Bitcoin Forum
June 03, 2024, 05:07:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: metahash projesi ile ilgili düşüncesi olan varsa merak ediyorum ?  (Read 482 times)
freim (OP)
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
September 19, 2018, 09:15:21 PM

arkadaşlar metahash bildiğiniz gibi ethleri ödeme noktasında bir takım kurallar getirdi. Hala dağıtım yok ve hala ne yapılacağı tam olarak belli değil. Ben amacı anlayamadım. Bilen birisi bizi aydınlatabilirse çok sevineceğim. Teşekkürler.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1467

Instant cryptocurrency exchange with own reserves!

View Profile WWW
September 19, 2018, 09:22:29 PM

arkadaşlar metahash bildiğiniz gibi ethleri ödeme noktasında bir takım kurallar getirdi. Hala dağıtım yok ve hala ne yapılacağı tam olarak belli değil. Ben amacı anlayamadım. Bilen birisi bizi aydınlatabilirse çok sevineceğim. Teşekkürler.
yanlış hatırlamıyorsam cüzdan gibi bir şeyi indirmemizi istiyordu. ben linux kullanıyorum ve cüzdan linux'te çalışmadı. wine için win sürümünü indirdim o da uyum sorunu yaşadı. en son anasına küfür edip bıraktım. bunları halletsem kyc ister herifler almayayım diye.

▄▄███████
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████▄██████████▄
▄██████████▄████████████▄
█████████████████████████
████████▄████████████████
▀███████████████████████▀
▀████████▐████████████▀
▀██████▐████████████▀
▀██████████████▀
███████▀▀

INSTANT 
██████████████████████
████████▀░░░░▀████████
█████▀░▄█▀▀█▄░▀█████
██████░▄▀░░░░▀▄░██████
██████░█░░░░░░█░██████
██████▄░▀▄▄▄▄▀░▄██████
████▀░░░░░░░░░░░░▀████
███░░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░░███
██▌░▐█░░░░░░░░░░█▌░▐██
██░░░█░░░░▄▄░░░░█░░░██
███▄░█▌░░▀██▀░░▐█░▄███
██████▌░░░░░░░░▐██████
██████████████████████

NO KYC  OWN LIQUIDITY RESERVES  
 BTC 

ETH 

LTC 
 DOGE 

TRX  

BNB  
 TRC20 

ERC20 

BEP20 

SWAP NOW   
Bthd
Legendary
*

Activity: 2254
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
September 19, 2018, 09:58:50 PM

Dikkat

Yaptıkları tamamen ahlaksızlık yada çok zekiler milleti dolandırmaya çalışıyorlar çözemedim. Ben her ihtimale karşı evde sistemsel açıdan bomboş olan bir laptopta yaptım süreci anlatayım.

Tehlike 1- Program her türlü antivirüs ve windows deffenderi devre dışı bırakmadan çalışmıyor.
Tehlike 2- Programın en az 4 saat açık kalması isteniyor.
Tehlike 3- Programı yükledim her şey tamam sadece son kısımda eth adresi girmeyi ve btt kullanıcı adı girmeyi istiyor ben girdim kabul etmedi halbuki ödül listesinde adım var ve bazı kişilerin balance'lar direk göründü. Telegram adminine söyledim 21'inden sonra yap program şu an tam aktif değil dedi. 21'ini son tarih olarak duyurdunuz 21'ine kadar yapmayanlara ödülleri vermeyeceğiz dediniz dedim. Anlamıyorsun sanırım 21'inden sonra yapılacak dedi.

Yani şüpheli tavırlar içindeler. Sakın ola cüzdan bilgilerinizin v.b. önemli şeylerin olduğu bir bilgisayara kurup kendinizi riske sokmayın.

Aynı şekilde uygulama yüklenmesini isteyen airdrop ve bountyler içinde o hiç kullanılmamış bilgisayara bluestacks yükleyerek kurulum yapıyorum. Kyc isteyen yerlere de bilgileriyle oynanmış pasaport ve adres bilgileri gönderiyorum şimdiye kadar tamamı onaylandı. Bu kişiler kimliklerinizi çoğaltıp suçlulara satabilir ona göre dikkatli davranmalısınız.

Airdrop - Bounty peşinde koşarken başınıza iş almayın.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
September 19, 2018, 10:29:53 PM

İmzasına giremediğim için biraz üzülmüştüm ama şimdi yukarıdaki arkadaşın yazdıklarına bakılırsa bir ton iş kitlemişler. 4 saat açık tutmak bekletmek vs nedir? Bu kadar tantanaya ne gerek var
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
September 20, 2018, 08:46:46 AM

ne olacağı belli olmayan bir proje için bounty adı aldında böyle saçma şeylere girmeyin derim ben. arkadaşın dediği gibi uygulamanın açılması için ger türlü güvenlik unsurunun kapalı olması gerekiyor ki bu hiç güven veren bir durum değil maalesef
gokhanata
Jr. Member
*

Activity: 316
Merit: 1

View Profile
September 20, 2018, 09:44:49 AM

bende bountysine katılmıştım toplamda 0.075 eth lik kazancım gözüküyor ve programa eth adresimi girdiğim sadece 0.0038 ethlik kazancım göründü admine sordum niye böyle diye farkındayız diyor saçma bir olay getirdiler ortaya kim bilir o ethyi çekmek içinde farklı bi şart getirebilirler mesela 0.10 eth altında çekime izin verilmiyor gibi görücez bakalım ama baştan böyle yapacaklarını bilseydim bu kadar uğraşa girmezdim.
freim (OP)
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
September 20, 2018, 08:30:47 PM

valla bende anlamadım 1 haftadır peşlerinde dolanıyoruz yani program indir kur çalıştır falan niye yoruyorlar anlamıyorum yani
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
September 20, 2018, 09:29:59 PM

Ödülün üstüne yatmaya çalışıyolar altı üstü 300 ethereum vericekler yok uygulamayı indir yok bunu yap yok uygulama 4 saat açık kalcak salak saçma şeyler hep valla sanal pc lere kurun programı kendi pc nize kurmayın oracle wm virtual box programı var indirin kurun sanal bi pc ordan halledin işinizi sakat bu adamlar.
beckspace
Hero Member

Activity: 931
Merit: 500

View Profile
September 21, 2018, 02:33:13 AM

PCnin 4 saat açık kalması nedir yahu bari eve gelip yatıya kalsınlar iyice bokunu çıkardılar yuh diyorum artık. Ödeyecekleri üç kuruşu zehir etmişler insanlara.
OmarGsPools
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 250

View Profile
September 21, 2018, 03:10:33 AM

Bazı ödülleri sırf KYC nedeniyle almıyordum. Düşük gelen bir ödüle kimlik sunmak istemediğim için bazıları da böyle cins işlerle uğraştırarak soğutuyor insanı parayı bırakıyoruz bunlara.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
September 21, 2018, 06:17:17 AM

Güya bugün dağıtım günü. Yeni açıklama bekliyoruz beyefendilerden. Değiştireceğiz falan diyolardı...

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1792
Merit: 345

View Profile
September 21, 2018, 03:29:52 PM

metahash 'ın kampanyasına katılmıştım hatırladığım kadarıyla baştan böyle bir kural koymamışlardı sonradan değiştirdiler, pc 4 saat açık kalacak filan diyorlar.
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
September 21, 2018, 03:56:06 PM

metahash 'ın kampanyasına katılmıştım hatırladığım kadarıyla baştan böyle bir kural koymamışlardı sonradan değiştirdiler, pc 4 saat açık kalacak filan diyorlar.

az önce yaptım. pcnin 4 saat değil 1 saat online kalması gerekiyor.

aşağıda nasıl yapılacağı anlatılıyor:

https://docs.google.com/document/d/1EDoZnh094T0NYcPeCjbnUImxxftiSNzJT7MJzHW-lSQ
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
September 21, 2018, 04:32:53 PM

metawallette adımları tamamladıktan sonra 1 saat de beklediyseniz adresinize ethereum ödülü gönderilmiş olması lazım. bekletirler sıraya alırlar hemen gelmez diyordum ama güzel işliyor sistemleri. adresime şaak diye göndermişler coinleri Smiley
PHI1618
Legendary
*

View Profile
September 21, 2018, 05:39:18 PM

metawallette adımları tamamladıktan sonra 1 saat de beklediyseniz adresinize ethereum ödülü gönderilmiş olması lazım. bekletirler sıraya alırlar hemen gelmez diyordum ama güzel işliyor sistemleri. adresime şaak diye göndermişler coinleri Smiley
Ben de yaptım gelmedi, incorrect data hatası verdi şimdi de. Ekibe mail gönderdik. Saçma salak işler yapıyorlar.

gospodin
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1467

Instant cryptocurrency exchange with own reserves!

View Profile WWW
September 21, 2018, 05:52:06 PM

programı kuran arkadaşlar hangi platformda yaptığınızı yazabilir misiniz? 0.12 eth için işkence yapıyor herifler.

▄▄███████
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████▄██████████▄
▄██████████▄████████████▄
████████▄████████████████
▀███████████████████████▀
▀████████▐████████████▀
▀██████▐████████████▀
▀██████████████▀
███████▀▀

INSTANT 
██████████████████████
████████▀░░░░▀████████
█████▀░▄█▀▀█▄░▀█████
██████░▄▀░░░░▀▄░██████
██████░█░░░░░░█░██████
██████▄░▀▄▄▄▄▀░▄██████
████▀░░░░░░░░░░░░▀████
███░░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░░███
██▌░▐█░░░░░░░░░░█▌░▐██
██░░░█░░░░▄▄░░░░█░░░██
███▄░█▌░░▀██▀░░▐█░▄███
██████▌░░░░░░░░▐██████
██████████████████████

NO KYC  OWN LIQUIDITY RESERVES  
 BTC 

ETH 

LTC 
 DOGE 

TRX  

BNB  
 TRC20 

ERC20 

BEP20 

SWAP NOW   
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
September 21, 2018, 06:29:35 PM

Bu projeyi bir çok platformda duydum. Hatta bir Bounty sitesinde Twitter ve Facebook görevlerini tamamlıyorum. Bayağı meşhur bir proje sanırım. Aslında projeyi tam okumadım ama hemen hemen her yerde reklamını görebiliyorum

▔▔▔▔▔
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
September 21, 2018, 07:51:19 PM

Ödülü ethererum olarak dağıtacaklarını duymuştum. Sanırım en güzel yanı bu, zira son zamanlarda işe yaramaz 3 tane token yollayıp başından savıyorlar insanları. Yalnız epey sorunlu geçiyor dağıtım süreci sanırım. İnşallah herkes alır sorunsuzca
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
September 21, 2018, 07:57:04 PM

Dikkat

Yaptıkları tamamen ahlaksızlık yada çok zekiler milleti dolandırmaya çalışıyorlar çözemedim. Ben her ihtimale karşı evde sistemsel açıdan bomboş olan bir laptopta yaptım süreci anlatayım.

Tehlike 1- Program her türlü antivirüs ve windows deffenderi devre dışı bırakmadan çalışmıyor.
Tehlike 3- Programı yükledim her şey tamam sadece son kısımda eth adresi girmeyi ve btt kullanıcı adı girmeyi istiyor ben girdim kabul etmedi halbuki ödül listesinde adım var ve bazı kişilerin balance'lar direk göründü. Telegram adminine söyledim 21'inden sonra yap program şu an tam aktif değil dedi. 21'ini son tarih olarak duyurdunuz 21'ine kadar yapmayanlara ödülleri vermeyeceğiz dediniz dedim. Anlamıyorsun sanırım 21'inden sonra yapılacak dedi.

Yani şüpheli tavırlar içindeler. Sakın ola cüzdan bilgilerinizin v.b. önemli şeylerin olduğu bir bilgisayara kurup kendinizi riske sokmayın.

Aynı şekilde uygulama yüklenmesini isteyen airdrop ve bountyler içinde o hiç kullanılmamış bilgisayara bluestacks yükleyerek kurulum yapıyorum. Kyc isteyen yerlere de bilgileriyle oynanmış pasaport ve adres bilgileri gönderiyorum şimdiye kadar tamamı onaylandı. Bu kişiler kimliklerinizi çoğaltıp suçlulara satabilir ona göre dikkatli davranmalısınız.

son zamanlarda değişik dolandırıcılık haberleri duyuyoruz bunlar da farklı bir sistem kurmuşlar. Siz sürekli takip ettiğiniz için farkına varmışsınız. Ama takip etmeyenler yandı.
PHI1618
Legendary
*

View Profile
September 21, 2018, 08:18:10 PM

Dikkat

son zamanlarda değişik dolandırıcılık haberleri duyuyoruz bunlar da farklı bir sistem kurmuşlar. Siz sürekli takip ettiğiniz için farkına varmışsınız. Ama takip etmeyenler yandı.
Ödüller dediklerini yapanlar için dağıtılmaya başlandı. Alanlar var. Benimki henüz gelmedi bazı yerlerde hatalar varmış, düzeltmelerini bekliyoruz.

Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: