Bitcoin Forum
May 27, 2024, 10:21:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: TÜRKLER NEDEN BITCOIN ALIYOR?  (Read 466 times)
criptoturk
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

View Profile WWW
September 23, 2018, 10:04:52 AM

bence de kısa zamanda yüksek getiri sağlayacağı ümidi insanları bu piyasaya sokuyor. dikkatli ve bilerek yapılan yatırımlar kazandırıyor. ama evini satarak veya kredi çekerek 20000 dolardan bitcoin alarak 1 yıldır ümit içinde bekleyen insanları da görünce üzülüyorum.

H A R A                [  WHITEPAPER   │   LITEPAPER  ]                H A R A  
Empowering billions through data one byte at a time
TWITTER     GITHUB          REDDIT     FACEBOOK     BITCOINTALKLINKEDIN
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
September 23, 2018, 10:57:58 AM

Ben bitcoin almıyorum almam da alacak olsaydım ilk girdiğim zaman alır şimdi keyfini sürüyor olurdum hiçbir zaman parasal odaklı olmadım bu iyi mi oldu kötü mü emin değilim ama öyleyim parayı kovalayacak yapım yok ve bitcoin artık ne kadar da benimsenmiş olsa bile kimilerinin kral dediği gibi olsa bile teknolojisini yani alt yapısını madencilik olayı falan gelişmediği için yetersiz görüyorum bundan dolayı yatırım yapmadım her ne kadar yükseliş beklentilerimi sıkça dile getirmiş olsam da.

Şu da var ki bitcoin adını yine sıkça kullanmaya başladık çünkü bence birileri böyle istiyor alt'ları zaten bu şekilde btc-tether ikilisinde erittiler piyasadan milyarlarca dolar kaçtı bitcoin seviyesini korumuş olsa bile nasıl ki bitcoin bu işin temeli diyoruz temel sağlam kalsa da gerisi çürüğe ayrıldı bir bakıma. Bitcoin görevini yapamamış oldu yine bir bakıma diyeceğim. Aslında bitcoin'in suçu yok piyasayı allak bullak eden ether ico ları oldu. Neyse bunları boş verin bitcoin den kazanan kazandı bizlerde sıramızı bekliyoruz ancak şunu unutmayın bitcoin de kalarak sıranın size gelmesini geciktirmiş oluyorsunuz belki de hiç sıranız gelmeyecek.

Sağlam gördüğünüz alt'lara yatırım yapmalısınız. Zaten bitcoin nedir ne amaçlı yatırım amaçlı başka özelliği kalmadı ancak yatırım demek bitcoin alıp cüzdana çekip beklemek değil bitcoin diğer kriptolara öncülük ettiği için bitcoin ile altcoin alıyoruz ve bunu yapmalıyız.
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
September 23, 2018, 11:14:21 AM

Bitcoin adını duydu diye bitcoin alıp bekleyen için kazanç zor, yanı sıra altcoin ticareti yapmak yatırımı çeşitlendirmek lazım ki bir şeyler kazanılsın.
mikewirth
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
September 23, 2018, 12:01:23 PM

Bir arkadaş var Bitcoinden araba ev yapmış lafları herkes için çok çekicidir, ama zararı yiyince, İşin içine batınca anlar anyayı konyayı. Ev araba parası getirecek sermaye az para değildir.
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
September 23, 2018, 12:10:27 PM

zengin olmak için neden olacak. 50 k herkesin hayali.

XxX
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: