Bitcoin Forum
June 21, 2024, 06:17:18 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin’i Olumsuz Etkileyecek ”Rüzgar” Yıl Sonunda Yaşanabilir  (Read 467 times)
karakan77 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 2

View Profile WWW
September 18, 2018, 07:35:08 PM

Bitcoin fiyatlarında yaşanan anlık değişimler yatırımcıları etkilemeyi sürdürüyor. Yatırımcılara göre gelecek 3 aylık süreçte BTC fiyatlarında eğer büyük değişimler olmaz ve bugün mevcut durumdan daha geriye gider ise bunun sonuçları oldukça ağır olacak ve piyasadan milyonlarca yatırımcı silinecek.

Bitcoin fiyatında yıl sonu beklentisinin tutmaması durumunda ne olacağı konusu merak ile beklenirken, yatırımcılar yıl sonu beklentilerinin gerçek olmaması sonucunda milyonlarca dolarlık yatırımların geri çekilecek olduğunu ve birkaç hafta içerisinde milyarlarca dolarlık yatırımın gerekirse zarar edilecek fiyatlardan yatırımcılarca çekilecek olduğunu düşünüyor ve kendilerinin böyle adımlar atmaktan çekinmeyecek olduğunun mesajını veriyorlar.

Piyasayı düşürebilirler!
Bitcoin yatırımcılarının eğer ki istedikleri fiyat seviyesi olan en az 9.500 dolarlık seviye aşılamaz ise gelecek süreçte yatırımlarını çekerek daha güvenilir yatırımlara yönelecek olmalarını belirtmeleri ve bunu sıklıkla binlerce milyoner yatırımcı ile yapacak olduklarını belirtmeleri piyasa oranlarında Bitcoin ve altcoin için düşüş olabilecek olduğunu gösteriyor.

Bitcoin piyasa verilerinde değişimler ne zaman, nasıl ve kimler tarafından yapılabilir? Konusu ise tamamen yatırımcı gruplarına bağlı olarak değişiyor.

Haber linki: https://www.bitcoinsistemi.com/bitcoini-olumsuz-etkileyecek-ruzgar-yil-sonunda-yasanabilir/

▀▀    PUBLISHprotocol    [  WHITELIST  ]    ▀▀
The most viable blockchain based media platform
ILuckyGuyI
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 478

View Profile
September 19, 2018, 08:49:14 AM

Bitcoin, bu yıl pek de çok aşağı seviyelere inecekmiş gibi sinyaller vermiyor açıkçası. Önceden ben de bunu düşünüyordum fakat seneyi bu seviyelerde kapatabilir gibi duruyor.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
September 19, 2018, 08:56:33 AM

Yıl sonuna dek fırlayacak diyenler mi dersin, dibi boylayacak olanlar mı dersin? Piyasayı bilen de bilmeyen de kafasına göre yorum yapıyor.
2018 yılı geçmiş yılları çok aratacak bu kesin gibi...

SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
September 19, 2018, 09:15:52 AM

Bitcoin yıl sonunda hep artış göstermiştir. Açın bakın Btc/Usdt grafiğine yıl sonlarında Bitcoin hep artmıştır. Bana kalırsa bu yıl sonu da Btc artış gösterecek ve bu haberde tarihin tozlu raflarında yerini alacak. Btc'lerinize sahip çıkın beyler. Zararına satış yapmayı aklınızdan dahi getirmeyin. Yoksa sizin sattıklarınızı düşük fiyattan toplarlar ve fiyat arttığında arkanıza baka kalırsınız. Smiley

mynet
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
September 19, 2018, 10:34:05 AM

Haberdeki yoruma kesinlikle katılıyorum ,eğer bitcoin yıl sonuna kadar beklenen büyümeyi ve fiyat artışını gerçekleştirmez ise düşüşü devam eder ve piyasadan bir çok yatırımcı uzaklaşır buda kripto piyasasının işine gelmeyeceğini düşünüyorum.

bitcoinbcn
Full Member

Activity: 714
Merit: 125

View Profile WWW
September 19, 2018, 11:56:06 AM

Ben de bu görüşe katılıyorum bu yıl kapanışları bu seviyelerde yapması muhtemel ancak ondan önce yukarı bir hareket yaşanacak gibi hissediyorum, umarım yanılmam.

onlyyou34
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

elysian.finance

View Profile
September 19, 2018, 02:33:26 PM

Belki de amaç yatırımcıların iyice kaçmasını sağlayıp bütün varlıkları bir avuç balinanın eline toplamaktır. O balinalar da el koydukları varlıkları alırlar münasip br yerlerine yerleştirirler artık  Embarrassed

ELYSIAN FINANCE      Next generation reverse backed token   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Collateral-backed stable-coins
     Github  ◥ Telegram   ◥ Twitter   ◥ Discord             Trustless and decentralized 
                             ❱❱❱   JOIN Elysian Finance   ❰❰❰                     Stake and bond to earn up to 1000% APY 
smic
Sr. Member

Activity: 827
Merit: 250

View Profile
September 19, 2018, 03:03:16 PM

Belki de amaç yatırımcıların iyice kaçmasını sağlayıp bütün varlıkları bir avuç balinanın eline toplamaktır. O balinalar da el koydukları varlıkları alırlar münasip br yerlerine yerleştirirler artık  Embarrassed

İstedikleri seviyedeki yatırımcıların elindekileri toplamışlardır herhalde. Küçük yatırımcıların tamamı korkutup kaçırmaları çöküşe sebep olur.
DatKing
Member
**

Activity: 1022

View Profile
September 19, 2018, 06:00:11 PM

Bitcoin'i kötülemek için çıkan haberler yüzünden bu gidişle bu ''rüzgar'' meydana gelirse şaşırmayacağım. Umarım bu haberlerin aksine yukarı yönde bir hareketlenme olur da sene bitmeden 7500-8000leri görebiliriz.

hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
September 19, 2018, 08:10:20 PM

Yıllardır sene sonlarında yükseliş oluyor. Eğer bu sene düşüş görürsek o ritüel de sona ermiş olacak ve yeni gelen düşüş dalgası ile belki de çok zorlayıcı günlere girmiş olacaz. İki yöne de kırılabiliriz, çok heyecanlı (:

Kayseriligenc
Newbie
*

Activity: 17
Merit: 0

View Profile
September 19, 2018, 10:09:12 PM

bitcoinle ilgili olumlu haberler çıkınca olumsuz oluyor, olumsuz haberler çıkıncaysa olumlu oluyor, bu işi pek anlayamadım, hayırlısı olsun
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
September 20, 2018, 03:48:13 AM

Ben bu yazıya katılmıyorum açıkcası. zira yıl sonunda yukarı yönde hareket bekliyorum. 2013 yılından beri yıl sonları hep bi yükseliş olmuş. Bu yıl da önclikle 8000 dolar civarı eğer barajı aşabilirse de 10 bin dolar civarı olmasını bekliyorum
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
September 20, 2018, 05:13:37 AM

Bu yıl fark yaratabilir her yıl sonu yaşanan yükselişi görememe ihtimalimiz şu an ağır basıyor, eylül sonuna geliyoruz yakında karar anı yaklaşıyor piyasa için.
aya54
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile WWW
September 20, 2018, 11:20:16 AM

Rüzgar çoktan beridir yaşanıyor zaten ,haziran ayına kadar bekleyen bir çok yatırımcı fiyatların toparlanması üzerine piyasadan fırsatını bulan uzaklaşıyor ,bu durumda bitcoine olan ilginin düşmesine sebep oluyor.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
bitcoinbcn
Full Member

Activity: 714
Merit: 125

View Profile WWW
September 20, 2018, 12:11:40 PM

Insanlar gün geçtikçe sıkılıyor ve sabırsız bir şekilde üçe beşe bakmadan nakde dönüp kaçıyor gibime geliyor, zararına bozmak da bir çıkış stratejisi elbet ancak eninde sonunda maliyet seviyelerine de gelecektir diye bekliyorum

gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
September 20, 2018, 04:12:20 PM

Beni tek mutlu eden şey, bu zamana kadar yıl sonuna doğru hep bir yükseliş olmuştur. Şayet aynısı gerçekleşirse az veya çok bir yükselişle karşılaşacağız. Ha kriptopara bu hiç belli olmaz.
1453ist
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 1

View Profile WWW
September 25, 2018, 11:56:14 AM

Bencede bitcoin bu fiyat aralığını yıl sonuna kadar koruyacak ve 2019 mart ayından sonra yönünü yukarı çevirecek sonrasın 2019 sonuna kadar ciddi bir yükseliş sergileyecektir ,umarım daha kısa sürede fiyatlanır

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
redboxneo
Member
**

Activity: 546

View Profile
September 25, 2018, 12:45:26 PM

her iki tarafa hareket ihtimali %50 bence. ortada ne boğa var ne ayı. yatay bant da gezip duruyor. etherinde şuralardan toparlanması lazım zira 165 doların altına sarkacak olursa düşündüğümüzden de daha zayıf demektir.
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728

Trphy.io

View Profile
September 25, 2018, 01:39:45 PM

Her türlü senaryoya kendimizi ayarlayıp ona göre gelir giderlerimizi ayarlasak hiç fena olmayacak. Bu tür olumsuz tahminlere genelde sert karşılık veriyoruz ama gerçekleşme ihtimalleri ne yazık ki düşük değil..

bitbouillion
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 250

View Profile
September 25, 2018, 01:41:30 PM

Sanki 7-8 aydır çok olumlu rüzgar esiyor da yıl sonu sadece olumsuz rüzgar olacakmış gibi bir başlık olmuş.

Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: