Bitcoin Forum
May 06, 2024, 03:10:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Navibration ile dünya haritası baştan yaratılıyor.  (Read 270 times)
Srkndrl83 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 8

View Profile
September 17, 2018, 06:52:02 PM
Last edit: September 17, 2018, 08:33:07 PM by Srkndrl83
Merited by ekiller (1)

Merhaba sevgili kripto hayranları. Günümüz teknolojisi, her geçtiğimiz gün hızla artmakta ve en yeni teknolojik projelerle bizleri tanıştırmakta ve bu faydalı projelerin hayatımızı kolaylaştırması imkanınını bizlere sunmaktadır. Bugün siz değerli blockchain hayranlarına, İspanya hükümeti tarafından desteklenen ve İspanya merkezli, yasal patentli bir navigasyon şirketi olan Navibration projesini tanıtmak istiyorum. İnternet ihtiyacı hissetmeyen, sesli ve titreşimli bildirimlerle telefonunuza bakma gereği duymadan yolculuk yapabilmek harika bir şey olmalı. Harita kullanmayan ve limitsiz kullanım seçenekleri sunan ve yeniden keşfetmenize imkan sağlayan Navibration projesi işte bu noktada karşınıza çıkıyor.

Daha dünya turuna çıkmadan bu uygulama sizler için çoktan hazır durumda olacak. Artık harita arama telefona bakarak yer bulmaya çalışmak, telefonda gideceğiniz yerleri aramak tarih oluyor. Navibration, dünyanın herhangi bir yerinde cihazınıza bakmanıza gerek kalmadan titreşim ve sesli uyarılar ile hareket eden bir navigasyon sistemidir. Sadece ayak üzerinde kullanım için tasarlanmıştır. Tüm bunlar, içeriğin kullanıcılar tarafından oluşturulduğu, blockchain teknolojisi üzerine inşa edilen dünyanın ilk sesli rehberli turları Navibration Experiences aracılığıyla gerçekleştirilecek.

Kullanıcıların kullanabileceği 4 adımdan her biri (güzergah, yazı, dil, ses) kullanıma sunulacak. Toplum tarafından bir değerlendirme ve gözden geçirme süreci içerik, uygulamada mevcut bulunacak. Harita yok çünkü; gitmeden önce ziyaret edeceğiniz yerleri yaratmanızı sağlayacak. Navibration uygulamasına kullanıcılar gittikleri yerlerdeki tur deneyimlerini ekleyebilecek böylece proje her geçen gün dahada büyüyecek. Bunu süreçten sonra, Navibration'ın size rehberlik etmesine izin verebilir ve yolculuğunuzun her bir parçasının keyfini çıkarabilirsiniz. Halihazırda App store ve Google play'den uygulamasını yükleyerek bu deneyime şimdiden sahip olabilirsiniz.

Dünyayı tanıma yöntemi yeniden yaratıldı, bildiğiniz her şeyi unutun. Hiç bir sinyal alınmayan bir dağın tepesi veya okyanus ortası hepsi Navibration ile artık bilinen yerler konumuna dönüştürüldü. Gezegenin her köşesinden konumlandırılmış ses kılavuzları, içinde tarihsel karakterler rehberleriniz olacaktır. Tabi ki, turu titreşim navigasyon sistemi ile yapacaksınız. Çoklu dil seçenekleri olan navibration elbette sizin hızınıza uyum sağlayarak hareket edecek. Navibration Experiences, tüm ekosistemin BLOCKCHAIN teknolojisi üzerine kurulacağı, dünyanın ilk decentralized yolları, sosyal ağı olmayı hedeflemektedir . Rotalar coğrafi olarak (tüm gezegenin köşelerinden) ve sesli rehberli (her yerin tarihi karakterleriyle anlatılmıştır) olacaktır

Token satışlarını çok yakında başlatmayı planlayan Navibration şirketi her yeni tur platformda satışa sunacak. Firma jeton şatışlarını üç aşamalı olarak gerçekleştirmeyi planlamaktadır. Şeffaflık, uygun teşvikler ve kullanıcı katılımı için akıllı sözleşmelerle kontrol edilecek.

Navibration şirketi token dağıtımını ise şu şekilde planlamaktadır. 300 milyon toplam token miktarına sahip olan proje token satış için bu miktarın % 40 ını ayırmış durumda. Diğer % 40 lık bir oranı ise ödül programları için ayırdığını duyurmakla birlikte, %10 civarında bir miktarı ise proje takımı için ayrıldı. Son olarak geriye kalan % 10 oranındaki token miktarınıda ICO daki danışmanlar için ayırmayı planlamaktatır. Aynı zamanda ICO satışlarından toplanacak olan gelirin % 60 ı ile proje geliştirmeleri yapılacak. Operasyonlar ve pazarlama için ayrılan miktar ise ICO satış gelirlerinin % 15 + % 15 olarak belirlenmiştir. Uasal ve idari işlemler içinse gelirlerin % 6 sı ayrılmıştır. Son olarak gerite kalan % 4 ise araştırmalar için ayrılmıştır.

Navibration projesinin arkasında köklü bir navigasyon şirketinin olması ve projeyi dünyanın en güçlü ülkelerinden birininde destekliyor olması Navibration projesini oldukça fazla avantajlı duruma getirmektedir. Vizyon olarak günlük hayatımızda oldukça fazla ihtiyacımız olan bir sektörü tercih etmiş olmaları ise ayrıca bir avantaj olarak görülmektedir. Bu projeyi zamanı olan herkesin beyaz kağıtlarını indirerek incelemesini tavsiye ediyorum. Token hakkında ayrıntılı bilgileri aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz. Hepinize mutlu blockchainli günler diliyorum.

JETON BİLGİLERİ

Jeton simge: NAVI

Platform: Ethereum

Jeton türü: ERC20

Toplam Token: 300 000 000

Satılmaya hazır: 120 000 000 NAVI (%40)

İco Fiyatı: 1 NAVI 0.05 USD

Kabul edilen: ETH, BTC, USD, EUR

Yasak ülkeler: ABD, ÇİN

FAYDALI BİLGİLER

Web site: https://www.navibration.com/token-sale?utm_source=icomarks

Beyaz kağıt: https://www.navibration.com/Navibration-whitepaper-EN.pdf

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4941740.msg44532226#msg44532226

Telegram: https://t.me/NAVIBRATION_INFO

Facebook: https://www.facebook.com/Navibration/

Twitter: https://twitter.com/Navibration

Medium: https://medium.com/@Navibration

Reddit: https://www.reddit.com/user/Navibration

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCPW08n-fzjQbZME1MHAirAQ

Yazar

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2297292

Twitter: https:www.twitter.com/kpsserkan2561

Telegram: @serkandereli67

Kaynak: https://www.linkedin.com/pulse/navibration-dünya-haritasını-baştan-yaratıyor-serkan-dereli/
1714965035
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714965035
Reply with quote  #2

1714965035
Report to moderator
1714965035
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714965035
Reply with quote  #2

1714965035
Report to moderator
It is a common myth that Bitcoin is ruled by a majority of miners. This is not true. Bitcoin miners "vote" on the ordering of transactions, but that's all they do. They can't vote to change the network rules.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
September 17, 2018, 07:05:54 PM

Bunu burada paylaşacağına kendine ait bir websitesi veya blogda paylaşıp kampanyanın article bountysinden faydalansan daha iyi olmazmıydı Smiley
Srkndrl83 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
September 17, 2018, 07:12:42 PM

Bunu burada paylaşacağına kendine ait bir websitesi veya blogda paylaşıp kampanyanın article bountysinden faydalansan daha iyi olmazmıydı Smiley
hocam ben ico incelemesine meraklı biriyim icoları incelemek hobim o nedenle incelediğim icolardan birini daha doğrusu ümitli olduğumu paylaşmak istedim Smiley
SkyLords
Full Member

View Profile
September 17, 2018, 07:19:00 PM

hocam ben ico incelemesine meraklı biriyim icoları incelemek hobim o nedenle incelediğim icolardan birini daha doğrusu ümitli olduğumu paylaşmak istedim Smiley

İncele tabiki ona bir şey demiyorum. article bountysine katılıp karlı çık diye söyledim. Smiley
Srkndrl83 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
September 17, 2018, 07:23:44 PM

İncele tabiki ona bir şey demiyorum. article bountysine katılıp karlı çık diye söyledim. Smiley
bunu düşünmemiştim fakat uzun zamandır ico paylaşıyorum article nasıl yapılır bilmiyorum bildiğiniz web siteleri varmı hocam araştırayım
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
September 17, 2018, 07:29:59 PM

Bu projenin neden blockchain'e ihtiyacı var? Normal bir veritabanı da aynı ya da benzer işi yapar.
Blockchain'le alakası olmayan fikirlere blockchain entegre edilip ico yapılıyor para toplanıyor. Amaç bu gibi...

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Srkndrl83 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
September 17, 2018, 07:36:15 PM

Bu projenin neden blockchain'e ihtiyacı var? Normal bir veritabanı da aynı ya da benzer işi yapar.
Blockchain'le alakası olmayan fikirlere blockchain entegre edilip ico yapılıyor para toplanıyor. Amaç bu gibi...
bahsettiğiniz proje ispanya devleti tarafıbdan destekleniyor. Ve lisanslı bir şirkete ait bir proje ayrıca oluşturulacak sistemle platforma katkı sağlayan insanlar navibration parası kazanabilecek.
SkyLords
Full Member

View Profile
September 17, 2018, 07:41:22 PM

Kendine bir blog sitesi aç. Sadece makale paylaş para kazan. Bunun için uzman yardım alman lazım site için yani.
Srkndrl83 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
September 17, 2018, 08:01:38 PM

Kendine bir blog sitesi aç. Sadece makale paylaş para kazan. Bunun için uzman yardım alman lazım site için yani.
hocam blog sitesi olabilir fakat nasıl blog sitesi oluşturulur bilgim yok. Paraylamı alınor veya belli bir kaç süte üzerindenmi alınıypr hiç bilgim yok hiç girmedim o konulara
SkyLords
Full Member

View Profile
September 17, 2018, 08:12:13 PM

hocam blog sitesi olabilir fakat nasıl blog sitesi oluşturulur bilgim yok. Paraylamı alınor veya belli bir kaç süte üzerindenmi alınıypr hiç bilgim yok hiç girmedim o konulara

İşte orada uzman bir yardım alacaksın. http://www.heplike.com/ bak bu site benim. Sadece makale paylaşımı yapıyorum. Ne bileyim mesela https://kriptokoin.com/ var bu tarz bir şey yapacaksın.
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
September 17, 2018, 08:15:27 PM

bende arkadaşlara katılıyorum. güzel bir araştırma yapmışsınız fakat bu yazıyı bir blog üzerinde bounty kapsamında paylaşmış olsaydınız güzel paralar kazanabilirdiniz Smiley
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 17, 2018, 08:33:35 PM

Tamam, güzel ama ben de bu "ayağı yere basan" proje için blok zincirinin veya bir token çıkartmanın mantığını anlayamadım, blok zincirinin sunduğu avantajlara ihtiyacı olan bir şey değil ki bu. Sanırım sadece fon toplama amacıyla böyle bir şey yapıyorlar.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Srkndrl83 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
September 17, 2018, 08:37:30 PM

bende arkadaşlara katılıyorum. güzel bir araştırma yapmışsınız fakat bu yazıyı bir blog üzerinde bounty kapsamında paylaşmış olsaydınız güzel paralar kazanabilirdiniz Smiley
bu bahsettiğiniz article olayını incelemek istiyorum hocam çünkü ısrarla diğer arkadaşlarda aynını söylüyor ben sadece paylaşıyorum hatta çok fazla ilgimi çekene yatırım bile yaptım. Fakat para kazanmayı elbette isterim. Bu durumda ödül veren kampanyaları incelemem gerekecek sanırım ve onlar için yazmam gerekecek.
SkyLords
Full Member

View Profile
September 17, 2018, 08:58:01 PM

bu bahsettiğiniz article olayını incelemek istiyorum hocam çünkü ısrarla diğer arkadaşlarda aynını söylüyor ben sadece paylaşıyorum hatta çok fazla ilgimi çekene yatırım bile yaptım. Fakat para kazanmayı elbette isterim. Bu durumda ödül veren kampanyaları incelemem gerekecek sanırım ve onlar için yazmam gerekecek.

Arkadaşım sen bountyhive sitesini bilmiyor musun? Bu kampanyanın orada bountysi yapılıyor. Yani bu yazdığını sen kendi sitende yayınlarsan Article oluyor yani makale yazmış oluyorsun. Tabi bunun benzeri başka bir yerde olmaması lazım. Özgün kendin yazman lazım. Daha sonra makaleden sana belirli miktarda bu projenin tokeninden vereceklerdi.
stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile
September 18, 2018, 07:19:19 AM

Hocam bir yerde sanki hatalı bir çeviri yapmışsın, yada doğru kelimeyi seçememişsin diyelim.

Sadece ayak üzerinde kullanım için tasarlanmıştır.

Aslında "sadece yayan yolculuklar için tasarlanmıştır" demek meseleyi daha iyi anlatıyor.
stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile
September 18, 2018, 07:21:38 AM

Tamam, güzel ama ben de bu "ayağı yere basan" proje için blok zincirinin veya bir token çıkartmanın mantığını anlayamadım, blok zincirinin sunduğu avantajlara ihtiyacı olan bir şey değil ki bu. Sanırım sadece fon toplama amacıyla böyle bir şey yapıyorlar.

Blok zincirini topluluğu oluşturmak için kullanıyor. Rotalar üyeler tarafından giriliyor, başka üyeler tarafından yazıya dökülüyor, gerekliyse çevirisi yapılıyor ve son kez kontrol edilip Navibration marketine yükleniyor. Aradaki her bir üye yaptığı çalışmadan ödül alıyor. Markette satılan rotalar da yine kendi tokeni ile alım-satım yapılabiliyor.

Blockchain ile çok içli dışlı değil ama dokunduğu yerler var.
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
September 18, 2018, 08:25:19 AM

Her şeyin coini mi çıkacak yani şimdi  Grin ne gerek var dünya haritasını blockchaine entegre etmeye  Huh amacın para toplayıp kaçmak olduğunu düşünüyorum  Roll Eyes

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
September 18, 2018, 10:41:58 AM

bountyhive'in yeni ico bountysi bu proje iş yapabilir gibi görünüyor ve bu dönemde 2000 eth dağıtacak proje sanıyorum sene sonu bitiyor bountysi bakalım iş yapacak mı göreceğiz..
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
September 18, 2018, 10:46:44 AM

Kendilerine ayırdıkları token miktarı çok fazla . İstedikleri fiyatı yönlendirebilirler. Ben daha az ayırmalarını beklerdim ne kadar fazla kişiye satılırsa daha iyi olur.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
September 18, 2018, 11:04:49 AM

2000 eth ödül dağıtacaklarını söylüyorlar.. bountyhive de ödül programı olduğu için iş yapacağını sanmıyorum ..(bugüne kadar hangi proje iş yaptı da para kazandırdı? 3-4 tanesi ..onlarda 10da 1 fiyatına idex e falan girdi anca  Cheesy..bahaneleri de hazır "omo oyo sozonondoyoz "  Grin) hadi yaptı diyelim dönercilerin elinde fiyat piç olacağını düşündüğüm için şahsen icodan token almazdım..kyc falan filan uğraşmazsın gidersin borsadan alırsın...tabi girebilirse  Grin
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: