Bitcoin Forum
June 22, 2024, 01:38:05 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Kripto Marketi için Yeşil Cuma!  (Read 364 times)
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
September 21, 2018, 06:17:53 PM

Şu dönemin çok kısa süreceğini biliyorum ama olsun, yine piyasayı yeşil görmek insanı mutlu ediyor. Umarım yılbaşına doğru da gerçek bir boğa görürüz de rahatlarız.
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
September 21, 2018, 07:59:17 PM

Rippledaki yükseliş gerçekten muazzam. Yüzde 50 civarı bir oranı var şu saate baktığımızda. Umarım bu yükseliş devam eder ve bütün kripto paralara yansır. Boğacık bile görsek hepimizi mutlu edecek (:

madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
September 21, 2018, 08:11:12 PM

Bu yeşillik sadece cuma ile sınırlı kalmaz umarım. Hasret kaldığımız görselleri yeniden görmek istiyoruz CMC’de. Çok bekledik yeter bu kadar bereketsizlik Smiley
pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
September 21, 2018, 08:13:55 PM

Ya ben şansıma tüküreyim 10 aydır beklenen fırsatı yine teptim.
0.26 centten ripple alıp 0.34'ten çıkmak nedir ya ve 0.80'e kadar çıktı sonra Grin
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
September 21, 2018, 08:22:48 PM

Ne güzel ve cuk diye oturmuş bi başlık bu Smiley bugün neler oldu bilmiyorum ama ne olduysa güzel oldu şuan bi sepet dışında pek bir yatırımım olmasada herkes adına sevindim
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
September 21, 2018, 08:23:44 PM

Şuan marketin güzelliği birçok coinin birden artması ve marketin komple yeşil olması. Ara ara Eth, btc falan artış zaten görüyorduk. Asıl bu fiyatlara düşmeleri sürpriz olmuştu. Ama dün bugün piyasaya ciddi para akışı oldu. 190'a düşen marketcap 230'ları gördü sonrasını takip etmedim belki geçmiştir. İnşallah biter bu boğa hasreti.
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
September 21, 2018, 08:55:07 PM

Piyasada her şeyde artış var. Bitcoin bu sefer çok az artıyor şu asıl artış altlarda. Ben bu artışın kalıcı olduğunu düşünmüyorum ama bakalım.

PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
September 21, 2018, 08:55:11 PM

Benim anlamadığım nokta bu direnç miktarlarını kim belirliyor. Yok ETH 215 direncini kırdı yok BTC 6400 direncini kırdı. Yarın sabah bir uyanırsın ETH 180 BTC 5500 dolar olmuş. Direnç falan diye birşey yok kendimizi kandırmayalım.
Aynı şekilde düşünüyorum dirençi biz uyduruyoruz. Haftayı bu şekilde kapatmış olabilir ama kripto adı üstünde ne zaman ne olacağı belli olmaz. Umarım yeşillerin devamı gelir.
TurgutDayi
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
September 21, 2018, 09:02:27 PM

önemli olan istikrarlı bir şekilde yükselmesi. öyle balon gibi yükselip hava gazı gibi aşağı indiği sürece pek bir anlam ifade etmemekte.
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
September 21, 2018, 09:07:01 PM

Şimdilik her şey çok güzel gidiyor şaşırtıcı biçimde Cheesy. Uzun zamandan sonra ilk defa böyle tatlı bir heyecan kapladı herkesi. Bunu görmek bile en büyük motivasyon kaynağı bence.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
September 21, 2018, 09:33:49 PM

Düğün değil bayram değil ne oldu bu markete böyle XRP ile başı çeken yükseliş diğerlerinede yansıdı, devamı gelsin umuyoruz kazanmaya hasretiz.
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
September 21, 2018, 09:57:07 PM

Yeşil cuma başlığı güzel olmaz yorumlarında güzel olmuş malesef merit dönmüyor piyasada belli kişilerden başka kimse atmıyor onlarda hep aralarında takılıyolar olsaydı atarım eline emeğine sağlık kardeşim
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
September 21, 2018, 10:04:46 PM

Güzel bir analiz olmuş.Artışlar altcoinlere gelmeye başladı.Hafta sonu düşüşünü atlatırsak önümüz güzel artışlara bırakır bizleri.BTC'nin güzel artışı piyasayı biraz hareketlendirdi.Kan geldi piyasaya.Umarım devam eder.
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
September 21, 2018, 10:41:23 PM

Çokta aldanmamak lazım bu yükselişe mallar elimizde kalabilir her an, cüzdandakiler kazansın yeter bana kârımı alır kaçarım daha fazla yükselirmiş falan gerisi beni bağlamaz kritik dönem.
semos08
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile WWW
September 21, 2018, 11:12:41 PM

Ben bu sefer temkinliyim. Hemen boğa havasına kapılmayacağım. Sonra hayal kırıklığı çok fazla oluyor. Btc önce 9000 dolar seviyesini geçsin. Sonra diğerleri onu takip edecektir.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
September 22, 2018, 01:13:42 AM

Aynen heemen boğa havasına kapılmayın temkinli olun lütfen arkadaşlar çünkü bir kaç kere daha geldi aynı olaylar başımıza hatırlarsanız 240 oldu piyasa goldman sach fud ile direk dumpladılar piyasayı dikkatli davranalım lütfen

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
semihbalkanli
Member
**

Activity: 252

View Profile WWW
September 22, 2018, 08:33:46 AM

Sonunda azda olsa içimiz bi ferahladı. Tabi bu yükselişin devam edebilmesi önemli. Bu sene kripto para piyasasının hareketi 2014 yılındaki hareketine çok benzetilmişti. Eğer gerçekten 2014 teki gibi olacaksa yükselişin artık başlaması lazımdı. Umarım yükseliş devam eder de hepimiz rahat bir nefes alırız. Bakalım artık yaşayıp göreceğiz.

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
triclinics21
Member
**

Activity: 378

View Profile
September 22, 2018, 08:48:14 AM

Ben tetherde beklıyorum ve bunun bır boğa tuzağı oldugunu düşünüyorum ve btc 5k seviyelerine hatta 4k seviyelerine düşmeden bu ayıların pazarı rahat bırakmayacağına inanıyorum
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
September 22, 2018, 08:55:18 AM

Başlıkta da dediğin gibi coinlerde sonunda yeşil barları nihayet görebildik. Her yer yeşile dönmüş durumda. Hem Bitcoin'de hemde Ethereum ve Ripple'da yeşil barlar görünüyor. Sanki bu artışlar Bitcoin'in sene sonunda artacağının bir göstergesi gibi. Umarım bu haftasonunu kayıpsız atlatırız ve yeni haftaya daha bir ümitle gireriz.

Rdu
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile WWW
September 22, 2018, 09:24:36 AM

Bu hafta BTC'de çok değişiklik beklemiyorum. Hatta Eylül ayının sonuna kadar küçük kıpırdanmalar dışında beklemiyorum. Grafiği incelediğimde rutin havasında devam edecek gibi. Ama yılbaşına kadar güzel bir sıçrama yaparsa 2019 dan çok umudum var.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: