çıkacak da haber olacak diye bekliyoruz, çoğumuzun hoşuna da gitmiyor  Undecided

consar
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

View Profile
September 17, 2018, 02:59:00 PM

hitbtc hakkında bu kadar şikayet varken para kaptıranlar hakediyor valla.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
September 17, 2018, 04:59:09 PM

Oldum olasi hitbtc yi sevmem. Bir ara sirf bytecoinleri satmak icin uye olmustum oraya ve o gunden itibaren ne gorselinde ne de teknolojisinde ne de ara yuzunde bir yenilik gormedim. Guvenirlilik olaylarina hic girmiyorum bile..
yanhizmetler2010
Newbie
*

Activity: 37
Merit: 0

View Profile
September 18, 2018, 07:36:52 AM

İlginç bir yaklaşım. Hitbtc piyasada istediğini yapabilir diyor. Herkesin parasıya istediği gibi oynaya bilir diyor. Sonuçta bu doğru. Herşey ellerinde.
demir77
Member
**

Activity: 723
Merit: 55

View Profile
September 18, 2018, 07:47:09 AM

HitBTC hiç olmadığı kadar güvenli artık...
semes
Member
**

Activity: 713
Merit: 31

View Profile
September 18, 2018, 09:12:43 AM

Bu adama katılıyorum demek istemezdim ama HitBtc gerçekten çok sıkıntılı bir borsa. Yatırım yapmayan bilemez. Gördüğüm en kötü çalışma şekline sahip ve nedense bana güvensiz geliyor.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: