Bitcoin Forum
April 27, 2024, 02:06:00 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Nasdaq’ın Duyurduğu Altcoin Yüzde 30 Değer Kazandı  (Read 205 times)
kriptomadness (OP)
Member
**

Activity: 360
Merit: 18

View Profile
September 26, 2018, 07:51:42 AM
Merited by by rallier (1)

Hydro sahipleri var mı aramızda  Wink

Dünyanın önde gelen borsalarından ABD menşeili NASDAQ resmi bloğundan yayınladığı gönderi ile TD Bank Group ile Hydrogen arasından bir anlaşma gerçekleştiğini ve Hydro teknolojisinin TD müşterilerinin kullanımına gireceğini duyurdu.

Duyuruda Kuzey Amerika’yı kapsayan bir anlaşmaya gidildiği ifade edilirken TD müşterilerinin otomatik bir şekilde Hydro teknolojisini kullanarak dijital yatırım seçeneklerinden faydalanabileceği ifade edildi.

Raporda Hydrogen’den “finansal teknoloji platformu dizaynında tanınan bir lider teknoloji şirketi” olarak bahsedilirken kullanıcıların eşsiz bir dijital yatırım deneyimine sahip olacakları belirtildi.

İlk aşamada Hydrogen’in API’larının TD’nin Web Broker programına entegre edileceği ifade edilirken TD kullanıcılarının böylelikle dijital ortamda kendi planlarını, portföylerini oluşturup finansal yatırım hedeflerine yaklaşıp yaklaşmadıklarını kontrol edebilecekleri raporda kendisine yer buldu.

NASDAQ Duyurusu Sonrası Hydro Yükseldi

Nasdaq’ın resmi bloğundan duyurduğu bu gelişme sonrasında kurumsal yatırımcıların dikkatini çeken Hydro hızla değer kazanırken 24 saatlik kazancını yüzde 35 seviyesine taşıdıktan sonra 0.004066 dolar bandında dengelendi

https://kriptokoin.com/nasdaqin-duyurdugu-altcoin-yuzde-30-deger-kazandi/

Senior / Full
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
September 26, 2018, 08:04:08 AM

Airdropla adını duyuran trxten sonra en iyi coin hydro galiba. Bittrexte bile listelenmişler kısa süre önce . Bu yeni haberle beraberde yükselişine devam edecektir herhalde.

yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
September 26, 2018, 08:18:21 AM
Merited by teramit (1)

Abuk sabuk haber hala bu tür manipülasyon haberlere inananlar var mı.Yok banka ile anlaşmış yok kullanılacakmış falan filan.He he aynen.Şu ortamda bu tür haberlerle yüksekten kilitleyeceklerdir dikkatli olun.
adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
September 26, 2018, 08:21:16 AM

ne hydroymuş be arkadaş Smiley bir ara çok aridrop kovalardım ama nasılsa denk gelmemişim buna. zaten denk gelsek büyük ihtimalle beş para etmezdi:)

bu saatten sonrada almak içime sinmiyor. elinde bulunduran arkadaşlara bol kazançlar dilerim.
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
September 26, 2018, 08:51:11 AM

%30 mu ben burdan coin paylaşsam %50 yapıyor zaten.Biraz fos çıkmıs gibi coin.

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
williamsmith
Full Member

Merit: 100

View Profile
September 26, 2018, 10:38:00 AM

Geçtiğimiz günlerde bir miktar holo yatırımı yaptım. Keşke hydro yapsaydım dedim şimdi bu yazıyı görünce. İkisi de hot olarak geçiyor biliyorsunuz.
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
September 26, 2018, 12:08:34 PM

Hydro yakında büyük bir artış yapacak gibi görünüyor.Özellikle boğa sezonunda baya bir artış yapar.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
nazymzhu
Jr. Member
*

Activity: 248
Merit: 1

View Profile
September 26, 2018, 01:49:23 PM

Bence nasdaq dan sonra %30 yükseliyorsa çok yükselmiş saymam ben onu neden diye sorarsan abi adamlar dünyanın en büyük 2. borsası hydro nun market capi nede %30 etkilemiş ben daha fazla beklerdim
smic
Sr. Member

Activity: 827
Merit: 250

View Profile
September 26, 2018, 02:15:31 PM

Bugün %30 artırır yarın %20 düşürürler. Tabii bu bir varsayım fakat çoğu proje de oluyor.
beckspace
Hero Member

Activity: 931
Merit: 500

View Profile
September 26, 2018, 02:34:03 PM

Hydro'nun yükselişi az kaldı bencede, elbette tutmaya devam edeceğim. Bittrexte listelenmesi ile dikkatimi çekmişti, Bitcoin etkisi nedeniyle olumsuzluk yaşanmazsa yükselişe devam edeceğe benzer.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
September 26, 2018, 04:36:09 PM

Airdropcular sattıktan sonra güzel yerlere gelebilir. Yanlış anlamayın, projeye güvenip elinde tutanlar değil de, üç beş kuruş kazanırım hevesinde olanlar, ilk ciddi yükselişinde ellerindekileri boşaltıcaklardır.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
September 26, 2018, 05:44:01 PM

Airdropla adını duyuran trxten sonra en iyi coin hydro galiba. Bittrexte bile listelenmişler kısa süre önce . Bu yeni haberle beraberde yükselişine devam edecektir herhalde.

aynen hocam airdroplardan nereye belki airdroplardan gelen 222.222 hydroyu satanlar bundan 1 sene önce heyt beee benim 222.222 hydrom vardı diyecekler  Grin
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
September 26, 2018, 06:29:44 PM

bir sene sonra airdroptan gelen bilmem kaç tane tokeni hatırlamayacaksınız bile. çünkü bir sene sonra büyük ihtimal öyle bir token bile olmayabilir. ama tabi umut dünyası
LoveFooL
Member
**

Merit: 12

View Profile
September 26, 2018, 06:40:33 PM

güzel gelişmeler bunlar. ama şimdi ye kadar bu şekilde anlaşmalar duyurup ta bunları bir türlü canlıya alamayan bir sürü proje var. umarım bunların sonu da diğerleri gibi olmaz
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
September 26, 2018, 06:50:46 PM

Bu hydro ekibine gerçekten helal olsun yatırımcılarını da kendilerini de hatta ilgi duyanları dahi ihya ettiler ve hala durmuyorlar. Tembel proje sahipleri bakıp utanıyordur umarım.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Pages: [1]
  Print  

Jump to: