Bitcoin Forum
April 28, 2024, 08:49:38 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: Forumda Kimin Merit Kaynağı Olmasını İstersiniz?
by rallier
Lydian
Matthias9515
ekiller
olcaytu2005
Kalemder

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Merit Kaynağını Biz Oylayalım!  (Read 926 times)
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
September 21, 2018, 09:12:17 AM

olcaytu2005 , Kalemder ve Lydian pek aktif dağıtım yapan kişiler değil listeye girmelerine bile gerek yoktu bence bunların yanı sıra Matthias9515 , by rallier ve ekiller arasında gerçekten seçim yapmakta çok zorlandım gönül ister ki üçü birden olsun hatta kendinizi ve PHI1618 de aday gösterebilirdiniz sizlerinde dağıtımda payınız yüksek...
Şahsen Hero altı üyeliklerin kaynak olması taraftarı değilim. Kaynak olmak için en az hero olmak lazım. Yoksa kendine merit toplama işine girebilir Smiley

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
1714294178
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714294178
Reply with quote  #2

1714294178
Report to moderator
1714294178
Hero Member
*

Ignore
1714294178
Reply with quote  #2

1714294178
Report to moderator
1714294178
Hero Member
*

Ignore
1714294178
Reply with quote  #2

1714294178
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
September 21, 2018, 02:38:03 PM
Merited by EFS (20), Zz (10), AlyattesLydia (3)

Haha  konu güzelmiş.  Merit olsa  gönderirdim   Wink

Bende  Merit  yok arkadaşlar kalmadı yani, çünkü gelenleri  hep dağıtıyorum .

Durum şu yani : "You have 0 sendable merit (sMerit) which you can send to other people."   Wink

https://i.hizliresim.com/k6P8AW.jpg

Faydalı konular açan arkadaşlara  veriyorum hep. Başlarda daha cömert davranıyordum, sonlara  doğru azalınca  1 er  2 şer  dağıttım  hepsini.

Benden ekmek çıkmaz yani şu anda   Wink

Ayrıca  konuyu açan arkadaşa ve diğer arkadaşlara  beni bu konuma layık gördükleri için  teşekkür ederim.
temmuz (OP)
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
September 21, 2018, 02:58:19 PM

Haha  konu güzelmiş.  Merit olsa  gönderirdim   Wink

Bende  Merit  yok arkadaşlar kalmadı yani, çünkü gelenleri  hep dağıtıyorum .

Durum şu yani : "You have 0 sendable merit (sMerit) which you can send to other people."   Wink

Faydalı konular açan arkadaşlara  veriyorum hep. Başlarda daha cömert davranıyordum, sonlara  doğru azalınca  1 er  2 şer  dağıttım  hepsini.

Benden ekmek çıkmaz yani şu anda   Wink

Ayrıca  konuyu açan arkadaşa ve diğer arkadaşlara  beni bu konuma layık gördükleri için  teşekkür ederim.

ben teşekkür ederim kişisel izlenimlerim sayesinde böyle ilk listelemeyi yaptım.

olcaytu2005 , Kalemder ve Lydian pek aktif dağıtım yapan kişiler değil listeye girmelerine bile gerek yoktu bence bunların yanı sıra Matthias9515 , by rallier ve ekiller arasında gerçekten seçim yapmakta çok zorlandım gönül ister ki üçü birden olsun hatta kendinizi ve PHI1618 de aday gösterebilirdiniz sizlerinde dağıtımda payınız yüksek...
Şahsen Hero altı üyeliklerin kaynak olması taraftarı değilim. Kaynak olmak için en az hero olmak lazım. Yoksa kendine merit toplama işine girebilir Smiley

buda kesinlikle katıldığımda bir durum merit kaynağının smerite ihtiyacı olmaması gerek.

Merit kaynağı yeterli Miktarda varmı bilmiyorum varsa da tam olarak dağıtılıyormu acaba tam emin değilim bana göre de Rallier diyebilirim. Ama adil olması lazım bana göre diğer türlü bir şeye yaramıyor.

Mod yeterli kaynak olduğunu bildirdi ama aynı parlelde smerit mi vermiyorlar onu çözemedim. ve verilen smeritler dilenciye sadaka gibi örnek olarak adam güzel bir makaleti bulmuş yada biri bi soru sormuş adam kısa ve net cevap vermiş kimse merit vermiyor merit almak için konu açmak gerekli gibi bir durum yaşanıyor forumda

KONU AÇMALIYIIIMM MERİT LAZIM KONU  KONUU DİYE delirmiş millet. ben oylamayı devam ettiriceğim sonuçta mevcut yönetimlere isyan olarak çıkarılmış bir sistemin içindeyse mevcut yönetimin dayatmasına karşı durulması gerek Smiley
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554

View Profile
September 21, 2018, 05:43:39 PM

Durum şu yani : "You have 0 sendable merit (sMerit) which you can send to other people."   Wink

Faydalı konular açan arkadaşlara  veriyorum hep. Başlarda daha cömert davranıyordum, sonlara  doğru azalınca  1 er  2 şer  dağıttım  hepsini.

Ayrıca  konuyu açan arkadaşa ve diğer arkadaşlara  beni bu konuma layık gördükleri için  teşekkür ederim.
Bak şimdi EFS üstad oldu mu şimdi bu Cheesy
ekiller'i kıskandığımdan falan değil ama adam veryansın etmiş hemen 20 meriti yapıştırmışsın. Ben o kadar inceleme yaptım bana 10 merit. Oldu mu şimdi? Cheesy
Gerçi her wallet incelememe 10'ar gönderiyorsun sağol ama insan düşünüyor "bu mesaj 20 aldıysa bi inceleme 50 alır" diye. Di mi ama Cheesy Sadece inceleyip foruma yazmak faydalı olmak adına Amazon'dan Kasse cüzdan aldım. Ledger'ım var niye alayım yoksa di mi ama Cheesy

ekiller 10 smerit'in hayırlı olsun karşim Cheesy

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
September 21, 2018, 06:27:32 PM
Last edit: September 21, 2018, 06:57:17 PM by ekiller

Bak şimdi EFS üstad oldu mu şimdi bu Cheesy
ekiller'i kıskandığımdan falan değil ama adam veryansın etmiş hemen 20 meriti yapıştırmışsın. Ben o kadar inceleme yaptım bana 10 merit. Oldu mu şimdi? Cheesy
Gerçi her wallet incelememe 10'ar gönderiyorsun sağol ama insan düşünüyor "bu mesaj 20 aldıysa bi inceleme 50 alır" diye. Di mi ama Cheesy Sadece inceleyip foruma yazmak faydalı olmak adına Amazon'dan Kasse cüzdan aldım. Ledger'ım var niye alayım yoksa di mi ama Cheesy

ekiller 10 smerit'in hayırlı olsun karşim Cheesy

Teşekkürler.  

Senin yazılarını bende takip ediyorum.  
Merak etmeyin bende merit durmaz, bu gece foruma bakıp kim neler yazmış paylaşmış,  gereğini yaparım.

Ayrıca ben ver yansın etmedim  Smiley Sadece elimde kalmadığını çünkü sürekli dağıttığımı dile getirdim.

Ne  demişler ;   Az veren candan veren, çok veren maldan veren  Wink
temmuz (OP)
Sr. Member

View Profile
September 21, 2018, 09:51:38 PM

kardeşim 1 merit vermişsin saol Smiley ama 1 taneleri newbielere versen en azından jr member olmalarını sağlamanız açısından daha  iyi ben nasılsa 500 merit yapamam Cheesy  hero olmam imkansız .komik laf sokmadan da merit alamıyorum o yüzden olmaz Cheesy 20 -30 merit gelsin direk Cheesy ozman bir ihtimal

aq forum içerisinde sosyal mesaj gibi oldu ama bountyci olarak desteklemem lazım  Cheesy
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
September 22, 2018, 08:12:19 AM
Merited by Zz (10)

....... Bu arada listede mhanbostancı olmalıydı, olmaması baya garibime gitti .......

teramit in de konuda bahsettiği gibi, Meta da başlık açarak merit kaynağı olmak istemiştim başta çünkü Türkçe forumda merit kaynağı çok az idi.
O başlığa da bir çok forum üyesi destek mesajları bırakmışlardı. Hepsine teşekkür ediyorum.
Ben de bana verilen merit leri topluluğa yararı olduğuna inandığım postlara dağıtıyorum.
theymos dan bir kaç gün önce bir özel mesaj aldım ve Merit kaynağı olduğumu öğrendim.
Sanırım konuyu açan arkadaş zaten kaynak olduğum için listeye eklemedi beni.

kaynak da olsam bende de durum farklı değil : You have 0 sendable merit (sMerit) which you can send to other people.
Anladığım kadarıyla dağıttığın meritler 30 günlük bir döngü ile geri dönüyormuş çok anlamadım olayı ama bende de merit yok şimdilik.
temmuz (OP)
Sr. Member

View Profile
September 22, 2018, 08:49:28 AM

evet bir ara tesadüfen dikkat etmiştim! Smiley ama söylemek bana düşmeyeceğinden vede söylenip söylenmemsi gerektiğinden emin olmadığımdan dolayı sadece yazmamıştım.
zamanla zaten fark ediliyor aslında da forumda smerit yok kim veriyor lan bunu gibi Cheesy
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
September 22, 2018, 08:53:41 AM

türkiye den merit kaynağı çıksa ne çıkmasa ne iş %99 ahbap çavuş ilişkisine dönecek. telegramda ne muhabbetler dönüyor da şimdi burda ifşa etsem kavga arıza çıkar işim gücüm var uğraşamam.
isim vermeden dönen fırıldağı anlatsam bu sefer listede olup yanlışı olmayan adamı zan altında bırakırım o hiç olmaz.
yanlız teramit baya adil dağıtmıştı meritleri imzaya girsede devam eder umarım kaynaklığı. ben gözlemlediğimi söylüyorum diğer arkadaşlar için bir yorumum yok başka yere çekilmesin.
yaniman
Member
**

Activity: 378
Merit: 14

View Profile
September 22, 2018, 10:18:57 AM

....... Bu arada listede mhanbostancı olmalıydı, olmaması baya garibime gitti .......

teramit in de konuda bahsettiği gibi, Meta da başlık açarak merit kaynağı olmak istemiştim başta çünkü Türkçe forumda merit kaynağı çok az idi.
O başlığa da bir çok forum üyesi destek mesajları bırakmışlardı. Hepsine teşekkür ediyorum.
Ben de bana verilen merit leri topluluğa yararı olduğuna inandığım postlara dağıtıyorum.
theymos dan bir kaç gün önce bir özel mesaj aldım ve Merit kaynağı olduğumu öğrendim.

kaynak da olsam bende de durum farklı değil : You have 0 sendable merit (sMerit) which you can send to other people.
Anladığım kadarıyla dağıttığın meritler 30 günlük bir döngü ile geri dönüyormuş çok anlamadım olayı ama bende de merit yok şimdilik.

Tebrik ederim, merit kaynağı olması gereken kişilerden biri sizsiniz bana göre, bunu daha öncede kendinizde istemiştiniz. Sevindim sizin adınıza.

okanzambrotta
Member
**

Activity: 87
Merit: 10

View Profile
September 22, 2018, 10:50:22 AM

Hayırlı olsun inşallah merit kaynaklarımızın sayısı kısa süre içerisinde artar.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
September 22, 2018, 08:50:52 PM
Last edit: September 22, 2018, 09:07:45 PM by AlyattesLydia

Çok yerinde bir karar olmuş, doğru şekilde dağıtacağınızdan hiç şüphem yok, hayırlı olsun. Böylece sanırım 3 merit kaynağımız oldu (4. arkadaş local ile ilgilenmediği için şimdilik saymadım), yakında ekiller'ın da olacağını tahmin ediyorum, böylece forumdaki merit sıkıntısı giderilmiş olacaktır.

evet bir ara tesadüfen dikkat etmiştim! Smiley ama söylemek bana düşmeyeceğinden vede söylenip söylenmemsi gerektiğinden emin olmadığımdan dolayı sadece yazmamıştım.
zamanla zaten fark ediliyor aslında da forumda smerit yok kim veriyor lan bunu gibi Cheesy

Merit kaynaklarını gösteren bir liste yok diye biliyorum. teramit'in profiline bakınca baya gönderilmiş smerit olduğu için onu anlamak baya kolay olsada, @mhanbostanci profilinden, elinde çok merit olmadığı için gönderdiği smerit sınırlı olduğu halde, merit kaynağı olduğunu iyi tespit etmişsiniz. Konuyu açtığınız için çok teşekkürler, en azından forumun gerçekten kimleri istediğini net şekilde öğrenmiş olduk. Sayenizde; belki diğer arkadaşlar da merit kaynağı olarak tavsiye edilecektir.

temmuz (OP)
Sr. Member

View Profile
September 22, 2018, 11:13:27 PM

mbostanı aslında uzun zamandan beri biliyorum. istemiş olduğunu biliyorumdum. EFS dende nasıl yapıldığını öğrenmiştim başvuru gerekiyor diye konu açılması lazım falan ilk isteyenelrden olduğundan kesin verilcektir diye düşünmüştüm. bakalım 3 tane yetmediği net 4-5 olsa iyi olucak ve biraz bonkörde olsa fena olmucak

ayrıca burdaki arkadaşlardan isim vermeleri istedim şuana kadar 1 kişi liste dışı isim yazdı.
clions57
Member
**

Activity: 100

View Profile WWW
September 23, 2018, 07:01:20 PM

O veya bu şekilde bu merit dağılımını sürekli ve düzenli hale getirebilmek için tüm forumlara eşit ölçüde ve bu işi yürütebilecek gerçek kişilere vermek gerekir diye düşünüyorum.
xzone
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1482

View Profile
September 23, 2018, 08:19:10 PM

Türkçe bölümünde ne kadar çok kaynak olursa hepimiz için o kadar iyi. Aramızdan birkaç kişinin daha kaynak olarak seçilmesi çok güzel haber, hepsini tebrik ediyorum. Bu aralar pek aktif olamadığım için gelişmeleri kaçırmışım Smiley
byrallier ve ekiller'ı da umarım kısa zaman içerisinde merit kaynağı olarak görebiliriz.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Gastronomist
Member
**

Activity: 308

View Profile WWW
September 26, 2018, 06:33:12 AM

güzel fikir aslında.Merit kaynakları herks tarafından tanınmış birde etkili kişiler olursa daha iyi olur sanki.

temmuz (OP)
Sr. Member

View Profile
September 29, 2018, 08:05:52 AM

iki kişi dışında diğer isimler çok talep almıyor. özelliklede şuana kadar 2 isim dışısında isimde verilmedi bu işi yapcak demek ki koca forumda merit kaynağı yapılması gereken 4 kişi var yani ! merit kaynağını merit veren olarakda düşünmeyin lütfen . yardımcı olan olarak düşünün mesele özelden msj attınca adam yerine koyup cevap gönderen. açtığın bir başlığa aradığın cevabı yazan ! gibi kişiler çünkü bunlar zaten merit verir. başlığı biraz daha yoğun ilgi bekliyorum konu dışında kaldığı için sanırım !
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
September 29, 2018, 08:40:55 AM

Zamanını gerçekten local kısma veren arkadaşlar lazım, şıklardaki bazıları localde pek görmediğim insanlar benim de, oyüzden pek de oy alamamışlar sanırım. Benim gördüğüm ekiller o yönden aktif biri.
temmuz (OP)
Sr. Member

View Profile
September 29, 2018, 09:54:06 PM

oylama sayısı artsa çok iyi olcak en azından bu kadar kişi istemiş belkide değerlendirirler diye !
ve  tavsi edebileceğiniz isimleri yazmanız da iyi olur.
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848

just in case

View Profile WWW
October 01, 2018, 09:23:45 PM

Selamlar, hazır konu durulmuşken bende yazsam yazmasam mı derken bir iki kelam edeyim diye karar verdim.

Öncelikle anket sonucunu bende merak edip görmek istedim ama oy atmak gerekiyormuş görmek için. Bende yabancıya gitmesin diyip kendime bastım, 1 puan eksik sayabilirsiniz beni Smiley
Benim dışımda ben yada başka arkadaşlar arasında zorda kalıp seçim yapan herkese teşekkür ederim, eminimki oy atanlarda sadece topluluğun çıkarını gözeterek atmıştır, hiç şüphesiz diğer aday arkadaşlara baktığımda da hepsini bende emek vermiş insanlar diye adlandırabilirim.

Merit kaynağı için EFS local de yeterli demiş ama merit kaynağı arkadaşlara da baktığımızda kendi ifadeleriyle onlarda 0'lamişlar ve ay sonu mayışın yatmasını bekliyorlar gibi gözüküyor. Topluluğun kanısı ihtiyaç var yönünde ise, ihtiyaç vardır. Bu ben yada başkası hiç önemli değil, topluluğumuza katkı sağlaması yeterli. İmzalar onlar bunlar eskisi gibi kazandırmasa da parayı gavura kaptırmayalım türkiyeye sokalım, bizden daha çok insan ekmek yesin buradan. baksana dolar olmuş 6 Smiley

Ben neden doğrudan merit kaynağı olarak başvurmadım onu izah edeyim, türkçe anadilimiz olduğundan bilgiyi tartmam kolay oluyor ama ingilizcem iletişim kurabilecek seviye de olduğundan ingilizce içerikleri meritleyip değerlendirecek kabileyeti kendimde görmedim. Merit kaynağı başvurusunda sanıyorumki ingilizce içerikleri meritleyerek theymos ve diğerlerinin onayını kazanmak gerekiyor. Bu noktada sistem de bi eksiklik var tabi, sadece bizim için değil, çinli rus her neyse diğer dilleri localde kullanan aktif kişilerde bu sorunu gayet yaşıyor olabilir. Mesajı translate ile çevirip meritlemekte bana pek bir abes geliyor o yüzden hiç bulaşmadım, yoksa başvurmak istiyordum.

min. Hero şartı konusunda belirtilen fikirlere katılıyorum. aday arkadaşlardan bu şartı karşılamayan varsa yanlış anlaşılmasın. kimde ne rütbe var bilerek yazmadım. sadece mantıklı olduğunu ifade etmek için yazdım.

Konuyu açan arkadaşa da 2 sebepten teşekkür etmek istiyorum 1. si forumun ilk konularını üşenmeyip kazarak bulup çıkartıp okumasından ötürü. bu bir emektir.
2. si aynı ruhu tekrar local foruma kazandırmaya çalışmasından ötürü, teşekkürler.

signature not found.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: