Bitcoin Forum
August 15, 2024, 11:08:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: sizce de NEO çok tatlı değil mi ?  (Read 566 times)
avalonn (OP)
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
September 22, 2018, 04:28:36 PM
Last edit: September 22, 2018, 08:11:41 PM by avalonn

selam arkadaşlar,

evet neo ethereuma göre daha işlevsel geliyor bana sanki..mesela beğendiğim yönlerini yazayım

transfer ücreti yok ve süreleri her zaman çok kısa
neo altında yapılan icolar onaydan geçiyor her kafasına esen ico yapamıyor..(bu yönü ile ether icolarının ortalığı çöpe çevirdiğini düşünürsek)
cüzdanında 1 neo bile tutsan pay alıyorsun gas tokeni olarak (stake)
birçok cüzdan uygulaması var neon wallet süper mesela
yakında ledger tarzında bi cihaz çıkartıyorlar
switcheo diye merkezsiz borsası var.(her neo tokeni otomatik listeleniyor mu emin değilim ama etherdelta dan çok çok iyi)
nex borsası gelince de ether ve tokenleri ile çapraz bağlantı kuracak .(belki swctheo'da da olacak ilerki zamanda)

tek kötü yanı ethereum gibi bölünebilir olmaması..sanırım o yüzden aşırı fiyatlanmaması daha iyi  Grin
bir de blok tarayıcı arayüzlerinin (mesela neotracker ya da statge ocn) etherscan e göre biraz kafa karıştırıcı olması (ne gelmiş ne gitmiş falan diye incelemek istediğin zaman yani)

YTD
ScarletSunshine
Jr. Member
*

Activity: 230
Merit: 9

View Profile
September 22, 2018, 04:35:42 PM

kendini toparlarsa iyi yere gelebilir  ; fakat  bu 3 ay içerisindede olabilir 3 sene içerisindede  ufak bir yatırım yaptım .

$CBM ERC20 token can be traded at @UniswapProtocol

https://uniswap.info/token/0x95efd1fe6099f65a7ed524def487483221094947

https://giphy.com/gifs/
muhtesem
Jr. Member
*

Activity: 73
Merit: 1

View Profile
September 22, 2018, 04:38:46 PM

Transferde gas kullanılıyor sanırım tamamen ücretsiz değil ama cüzi bir miktar diye biliyorum, eğer yanılıyorsam beni düzeltin lütfen.
Neo tabanlı projelerde gerçekten kafasına göre ICO yapamıyor herkes, Ekip proje herşey inceleniyor ve bu nedendendir ki neo tabanlı projeler tutuyor x3 x5 hatta x10 yapıyorlar, bunun bir çok örneğini forumca gördük. Ethereumun bir cazibesi kalmadı zaten, bu saçma sapan çıkan icolarda eth tokenları kullanıldığı için, ethereumun güvenilirliği bile sarsılmıştır bana göre. Vitalik bir dönem buna önlem alacağını, token oluşturmak için farklı bir coin çıkaracağını ve onun üzerinden gideceğini açıklamıştı ama yalan oldu anlaşılan o olayda.. NEO geleceğin parlayan yıldızı olabilir. sadece piyasanın biraz toparlanması gerekiyor. benim görüşümde bu yönde.

🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪  𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!
http://alcedoplatform.com
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
September 22, 2018, 04:39:15 PM

Neo hep tatlıydı ki zaten Smiley
"yakında ledger tarzında bi cihaz çıkartıyorlar" bu neymiş detaylı bilgi verebilir misiniz? Donanım cüzdan dedin mi ben ordayım Cheesy

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
coinfinder000
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

Swipe

View Profile
September 22, 2018, 04:39:54 PM

Ethereum a çok alışmışım belki çok kolay geldiği içindir. Hep ico lar eth yönlendirdi bizi.

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
avalonn (OP)
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
September 22, 2018, 04:42:51 PM
Merited by BitcoinTurk (1)

"yakında ledger tarzında bi cihaz çıkartıyorlar" bu neymiş detaylı bilgi verebilir misiniz? Donanım cüzdan dedin mi ben ordayım Cheesy

neodun diye bi alet ..ledger blue ya alternatif olabilir gibi duruyor coming soon yazmış yakın bir zaman da çıkabilir belki

- NEL developed a hardware wallet
- Support for importing private key and Managing multiple private keys
- OLED screen + buttons
- Type-C/Bluetooth
- Multicurrency
- Extensible with other apps

Languages: English/Chinese
License: MIT

gibi özellikleri var .https://neo.org/client adresinde hardware sekmesinde görebilirsin
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
September 22, 2018, 05:00:09 PM

neodun diye bi alet ..ledger blue ya alternatif olabilir gibi duruyor coming soon yazmış yakın bir zaman da çıkabilir belki

- NEL developed a hardware wallet
- Support for importing private key and Managing multiple private keys
- OLED screen + buttons
- Type-C/Bluetooth
- Multicurrency
- Extensible with other apps

Languages: English/Chinese
License: MIT

gibi özellikleri var .https://neo.org/client adresinde hardware sekmesinde görebilirsin
Vay vay vay ilginçmiş. Çıksa da incelesek Cheesy

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
gospodin
Legendary
*

Activity: 2394
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
September 22, 2018, 05:05:09 PM

bence de tatlı ama bir de fiyatı 150 dolar civarıyken alanlara sormak gerekiyor.
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
September 22, 2018, 05:22:19 PM

Evet kardeşim şu sıralar alım olabilir bu fiyatlardan ama ethereuma kafa tutabilecek bir coin değil benim gözümde tatlı olabilir iyi kazandırabilir fiyatıda makul görüyorum varsa dışardan sokabileceğiniz nakit girilebilir garanti kazandırıcak coinlerden birisi
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
September 22, 2018, 05:42:48 PM

artık yeni taktik bu galiba. bir türlü yükselmeyen kripto paraları sevgi sözcükleriyle ikna etmeye çalışmak  Grin işe yarayacaksa ilanı aşk da ederiz  Grin
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
September 22, 2018, 05:54:57 PM

NEO benim de çok hoşuma giden, uzaktan yazdığım bir coin.

Aslında dolu dolu bir coin, heralde en büyük negatifliği şu küsürat olayı, belki ona da ileride çözüm bulurlar.

Switchneo her NEO tokenını listelemiyor, onların da şartları var. Merkezsiz borsalar içerisinde tahminen güçlü bir alternatif olacaklar

Kalp kalp kalp NEO.
xzone
Legendary
*

Activity: 2674
Merit: 1516

View Profile
September 22, 2018, 07:20:05 PM

Neo tatlı ve güçlü bir coin. Ne zamana kadar patlama yapar bilmiyorum ama patlama beklediğim, Ethereum kadar hacimlenmese de uzun vadede her yatırımcıyı mutlu edeceğini düşündüğüm bir coin Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
September 22, 2018, 07:35:16 PM

Neo gerçekten güzel bir coin.Düzenlediği ıcolar ve dağıtılan bu ıcoların airdropları bir çok kişiyi ihya etti.Ağır gidiyorlar ama sağlam ilerliyorlar.Piyasanın kötü halinden dolayı bu hale düştüler.Biraz durumları toparlarsam uzun vade tutmayı düşünüyorum.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
September 22, 2018, 07:40:02 PM

150 dolardan alanlara bakalım o kadar tatlı geliyor mu : d çok güzel alım fırsatı var şu an neoda ama yine de öyle bir halde ki piyasa dibin dibi vardır elbet
BLACKASUS
Sr. Member

Activity: 505
Merit: 252

View Profile
September 22, 2018, 08:02:16 PM

neo nün iyi tarafından ziyade ethereumun kötü tarafları yüzünden bu projeler ilgi görmeye başladı. NEO dediğimiz coin yıllardır vardı ismi Antshare iken kimse yüzüne bakmıyordu
Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
September 22, 2018, 08:21:16 PM

para kazandıran hepsi tatlıdır benim için hep denir hiç bir koine bağlanmamak lazım aynen öyle, bu piyasada projesi güzel olanlar daha fazla kazandırmıyor maalesef öyle olsa neo'da eth'de bu fiyatlara inmezdi.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
September 22, 2018, 08:22:27 PM

Şu başlığı görünce; NEO gözümde ufak, tombik, tatlı bir çocuk gibi canlandı haha Smiley
EOS platfomuna göre NEO'yu daha başarılı buluyorum. En cezbedici yönü ise dolaşımdaki coin miktarının 65 milyon, toplamının ise 100 milyon olması. Fiyatının nereye kada çıkabileceğini kestirmek zor. Ocak ayında ATH yaptığında 200 doları bulmuştu diye hatırlıyorum.
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
September 22, 2018, 08:30:49 PM

Bitcoin birinci ondan sonra Ethereum ikinci sıradaydı. Şimdilerde neo yu geleceğin ethereumu olarak bakılıyor. Hepsinin kendine göre avantajları var.
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
September 22, 2018, 08:56:38 PM

Neo gelecek için güzel bir yatırım aracı olabilir. Ama Ethereum'un yeri ayrı bence. Şuan düşüşte olsada her zaman bu şekilde kalacak değil.
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
September 22, 2018, 08:58:36 PM

Neo benimde hem sempati duyduğum hemde beğendiğim bir coin. 170 dolarla zirveden sonra şu anki fiyatlar çok uygun alım için. Geleceği çok parlak olacak.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: