Bitcoin Forum
June 08, 2024, 12:21:20 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Quarkchain (QKC) Token İncelemesi  (Read 390 times)
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
September 22, 2018, 10:29:56 AM

o kadar icoya girdim ama bu quarkchain çok büyük hainlik yaptı ve türk vatandaşlarını icoya almadı. o günden beri uyuzum daha da yatırım yapmam bunlara zaten
Hocam bence düşük fiyatlardan quark toplamak iyidir. bu işlerde milliyetçi bakmıcaksın, zamanında da oluyordu türk iplerini kabul etmiyorlardı vs. Ancak para kazandıracaksa benim umrumdan olmaz. Proje iyi yatırım yapılıp 2019 yarısına kadar hodl yapılabilir bence

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Paramedic48
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
September 27, 2018, 01:10:34 AM

13 agustosta 303 satoshi olan QKC bugun itibari ile 650 civarlarında 45 önce yatırım yapan bugun 2 kat yaptı parasını
BLACKASUS
Sr. Member

Activity: 505
Merit: 252

View Profile
September 27, 2018, 11:26:13 AM

qkc yani quarkchain bir süredir takibimde olan bir coin ciddi bir ekipleri var binance taki hacmi gayet güzel bence inceleyin
kuldun
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
September 27, 2018, 03:11:09 PM

aslolan şey saniyedeki işlem gücü olmasa gerek. durum sadece bundan ibaret olsaydı bu alanda waves en muhteşem coin olurdu ama değil. demekki önemli olan başka şeyler var

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
September 27, 2018, 06:05:14 PM

valla kardeşim proje tüm sitelerden olumlu puanlar hatta çok yüksek puanlar aldı, ama sürekli de pump dump yiyor, anlayacağın kıçı başı ayrı oynuyor, üstelik ne zaman yükselse piyasaya coin sürüyorlar, tak değeri yarıya iniyor. dikkat edin derim.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
September 27, 2018, 07:30:55 PM

valla kardeşim proje tüm sitelerden olumlu puanlar hatta çok yüksek puanlar aldı, ama sürekli de pump dump yiyor, anlayacağın kıçı başı ayrı oynuyor, üstelik ne zaman yükselse piyasaya coin sürüyorlar, tak değeri yarıya iniyor. dikkat edin derim.

hocam onu bunu bilmem ama ben anlık al satta şu tokenden kazandığım parayı hiçbir tokenden kazanmadım muazzam karlar bırakıyor anlık dalgalanmaları
Bthd
Legendary
*

Activity: 2268
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
September 27, 2018, 09:51:53 PM

Yeni yatırım yapacakların gözden kaçırmaması gereken nokta şu ki toplam adet 10 milyar olmasına rağmen hala sadece 800 milyonunun piyasada işlem görüyor olması. Yani halihazırda sadece %8 lik kısmı dolaşıma açılmış durumda ve her ay bir miktar daha dolaşıma çıkıyor bu yüzden kesinlikle aceleci davranılmamalı.

İlk çıktığında yaptığı müthiş hype'ın bir sebebi de henüz çok çok küçük bir miktarının dolaşıma açılmış olmasıydı. Satılanların sadece %10'u dolaşıma çıktı ilk ay. (10% release each month for the first 4 months and 20% release each month for the later 3 months ) Aylık bazda incelediğimizde 10%,10%,10%,10%,20%,20%,20% yani her ay serbest kısım ciddi miktarda artıyor özellikle 4. aydan sonraki dönemde, dediğim gibi aceleci davranılmamalı en azından tamamı piyasaya sürülene kadar marketin tamamında bir hareket gözlemlenmedikçe ekstra bir hareket beklemiyorum.

Serbest bırakılma tarihleri her ayın 4'ünde gerçekleşiyor, hamle yaparken mutlaka bu tarihi göz önünde bulundurun.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Paramedic48
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
September 29, 2018, 11:21:54 AM

Elde tutulan co,nler,n serbest bırakılması ile ilgili bir yazı okumustum biyerde galiba telegram grubunun birisindeydi  2019a kadar coinleri kilitlemişler diyorlardı ama ne kadar gerceklik payı var bilmiyorum.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
September 29, 2018, 01:49:54 PM

On milyar token zaten dolaşıma girse fiyatı ciddi derecede düşer ama ripple örneğinde olduğu gibi belki de miktar fiyata bu denli aşırı etki etmez
miller14
Member
**

Activity: 602
Merit: 11

View Profile
September 29, 2018, 03:50:53 PM

Bu proje ile ilgili cok sey duydum en iyisi kendim bi teknik analiz yapayim nerden nerelere gelmis.
mistersehmuz (OP)
Member
**

Activity: 294
Merit: 27

View Profile
October 18, 2018, 09:14:14 PM

Yeni yatırım yapacakların gözden kaçırmaması gereken nokta şu ki toplam adet 10 milyar olmasına rağmen hala sadece 800 milyonunun piyasada işlem görüyor olması. Yani halihazırda sadece %8 lik kısmı dolaşıma açılmış durumda ve her ay bir miktar daha dolaşıma çıkıyor bu yüzden kesinlikle aceleci davranılmamalı.

İlk çıktığında yaptığı müthiş hype'ın bir sebebi de henüz çok çok küçük bir miktarının dolaşıma açılmış olmasıydı. Satılanların sadece %10'u dolaşıma çıktı ilk ay. (10% release each month for the first 4 months and 20% release each month for the later 3 months ) Aylık bazda incelediğimizde 10%,10%,10%,10%,20%,20%,20% yani her ay serbest kısım ciddi miktarda artıyor özellikle 4. aydan sonraki dönemde, dediğim gibi aceleci davranılmamalı en azından tamamı piyasaya sürülene kadar marketin tamamında bir hareket gözlemlenmedikçe ekstra bir hareket beklemiyorum.

Serbest bırakılma tarihleri her ayın 4'ünde gerçekleşiyor, hamle yaparken mutlaka bu tarihi göz önünde bulundurun.

Merhaba. Telegram grubundaki bilgiye göre 2019 Haziran'ına kadar piyasaya başka sürüm olmayacakmış. Bilginize.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: