Bitcoin Forum
May 21, 2024, 05:43:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: Gelin Bitcoinin geleceğini tartışalım .  (Read 17786 times)
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
March 02, 2019, 12:53:03 PM

bugünkü konumunun çok da üzerinde yerlere gelecektir. ama önemli olan oralara gelmesinden ziyade oralarda tutunabilmesidir.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
GoldDragonDeltn
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 1

View Profile WWW
March 03, 2019, 06:00:59 AM

Bitcoinin Geleceğinin parlak olduğunu düşünüyorum fiyatı epey artacakdır gelecekte ve herzaman birinci sırada yer alacaktır.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019  
────  Invest / Play ...Or why not both?
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476

View Profile WWW
March 12, 2019, 03:06:14 PM

kesin olan şu ki önümüzdeki iki yıl içinde adını çok daha fazla duyacağız. ya batıştan ya da şahlanıştan olacak bu. ama gündem olacağı kesin.

PowerLike
Member
**

Activity: 244
Merit: 20

View Profile
March 12, 2019, 08:49:50 PM

Bitcoini bitcoin yapan Blockchain teknolojisi sayesinde yeni fikirler oluşumlar projeler yapılmakta ve gelecekte akıllı cihazlardan tutunda akıllı sözleşmeler ödemeler v.s. hemen hemen her sektörde blockchain teknolojisini gelecekte çok daha fazla hayatımızda göreceğimizi düşünüyorum. Dolayısıyla bitcoinde bu sayede kripto piyasasının dinamosu olması sebebiyle çok daha değerlenecektir diye düşünüyorum.
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
March 13, 2019, 10:13:48 AM

bitcoin halving grafiklerini incelemenizi öneririm. en sürpriz yapacağı 3000'in altına hızlıca salmak ve oradan toparlanması için belki 6 ay daha zamana yaymak ve ardından çok yavaş bir büyüme söz konusu.

2020 mayıs ayı sonraki halving ve geçmişte hep halving tarihinden önce dip yapmış bitcoin. şimdikinin ne farkı var diye soruyorum.

cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
March 15, 2019, 07:44:43 PM

çok uzun uzadıya yazmaya gerek yok gün geçtikçe hayatımızda daha fazla yer edinmeye başlayacak özelikle büyük şirketler sayesinde.

zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
March 16, 2019, 04:42:14 AM

En ama en sonunda ben iki ihtimal görüyorum. Ya evrenselleşip herkes tanışacak bitcoinle ya da 2017'deki boğanın çok daha büyüğü gelip milletin eline verip yok olup gidecek.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
eskalb
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 16, 2019, 06:42:32 AM

Halving belirleyici olacak denebilir ama halving grafiğine bakarsak daha önümüzde çok fazla zaman var. Er geç dünya ekonomisinde güzel bir yere yerleşecektir.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
March 16, 2019, 10:14:55 AM

bitcoinin önünde çok güzel bir şans var. 4200'e çok yaklaştı artık bundan sonrasında kırması yükselmesi gerekir.

güzel tarafı ise bnb bitcoinden çok kazandırıyor. ben biraz bnb aldım ve hold ediyorum şu andan itibaren.

bitcoinin geleceği açık, parlak bence. gelecek seneki halvinge doğru şu fiyattan çok yukarı da olmasını bekliyorum.
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
March 16, 2019, 10:37:47 AM

Ben şahsen Bitcoin'in geleceğinin çok olumlu olduğunu düşünüyorum. Sadece Bitcoin olarak değerlendirmek yanlış olur ama.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
March 16, 2019, 03:24:42 PM

Bitcoin’in geleceğine iki açıdan yaklaşabiliriz. İlk olarak teknolojik, ikinci olarak ise fiyat değeri açısından. Fiyat açısından kısa zamanda uçup kaçacağını düşünmüyorum. Stabil olarak belli bir süre devam edecektir. Teknolojik açıdan bakarsak bitcoin bir devrim başlattı ve çok daha geliştirilebilir kaynaklar sunuyor. Zamanla bu yönü gelişecektir.
nrttngnbz
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 25, 2019, 12:33:38 PM

ne olursa olsun bir numara olmaya devam edecektir diyenlerle aynı saftayım ben de. türk yabancı fark etmez hala herkes bu teknolojiyi komple bitcoin sanıyor.

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 01, 2019, 03:17:16 PM

Bitcoin'den çok daha hızlı ve teknolojik anlamda çok daha ileride olan en az 10 coin vardır bence şu anda. Fakat BTC bu piyasada ilk olduğundan dolayı bir marka zenginliği ve bilinirliği var. Eğer ileride yeni güncellemeler gelmezse, tahtını başka birine kaptıracağını düşünüyorum. Elbette bu hemen olmayacaktır ama bir gün olacaktır. Belki halving sürecinden sonra yüksek fiyatlara çıkabilir BTC. Fakat sonrası için çok iyimser değilim ben açıkcası.
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406

View Profile WWW
April 01, 2019, 04:58:33 PM

zannetiğimizden çok daha fazla bir şekilde yer alacak hayatımızda. belki de tıpkı 31 mart seçimlerinde olduğu gibi bir sabah uyanacağız ve birçok şey değişmiş olacak.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: