Bitcoin Forum
May 21, 2024, 05:14:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: 1-2 Yıl Vadeli Sepetim ve Kar Zarar Durumları  (Read 706 times)
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
September 29, 2018, 02:47:32 PM

Eğer bu söylediğinizi yani her ay başı ekleme işini yaparsanız 2 seneye kadar erken emekliliği kazanmış olursunuz. Panik satışı yapmadığınız müddetçe tabi ki.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
erdemdio
Member
**

Activity: 191
Merit: 10

View Profile
September 29, 2018, 02:54:17 PM
Merited by AztecGoldHero (1)

Kenara atıp 2 sene beklemek güzel bir şey ama boğa sezonunda takipde kalıp zaman zaman altlardan btc geçişleri yaparak kar ı maksimize edebilirsiniz.
Türkiye'de BES e her ay para yatırayım da emekliliğimde gelirim olsun diye başlayan sonrasında içerideki parayla evindeki tv u değiştiren yüzlerce insan varken dediğinizi yaparsanız gerçekten ciddi bir emeklilik yatırımı yapmış olursunuz.

Umarım bu iradeyle devam edebilirsiniz, başarılar..  Smiley
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
September 29, 2018, 09:35:26 PM

hocam borç dert yok sanırım ayıptır sorması ama kaç kuruş maaş alıyorsunuz, meslek nedir?

yazıda belirtiysen özür. hepsini okumadım. hayırlısı olsun şu an için yaklaşık 2 bin tl yapıyor aylık yatırımınız.  Shocked

zec ve tezos u da pas geçmeyin bence. sermayenizin yüzde 10 luk kısımını 5 er 5er ayırmanızda fayda var. Smiley bereketli olsun.
tmskcimen
Member
**

Activity: 448

View Profile
September 29, 2018, 09:38:34 PM

Sen ne iş yapıyorsun iyi kazanıyorsun heralde her maaşla 1 ethereum 10 neo alacağına göre ama iyide kazanıcaksın çünkü sağlam coinler listedekiler bende bazılarına yatırım yapmayı düşünüyorum
Hc01 (OP)
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
September 30, 2018, 08:23:22 AM

hocam borç dert yok sanırım ayıptır sorması ama kaç kuruş maaş alıyorsunuz, meslek nedir?

yazıda belirtiysen özür. hepsini okumadım. hayırlısı olsun şu an için yaklaşık 2 bin tl yapıyor aylık yatırımınız.  Shocked

zec ve tezos u da pas geçmeyin bence. sermayenizin yüzde 10 luk kısımını 5 er 5er ayırmanızda fayda var. Smiley bereketli olsun.
Yazılımcıyım hocam. Bekar ve ev bakma derdı olmayınca ınsan daha rahat olabılıyor:) Maası genellıkle eth ve neo almaya harcayacagım gıbı gorunuyor onumuzdekı donemde, fıyatları artarsa sayılar azalır tabı sureklı bukadar alamayız her an x2 yapabılcek kapasıtedeler. Dıger ıstedıgım coınlerı alabılırsem hdac gıbı sonrasında baskalarına da yer acılabılır sımdılık sıraladıklarıma oncelık verme planım var.
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
September 30, 2018, 02:10:12 PM

bence yıl sonlarında artık satmaya başlamak lazım sonra piyasada düşüş hissedersen satma özellikle zaten dipleri gören varsa alınır hertürlü.

uclrtpl
Member
**

Activity: 202
Merit: 21

View Profile
September 30, 2018, 02:47:14 PM

evet bu kararı ne zaman verdiniz diye sorsak genclere büyük tecrübe olur ama dogru yolu bulmussun yani o da güzel Smiley

myfranco
Full Member

Activity: 361
Merit: 101

View Profile
September 30, 2018, 04:46:54 PM

Başlığı 1-2 yıl diye acmissin ama 1-2 yıl beklemen mümkün değil. İlk boğa sezonunda iyi kar görünce mecbur satarsin. Ki satmalisin da. Altcoin BTC olayında amaç BTC miktarını arttırmak onundisinda ki hangi proje hangi altcoin olursa hikaye
"Hangi altcoin olursa olsun" demek, çok fazla iddialı oluyor. Markette çok sağlam projeler var. Altcoin, shit coin, scam coin bunların hepsini tek bir potada eritmemek lazım.
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
September 30, 2018, 05:56:33 PM

planlı, programlı bir şekilde yatırım yapılmaya devam ederse ve bu yatırımlar kişiyi zorlamayacaksa çok değil beş yıl içerisinde erken emekliliğini elde etmiş olabilir. takipte olacağım bir başlık bu da.
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
October 01, 2018, 02:18:03 AM

Aga bence bu sene sonuna kadar bısey bekleme sonrası belkı zaten hep aynı senaryolar donuyor yıl sonuna kadar ufakda bır kırpaşmalar olur tam dıbıde görduk sayılmaz yanı
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
October 01, 2018, 09:25:36 AM

Her portföye girebilecek hatta kesinlikle olması gereken coin bence MAN çok büyük hedefleri ve yatırımları var ama uzun vade buda maalesef kısa ve orta vade hiç hareket bile etmeyebilir.
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308

View Profile WWW
October 01, 2018, 01:17:50 PM

Sağlam projeler seçmişsin nebl hariç onu bilmiyorum ama sonuçta trade yapmayınca herkesle birlikte yükselip herkesle birlikte düşüşe geçiyosun. Pek bi kazancın olur mu bilmem. Eth 1 dolardan 1000 oldu şimdi 200. 200x kazanç var ama kardan zarar daha büyük.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
yavuzcelik
Member
**

Activity: 168

View Profile
October 02, 2018, 09:33:38 AM

Güzel bi düşünce şekli. Şahsen ben bi işe yatırmayı düşünüyorum. Yani bi iş kurmayı ondan sonrası keyfi işlere harcamayı düşünüyorum. Tabi piyasa düzeldikçe daha da iyi olur diye düşünüyorum.

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
October 02, 2018, 10:02:59 AM

Seçtiklerini beğendim ama 1-2 yıl vade ile coin tutup sepet yapmak nedense bana saçma geliyor trade etsen daha iyi sanırım ama ne olacağıda belli olmuyor bazen hold kazandırır bazen trade
cemetin54
Member
**

View Profile
October 02, 2018, 10:07:47 AM

Seçtiklerini beğendim ama 1-2 yıl vade ile coin tutup sepet yapmak nedense bana saçma geliyor trade etsen daha iyi sanırım ama ne olacağıda belli olmuyor bazen hold kazandırır bazen trade

Kendine göre haklı olabilirsinde işte herkes trade olayını bilmiyor grafik falan okuyamıyolar şahsen ben ondan en mantıklısı hold yapmak bana göre trade bilen tabiki trade yapmalı bilmeyende kesinlikle sağlam coin seçip hold durmalı
zhongzy
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
October 06, 2018, 11:09:29 AM

Uzun vadeli yatırım dediğimiz hodl bana göre en mantıklı seçenek yeter ki çok ucuz fiyattan alım yapın ve fiyat aldığınız seviyenin altına inse bile satış yapmaktan kaçının aldığınız kripto para proje ve platform olarak iyiyse kesinlikle aldığınız fiyatın üstüne gelecek.
phoneiX
Jr. Member
*

Merit: 4

View Profile WWW
October 06, 2018, 11:12:31 AM

1-2 yıl uzun bir süre ben 1-2 yıldan ziyade Boğa sezonuna kadar bekletip bozdurup sonra piyasanın durumuna göre tekrar sepet yapma taraftarıyım.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
October 06, 2018, 12:18:35 PM

Ben sepete bayıldım ben eğer hodl bi sepet yaparsam bunun aynısını yapardım. Ancak ekleyeceklerim şöyle olurdu zrx quark zilliqa bence bunları da düşünebilirsiniz gerçi seçenek çok tabii

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
October 06, 2018, 02:21:58 PM

1-2 yıl bence cok erken bir tarih baktıgımız zaman projeler hep sarkıyor acaba ne zaman gerçek bi piyasa haline gelecek?

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481

View Profile WWW
October 06, 2018, 05:42:37 PM

Güzel coinler seçmişsiniz ama artık 1-2 sene kenara bırakma olayı sıkıntı yaratmaya başladı. Hacim arttığında kar realizasyonu yapmak mantıklı. Bir coine de duygusal bağlantı kurulmaması gerektiğini düşünüyorum.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: