Bitcoin Forum
June 17, 2024, 02:46:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Ücretsiz Eos Cüzdanı Açma Yöntemi  (Read 620 times)
europesss
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
September 25, 2018, 04:01:44 PM

Ücreti çokda birşey değilmiş esasında. Hiç ısınamadım EOS a fakat adamlar iyi iş çıkardı.
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
September 25, 2018, 04:24:00 PM

EOS'la pek işim  yok ancak işi olanlar için güzel bir bilgi olmuş. ilerleyen zamanlarda yolum eosa düşerse bu konudan faydalanabilirim. Teşekkürler.
exturudere (OP)
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
September 25, 2018, 07:17:57 PM

Arkadaşım, bu kampanya mıydı, ilk gördüğümde çok sevindim falan tam başlayacaktım. Bazı arkadaşların alamadığını farkettim. Eğer kampanya yada bu usül bittiyse yeni si gelince paylaşır mısın. Kaçırdığıma üzüldüm şimdi.

Telegram gruplarını takip edin ara ara kampanyayı sonlandırıp yeni kampanya açıyorlar. Şu an var mı bilmiyorum ama bir kac gün önce 1 arkadas kod aldı Alex'ten
ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

Win-Won-Betfury

View Profile
September 25, 2018, 07:34:50 PM

Yazı için teşekkürler bilmeyenler için yardımcı olmuş bir konu ben bilmiyorumdum birde sorum olucak bunların uğraştırmayan bir cüzdanları yokmu myettherwallet gibi neotracker'dan aldığımız gibi direk alamıyormuyuz?

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
exturudere (OP)
Member
**

View Profile WWW
September 26, 2018, 09:45:41 AM

Yazı için teşekkürler bilmeyenler için yardımcı olmuş bir konu ben bilmiyorumdum birde sorum olucak bunların uğraştırmayan bir cüzdanları yokmu myettherwallet gibi neotracker'dan aldığımız gibi direk alamıyormuyuz?

Hayır. Eos cüzdanları farklı bir alogaritma içeriyor. Ugrasmak istemiyorsanız para ile alacaksınız. Myetherden farklı ve ileri bir teknoloji transfer saniyler icinde gerceklesiyor.
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
September 26, 2018, 12:06:31 PM

Ücretsiz hesaplara ne kadar güven olur orası biraz tartışılır.Bence en iyisi para ile almak gerekiyor.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
exturudere (OP)
Member
**

View Profile WWW
October 18, 2018, 10:06:43 AM

Ücretsiz hesaplara ne kadar güven olur orası biraz tartışılır.Bence en iyisi para ile almak gerekiyor.

Ucretsiz hesapla parali hesap arasinda teknik olarak bir fark yok hocam. Illa para vericem diyorsan o başka tabi. Bir cüzdanın para olmasına ben şahsen karşıyım.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: