Bitcoin Forum
May 27, 2024, 10:20:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: BU TEKNİKLE PARA KAZANAMAYAN,BU İŞİ BIRAKSIN  (Read 798 times)
bychemist32 (OP)
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
September 23, 2018, 09:04:30 AM
Merited by PHI1618 (1)

Herkese merhaba. Kripto piyasasında çoğu kişinin bilinçsiz olarak trade yapıp,bu işten para kazanmak mümkün değil konuşmalarını duyduktan sonra bu yazıyı yazmaya karar verdim.Amacım yol göstermek,insanlara bir katkı sunabilmek.. Bu yazımda hiçbir teknik analiz bilmeyen bir kişi bile,anlattığım yöntemle çok büyük kazançlar elde edebilir. Lütfen herkes ben mükemmel biliyorum buna gerek yok,yada ben bu işi yapamam demesin,lütfen 5 dakikanızı ayırıp yazıyı bir okuyun,ne kaybedersiniz ki?

Öncelikle https://tr.investing.com sitesinden bir hesap açmalısınız. Canlı grafikler kısmına geldiğinizde sol üstten istediğiniz kripto paranın ismini yazarak,o grafiği açabilirsiniz. Daha sonra üst menüden indikatörleri tıklayın ve oradan Moving Average kısmından 3 kez aynı şekilde indikatör ekliyoruz.

Daha sonra sol üst kısımda görünen MA 9 yazan kısımların ayarını yapmalıyız.Bunu da şu kısımdan yapıyoruz.

Ayrıca indikatör renklerini de istediğniz gibi bu ayardan yapabilirsiniz.

Gelelim en önemli kısma,nerede alacağız,nerede satacağız? Benim taktiğim şu; fiyat mumu 3 indikatörü aynı anda yukarı kırdığı zaman al,aynı şekile fiyat mumu 3 indikatörü aşağı kırdığı anda SAT.. Grafikten çok rahat anlayacaksınız...

Eğer bu taktiği deneyip ben kazanamadım diyorsanız,bırakın bu işi bence..

▔▔▔▔▔
ScarletSunshine
Jr. Member
*

Activity: 230
Merit: 9

View Profile
September 23, 2018, 09:24:19 AM

burdan hangisini sececeğiz hocam  cahilliği mi bağışlayın

$CBM ERC20 token can be traded at @UniswapProtocol

https://uniswap.info/token/0x95efd1fe6099f65a7ed524def487483221094947

https://giphy.com/gifs/
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 645

View Profile WWW
September 23, 2018, 09:35:48 AM

trend değişimlerini gösterir ancak trade yapılmz bununla, milleti yanlış yönlendirmeyin, 1 mumda %100 yapılan bir piyasa da 200 mumluk ortalamaya bakılarak trade yapılmaz,

tekrar ediyorum, trend değişimlerinde etkilidir bu, anlık trende göre kaar etmek isteyenler içindir,

yoksa 3 ma çizgisi yukarı keserse al- aşağı keserse sat şeklnde basit bir yöntem ile kaar edeceğinizi düşünüyorsanız yakın zamanda batarsınız, o kadar basit olsa bu iş herkes zengin olur,
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
September 23, 2018, 10:19:13 AM

Öncelikle investing kullandığınız için bu işten anlamadığınızın en büyük kanıtını elimize vermiş oldunuz bu iş için tradingview biçilmiş kaftan öte yandan çok saçma 3 ma yaptığınızı ve biraz araştırmanızı tavsiye ediyorum.

Mesela twitter'dan EnaCrypto'yu takip ederek başlayabilirsin Smiley

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
September 23, 2018, 10:26:25 AM

Madem para kazanmak bu kadar kolay biz neden hergün işle güçle uğraşıyoruz. Bu işler bu kadar kolay değil. Tabiki bu konuda uzmanlasmis kişiler doğru tahmin yapabilir ama bizim gibi anlamayanlar için zor şeyler.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
September 23, 2018, 10:27:52 AM

Ne işini bırakacağız anlamadım trade yapan insan zaten ince ayrıntısına kadar biliyordur bilmek zorunda, öyle bir kaç teknikle para kazanıyorum sürekli kardayım diyeni de görmedim duymadım. Hiç trade yapmayanlara öneri olsun diye ortaya attıysan önerin haricinde hiç doğru bulmadığımı herkes adına söylemek zorundayım, cümlelerimizin sonuna hep YTD koyuyoruz sen ise nasıl para kazanılacağının tekniğini anlattığını iddia ediyorsun bilmeyen birisi tüm parasıyla iş yapar zarar eder kötü olur.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
September 23, 2018, 10:30:15 AM

eninde sonunda elinize verirler malı. bir gosterge olur mu olur. ozellikle doge gibi tabanı 25satoshi tavanı 150 satoshi olan bir coinde mutlaka kazanırsınız ama 25 taban yakaladım der alırsınız 15e indirirler olur mu olur.
musasimsek
Newbie
*

Activity: 37
Merit: 0

View Profile
September 23, 2018, 11:03:00 AM

Herkes borsa simsarı oldu başımıza keşke bu kadar kolay olsa dediğin
ozanaksoy
Jr. Member
*

Activity: 82
Merit: 3

View Profile
September 23, 2018, 11:26:35 AM

Güzel bir bilgi olmuş tebrikler ...
mikewirth
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
September 23, 2018, 11:44:36 AM

Herkes bir şeyler öneriyor ama öyle olmuyor, yönteminiz sizi memnun ediyorsa şahane, devam edin. Tek bir yöntemle trade yapılarak para kazanılabilseydi ortalık milyonerden geçilmezdi.
Srkndrl83
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 8

View Profile
September 23, 2018, 12:54:54 PM

Başarılı çalışma indikatörleri doğru seçtiğiniz taktirde işe yarayabiliyor. Herkes farklı bir ibdikatör kullanıyor ama bazılar gerçekten başarılı oluyor. Uzun süre araştırmak incelemek gerek.
bychemist32 (OP)
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
September 23, 2018, 12:59:51 PM

burdan hangisini sececeğiz hocam  cahilliği mi bağışlayın
Estağfirullah,sadece “Moving Average “ yazacak hocam😉

▔▔▔▔▔
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
September 23, 2018, 02:46:38 PM

Her zaman tutmuyoru işte bunlar. Saçma sapan bir haber çıktığında ne mum kalır ne indikatör kalır yerle bir olursunuz. Trader değilim o yüzden çok karışmıyorum sadece görüşümü dile getirdim

bobita
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1323

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 23, 2018, 09:56:42 PM

Kripto Camiası Genel Müdürlüğüne     24.09.2018
Bir kaç yıldır yürüttüğüm kripto piyasasında yer alma görevimden mental yetersizliklerim nedeniyle ayrılacağımı bildirir, çıkış işlemlerimin başlatılmasını rica ederim. Camianızdan tahsil edilmemiş alacaklarımı talep ve tahsil hakkım saklıdır.
Saygılarımla

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
September 23, 2018, 10:24:46 PM

Kripto Camiası Genel Müdürlüğüne     24.09.2018
Bir kaç yıldır yürüttüğüm kripto piyasasında yer alma görevimden mental yetersizliklerim nedeniyle ayrılacağımı bildirir, çıkış işlemlerimin başlatılmasını rica ederim. Camianızdan tahsil edilmemiş alacaklarımı talep ve tahsil hakkım saklıdır.
Saygılarımla

Forumda herkes kripto piyasasını bırakacak arkadaş sayesinde heralde Smiley

Bişeyide merak etmiyo değilim şimdi bu arkadaş bu kadar iddalı ya şimdi senin bakiyen nedir bu işe girdiğinden beri kazandığın miktar nedir açıklamak zorunda değilsin ama bu kadar iddalı konuşan bir kimse şu forumda bence zaman geçirmez uğraşmaz bunlar için.
Ben teknik analizden anlamamda güvenmemde görüyoruz adamlar mum ları kendileri çiziyolar. Kaç defa piyasa Mumlara göre hareket etti bence %5 belki. Şu piyasada grafiklerin işleyeceğini sanmıyorum çünkü gelir adamın teki al sana mum de satışı veya alışı bi koyar o mumuda evde elektirikler kesince kullanırsın sadece.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
September 23, 2018, 11:10:07 PM

Teknikle para kazanılmaz.Sadece para kazanma olasılığınız artar.Kesin diye bir şey yoktur piyasada.Düşen bir coin niye düşer çıkan bir coin niye çıkar.Önce bu sorulara cevap vermek gerekir.Grafikle coini incelemeden girmek büyük risk.Ekip kaçıp gitmiş proje rafa kalkmış olabilir.
ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

Win-Won-Betfury

View Profile
September 24, 2018, 02:37:31 AM

Kesin konuşmuşsunda böyle bi dünya yok malesef ki kazanabilseydin sne kazanırdın zengin olur çıkardın buralardan teknik meknik işlemiyor bu piyasada 1milyar dolarla adamlar dump pump yapabiliyolar veya daha azı hatta ona bile gerek yok fud yeterli.

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
September 24, 2018, 05:39:53 AM

Bu günler de galiba teknik analiz popüler oldu, ne güzel farklı farklı fikirler ile karşılaşıyoruz konular oldukça kaliteli olmaya başladı. değerlendirilebilecek bir konu . Ellerine emeğine sağlık bu tip konuları işaretleyip en azından fikir sahibi olmak için sonra tekrar okuyacağım.
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
September 24, 2018, 08:01:22 AM

Bu işler o kadar kolay ve garanti olsaydı kimse farklı bir şey yapmaz buralarda indicator indicator takılır parayı vururdu. Günde 60-70 tl paraya mesai harcamazdı akşama kadar. Garanti imiş gibi konuşulmuş ama yapmayın etmeyin agalar. İnsanlar da bakıp görüp hesap açıp deneyecek. Beceremediğinde, doğru karar veremediğinde ne olacak o zaman. Bu teknikle para kazanamayan, bu işi bıraksın demek kolay... Hiçbirşeyin garantisi yok bu piyasada maalesef hiçbir şeyin...
jasernity
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile WWW
September 24, 2018, 08:46:07 AM

hareketli ortalamadaki değerler bir vakit sonra işlemez duruma gelebilir. zira teknik açıdan her zaman kazanmanız mümkün değil. teknik açıdan forexle işlem yaptığım zamanlarda sayısız indikatör denetim. işin teknik açıdan açıdan çıkıp, çeşitli haberlerle yönlendirmeye geldiğinde indikatörler işe yaramadığı çok oluyordu.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: