Bitcoin Forum
May 26, 2024, 04:02:21 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Ripple Ağına ABD’den 380 Milyar Dolarlık Dev Müşteri  (Read 243 times)
kriptomadness (OP)
Member
**

Activity: 360
Merit: 18

View Profile
September 20, 2018, 08:33:43 AM

2017 yılının en çok değerlenen kripto parası Ripple 2018 yılında önemli ölçüde fiyat düzeltmesine sahne oldu ve kripto koin 3,32 dolar seviyesinden 0,25 dolara kadar geriledi.

Buna karşın Ripple geçtiğimiz hafta içerisinde en çok değerlenen kripto paralardan birisi olarak öne çıktı ve Japonya’daki kullanıcıların para transferlerini Android ve iOS üzerinden kolaylıkla gerçekleştirmelerini sağlayacak “Money Tap” uygulaması haberi ile birlikte yüzde 20’ye yakın değer kazandı;

ABD’nin En Büyük 10 Bankasından Birisi
Uluslararası para transferlerinin daha hızlı ve ucuza gerçekleşmesini sağlayan Ripple Net’in son müşterisi ABD’nin en büyük 10 bankasından birisi olan PNC Bank oldu.

Ripple kendi İnternet sitesinden ve Twitter hesabından gerçekleştirdiği duyuru ile PNC Bank’ın Ripple Net’in 100’den fazla müşterisinden birisi haline geldiğini ve PNC’nin ABD’nin blok zincirini kullanacak ilk üst düzey bankası olduğunu takipçileri ile paylaştı;

S&P endeksine göre ABD’nin en büyük dokuzuncu bankası olan PNC’nin 30 Haziran 2018 tarihi itibariyle 380.7 milyar dolarlık bir varlık yönetimini gerçekleştirdiği görülüyor. Sekiz milyonun üzerinde kurumsal ve bireysel müşterisi bulunan banka ABD’nin 19 eyaletinde aktif olarak işlev görüyor.

https://kriptokoin.com/ripple-agina-abdden-380-milyar-dolarlik-dev-musteri/

Senior / Full
Kayseriligenc
Newbie
*

Activity: 17
Merit: 0

View Profile
September 20, 2018, 11:42:59 AM

380 milyar dolar büyük para gardaşım, peki ne kadarını yatıracakmış ripple a 1 milyar dolar yaıtırırmı? hadi yatırdı diyelim bu fiyatını etkilermi para kazandırırmı?
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
September 20, 2018, 12:06:01 PM

380 Milyar Dolar çok büyük rakam.Bu paranın yarısı Piyasaya girse zaten belli bir süre sonra boğa sezonuna giriş yaparız diye düşünüyorum.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
September 20, 2018, 12:19:29 PM

Böyle bir haberin gerçekliğini tartışmak gerek özellikle ripple ile ilgili bir haberse en az 2 defa düşünmek lazım, geçen yıldan beri sürekli ripple haberleri çıkıyor hatta bir ara imf bitcoini bitirmek için rippleyi destekliyor diyenler bile vardı.
teramit
Legendary
*

Activity: 1873
Merit: 1394

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
September 20, 2018, 12:42:57 PM

ripple haberlerinin en önemli özelliği xrp yükseldikten sonra ortaya çıkmasıdır, 1 yıl uyu sonra şu bankayla anlaştık fiyatı ittirecekler yolunu yapıyorlar, evet yükselir olur ama kucakta kalmaması için dikkatli olmak lazım 3-4 dolara çıkarsa yine düşmeden önce yine çok güzel bir haber patlatacaktır Smiley yolunu bulmuşlar iş yapıyor ne diyelim dalgayı yakalamak dışında yapabileceğimiz birşey yok. Wink
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
September 20, 2018, 01:45:23 PM

Şimdilik cryptopara işleri spekülasyon ile yürüyor. Belki bu haber ile xrp yi belli yere kadar pompalayacaklar. Eğer 380 milyar doları bu piyasaya sokarlarsa aralıktan da daha sert bir boğa sezonu görebiliriz
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
September 20, 2018, 01:59:27 PM

Şimdilik cryptopara işleri spekülasyon ile yürüyor. Belki bu haber ile xrp yi belli yere kadar pompalayacaklar. Eğer 380 milyar doları bu piyasaya sokarlarsa aralıktan da daha sert bir boğa sezonu görebiliriz

Arkadaşlar ben mi yanlış anlıyorum acaba ??

Müşteri büyük müşteri ama xrp alacağım demiyor ki altyapısında teknolojiyi kullanmasından bahsediyor yani piyasadan gelip oradan buradan koin almayacak işlemleri için belki de yeni bir koini kendi işleri için kullanacak.

Şirketin büyüklüğü 380 milyar dolar , adam her şeyi satıp xrp ye mi basacak Cheesy.  Belli ki transferlerinde kullanmayı planlıyor yani biz o koini belki de hiç görmeyeceğiz.
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
September 20, 2018, 02:36:44 PM

Birde benmi yanlış anlıyorum bilmiyorum ama ripple ağı diyor. Ripple demiyor. Bildiğim kadarıyla “yanlışım varsa lütfen düzeltin” ripplenet ve ripple farklı şeyler.

...
williamsmith
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
September 20, 2018, 04:02:25 PM

Ripple için güzel ancak kripto para dünyasını nasıl etkiler bilemiyorum. Sonuçta sadece ripple üzerinde bir hareket görecek. Hatta ağ üzerinde etkileşim olursa coine yansımayabilir bile.
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543
Merit: 250

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
September 20, 2018, 04:09:48 PM

ripple da bişeyler var  ama ilk pumpda milletin elinde 2- 3 dolarlardan fena itelediler bu sebepten alım yapmaya çekiniyorum. şuanda alıncak seviyedemi öyle denebilir ama bu ipnelere ve LTC ci ipnelere hiç güvenmiyorum

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
September 21, 2018, 04:31:07 PM

yine başlamışlar ripple'i gazlamaya geçn yılda bu aylarda böyle haberler kol geziyordu hatta kasım aralık gibi dahada artmıştı haberler.zaten fiyatlarda o andan sonra uçuşa geçti diyebilirim.şuanda bir yükseliş beklentisi oluştu.türk borsalarında bile alım yapan çok insan oldu inşallah vermezler ellerine
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
September 21, 2018, 04:48:03 PM

Xrp nin bu yükselişi bu haber nedeniyle mi şimdi?  Tekrar bir ralli ye başlar mı sizce?  Trene binenler iyi kazandı ama benim boşta param yok o yüzden giremedim bir hafta sonra btc almayı düşünüyordum yazık oldu gitti karlar
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
September 21, 2018, 04:57:27 PM

Ripple bu tarz büyük anlaşmaları yapmaya devam ediyor. Zaten normal değerinin fazlasıyla aşağısındaydı. Bu yükselişi beni hiçte şaşırtmadı açıkçası. Benzar atakları XLM, ADA coinden de bekliyorum.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
September 21, 2018, 04:59:56 PM

380 milyar dolar gerçekten büyük bir para . bu kadar paranın markete girmesi demek ortalığın komple yeşillenmeye başlaması demek gibi bişey . ama ben çok da itibar edilmemesi gerekitiğini düşünüyorum
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
September 21, 2018, 05:01:54 PM

işte beklenen haber bu haberi okuduğumda ve xrp nin artış yaptıgını gördüğümde şu geldi aklıma piyasa olumlu haberlere dönüş veiyor dedim kendi kendime bu iyi birşey
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
September 21, 2018, 08:12:31 PM

yatırım yapan banka ripple koini satın almıyor; sadece ripple in hizmetini kullanıyor. Bankaların sizin aldığınız ripple ı falan kullandığı falan yok.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
September 21, 2018, 08:20:28 PM

yatırım yapan banka ripple koini satın almıyor; sadece ripple in hizmetini kullanıyor. Bankaların sizin aldığınız ripple ı falan kullandığı falan yok.

Bankanın ripple kullanması değil ki mesele. Kripto paraların popülerleşmesi, bitik halde bulunan piyasalara sıcak paranın girmesinin sağlanması. Bak bugünkü fiyatlara, %50 yükseldi bütün coinler canlandı yani istediğimiz şey oldu (:

WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
September 21, 2018, 08:24:58 PM

O nasıl bir para öyle ya kaç sıfır var sayabilen oldu mu Smiley ripple ın neden yükseldiği belli oldu 1-2 günde %130 falan yaptı
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
September 21, 2018, 08:50:20 PM

son zamanlardaki ripple daki artış bundan olsa gerek. Güzel haberler piyasayı biraz hareketlendiriyor. Düşüşler yerini yükselişlere bıraksın artık.
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1617

View Profile WWW
September 21, 2018, 10:01:57 PM

Güzel haber Ripple bir anda 0.55 USD'a geldi. Asya kıtası bütünüyle kripto devrimini ve teknolojik kullanım alanlarını en çok benimseyen ülkelere

sahip, Çin'in Japonya'nın hatta güneydoğu asya'nın bütün metropollerinde herşey dijital hale gelmiş durumda,

bunu batının Illuminati tarzı "eski para sahibi" güç odakları durduramaz göreceksiniz.

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: